Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Bakhtiari vélhetően visszatér vasárnap
alatriste
Rossz híreket kértem!😊😊😊
nagylaza
Alexander doubtful, King questionable -> Josh Jackson megint kezdeni fog. Ez eleg? 😊
casaubon
A doubtful általában azt jelenti, hogy nem fog játszani a játékos, de Alexander esetében még várnék, mert az USÁ-ban gyakorlatilag még csak most fog elkezdődni a szombat, pénteken pedig már könnyített edzésen részt vett. Ez lehet, hogy az agyrázkódás protokolnak szól. Majd a holnapi sérülésjelentésekből okosabbak leszünk.
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Bakhtiari vélhetően visszatér vasárnap
alatriste
Rossz híreket kértem!😊😊😊
nagylaza
Alexander doubtful, King questionable -> Josh Jackson megint kezdeni fog. Ez eleg? 😊
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Tanácsot kérek azoktól, akiknek már rutinjuk van: honnan érdemes GB-maszkot rendelni?
nagylaza
amazonon egész jók vannak

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Tanácsot kérek azoktól, akiknek már rutinjuk van: honnan érdemes GB-maszkot rendelni?
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Bakhtiari vélhetően visszatér vasárnap
alatriste
Rossz híreket kértem!😊😊😊
nagylaza
Ugy gondolom a kerdeses jatekosok nem fognak jatszani, es jobb is lenne. En orulnek, ha Lazard, Bakh, Tonyan, King es a quest. jatekosok nem lepnenek palyara. Talan most kibirjuk nelkuluk, utana lesznek meccsek, ahol viszont (nagy) szukseg lesz rajuk, es nem felserult allapotban...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Bakhtiari vélhetően visszatér vasárnap
alatriste
Rossz híreket kértem!😊😊😊
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bakhtiari vélhetően visszatér vasárnap


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wagner es Alexander nem tudott edzeni, Lovett seson ending. Ez nagyon erdekes, hogy M. Lewis masodik eve pihenonapokkal van edzesben. Gondolom igy vallalta a szezont. Mindenesetre mukodik. A kora ellenere komoly serulese nem volt ( pedig nem a klasszikus kontaktmentes Clinton-Dix modszerrel jatszik).
jossbeaumont
Várok még más rossz híreket is. Annyira biztosnak veszem a Jax elleni W-t, hogy magam is kezdek megijedni. (Aztán a Colts ellenit már nem annyira...)
nagylaza
Ha nem tudtok megverni minket, Marcedest, Lazardot, Ervint és Hackettet is visszavisszük Jacksonvillebe és hadizsákményként A.A.Ron Rodgerst is. 😊 Hackettnek ráadásul megvan a DC-nk, Todd Wash playbookja tőlünk (és fordítva, de nem Hackett hívja itt a playeket, szóval az nem gond) abból az időből, mikor ő volt nálunk az OC. És Wash védelmi sémája nem sokat változott sajna az elmúlt években(csak a védelmet alkotó játékosok lettek sokkal gyengébbek...).

Ja és Laviska Shenault, aki 2. WR-nk és RB-nk is egyben kihagyja a meccset. Ahogy természetesen Minshew is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Wagner es Alexander nem tudott edzeni, Lovett seson ending. Ez nagyon erdekes, hogy M. Lewis masodik eve pihenonapokkal van edzesben. Gondolom igy vallalta a szezont. Mindenesetre mukodik. A kora ellenere komoly serulese nem volt ( pedig nem a klasszikus kontaktmentes Clinton-Dix modszerrel jatszik).
jossbeaumont
Várok még más rossz híreket is. Annyira biztosnak veszem a Jax elleni W-t, hogy magam is kezdek megijedni. (Aztán a Colts ellenit már nem annyira...)
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Wagner es Alexander nem tudott edzeni, Lovett seson ending. Ez nagyon erdekes, hogy M. Lewis masodik eve pihenonapokkal van edzesben. Gondolom igy vallalta a szezont. Mindenesetre mukodik. A kora ellenere komoly serulese nem volt ( pedig nem a klasszikus kontaktmentes Clinton-Dix modszerrel jatszik).

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Amúgy az tény h hál isten idén Fumble-ök nagyon erkerülnek minket , futók és elkapók is nagyon vigyáznak a labdára...de szerintem ez inkább szerencse most mint h valami tudatos dolog lenne .
Aaron meg mindig is vigyázott a zsugára 😊
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Közben Tramon Williams leszerződött a Baltimore-ral. Sok sikert neki!!!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Most néztem egy számomra meglepő statot.
A csapatok közül mi adtuk el a legkevesebb labdát eddig (3).
Viszont mi szereztük a 3. legkevesebbet (6).
Következtetést nemigen tudok ebből levonni, viszont a nagyságrendet érzékeltetve, a Giants pl. egyaránt 15 labdát szerzett és adott el.
Izgalmas lehet Giants szurkernek lenni.
esz-ki-mo
ebben mi a meglepő? 😀
ARod messze a legjobb TD/INT aránnyal rendelkezik az NFL történelmében.
A D# meg sz.r 😀
Pep71
Önmagában ehhez Rodgers kevés lenne, pl. Mahomes is csak 1 INT dobott, Carr pedig 2-t, mégis a fumble-k miatt a KC-nak és a LV-nak van 6 ill. 9 eladott labdája.
A Def-t érintő kritikád sajna nem áll módomban cáfolni...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Most néztem egy számomra meglepő statot.
A csapatok közül mi adtuk el a legkevesebb labdát eddig (3).
Viszont mi szereztük a 3. legkevesebbet (6).
Következtetést nemigen tudok ebből levonni, viszont a nagyságrendet érzékeltetve, a Giants pl. egyaránt 15 labdát szerzett és adott el.
Izgalmas lehet Giants szurkernek lenni.
esz-ki-mo
ebben mi a meglepő? 😀
ARod messze a legjobb TD/INT aránnyal rendelkezik az NFL történelmében.
A D# meg sz.r 😀
Pep71
Engem a hat szerzett labda lep meg. Nem emlékszem ilyen sokra.
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Most néztem egy számomra meglepő statot.
A csapatok közül mi adtuk el a legkevesebb labdát eddig (3).
Viszont mi szereztük a 3. legkevesebbet (6).
Következtetést nemigen tudok ebből levonni, viszont a nagyságrendet érzékeltetve, a Giants pl. egyaránt 15 labdát szerzett és adott el.
Izgalmas lehet Giants szurkernek lenni.
esz-ki-mo
ebben mi a meglepő? 😀
ARod messze a legjobb TD/INT aránnyal rendelkezik az NFL történelmében.
A D# meg sz.r 😀
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Most néztem egy számomra meglepő statot.
A csapatok közül mi adtuk el a legkevesebb labdát eddig (3).
Viszont mi szereztük a 3. legkevesebbet (6).
Következtetést nemigen tudok ebből levonni, viszont a nagyságrendet érzékeltetve, a Giants pl. egyaránt 15 labdát szerzett és adott el.
Izgalmas lehet Giants szurkernek lenni.

Szerkesztette: esz-ki-mo
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Sok dologban jo, de egy dologban tagadhatatlanul a valahavolt legjobb Rodgers!
A hosszabb QB futasok utan, amikor tudja, hogy kozelrol adja a kamera, mindig mosolyog, ES SOHA, DE SOHA NEM LIHEG! Evek ota figyelem ezt a szuperkepesseget. Csiszolgatta, finomitotta, de ma mar tokeletes!
Mas, kezdo iranyitok ilyenkor szanalmasan lihegnek, fujtatnak, terdre tamadzkodva gornyednek.
A SF ellen, a first dawn-t ero futasat kovetoem neztem Arodot. Tokeletes volt a produkcio, aztan mikor mar nem premier planban adtak, a huddle-ban a futast koveto 5. snap elott is meg kapkodva vette a levegot...
Igazi profi, idosodo gentleman!
😀
jossbeaumont
Tőlem akár liheghet is. Csak dobja meg!😊
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Sok dologban jo, de egy dologban tagadhatatlanul a valahavolt legjobb Rodgers!
A hosszabb QB futasok utan, amikor tudja, hogy kozelrol adja a kamera, mindig mosolyog, ES SOHA, DE SOHA NEM LIHEG! Evek ota figyelem ezt a szuperkepesseget. Csiszolgatta, finomitotta, de ma mar tokeletes!
Mas, kezdo iranyitok ilyenkor szanalmasan lihegnek, fujtatnak, terdre tamadzkodva gornyednek.
A SF ellen, a first dawn-t ero futasat kovetoem neztem Arodot. Tokeletes volt a produkcio, aztan mikor mar nem premier planban adtak, a huddle-ban a futast koveto 5. snap elott is meg kapkodva vette a levegot...
Igazi profi, idosodo gentleman!
😀
jossbeaumont
Hihetetlen, hogy embereknek mire van energiájuk!
| És itt nem csak Arod-ra gondolok!😊 |
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Sok dologban jo, de egy dologban tagadhatatlanul a valahavolt legjobb Rodgers!
A hosszabb QB futasok utan, amikor tudja, hogy kozelrol adja a kamera, mindig mosolyog, ES SOHA, DE SOHA NEM LIHEG! Evek ota figyelem ezt a szuperkepesseget. Csiszolgatta, finomitotta, de ma mar tokeletes!
Mas, kezdo iranyitok ilyenkor szanalmasan lihegnek, fujtatnak, terdre tamadzkodva gornyednek.
A SF ellen, a first dawn-t ero futasat kovetoem neztem Arodot. Tokeletes volt a produkcio, aztan mikor mar nem premier planban adtak, a huddle-ban a futast koveto 5. snap elott is meg kapkodva vette a levegot...
Igazi profi, idosodo gentleman!
😀
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sokat számít h a Leonard Williams - Dalvin Tomlinson - Dexter Lawrence DL mögött játszik Martinez, ami ligaszinten is élvonal a 3-emberes frontok között, kevesebb gap nyílik, így nem kell annyit totóznia h mégis melyiket tömje.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Nem fajt igazan a szivunk Martinezert amikor elengedtuk(bar kar, h nem igazoltunk jatekost a helyere -csak Kirksey-t), de az Giants-beli eredmenyei azt sugalljak, h Pettine az ő hasznalatat is elbaltazta...
"in 2020, Martinez has started all nine games for the Giants while leading the team, and NFL, with 92 total tackles. The next closest player, safety Logan Ryan, has 53. He’s recorded two sacks, a forced fumble, and an interception. Martinez has played every defensive snap in six games this season and has not played any less than 92 percent." (Packerswire)
jossbeaumont
Nem a tackle szám volt a baj nála - hiszen nálunk is mindig vezette a tackle statisztikát -, hanem az, hogy ezeket hol csinálta. És sajnos általában a scrimmage line közelében sem járt... Az ára viszont ehhez képest elég borsos lett volna.
James007
A cikkben van szó róla, hogy Pettine nem azt a feladatot adta neki, amit a most a Giantsben csinál, hanem kifejezetten a "második vonalban" kellett takarítania, aki átjutott a falon és a LB-eken is, azokat kellett levadásznia. Ehhez nem léphetett fel a fal vonalába, és így azért kárhoztattuk, ami a feladata volt. Ilyen mélységig én nem értek hozzá természetesen, de Kirksey félpénzért a stat szerint nem jobb, mint a draftolatlan ILB-k, pláne mint Martin... remélem, elengedjük a szezon végén.
jossbeaumont
Kirskey nem nagyon játszik és nem is jó, sajnos.
A holtszezonban visszanézegettem a meccseket és voltak dolgok, amiket direkt külön néztem (pl. Gary, Martinez). Remélem nem kapott olyan utasítást Martinez, hogy a futó előtt ne tömje be a lyukat (vagy ha igen, az elég gáz - melyik cikkről van szó?), de nagyon sokszor rossz lyukat választott, így már ha utol is érte a támadót, akkor is több yard vesztességgel, vagy a safetynak kellett kisegítenie. Idén eddig a pff alapján jobban játszik (nem ismerem a Giants rendszerét, de ha 2 belső LB-el játszanak, az lehet, hogy jobban fekszik, mint a Packers rendszere).
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Nem fajt igazan a szivunk Martinezert amikor elengedtuk(bar kar, h nem igazoltunk jatekost a helyere -csak Kirksey-t), de az Giants-beli eredmenyei azt sugalljak, h Pettine az ő hasznalatat is elbaltazta...
"in 2020, Martinez has started all nine games for the Giants while leading the team, and NFL, with 92 total tackles. The next closest player, safety Logan Ryan, has 53. He’s recorded two sacks, a forced fumble, and an interception. Martinez has played every defensive snap in six games this season and has not played any less than 92 percent." (Packerswire)
jossbeaumont
Nem a tackle szám volt a baj nála - hiszen nálunk is mindig vezette a tackle statisztikát -, hanem az, hogy ezeket hol csinálta. És sajnos általában a scrimmage line közelében sem járt... Az ára viszont ehhez képest elég borsos lett volna.
James007
A cikkben van szó róla, hogy Pettine nem azt a feladatot adta neki, amit a most a Giantsben csinál, hanem kifejezetten a "második vonalban" kellett takarítania, aki átjutott a falon és a LB-eken is, azokat kellett levadásznia. Ehhez nem léphetett fel a fal vonalába, és így azért kárhoztattuk, ami a feladata volt. Ilyen mélységig én nem értek hozzá természetesen, de Kirksey félpénzért a stat szerint nem jobb, mint a draftolatlan ILB-k, pláne mint Martin... remélem, elengedjük a szezon végén.
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Nem fajt igazan a szivunk Martinezert amikor elengedtuk(bar kar, h nem igazoltunk jatekost a helyere -csak Kirksey-t), de az Giants-beli eredmenyei azt sugalljak, h Pettine az ő hasznalatat is elbaltazta...
"in 2020, Martinez has started all nine games for the Giants while leading the team, and NFL, with 92 total tackles. The next closest player, safety Logan Ryan, has 53. He’s recorded two sacks, a forced fumble, and an interception. Martinez has played every defensive snap in six games this season and has not played any less than 92 percent." (Packerswire)
jossbeaumont
Nem a tackle szám volt a baj nála - hiszen nálunk is mindig vezette a tackle statisztikát -, hanem az, hogy ezeket hol csinálta. És sajnos általában a scrimmage line közelében sem járt... Az ára viszont ehhez képest elég borsos lett volna.
James007
Sajna, ez jellemzően tényleg így volt. Pedig én nagyon bírtam, és ennek ellenére is örültem volna, ha marad. (Tudom: sapka.)
nagylaza
A Packers 8 milliót adott volna neki, ő 10-ért ment a Giantshez. Ez biznisz volt tisztán, mindkét fél részéről.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nem fajt igazan a szivunk Martinezert amikor elengedtuk(bar kar, h nem igazoltunk jatekost a helyere -csak Kirksey-t), de az Giants-beli eredmenyei azt sugalljak, h Pettine az ő hasznalatat is elbaltazta...
"in 2020, Martinez has started all nine games for the Giants while leading the team, and NFL, with 92 total tackles. The next closest player, safety Logan Ryan, has 53. He’s recorded two sacks, a forced fumble, and an interception. Martinez has played every defensive snap in six games this season and has not played any less than 92 percent." (Packerswire)
jossbeaumont
Nem a tackle szám volt a baj nála - hiszen nálunk is mindig vezette a tackle statisztikát -, hanem az, hogy ezeket hol csinálta. És sajnos általában a scrimmage line közelében sem járt... Az ára viszont ehhez képest elég borsos lett volna.
James007
Sajna, ez jellemzően tényleg így volt. Pedig én nagyon bírtam, és ennek ellenére is örültem volna, ha marad. (Tudom: sapka.)
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Nem fajt igazan a szivunk Martinezert amikor elengedtuk(bar kar, h nem igazoltunk jatekost a helyere -csak Kirksey-t), de az Giants-beli eredmenyei azt sugalljak, h Pettine az ő hasznalatat is elbaltazta...
"in 2020, Martinez has started all nine games for the Giants while leading the team, and NFL, with 92 total tackles. The next closest player, safety Logan Ryan, has 53. He’s recorded two sacks, a forced fumble, and an interception. Martinez has played every defensive snap in six games this season and has not played any less than 92 percent." (Packerswire)
jossbeaumont
Nem a tackle szám volt a baj nála - hiszen nálunk is mindig vezette a tackle statisztikát -, hanem az, hogy ezeket hol csinálta. És sajnos általában a scrimmage line közelében sem járt... Az ára viszont ehhez képest elég borsos lett volna.

Szerkesztette: James007