Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Könyörgöm, hagyjuk már ezt, hogy mikor és hova megy ARod.🙂 Így is pont elég nagy a szar.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nekem innen Mo-ról amúgy egyik csapattal szemben sincs utálatom. Nyilván megértem, hogy kint ez máshogy csapódik le, de ilyen messziről nekem semmi gondom pl egyik csoportriválisunkkal sem. Inkább játékosokat kedvelek/nem kedvelek és ez kivetődik egyes csapatokra is. Suh-t nem bírtam de Stafford nagy kedvencem. Lions meccseken általában nekik és nem ellenük szoktam elsősorban miatta drukkolni.

AR esetében én is az egyik top favorit landolási pontot (ha lesz ilyen) a Friscoban látom. Nyilván 1-2-3 év múlva ki tudja hol milyen iránytó helyzet lesz, de ha teszem azt lesz a piacon pár kérő és köztük lesz a 49ers is szerintem sokáig nem fog gondolkozni. Helyi srác, oda járt még egyetemre is...

Szóval ha elmegy innen szinte teljesen mindegy hova, drukkolni fogok neki az új helyén is. Teszem hozzá egy jelenlegi (értsd ha mindenki egészséges) Frisco D, skill személyzet és nem utolsó sorban edzői kar mellett ha ott játszana Rodgers szerintem remeghetne a liga többi csapatának a térde.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
Aroddal idei, max. jovo evi SBrun-ra kene koncentralni, mert utana akarmi is a csapat, jon a NE-minta. A vezetoseg latvanyosan szivatja Rodgerst, es jogos lesz, ha elmegy nyerni egy gyurut oda, ahol kore epitik majd a csapatot, es 10 ev utan lat letezo D-t.
jossbeaumont
San Francisco 😎
JéBé
Na ez fajt...
jossbeaumont
Lassan ott tartok hogy megerdemelne megegy gyurut kedvenc csapataval 😀 Legkezenfekvobb valasztas lenne.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Aroddal idei, max. jovo evi SBrun-ra kene koncentralni, mert utana akarmi is a csapat, jon a NE-minta. A vezetoseg latvanyosan szivatja Rodgerst, es jogos lesz, ha elmegy nyerni egy gyurut oda, ahol kore epitik majd a csapatot, es 10 ev utan lat letezo D-t.
jossbeaumont
San Francisco 😎
JéBé
Na ez fajt...
jossbeaumont
Tudok jobbat: CHI.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Aroddal idei, max. jovo evi SBrun-ra kene koncentralni, mert utana akarmi is a csapat, jon a NE-minta. A vezetoseg latvanyosan szivatja Rodgerst, es jogos lesz, ha elmegy nyerni egy gyurut oda, ahol kore epitik majd a csapatot, es 10 ev utan lat letezo D-t.
jossbeaumont
San Francisco 😎
JéBé
Na ez fajt...
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
Aroddal idei, max. jovo evi SBrun-ra kene koncentralni, mert utana akarmi is a csapat, jon a NE-minta. A vezetoseg latvanyosan szivatja Rodgerst, es jogos lesz, ha elmegy nyerni egy gyurut oda, ahol kore epitik majd a csapatot, es 10 ev utan lat letezo D-t.
jossbeaumont
San Francisco 😎

Szerkesztette: JéBé
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Még mindig a Viks buktán rugózik az agyam. Faszán elkönyveltük, hogy a D-n ment el a meccs. Nem is akarok ezzel vitatkozni, Pettine takarodj, rendben. De. Az első fordulóban 43-34 volt ide, most 22-28 oda. Oké, hogy nem lehet a kettőt mechanikusan összehasonlítani, a helyzet mégiscsak az, hogy Rodgersék akkor kétszer annyi pontot pakoltak fel a táblára. Elég szignifikáns különbség, amit nem magyaráz AJ+Lázár hiánya. Ráadásul kétszer vezettünk.
Nemrég írtam (úgy emlékszem, a HOU után), hogy az O szerintem nagyjából rendben van. Nos, nincs rendben. Most persze még annyira sincs. Előre látom a sötét péntek hajnalomat. Brrrr...
nagylaza
Egyszerű, nem kerültek lépéshátrányba, így nem kellett erőltetniük a passzjátékot. 22 helyett 34-szer futottak és 25 helyett 14-szer passzoltak. Mi kerültünk lépéshátrányba és passz kényszerbe (a védelem gyakorlatilag az első 4 játékból TD-t engedett), de az egy szál Adamsünket levédekezték (szeptemberben volt Lazard és AJ is). 12tgt 7 elkapás, míg szeptemberben 14tgt 12 elkapás. Megfordult a mérkőzés dinamikája és a védelem sokáig semmit nem tudott hozzátenni a játékhoz. Mikor a végén sikerült megállítani a Vikings-t, akkor tudott zárkózni az offense.
gbol
Erre most vagy nagyon röviden, vagy nagyon hosszan tudnék írni. Maradok inkább a rövidnél: szerintem nem ilyen egyszerű. Mindegy, elengedem.
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Közben Green Bayben kifogyott a szavazógépből a tinta.
Hát beszarok.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Vegre megvan, miert kellet a PS-ba az NFLben soha palyara nem lepett vilagmegvalto Dax RaymondTE:
"In 2018, while playing with Jordan Love, Raymond caught 27 passes for 345 yards and two scores."
Meghogy Gute nem a jovot epiti (kukazza ossze)! Baratokat fizet a kiskedvencnek, ha mar mindenki ferde szemmel nez ra 😉
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Még mindig a Viks buktán rugózik az agyam. Faszán elkönyveltük, hogy a D-n ment el a meccs. Nem is akarok ezzel vitatkozni, Pettine takarodj, rendben. De. Az első fordulóban 43-34 volt ide, most 22-28 oda. Oké, hogy nem lehet a kettőt mechanikusan összehasonlítani, a helyzet mégiscsak az, hogy Rodgersék akkor kétszer annyi pontot pakoltak fel a táblára. Elég szignifikáns különbség, amit nem magyaráz AJ+Lázár hiánya. Ráadásul kétszer vezettünk.
Nemrég írtam (úgy emlékszem, a HOU után), hogy az O szerintem nagyjából rendben van. Nos, nincs rendben. Most persze még annyira sincs. Előre látom a sötét péntek hajnalomat. Brrrr...
nagylaza
Egyszerű, nem kerültek lépéshátrányba, így nem kellett erőltetniük a passzjátékot. 22 helyett 34-szer futottak és 25 helyett 14-szer passzoltak. Mi kerültünk lépéshátrányba és passz kényszerbe (a védelem gyakorlatilag az első 4 játékból TD-t engedett), de az egy szál Adamsünket levédekezték (szeptemberben volt Lazard és AJ is). 12tgt 7 elkapás, míg szeptemberben 14tgt 12 elkapás. Megfordult a mérkőzés dinamikája és a védelem sokáig semmit nem tudott hozzátenni a játékhoz. Mikor a végén sikerült megállítani a Vikings-t, akkor tudott zárkózni az offense.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Will Fullerért egy második kört kértek amit mi sokalltunk. Nem lehetett volna az idei második körünket odaadni érte? 😄 persze inkább sírok
amaru
ugyanmár , elhoztuk a legvastagabb combbal rendelkező embert aki létezik , az h focizni nem tud mióta számít ??? 😀
nando89
Ne legyel igazsagtalan, ott van a zsenialis Funchess, megmenti a csapatot hetrol-hetre, ti meg azzal jottok, h Gute nem aldoz WR-re!
Amugy jobb lesz szokni Dillon latvanyat, mert latszik olyan forgatokonyv, h jovore o az 1.sz futonk...
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Will Fullerért egy második kört kértek amit mi sokalltunk. Nem lehetett volna az idei második körünket odaadni érte? 😄 persze inkább sírok
amaru
ugyanmár , elhoztuk a legvastagabb combbal rendelkező embert aki létezik , az h focizni nem tud mióta számít ??? 😀
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Fuller egy GB cap viszonylatban nagy fizetesu, serulekeny jatekos, akit nem kizart, hogy csak az ev vegeig tudtunk volna megtartani.
DE
1) Mivel a D#re nem lehet szamitani, es szezon kozben megjavithatatlan(szerintem) az egyetlen eselyunk, ha pisztolyparbajt probalunk csinalni minden meccsbol, es AJ es Lazard visszateresevel megprobalunk minden meccset 51-49re megnyerni. Ehhez elengedhetetlen egy gyors elkapo WR2-3nak (aWR 87-88 MVS es EQ helyett).
2) Ahogy Gute draftol, a 2.kor nem sokat er nalunk. Egy bizonyitott jatekos (aki jelenleg is ligaelvonal a statban) viszont nem lutri.
3) Egyre jobban azt latom, h sem a jelen, sem a jovo csapatat nem sikerul epiteni. Aroddal idei, max. jovo evi SBrun-ra kene koncentralni, mert utana akarmi is a csapat, jon a NE-minta. A vezetoseg latvanyosan szivatja Rodgerst, es jogos lesz, ha elmegy nyerni egy gyurut oda, ahol kore epitik majd a csapatot, es 10 ev utan lat letezo D-t.
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Lófasz jön itt csikánó, nem WR/Def/SB
Peszinter Ferenc
Kösz Csoki, sokat segítettél 😀 😀 😀
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
Ez igy valojaban gazabb mintha makacsul ragaszkodtunk volna a "nem kell ide elkapo mevagyunk" tevkepzethez. Belattuk hogy elbasztuk, de meg tradelni se tudunk. Fuller megerte volna az idei elso 4 kort ahogy draftolunk.
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Lófasz jön itt csikánó, nem WR/Def/SB
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Will Fullerért egy második kört kértek amit mi sokalltunk. Nem lehetett volna az idei második körünket odaadni érte? 😄 persze inkább sírok
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
És ismét nem történt semmi.
hegedusggergo
Időnk, mint a tenger.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Még mindig a Viks buktán rugózik az agyam. Faszán elkönyveltük, hogy a D-n ment el a meccs. Nem is akarok ezzel vitatkozni, Pettine takarodj, rendben. De. Az első fordulóban 43-34 volt ide, most 22-28 oda. Oké, hogy nem lehet a kettőt mechanikusan összehasonlítani, a helyzet mégiscsak az, hogy Rodgersék akkor kétszer annyi pontot pakoltak fel a táblára. Elég szignifikáns különbség, amit nem magyaráz AJ+Lázár hiánya. Ráadásul kétszer vezettünk.
Nemrég írtam (úgy emlékszem, a HOU után), hogy az O szerintem nagyjából rendben van. Nos, nincs rendben. Most persze még annyira sincs. Előre látom a sötét péntek hajnalomat. Brrrr...
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 347
Fölöttébb gyanús nekem ez a John Walker...😊
nagylaza
Ilyen névvel whiskeyvel kellene házalni 🙂
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Fölöttébb gyanús nekem ez a John Walker...😊
nagylaza
Most csekkoltam az oldalt, Virág elvtárs. Csatlakozom!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Fölöttébb gyanús nekem ez a John Walker...😊
több mint 3 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 105
És ismét nem történt semmi.
hegedusggergo
Valami TE jött a gyakorló csapatba. 😀
twitch(4thline)
Remélem jövőre Gute tökös lesz és a dédelgetett 2. körével húz egy puntert, tudja már MLF h ki szart kit.

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 3 éve
John Walker 1
Ma sok véleményt hallhat arról, hogy mi legyen a bukméker, hogy a játékosoknak ne csak lehetőségük legyen a sport iránti szenvedélyük megvalósítására, hanem kényelmesen is. Gyerekkorom óta vagyok a Green Bay Packers rajongója. Ezért tétet teszek minden alkalommal. A Mighty Tips használom a megfelelő meccseredmény és megbízható bukméker kiválasztásához.
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
És ismét nem történt semmi.
hegedusggergo
Valami TE jött a gyakorló csapatba. 😀