Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ezt a meccset úgy ahogy van az O baszta el... 3 eladott labda... 3 pont egy komplett félidő alatt...
Rubens
Megengedhetetlen.
Vannak játékosok akiket egy-egy jó play után igen is lekéne ültetni a padra...

több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Komolyan irigylem azon csapatok drukkereit, akik egy jó meccsen, jó játékkal, egy jó csapat ellen kapnak ki. A vereség ellenére büszkék lehetnek. Tud belőle a csapat építkezni. Mi, ha kikapunk még bohócot is csinálunk magunkból...Olyan szinten bosszantó amit elő tudunk adni, hogy elmondani nem tudom. (Talán, ha a remek draftoltjaink játszottak volna...)
több mint 3 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Ezt a meccset úgy ahogy van az O baszta el... 3 eladott labda... 3 pont egy komplett félidő alatt...
több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
MVS baszkii
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Ha a special team nem bassza el, akkor lesz még esélyünk
pecsi92
Az O lefagyott. A D ki sem olvadt, a spec team, meg sosem volt jó, de idén ultragáz.
Emellett az egy yardos hívásaink is meseszépek voltak.
több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Ha a special team nem bassza el, akkor lesz még esélyünk
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Az lelso drive-ot elvacakoltuk.
Kiszallt Linsley, tuleltuk.
Utana +14-el fordultunk.
Es ennyi volt. Se kep, se hang. O# 0, ST 00, D# 000
Ezt en kerem nem ertem.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Neb...., megy a futas ellenunk!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Colts-drukker haverom vereségre készül. És én is. Nem akarok erőszakoskodni vele: legyen neki igaza!
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Punter JK Scott did not travel to Indy this afternoon due to a personal matter and is questionable for tomorrow. CB Kevin King, who was seemingly ready to return from a quad, now has an Achilles injury is questionable.

Nem fogunk puntolni, ismétlem, nem fogunk puntolni.

King vajon tölt 20-nál több snap-et idén még a pályán?
gamerkr
Ez mit akar jelenteni? Mármint Scottnál.
nagylaza
Lehet, megint gyereke szuletik. Vagy a pesszimistabb verzio szerint meghalt egy kozeli csaladtagja. Esetleg depresszios. Personal matterkent ezek szoktak szoba jonni.
casaubon
Ha visszanézte a Jax-meccset, akkor nem csodálom, hogy depressziós.
nagylaza
Amúgy a hét elején nem valami punter után nézelődtünk/ vagy jött a gyakorló csapatba?
twitch(4thline)
De, pont Kaser jart probajatekon. Valoszinuleg mar akkor tudtak, hogy Scott nem biztos, hogy jatszani fog.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Punter JK Scott did not travel to Indy this afternoon due to a personal matter and is questionable for tomorrow. CB Kevin King, who was seemingly ready to return from a quad, now has an Achilles injury is questionable.

Nem fogunk puntolni, ismétlem, nem fogunk puntolni.

King vajon tölt 20-nál több snap-et idén még a pályán?
gamerkr
Ez mit akar jelenteni? Mármint Scottnál.
nagylaza
Lehet, megint gyereke szuletik. Vagy a pesszimistabb verzio szerint meghalt egy kozeli csaladtagja. Esetleg depresszios. Personal matterkent ezek szoktak szoba jonni.
casaubon
Ha visszanézte a Jax-meccset, akkor nem csodálom, hogy depressziós.
nagylaza
Amúgy a hét elején nem valami punter után nézelődtünk/ vagy jött a gyakorló csapatba?
twitch(4thline)
 eu.packersnews.com/story/sports/nfl/packers/2020/11/21/green-bay-packers-punter-jk-scott-cornerback-kevin-king-questionable/6357575002/
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Punter JK Scott did not travel to Indy this afternoon due to a personal matter and is questionable for tomorrow. CB Kevin King, who was seemingly ready to return from a quad, now has an Achilles injury is questionable.

Nem fogunk puntolni, ismétlem, nem fogunk puntolni.

King vajon tölt 20-nál több snap-et idén még a pályán?
gamerkr
Ez mit akar jelenteni? Mármint Scottnál.
nagylaza
Lehet, megint gyereke szuletik. Vagy a pesszimistabb verzio szerint meghalt egy kozeli csaladtagja. Esetleg depresszios. Personal matterkent ezek szoktak szoba jonni.
casaubon
Ha visszanézte a Jax-meccset, akkor nem csodálom, hogy depressziós.
nagylaza
Amúgy a hét elején nem valami punter után nézelődtünk/ vagy jött a gyakorló csapatba?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Punter JK Scott did not travel to Indy this afternoon due to a personal matter and is questionable for tomorrow. CB Kevin King, who was seemingly ready to return from a quad, now has an Achilles injury is questionable.

Nem fogunk puntolni, ismétlem, nem fogunk puntolni.

King vajon tölt 20-nál több snap-et idén még a pályán?
gamerkr
Ez mit akar jelenteni? Mármint Scottnál.
nagylaza
Lehet, megint gyereke szuletik. Vagy a pesszimistabb verzio szerint meghalt egy kozeli csaladtagja. Esetleg depresszios. Personal matterkent ezek szoktak szoba jonni.
casaubon
Ha visszanézte a Jax-meccset, akkor nem csodálom, hogy depressziós.
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Punter JK Scott did not travel to Indy this afternoon due to a personal matter and is questionable for tomorrow. CB Kevin King, who was seemingly ready to return from a quad, now has an Achilles injury is questionable.

Nem fogunk puntolni, ismétlem, nem fogunk puntolni.

King vajon tölt 20-nál több snap-et idén még a pályán?
gamerkr
Ez mit akar jelenteni? Mármint Scottnál.
nagylaza
Lehet, megint gyereke szuletik. Vagy a pesszimistabb verzio szerint meghalt egy kozeli csaladtagja. Esetleg depresszios. Personal matterkent ezek szoktak szoba jonni.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Punter JK Scott did not travel to Indy this afternoon due to a personal matter and is questionable for tomorrow. CB Kevin King, who was seemingly ready to return from a quad, now has an Achilles injury is questionable.

Nem fogunk puntolni, ismétlem, nem fogunk puntolni.

King vajon tölt 20-nál több snap-et idén még a pályán?
gamerkr
De most komolyan, King a repulon serult meg, vagy zuhanyzas kozben???
jossbeaumont
Nekem egyszer úgy ment ki a térdem hetekre, hogy viccelődve kb. 20 centi magasságból leugrottam a járdáról. Igaz, ez Szekszárdon történt, és nem az NFL-ben.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Punter JK Scott did not travel to Indy this afternoon due to a personal matter and is questionable for tomorrow. CB Kevin King, who was seemingly ready to return from a quad, now has an Achilles injury is questionable.

Nem fogunk puntolni, ismétlem, nem fogunk puntolni.

King vajon tölt 20-nál több snap-et idén még a pályán?
gamerkr
De most komolyan, King a repulon serult meg, vagy zuhanyzas kozben???
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Punter JK Scott did not travel to Indy this afternoon due to a personal matter and is questionable for tomorrow. CB Kevin King, who was seemingly ready to return from a quad, now has an Achilles injury is questionable.

Nem fogunk puntolni, ismétlem, nem fogunk puntolni.

King vajon tölt 20-nál több snap-et idén még a pályán?
gamerkr
Ez mit akar jelenteni? Mármint Scottnál.
több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Punter JK Scott did not travel to Indy this afternoon due to a personal matter and is questionable for tomorrow. CB Kevin King, who was seemingly ready to return from a quad, now has an Achilles injury is questionable.

Nem fogunk puntolni, ismétlem, nem fogunk puntolni.

King vajon tölt 20-nál több snap-et idén még a pályán?
gamerkr
Drew Kaser on the board, de attól még ne puntoljunk. 😀
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Punter JK Scott did not travel to Indy this afternoon due to a personal matter and is questionable for tomorrow. CB Kevin King, who was seemingly ready to return from a quad, now has an Achilles injury is questionable.

Nem fogunk puntolni, ismétlem, nem fogunk puntolni.

King vajon tölt 20-nál több snap-et idén még a pályán?

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Javaslom: előbb húzzuk be a Colts-meccset, a Macikat oda-vissza, majd a PO-t, végül a SB-t. Utána lesz időnk és lehetőségünk csapatot építeni, osztani+szorozni.😊

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bakh szerződtetését Arod után én is a legfontosabbnak gondolom a jövő szempontjából. Azért miután úgy néz ki, hogy a jövő évi cap felett vagyunk már most +17 millióval, nem lesz "ingyen" ez a húzás. Azt nem tudom megítélni, hogy a csökkenő sapka ellenére FA-ként megadták volna-e mások ezt az összeget.
Egy viszont szerintem eldőlt: Linsley és Wafgner/Turner közül minimum 1 távozik a falból.Szerencsére ügyesek az idén draftoltak, és közülük a legígéretesebbet a C Stepaniakot még nem is láthattuk.
Ligaszintén is nagy cut-vihar várható, sokfelé nem lesz menedzselhető a sapka-helyzet.
Gary javuló játékával P. Smith sem igen fog ennyiért GB-ben maradni, és ha Barnes és Martin nem esik látványosan vissza, akkor talán Kirksey is repül. Ha már ILB, Burks gondolom ingyér' maradhat. King a statisztikák szerint (egészség, hullámzó forma, liga CB fizetések) szintén nem számíthat szerződésre.
Ekkora takarítás után vagy megtartjuk AJ-t, vagy simán lesz mód turkálni a FA-ek között. De nagy mozgástér nem lesz '21-ben.
jossbeaumont
Lehet, hogy egyedül maradok a véleményemmel és nyílvánosan meg leszek kövezve, de én nem vagyok maradéktalanul boldog ettől a lépéstől. Attól igen, hogy Bakth marad, de az árat nagyon soknak tartom. Igen tudom, a vakoldali tackle egy kulcs poszt és az egyik legjobbról beszélünk, de ami pénzt ez most elvitt, az nagyon sok. Pontosabban nagyon sok a jelenlegi helyzetben. Ha jövőre nőne a cap akkor nem lenne egy rossz szavam se. De csökkeni fog és az leendő draftoltak pénzével együtt kb. 24 milla a hiány. Nem ilyenkor kell csúcs pénzeket fizetni és főleg nem egy olyan csapatnak, amelyik nem ül több tízmillió elkölthető pénzen. Nem tudom mennyi alkulehetősége volt Gutenek, de egy kis hometown discountot igazán beletehetett volna, illetve belekalkulálhatták volna az összegbe, hogy jövőre kevés csapat engedheti meg magának, hogy kétkézzel szórja a pénzt, ellenben nagyon soknak kell jó játékosokat kitenni az utcára, hogy beférjenek a sapka alá. Ligaszinten hatalmas összeg esik ki a játékosokra költhető büdzséből. Szóval jövőre nem az eladók/játékosok lesznek helyzetben. Szvsz ilyen körülmények között lehett volna csapatbarátabb szerződést is kötni Bakht-tal. Még egy olyan húzás Gutetól, amitől nem vagyok elájulva.
És akkor nézzük, hogyan lehet menedzselni a helyzetet. Preston el lesz küldve, ez nem kérdés, Nem játszik bombaformában és az ő 8 millás spórolása messze a legtöbb azon potenciális cutok közül, amin érdemes elgondolkozni. És a maradék 16 honnan jön össze? Lowry 3m - nem lesz nagy veszteség, Kirksey 6m - ha marad sem sokat játszana nézve a kórlapját, Wagner 4.5m - reméljük az újoncok közül valaki fel tud lépni, így nem fog érződni az OL mélységén. Még mindig nem vagyunk nullán, de már van 15 milla dead money. Ki legyen még az áldozat? Crosby (2,5m)? Úgy is könnyű megbízható rúgót találni. Elég ha csak a diviziónkban nézünk körül, milyen kálváriák voltak a többi csapatnál, amíg Crosby rúgta itt a labdát. Amos (4.5m)? Ki fogja pótolni? A kínálat szines (Green(e), Black) de egyáltalán nem megnyugtató.
Turneren lehetne még komolyabb összeget spórolni (3.5m) de akkor már tényleg nagyon vékony lesz a O fal. Tehát még a fizetéseknek a sapka alá való betuszkolása is nagy kihívás, nemhogy a fontosabb FA-k megtartása és főleg új FA igazolása. Ha átstrukturálásokkal, ami nagyon nem volt eddig jellemző a FO-ra, sikerülne 21-re felszabadítani néhány milliót, azt kire költse a csapat? Lindsey - megbízhatóan jó a posztján, nem sérülékeny és öt éve adja Rodgersnek a labdát. Lazard - Nem kell magyarázni, hogy kell a jó elkapó, mert nem vagyunk eleresztve. AJ - nem fontos a futó, ugyanakkor mégis. Playmaker és TD gyár. Ha AJ-t nem, akkor Jamalt mindenképp meg kell tartani, ami szintén nem lesz ingyen. Remélem nem Dillon a terv!
Tonyan - Végre egy TE, aki tud elkapni. Nem csúcsa a posztjának, de nálunk már ez is valami.
Röviden összefoglalva a véleményemet, szuper, hogy Bakht marad de lehet, hogy a szerződésével a csapat lábon is lőtte magát.
És most jöhet a kőzápor!
SBL
Ha csökken a cap akkor lehet hogy késznek fájó cutok. De ez se biztos még és ugye a mértéke sem ha egyáltalán lesz. Én kicsit bizakodóbb vagyok de megértem ha valaki kicsit inkább pesszimistább.
A fontos jo játékosokat tartsd meg, a pótolhatóakat engedd el. Eddig is ezt csináltuk meg ha kicsit néha vérzett is a szívünk miatta. Ez után is ezt fogjuk. Egy Davidet nem engedsz el. Top3 egy olyan poszton ahol alapból vékony a top szint. Linsley jó center? Igen. Pótolható? Igen
Preston dettó, Jones-Williams futók. Szeretem őket és Jamaal szerezte életem egyik legjobb GB drukkeri pillanatát, mikor a meccs előtt dobalt Washingtonban a ki látogató vendég drukkerekel, de futók. A legkönnyebben pótolható poszt. Ha hozol 3 UDFA srácot nagy eséllyel nem lesz gondod HA a fal/rendszer tud lyukat nyitni.
Crosbyt nem szabad kivagni, de a többiek? Senkiért se lenne nagy kár.
A következő valóban fontos Packers FA Alexander lesz jövőre. Ha iden senkinek se adunk ajánlatot se nagy baj.

De minek is polemizálunk itt mi erről? ARt majd elcseréljük valahogy hogy ne fájjon a dm annyira (nem tudom hogy) és áradni fog a szeretet!


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Bakh szerződtetését Arod után én is a legfontosabbnak gondolom a jövő szempontjából.
jossbeaumont
Röviden összefoglalva a véleményemet, szuper, hogy Bakht marad de lehet, hogy a szerződésével a csapat lábon is lőtte magát.
És most jöhet a kőzápor!
SBL
Részemről nem dobok még kavicsot sem. Hasonló kételyeim voltak. (Azzal együtt is, hogy számolni nem tudok.)
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Bakh szerződtetését Arod után én is a legfontosabbnak gondolom a jövő szempontjából. Azért miután úgy néz ki, hogy a jövő évi cap felett vagyunk már most +17 millióval, nem lesz "ingyen" ez a húzás. Azt nem tudom megítélni, hogy a csökkenő sapka ellenére FA-ként megadták volna-e mások ezt az összeget.
Egy viszont szerintem eldőlt: Linsley és Wafgner/Turner közül minimum 1 távozik a falból.Szerencsére ügyesek az idén draftoltak, és közülük a legígéretesebbet a C Stepaniakot még nem is láthattuk.
Ligaszintén is nagy cut-vihar várható, sokfelé nem lesz menedzselhető a sapka-helyzet.
Gary javuló játékával P. Smith sem igen fog ennyiért GB-ben maradni, és ha Barnes és Martin nem esik látványosan vissza, akkor talán Kirksey is repül. Ha már ILB, Burks gondolom ingyér' maradhat. King a statisztikák szerint (egészség, hullámzó forma, liga CB fizetések) szintén nem számíthat szerződésre.
Ekkora takarítás után vagy megtartjuk AJ-t, vagy simán lesz mód turkálni a FA-ek között. De nagy mozgástér nem lesz '21-ben.
jossbeaumont
Lehet, hogy egyedül maradok a véleményemmel és nyílvánosan meg leszek kövezve, de én nem vagyok maradéktalanul boldog ettől a lépéstől. Attól igen, hogy Bakth marad, de az árat nagyon soknak tartom. Igen tudom, a vakoldali tackle egy kulcs poszt és az egyik legjobbról beszélünk, de ami pénzt ez most elvitt, az nagyon sok. Pontosabban nagyon sok a jelenlegi helyzetben. Ha jövőre nőne a cap akkor nem lenne egy rossz szavam se. De csökkeni fog és az leendő draftoltak pénzével együtt kb. 24 milla a hiány. Nem ilyenkor kell csúcs pénzeket fizetni és főleg nem egy olyan csapatnak, amelyik nem ül több tízmillió elkölthető pénzen. Nem tudom mennyi alkulehetősége volt Gutenek, de egy kis hometown discountot igazán beletehetett volna, illetve belekalkulálhatták volna az összegbe, hogy jövőre kevés csapat engedheti meg magának, hogy kétkézzel szórja a pénzt, ellenben nagyon soknak kell jó játékosokat kitenni az utcára, hogy beférjenek a sapka alá. Ligaszinten hatalmas összeg esik ki a játékosokra költhető büdzséből. Szóval jövőre nem az eladók/játékosok lesznek helyzetben. Szvsz ilyen körülmények között lehett volna csapatbarátabb szerződést is kötni Bakht-tal. Még egy olyan húzás Gutetól, amitől nem vagyok elájulva.
És akkor nézzük, hogyan lehet menedzselni a helyzetet. Preston el lesz küldve, ez nem kérdés, Nem játszik bombaformában és az ő 8 millás spórolása messze a legtöbb azon potenciális cutok közül, amin érdemes elgondolkozni. És a maradék 16 honnan jön össze? Lowry 3m - nem lesz nagy veszteség, Kirksey 6m - ha marad sem sokat játszana nézve a kórlapját, Wagner 4.5m - reméljük az újoncok közül valaki fel tud lépni, így nem fog érződni az OL mélységén. Még mindig nem vagyunk nullán, de már van 15 milla dead money. Ki legyen még az áldozat? Crosby (2,5m)? Úgy is könnyű megbízható rúgót találni. Elég ha csak a diviziónkban nézünk körül, milyen kálváriák voltak a többi csapatnál, amíg Crosby rúgta itt a labdát. Amos (4.5m)? Ki fogja pótolni? A kínálat szines (Green(e), Black) de egyáltalán nem megnyugtató.
Turneren lehetne még komolyabb összeget spórolni (3.5m) de akkor már tényleg nagyon vékony lesz a O fal. Tehát még a fizetéseknek a sapka alá való betuszkolása is nagy kihívás, nemhogy a fontosabb FA-k megtartása és főleg új FA igazolása. Ha átstrukturálásokkal, ami nagyon nem volt eddig jellemző a FO-ra, sikerülne 21-re felszabadítani néhány milliót, azt kire költse a csapat? Lindsey - megbízhatóan jó a posztján, nem sérülékeny és öt éve adja Rodgersnek a labdát. Lazard - Nem kell magyarázni, hogy kell a jó elkapó, mert nem vagyunk eleresztve. AJ - nem fontos a futó, ugyanakkor mégis. Playmaker és TD gyár. Ha AJ-t nem, akkor Jamalt mindenképp meg kell tartani, ami szintén nem lesz ingyen. Remélem nem Dillon a terv!
Tonyan - Végre egy TE, aki tud elkapni. Nem csúcsa a posztjának, de nálunk már ez is valami.
Röviden összefoglalva a véleményemet, szuper, hogy Bakht marad de lehet, hogy a szerződésével a csapat lábon is lőtte magát.
És most jöhet a kőzápor!
több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 432
Demovsky szokásosan jól összeszedett gondolatai a jövő évi újraigazolási lehetőségekről:

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F1119%2Fr778118_1296x729_16-9.jpg
David Bakhtiari's mega-contract means tough 2021 decisions, cuts for Packers
Get ready for an offseason unlike any other when it comes to salary-cap moves for Green Bay.


Az előttem szólóra csatlakozva érdeklődnék, melyikőtök kit tart leginkább prioritásnak a leendő szabadügynökök közül? A közmegegyezés szerint szóba jöhet: Linsley/Jones/King/Williams.

Nálam egyértelmű favorit Linsley, vele mindenképp meg kellene egyezni, az ő posztjára nem tudnánk instant minőségi pótlást hozni, a többit meg lehet oldani...

Thougts?

I... don't care... John.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Bakh szerződtetését Arod után én is a legfontosabbnak gondolom a jövő szempontjából. Azért miután úgy néz ki, hogy a jövő évi cap felett vagyunk már most +17 millióval, nem lesz "ingyen" ez a húzás. Azt nem tudom megítélni, hogy a csökkenő sapka ellenére FA-ként megadták volna-e mások ezt az összeget.
Egy viszont szerintem eldőlt: Linsley és Wafgner/Turner közül minimum 1 távozik a falból.Szerencsére ügyesek az idén draftoltak, és közülük a legígéretesebbet a C Stepaniakot még nem is láthattuk.
Ligaszintén is nagy cut-vihar várható, sokfelé nem lesz menedzselhető a sapka-helyzet.
Gary javuló játékával P. Smith sem igen fog ennyiért GB-ben maradni, és ha Barnes és Martin nem esik látványosan vissza, akkor talán Kirksey is repül. Ha már ILB, Burks gondolom ingyér' maradhat. King a statisztikák szerint (egészség, hullámzó forma, liga CB fizetések) szintén nem számíthat szerződésre.
Ekkora takarítás után vagy megtartjuk AJ-t, vagy simán lesz mód turkálni a FA-ek között. De nagy mozgástér nem lesz '21-ben.

Szerkesztette: jossbeaumont