Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 924 — uatu@freemail.hu
Nem akarom a Dallas-szurkereket bosszantani, ezért ide teszem be. Májusi cikk, most jött szembe:
"NFL: Belichick és McCarthy a legesélyesebb az Év edzője címére"
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-belichick-es-mccarthy-a-legeselyesebb-az-ev-edzoje-cimere-2764169
nagylaza
Erre mondják, hogy nem jött be. Nagyon nem szeretem McCarthy-t, de a Dallas idei évét nem írnám az ő számlájára. Azért, ha cap majdnem fele IR-en van, benne az sztárirányítóval, akkor abból nehéz bármit is kihozni. Az OLine lassan úgy fog felállni, hogy a portás lesz a center és mellette 2-2 gyakorlóbábu.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nem akarom a Dallas-szurkereket bosszantani, ezért ide teszem be. Májusi cikk, most jött szembe:
"NFL: Belichick és McCarthy a legesélyesebb az Év edzője címére"
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-belichick-es-mccarthy-a-legeselyesebb-az-ev-edzoje-cimere-2764169
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Monty Adams ment IR-re, de szereztunk a D# falba egy 135kg-os NT-t a macik gyakorlobol.
Nyilvan nem vilagmegvalto, de ki az, Clark-on kivul?!
Vegulis NFL tapasztalata van (kicsit tul szines is) de egy esely, hogy javuljunk a futas ellen. BJ Raji ota nem volt ilyen hegyomlas NT a falban.
jossbeaumont
Megláttam, hogy Adams, és megállt bennem az ütő.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Monty Adams ment IR-re, de szereztunk a D# falba egy 135kg-os NT-t a macik gyakorlobol.
Nyilvan nem vilagmegvalto, de ki az, Clark-on kivul?!
Vegulis NFL tapasztalata van (kicsit tul szines is) de egy esely, hogy javuljunk a futas ellen. BJ Raji ota nem volt ilyen hegyomlas NT a falban.
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
@BillHuberSI
asked Aaron Rodgers why he’s been so good on deep throws this year.

Rodgers: “Bill, thank you for asking that because I’ve always wanted to say this, ‘Chicks dig the long ball.’

No comment!😊
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
The -9 yards Shepherd posted last year were the worst total of any player to ever return a punt for the Packers.
Idén -3-nál (mínusz három) tart ugy, hogy volt egy 6yardos visszahordása...
jossbeaumont
Nagyon úgy tűnik, az egyetlen előrelépési lehetőség az lehetne számára, ha megtanítanák a fair catch-re...
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
The -9 yards Shepherd posted last year were the worst total of any player to ever return a punt for the Packers.
Idén -3-nál (mínusz három) tart ugy, hogy volt egy 6yardos visszahordása...

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 894
Former #Packers DBs @leap36 & @CharlesWoodson have been named @ProFootballHOF semifinalists!
#PFHOF21 | #GoPackGo

wohooo
gamerkr
Emlekszem Woodsonrol volt egy diszkurzus itt meg anno a gyuru utan hogy elso koros HOF kaliber e. Az!
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Former #Packers DBs @leap36 & @CharlesWoodson have been named @ProFootballHOF semifinalists!
#PFHOF21 | #GoPackGo

wohooo

Szerkesztette: gamerkr

több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
En csalodott nem lennek a tegnap miatt, ha csak a statot neznem. Ez ellen a No1. vedelem ellen idegenben feltettunk 30+ pontot. Eredetileg en L-ra vettem a meccset.
De igenis most mar qrw merges vagyok, h ugyanazt a sz.t gereblyezi 3. eve a NAGYON gyengen draftolo menedzsment.
Shep-rol tavaly is tudtuk, h nem NFL szint, megis, lam itt van. MVS EQ = one trick pony-k, vagy azok se. 30%-os elkapassal (Arod-tol, nem Trub-tol) szinten a kanadai ligaban kene villogniuk.
Es ok azok, akiket egyaltalan draftoltunk 3 ev alatt a liga egyik(ha nema) legjobb QBjanak, amikor MINDEN balfek tudja, h elsosorban WR-eknek TUD passzolni. Ez van. De mi inkabb probaljuk pl. zoldfulu/kukazott TE-ekre gyogyitani.
Szuper, h van futojatek - iden vege is lesz, lehet ujra epiteni. Aj/Willson tandem 3 evbe tellett.
A melegitos, kotottsapkas inaktiv elsokoros csillagrol, akiert feltradeltunk iden, nem irok, mert mindenki tudja... Dillon szinten. Elvesztegetjuk egy korszakos QB tehetseget vmifele csodavarasra, meg dafke, nevelo-draftra. Stb,Stb.

A vedelem miatt is jogosan lehet ingerult egy GB szurkolo. Orrba-szajba draftoltuk oda a kozepszert: 1. kor Gary igenis nem jobb, mint Fackrell volt, 1.valasztas King a korhazvonaton ul allandoan(serulten draftoltuk). Linsley kiesett, meg jo, h draftoltunk iden centert. Ja, őt is serulten draftoltuk -azota sem latott palyat. Draftoltunk tavalyelott olyan falembert, aki pszichologiai okokbol azonnal visszavonult. Hogy sikerult ot scoutolni?
Es mehetunk vegig a ketsegbeejto Kirksey, a coverben benazo P. Smith, a rengeteg osszekapart ingyen S es LB, akik szegenyek megszakadnak a palyan (mint Greene v. Barnes, Scully stb.) de hat ennyit tudnak.
Mondom meg egyszer. 2 ev alatt 20 draft cetlink volt! (Ha jol emlekszem 11+10), elso 2 korben vagy 6 ebbol.
Van amit a ST-rol leirjak?
Aaah, minek...
| (Ha ez rinyalas, vallalom, es bocsanat!) |

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így 4 órát aludva a történtekre, kipihent friss fejjel átgondolva a tegnapi meccset azt kell mondjam,... ....hogy kapják be az összes f@xomat az alábbi sorrendben:
a spec team, élén Shepperddel
Valdez Scantling
aki 4. és 3 cm-re passzjátékot hív
aki a futás elleni borzalomért bármi módon felelős
Nagy Andi
Mihalik Enikő
| Utóbbi kettő jutalomból |

Amúgy emlékszik valaki arra, amikor legutoljára sikeres QB sneaket villantottunk? Vagy bármilyen nyamvadt sikertelent? Vagy olyanra, amikor egy QB sneaket, vagy 2 pontos kísérletet nem szoptunk be? És még a fake puntok időszaka el sem jött..
James007
Csak, hogy a lényegre térjek.

Ki az a Nagy Andi? Google nem segített sokat 😕
Wyatt
A főnököm titkárnője
De a Tóth Andi se rossz 😀
James007
Legközelebb képpel tessék 😕

több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Így 4 órát aludva a történtekre, kipihent friss fejjel átgondolva a tegnapi meccset azt kell mondjam,... ....hogy kapják be az összes f@xomat az alábbi sorrendben:
a spec team, élén Shepperddel
Valdez Scantling
aki 4. és 3 cm-re passzjátékot hív
aki a futás elleni borzalomért bármi módon felelős
Nagy Andi
Mihalik Enikő
| Utóbbi kettő jutalomból |

Amúgy emlékszik valaki arra, amikor legutoljára sikeres QB sneaket villantottunk? Vagy bármilyen nyamvadt sikertelent? Vagy olyanra, amikor egy QB sneaket, vagy 2 pontos kísérletet nem szoptunk be? És még a fake puntok időszaka el sem jött..
James007
Csak, hogy a lényegre térjek.

Ki az a Nagy Andi? Google nem segített sokat 😕
Wyatt
A főnököm titkárnője
De a Tóth Andi se rossz 😀
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A két félidő utolsó drive-ja azért megmutatta, hogy az O képes extrát nyújtani. Lehet, hogy hülyén működik az agyam, de - bármennyire is bosszant, hogy nem lett meg a W - ettől a vereségtől nem vagyok elkeseredve. (A PO-ban persze más lenne a helyzet.) Nálam a Tampa elleni mélyrepülés nem fér bele. Ez viszont: benne van a pakliban.
nagylaza
+1
Jó meccs volt, nem volt betli.
Az O tudott haladni. A sok turnovert nem bírja el a csapat vagy nagyon nehezen. Alapból nem is szoktuk szórni szerencsére a labdákat, de persze néha benne van.
MVS hősből lett bohóc. Kéne még WR de hát nem lesz, lapozzunk.

Azért ez egy AFC csapat elleni vereség volt idegenbe. Nyilvan jó lett volna nyerni, de ha egy ki ki meccsen ki kell kapni akkor inkább ilenkor legyen.

Ami viszont mar tendenciózus, az az OT-s bukták. Ha mi kapjuk meg a labdát, ha az ellenfél folyton kikapunk. Ez az egyedüli dolog ami igazán bosszantó szerintem. Minden csop ellenfél kikapott (Macik pihentek). Őket kell verni jövőhéten. Az fontos meccs lesz.
alatriste
Jól emlékszem, hogy ARodnak 1 db OT W-je van?
nagylaza
2.
2017 vs. Bengals
2018 @ Jets


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Így 4 órát aludva a történtekre, kipihent friss fejjel átgondolva a tegnapi meccset azt kell mondjam,... ....hogy kapják be az összes f@xomat az alábbi sorrendben:
a spec team, élén Shepperddel
Valdez Scantling
aki 4. és 3 cm-re passzjátékot hív
aki a futás elleni borzalomért bármi módon felelős
Nagy Andi
Mihalik Enikő
| Utóbbi kettő jutalomból |

Amúgy emlékszik valaki arra, amikor legutoljára sikeres QB sneaket villantottunk? Vagy bármilyen nyamvadt sikertelent? Vagy olyanra, amikor egy QB sneaket, vagy 2 pontos kísérletet nem szoptunk be? És még a fake puntok időszaka el sem jött..
James007
Csak, hogy a lényegre térjek.

Ki az a Nagy Andi? Google nem segített sokat 😕
Wyatt
Tippre az inkább Tóth Andi lesz talán😀

A viccet félretéve mit vártok ellenünk? Én sok sanszot nem adnék magunknak, ha a védelem tudja presszionálni Rodgers lehet esélyünk. Offensünk az nem létezik gyakorlatilag.
hpeter93
Szerinted mit várunk?😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én is Tóth Andira tippeltem, de hátha van valami jó belsős infója

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Így 4 órát aludva a történtekre, kipihent friss fejjel átgondolva a tegnapi meccset azt kell mondjam,... ....hogy kapják be az összes f@xomat az alábbi sorrendben:
a spec team, élén Shepperddel
Valdez Scantling
aki 4. és 3 cm-re passzjátékot hív
aki a futás elleni borzalomért bármi módon felelős
Nagy Andi
Mihalik Enikő
| Utóbbi kettő jutalomból |

Amúgy emlékszik valaki arra, amikor legutoljára sikeres QB sneaket villantottunk? Vagy bármilyen nyamvadt sikertelent? Vagy olyanra, amikor egy QB sneaket, vagy 2 pontos kísérletet nem szoptunk be? És még a fake puntok időszaka el sem jött..
James007
Csak, hogy a lényegre térjek.

Ki az a Nagy Andi? Google nem segített sokat 😕
Wyatt
Gondolom, róla van szó:
 cupydo.hu/tarskereso/budapest/nagy-andi-55-eves-no-83791-adatlap
több mint 3 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 403 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Így 4 órát aludva a történtekre, kipihent friss fejjel átgondolva a tegnapi meccset azt kell mondjam,... ....hogy kapják be az összes f@xomat az alábbi sorrendben:
a spec team, élén Shepperddel
Valdez Scantling
aki 4. és 3 cm-re passzjátékot hív
aki a futás elleni borzalomért bármi módon felelős
Nagy Andi
Mihalik Enikő
| Utóbbi kettő jutalomból |

Amúgy emlékszik valaki arra, amikor legutoljára sikeres QB sneaket villantottunk? Vagy bármilyen nyamvadt sikertelent? Vagy olyanra, amikor egy QB sneaket, vagy 2 pontos kísérletet nem szoptunk be? És még a fake puntok időszaka el sem jött..
James007
Csak, hogy a lényegre térjek.

Ki az a Nagy Andi? Google nem segített sokat 😕
Wyatt
Tippre az inkább Tóth Andi lesz talán😀

A viccet félretéve mit vártok ellenünk? Én sok sanszot nem adnék magunknak, ha a védelem tudja presszionálni Rodgers lehet esélyünk. Offensünk az nem létezik gyakorlatilag.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így 4 órát aludva a történtekre, kipihent friss fejjel átgondolva a tegnapi meccset azt kell mondjam,... ....hogy kapják be az összes f@xomat az alábbi sorrendben:
a spec team, élén Shepperddel
Valdez Scantling
aki 4. és 3 cm-re passzjátékot hív
aki a futás elleni borzalomért bármi módon felelős
Nagy Andi
Mihalik Enikő
| Utóbbi kettő jutalomból |

Amúgy emlékszik valaki arra, amikor legutoljára sikeres QB sneaket villantottunk? Vagy bármilyen nyamvadt sikertelent? Vagy olyanra, amikor egy QB sneaket, vagy 2 pontos kísérletet nem szoptunk be? És még a fake puntok időszaka el sem jött..
James007
Csak, hogy a lényegre térjek.

Ki az a Nagy Andi? Google nem segített sokat 😕

több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Így 4 órát aludva a történtekre, kipihent friss fejjel átgondolva a tegnapi meccset azt kell mondjam,... ....hogy kapják be az összes f@xomat az alábbi sorrendben:
a spec team, élén Shepperddel
Valdez Scantling
aki 4. és 3 cm-re passzjátékot hív
aki a futás elleni borzalomért bármi módon felelős
Nagy Andi
Mihalik Enikő
| Utóbbi kettő jutalomból |

Amúgy emlékszik valaki arra, amikor legutoljára sikeres QB sneaket villantottunk? Vagy bármilyen nyamvadt sikertelent? Vagy olyanra, amikor egy QB sneaket, vagy 2 pontos kísérletet nem szoptunk be? És még a fake puntok időszaka el sem jött..
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Az egyik hozzászólásban fogalmaztátok meg azt, amit én is végig éreztem: nincs ritmusa a támadásoknak, még az első félidőben , a 28 pont ellenére sem tudtam hátradőlni azzal a megnyugtató érzéssel, hogy biztosan haladni fogunk előre. Ettől persze még vannak szép megoldások, látványos passzok AR-től, bravúros elkapások, de egy PO menetelést erre nehéz építeni, mert elég, ha kiesik Adams vagy valamelyik futó, vagy esetleg rosszabb napot fog ki AR, s akkor nincs B terv...
A Def. pedig továbbra sem jó, annak ellenére, hogy van pár jó játékos. Egyszerűen mint csapatrész nem jó.
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
A Titans is nagyon kemény diónak ígérkezik. Csak annyit mondok: Henry. Az alapján, amit láttam, tegnap AJ Brown is brutális volt.
nagylaza
Azt mondjuk nem is venném a nyerhetőnek kinéző meccsek közé, bár ők is kikaptak nemrég 200+ futott yard ellenére.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Szerencsére van még hátra pár nyerhetőnek kinéző meccs, ami majd bizakodásra adhat okot a PO-ban való pofáraesés előtt.
Peszinter Ferenc
A Titans is nagyon kemény diónak ígérkezik. Csak annyit mondok: Henry. Az alapján, amit láttam, tegnap AJ Brown is brutális volt.
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Magamban még nem tudtam eldönteni, hogy szurkoljak-e a kiemelt helynek. MLF másfél évéből kiindulva nem vagyok benne biztos (sőt), hogy jót tenne nekünk egy hét pihenő a PO-ban. Azt nem lehet, hogy megnyerjük a konferenciát, de pályára lépünk a wild card körben?😊
nagylaza
Kérdésedben a válasz.
Az nem lehet, hogy megnyerjük a konferenciát.😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Magamban még nem tudtam eldönteni, hogy szurkoljak-e a kiemelt helynek. MLF másfél évéből kiindulva nem vagyok benne biztos (sőt), hogy jót tenne nekünk egy hét pihenő a PO-ban. Azt nem lehet, hogy megnyerjük a konferenciát, de pályára lépünk a wild card körben?😊
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Aki bottom 5 védelemről ír, nézzen már utána a dolgoknak! Ezt a sok rinyáló embert, komolyan. Vannak hibák, de hol nincsenek. Négy eladott labda, amik után jöttek a rövid pályák. A ST kritikán aluli. Mind punt, mind visszahordások terén, de én közel sem vagyok annyira csalódott, mint amilyen a sirató kórusunk 😊
gbol
Szerintem nagyon félreérted a dolgot ha azt hiszed h itt a többség a tegnapi vereség miatt keserű vagy csalódott , nagyon nem, meccs előtt is leírtam h belefér csak azt lássam h az O tud halladni egy jó védelem ellen is , ez megtörtént.

Csalódott én az miatt vagyok és nem akarok más nevében beszélni h milyen kevés kéne ahhoz h ez a csapat contender legyen , mert én őszintén azt gondolom h nyomtunk volna egy jo draftot needre ez a csapat az lenne ., de veszve semmi nincs jönnek macik nyomjuk le őket magabiztos játékkal 😊
nando89
A nevemben beszéltél!😊