Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Gondoltam utána nézek hátha van még más csapat is, aki ellen 2 punt return TD-t szereztek, de úgy nézem az egész szezonban csak 4 volt összesen, abból 2 a Packers ellen. Szép.
Peszinter Ferenc
...és mindkét esetben Scott ugyanúgy látványosan kerülte a kontaktot a visszahordóval. Szerintem el kellene magyarázni neki valakinek (ST coach???), hogy ez nem flag foci.
Őszintén remélem Mennnega nem lesz itt jövőre. A szánalmasnál is szánalmasabb, amit a csapatrésze csinál. MLF helyében ma este kezébe adnám a munkakönyvét.
több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 432
Hogy nekünk mekkora mákunk volt, hogy anno huszonikszedik pickre Rodgerst húzhattuk, emberek...

5. szezon legalább 35 TD-vel - egyedülálló az NFL-ben. (Manning, Brady, Brees 4)
A legrövidebb idő alatt elért 400 TD.
Az egyetlen, aki közben 100 interception alatt maradt (88)

(Hm. 88. Véletlen lenne? 😀😀)

I... don't care... John.
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Gondoltam utána nézek hátha van még más csapat is, aki ellen 2 punt return TD-t szereztek, de úgy nézem az egész szezonban csak 4 volt összesen, abból 2 a Packers ellen. Szép.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Runyant kicsit irígylem tőletek, nálunk képzeltem el az apja után (az apja ugye nálunk lett kvázi legenda) de ma hátha valóban nehéz napja lesz.

Mondjuk ha az utolsó pillanatig hagytok esélyt az már csoda lenne. Van egy sejtésem, hogy alaposan visszavágtok a tavalyiért 😊
dande
Számomra (gondolom, nem vagyok egyedül) az egy elég fájó vereség volt. Sokszor nem lehet panaszunk a bírókra, de akkor – a sorsdöntő GB drive végén – nem dobtak be egy teljesen nyilvánvaló DPI-t, azzal ment el a meccs.
Én is remélem, hogy visszavágunk!😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Runyant kicsit irígylem tőletek, nálunk képzeltem el az apja után (az apja ugye nálunk lett kvázi legenda) de ma hátha valóban nehéz napja lesz.

Mondjuk ha az utolsó pillanatig hagytok esélyt az már csoda lenne. Van egy sejtésem, hogy alaposan visszavágtok a tavalyiért 😊
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Linsley IRen kotott ki (3 center volt ma nalunk probajatekon), talan a rajatszasra rendbe jon.
Vegulis Jenkins C volt az egyetemen, de az ő tehetsegere nagy szukseg van G-ban is, bar a CHI ellen folyton kozepen futottunk eredmenyesen, uh jol muzsikal ott is.
jossbeaumont
Kezdjuk el szerintem szokni a Patrick-Jenkins-Runyan belso harmast, jo esely van ra, hogy igy nez ki jovore is a fal belseje. Runyan eddig mindig jol szallt be, de most lesz a legnehezebb dolga.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Linsley IRen kotott ki (3 center volt ma nalunk probajatekon), talan a rajatszasra rendbe jon.
Vegulis Jenkins C volt az egyetemen, de az ő tehetsegere nagy szukseg van G-ban is, bar a CHI ellen folyton kozepen futottunk eredmenyesen, uh jol muzsikal ott is.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
1.24 a GB W a tippmixen. Tudnak valamit, amit én nem? Elég könnyű lóvénak tűnik.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Huhhh, latva Metcalf 177 yardjat, mekkora mák, hogy 3-at is tudtunk huzni, mielott kiment volna a drafton a szornyeteg :'-(
jossbeaumont
De jó! Végre a draft is szóba került!😊
Egyébként - nem tudom, ti hogyan vagytok vele - számomra teljesen hihetetlen, hogy már megint péntek van.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Huhhh, latva Metcalf 177 yardjat, mekkora mák, hogy 3-at is tudtunk huzni, mielott kiment volna a drafton a szornyeteg :'-(
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Lazardrol vmi hir?
Nem nezett ki jol az a hit mutet utan, de a vegen palyan volt.
Linsley 3-6 het...
jossbeaumont
Semmi hir rola, es mosolyogva uldogelt utana a kispadon, szoval komoly baj nem lehet. Ma kiderul, mennyire edz majd. Savage szinten.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Lazardrol vmi hir?
Nem nezett ki jol az a hit mutet utan, de a vegen palyan volt.
Linsley 3-6 het...

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
[/quote]Nehez nem abba a mantraba esni, hogy ha iden az elso korben WR-t huzunk, hol tartanank (fantasztikus az idei 1-2 koros elkapok statja).
[/quote]Claypool, Aiyuk, Higgins, Mims, Lavishka S karrierjet nezhetjuk vegig ugy hogy mindig arra gondolhatunk nalunk is jatszhatott volna (a tobbiek kimentek elobb).
Mondanam ez az erzes majd elmulik de nekem meg mindig a szivem szakad meg TJ Watt megmozdulasait latva, akit sokan nekunk josoltak es meg elerheto is volt, de azt hiszem mi inkabb hatramentunk hogy Kevin Kinget behuzzuk helyette
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Ervin nagyon hianyzott plusz opciokent MLF-nek a snap koruli zavaro jatekoknal is, nem csak a visszahordasnal. Szerintem most a ket serulekeny speedy-bol, Ervinbol es Austinbol probalunk majd egyet a palyan tartani. Ez nekem mar igazi rajatszasra igazolasnak tunik.
Kenny Stills pro és kontra?
hegedusggergo
Kontra:
Serulekeny, nem fiatal, iden nem latott palyat, Ervin fenymasolata mindenben: "nem ezeket a robotokat ketessuk".
Nehez nem abba a mantraba esni, hogy ha iden az elso korben WR-t huzunk, hol tartanank (fantasztikus az idei 1-2 koros elkapok statja).
Pro:
Ervin sokat serult, par heten belul fogja tudni potolni. Visszahordasonkent majdnem 8yardot atlagol.
Fizetese ismeretlen...
több mint 3 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 105
Kenny Stills pro és kontra?

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Kicsit OFF: Will Fuller kapott egy hatmeccses eltiltast. Mennyivel maskent hangozna ez, ha osszejon a trade...
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Ervin nagyon hianyzott plusz opciokent MLF-nek a snap koruli zavaro jatekoknal is, nem csak a visszahordasnal. Szerintem most a ket serulekeny speedy-bol, Ervinbol es Austinbol probalunk majd egyet a palyan tartani. Ez nekem mar igazi rajatszasra igazolasnak tunik.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tavon Austin érkezik
amaru
Záporozhatnak az első körös TD-k. Lewis, Austin. Nem is tudom mit elégedetlenkedett itt a nagyérdemű.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Tavon Austin érkezik
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Értékelni komolyan 41-10ig lehet onnatól jött egy szép hosszu garbage time .
Ami nekem különösen tetszett az a passprot nem engedtünk sacket egy jó bears defense ellen , mondjuk sokszor nyomtak 3 emberes rusht ,de ez legyen az ő gondjuk 😊
Ehhez kapcsolódik még Jenkins mennyire univerzális és a fal bármely pontján megállja a helyét , Linsley kiesése után is működött a fal..ez nagyban az ő érdeme is.
Gute magasan legjobb pickje 😊
nando89
Tegnap nem is ertettem, a Runyan/Jenkins/Patrick kozep meglepoen mukodott. Befele altalaban attorhetetlen volt, a futasokhoz pedig kozepen akkora kapukat nyitottak, hogy a 424es gozos atfert volna, nagyon ment is vegig a kozepso futas (nemugy a szelso futasok). Bakh hozta a szokasosat, egyszer lattam, h konkretan rossz embert blokkolt. Turnert a tulvegen Mack miatt nem ekeznem. Rodgers vegig nagy nyugalomban jatszhatott, ami azert meglepo volt - igaz, ebben szerepe volt, hogy a Chi D# jatekok szamomra sokszor megfejthetetlenek voltak.
Mult meccsen nagyon hianyzott Linsley, a mai alapjan talan megoldhato lesz a potlasa. Erdekes, h a bena draftolas mellett az O falba azert becsusznak tehetsegek (is -csak tudnam Spriggs-t feledni, akiert TT feltradelt).
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Gergőbácsinak pedig innen is mielőbbi gyógyulást!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Még valami. Most már nagyon feltűnő, hogy rendszeresen nekimegyünk a 4-nek, akár vezetés birtokában, FG-távolságon belül is. A Bears ellen három 4. kísérlet volt, ráadásul mind a három bejött.
Ennek alapvetően örülök, mentálisan is sokat jelent. Csak nehogy a PO-ra kiismerjék a hívásainkat: bízzunk abban, hogy akad majd néhány meglepi a playbookban.
Kár, hogy ez a mostani meccs se mérvadó. Bár elég jó volt a GB, a CHI def valami elképesztően szar napot fogott ki.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Értékelni komolyan 41-10ig lehet onnatól jött egy szép hosszu garbage time .
Ami nekem különösen tetszett az a passprot nem engedtünk sacket egy jó bears defense ellen , mondjuk sokszor nyomtak 3 emberes rusht ,de ez legyen az ő gondjuk 😊
Ehhez kapcsolódik még Jenkins mennyire univerzális és a fal bármely pontján megállja a helyét , Linsley kiesése után is működött a fal..ez nagyban az ő érdeme is.
Gute magasan legjobb pickje 😊
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
"This is as good as I've ever seen anybody play." -- Matt LaFleur on Aaron Rodgers

"In my eyes, he's an MVP player, no doubt about it. I wouldn't want any other quarterback on my team."