Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Nem fajt igazan a szivunk Martinezert amikor elengedtuk(bar kar, h nem igazoltunk jatekost a helyere -csak Kirksey-t), de az Giants-beli eredmenyei azt sugalljak, h Pettine az ő hasznalatat is elbaltazta...
"in 2020, Martinez has started all nine games for the Giants while leading the team, and NFL, with 92 total tackles. The next closest player, safety Logan Ryan, has 53. He’s recorded two sacks, a forced fumble, and an interception. Martinez has played every defensive snap in six games this season and has not played any less than 92 percent." (Packerswire)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Rögzítsük ezt is: McCarthy olyan trükkös visszahordás hívást vállalt be a tegnapi Boyz meccsen, hogy agyamat eldobtam. Az évtized alatt GB-ben ilyenre hiába vártunk, hiába üvöltöttem néha legalább egy fake punt-ért könyörögve a képernyő előtt.
Nem rajta múlt, hanem egyéni fegyelmezetlenségen, hogy nem jött össze. Amikor elvállalta a Dallast, azt mondta, egy évet felkészülésre fordított előtte. Szerintem csak a tököket növesztette!
jossbeaumont
Trükkös visszahordás? Na, ezt megnézem.
nagylaza
Megnéztem😊
Ha valakit még érdekel, 4:10-től:
 www.youtube.com/watch?v=HrFL4gDa9KU
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Rögzítsük ezt is: McCarthy olyan trükkös visszahordás hívást vállalt be a tegnapi Boyz meccsen, hogy agyamat eldobtam. Az évtized alatt GB-ben ilyenre hiába vártunk, hiába üvöltöttem néha legalább egy fake punt-ért könyörögve a képernyő előtt.
Nem rajta múlt, hanem egyéni fegyelmezetlenségen, hogy nem jött össze. Amikor elvállalta a Dallast, azt mondta, egy évet felkészülésre fordított előtte. Szerintem csak a tököket növesztette!
jossbeaumont
Trükkös visszahordás? Na, ezt megnézem.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Rögzítsük ezt is: McCarthy olyan trükkös visszahordás hívást vállalt be a tegnapi Boyz meccsen, hogy agyamat eldobtam. Az évtized alatt GB-ben ilyenre hiába vártunk, hiába üvöltöttem néha legalább egy fake punt-ért könyörögve a képernyő előtt.
Nem rajta múlt, hanem egyéni fegyelmezetlenségen, hogy nem jött össze. Amikor elvállalta a Dallast, azt mondta, egy évet felkészülésre fordított előtte. Szerintem csak a tököket növesztette!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Rögzítsük: az alapszakasz félidejében (nyolc meccs után) a csoportban az első, a főcsoportban a második helyen állunk. Lehetne rosszabb is.😊
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Azért az nem rossz stat, hogy MLF összes alapszakasz veresége (5) után győzelem jött. Kár, hogy a PO nem oda-visszavágós. 😀
pecsi92
Azt hiszem Rodgersnek is volt egy ilyen éveken át tartó szériája a 2010-es évek első felében.
több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Azért az nem rossz stat, hogy MLF összes alapszakasz veresége (5) után győzelem jött. Kár, hogy a PO nem oda-visszavágós. 😀
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Dexter Williams vart 1 evet a 2 db futasi kiserletre. Aztan osszehozott egy egy MCL spraint.
Ujra varhatunk 1 evet a kovetkezo 8 yardjara.
AJ a SF ellen jol mozgott, de Dillon, J & D.Williamsék kiesese miatt szerencse, h van Tayler "Gadget" Ervin - Friscoban is osszehozott csendben 74 scr.yardot.
Azert ha őt tulhasznaljuk, ő sem lesz sokaig a rosteren...
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Tegnapi tesztekbol megint lett pozitív , miért nem lehetett atrakni vasárnapra ?!
nando89
The Green Bay Packers have placed LB Krys Barnes and QB Jordan Love on the reserve/COVID-19 list.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Kábé azóta vártam – nem minden aggodalom nélkül😊 – a Friszkó-meccset, amióta ismerem az idei programot. Erre a 49ers átalakul kórházcsapattá, az utolsó pillanatokban bedöglik a laptopom (már van másik), ráadásul bravúrosan elalszom és nem látom az első másfél negyedet…
Mégis azt mondom: ha van meccs, amiből nem szabad „messzemenő következtetéseket levonni”, akkor szerintem ez a ma hajnali az volt. Más lenne a helyzet, ha még így is kikaptunk volna. De nem kaptunk ki.
nagylaza
Az azért látszik, hogy mely posztok nagyon vékonyak. A két kezdő CB mögött csak fogalmatlanok vannak, LB nincs igazi, ha nincs Lazard és Adams, akkor ilyen gyenge secondary kell, hogy MVS-nek legyen elkapása. Vannak bőven hiányposztok. AJ és Williams jó, a többiek szinte csak egyenesen futnak. Crosby nem tud elvégezni egy kickoff-ot a sérülése miatt (vajon mikor fog ez gondot jelenteni a kapura rúgásoknál)
Ugyanakkor, bár a D Line olyan, amilyen, de abban van egy kis mélység (Gary is mutat életjeleket, jó, nem első köröshöz méltóan), az O Line (a TB meccset leszámítva), szinte bármilyen felállásban megállja a helyét (persze Bakhtiarinak nem kell félnie, hogy kiszorul). ARod elég konstans módon hoz egy elit formát.
gbol
Az összefoglalóba MVS két TD-je mellett a látványos dropja is belefért. Bosszant a csávó. Lenne szar, vagy lenne jó, de így, hogy egyszer ez, egyszer az (akár meccsen belül is), baromi idegesítő. Az biztos, hogy szegény Black nem megoldás: a végén csúnyán beültették a hintába, maradt is a PS-ben. Ervinnel nem volt bajom, legalábbis az alapján, ami láttam a meccsből. ARodnak pedig megint volt néhány olyan hosszú passza (Adamsnek meg elkapása), amit többször visszanéztem, nem bírok betelni vele. Furcsa mód az FK-n lényegesen lelkesítőbbnek ítélik a Packers teljesítményét, mint itt a topikban.
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Kábé azóta vártam – nem minden aggodalom nélkül😊 – a Friszkó-meccset, amióta ismerem az idei programot. Erre a 49ers átalakul kórházcsapattá, az utolsó pillanatokban bedöglik a laptopom (már van másik), ráadásul bravúrosan elalszom és nem látom az első másfél negyedet…
Mégis azt mondom: ha van meccs, amiből nem szabad „messzemenő következtetéseket levonni”, akkor szerintem ez a ma hajnali az volt. Más lenne a helyzet, ha még így is kikaptunk volna. De nem kaptunk ki.
nagylaza
Az azért látszik, hogy mely posztok nagyon vékonyak. A két kezdő CB mögött csak fogalmatlanok vannak, LB nincs igazi, ha nincs Lazard és Adams, akkor ilyen gyenge secondary kell, hogy MVS-nek legyen elkapása. Vannak bőven hiányposztok. AJ és Williams jó, a többiek szinte csak egyenesen futnak. Crosby nem tud elvégezni egy kickoff-ot a sérülése miatt (vajon mikor fog ez gondot jelenteni a kapura rúgásoknál)
Ugyanakkor, bár a D Line olyan, amilyen, de abban van egy kis mélység (Gary is mutat életjeleket, jó, nem első köröshöz méltóan), az O Line (a TB meccset leszámítva), szinte bármilyen felállásban megállja a helyét (persze Bakhtiarinak nem kell félnie, hogy kiszorul). ARod elég konstans módon hoz egy elit formát.

Szerkesztette: gbol
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Kábé azóta vártam – nem minden aggodalom nélkül😊 – a Friszkó-meccset, amióta ismerem az idei programot. Erre a 49ers átalakul kórházcsapattá, az utolsó pillanatokban bedöglik a laptopom (már van másik), ráadásul bravúrosan elalszom és nem látom az első másfél negyedet…
Mégis azt mondom: ha van meccs, amiből nem szabad „messzemenő következtetéseket levonni”, akkor szerintem ez a ma hajnali az volt. Más lenne a helyzet, ha még így is kikaptunk volna. De nem kaptunk ki.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Tegnapi tesztekbol megint lett pozitív , miért nem lehetett atrakni vasárnapra ?!
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Alexander és King nélkül teljesen fogalmatlan ez a secondary. Eddig is az egyik legnagyobb baj volt, hogy Alexander egyedül nem bírja. LB közül kiesett Kamal Martin, így ott megint nem maradt értelmes játékos. Eddig sem volt jó a védelem, de ezekkel a hiányokkal milyen fejlődést várt bárki is?
A támadó oldal rendben volt, de ha egy egészséges csapattal találkozunk nem lesz elég Adams egyedül. A meccs megmutatta, hogy futó poszton AJ No1, mögötte kicsit lemaradva Williams is használható, de mögöttük a nagy nihil. Ott már mindenki csak egyenesen tud szinte futni.
Az offense játékosbeli hiányait MLF-ék jól tudják kompenzálni, de defense oldalon ha hiányoznak játékosok (nincs ott sem mélység), akkor azt a DC nem tudja megoldani. (Jelen esetben mákunk volt, hogy a 49ers B volt az ellenfél)
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Szerintem támadó oldalon Lazard visszatérése nagy plussz lesz , vele megvan a kémia Aaronnak megbízik benne , szorosabb coverbe is bedobja h ő van ott , ugy h O oldalon én várok még előrelépést .
Adams Lazard Tonnyan és a két futó a passz játékunkat megfogja oldani.


Védelemről ezt nem tudom elmondani nem nagyon várok komoly javulást ,illetve 1 dolog , Josh Jackson annyira ócska h várom vissza Kinget..nem egy nagy truváj ő sem , de sokkal inkább őt nézném.
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Elájulva senki nincs gondolom. Ez egy kötelező W volt, ha mindent figyelembe vettünk. Annyi a pozitívum, hogy nem tettük magunknak nehézzé.
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Lehet, hogy a 40 perces zanzából, amit láttam, nem jött ki játékunk zsenialitása, de én valahogy nem voltam elájulva a teljesítménytől.
A támadóknál Adamst és Jonest leszámítva nem igazán volt jó teljesítmény (azt nem is értettem, hogy miért kellett játszatni a még alig gyógyult Jonest garbage time-ban...), MVS első TD-jénél azon imádkoztam míg repült a laszti, hogy ne ejtse el a labdát.
Hol volt a többi WR? Ezen a meccsen bizonyíthattak volna...de nem volt elkapásuk sem.
A védelem pedig egy kínlódás volt, egy noname WR kapott el az SF-ból majd 200 yardot, pass rush pedig sehol sem volt...egy kicsit is potensebb QB-val a SF jobban meccsben lehetett volna.
Szóval ez a meccs a kötelező W behúzásán túl az ég világon semmire sem volt jó...
esz-ki-mo
Ahogy a WR sorban az egy Adams-en kívül csak egy-egy playre jó elkapók vannak, úgy a secondary-ben Alexander kiválásával megnyílt a pálya.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nem lehet ezt realisan értékelni , annyira megtizedelt volt szegény sf , majd talán 2 hét múlva az Indianapolisi vendég játék tud támponttal szolgálni merre tartunk.
Nyilván Aaron Adams Jones trio extra de ezt eddig is tudtuk .

Védelemben én sok javulsát nem éreztem , gyengébb volt az ellenfél aztán ennyi.

Jah igen és Mvs egy nagyon jo megye3as elkapó , canadai ligában 1x még sztár lehet..😊

Szerkesztette: nando89
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Lehet, hogy a 40 perces zanzából, amit láttam, nem jött ki játékunk zsenialitása, de én valahogy nem voltam elájulva a teljesítménytől.
A támadóknál Adamst és Jonest leszámítva nem igazán volt jó teljesítmény (azt nem is értettem, hogy miért kellett játszatni a még alig gyógyult Jonest garbage time-ban...), MVS első TD-jénél azon imádkoztam míg repült a laszti, hogy ne ejtse el a labdát.
Hol volt a többi WR? Ezen a meccsen bizonyíthattak volna...de nem volt elkapásuk sem.
A védelem pedig egy kínlódás volt, egy noname WR kapott el az SF-ból majd 200 yardot, pass rush pedig sehol sem volt...egy kicsit is potensebb QB-val a SF jobban meccsben lehetett volna.
Szóval ez a meccs a kötelező W behúzásán túl az ég világon semmire sem volt jó...
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Sima Packers W lett volna valószínűleg de amit a bírók az első félidőben műveltek szánalmas volt.

Annyit még megjegyeznék ha Mahomeska vagy Wilsonka, esetleg Bradyke csapatánál van Covidos akkor eltolják legalább Hétfőre vagy Keddre a meccset.(nem mintha akkor ne nyert volna a Packers, de szánalmas hogy megvannak a Liga kedvencek és ez nem magyarázat hogy változtattak a protokolon, nem a fordulót kellett eltolni vagy a meccset elhalasztani, hanem adni pár nap esélyt a csapatnak hogy valami sansza is legyen)
wide open
Van még olyan platform ahova ezt nem írtad le? 😀
Rubens
Valószínűleg igen 😊
wide open
Mesélj már hogy Wilsonka miért is kedvenc ? Meg miben nyilvánul meg ?
Rózsa Sándor (betyár)
Szerinted nem védik jobban az elit irányítókat mint mondjuk Fitzmagicet ? Sok esetben nem másképp ítélik meg a büntetéseket egy contender csapatnál mint egy 1/1-nél ? Vagy szerinted ha Mahomes, Fischer és Kelce trió kerül Covid listára nem halasztják el ? Itt erről van szó, nem személyeskedésnek vegyétek, de kb leírtam minden elit irányítót Watsonon kívűl. Hét elején is leírtam már amikor a futókról kiderül nem játszhatnak Green Bayben hogy meddig tart átnyomni a meccset Hétfőre vagy Keddre hogy mindenki lehetőleg a legjobb összeállításban játszhasson ? Aztán kiderült a 9ersnél se játszhatnak páran. Nem forduló vagy meccs halasztásról van szó hanem hogy ne egy XFL szintű meccset lássunk.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Sima Packers W lett volna valószínűleg de amit a bírók az első félidőben műveltek szánalmas volt.

Annyit még megjegyeznék ha Mahomeska vagy Wilsonka, esetleg Bradyke csapatánál van Covidos akkor eltolják legalább Hétfőre vagy Keddre a meccset.(nem mintha akkor ne nyert volna a Packers, de szánalmas hogy megvannak a Liga kedvencek és ez nem magyarázat hogy változtattak a protokolon, nem a fordulót kellett eltolni vagy a meccset elhalasztani, hanem adni pár nap esélyt a csapatnak hogy valami sansza is legyen)
wide open
Van még olyan platform ahova ezt nem írtad le? 😀
Rubens
Valószínűleg igen 😊
wide open
Mesélj már hogy Wilsonka miért is kedvenc ? Meg miben nyilvánul meg ?
Rózsa Sándor (betyár)
Jaj, ne...
Sracok, ezt biztosan jo helyen akarjatok megbeszelni?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Sima Packers W lett volna valószínűleg de amit a bírók az első félidőben műveltek szánalmas volt.

Annyit még megjegyeznék ha Mahomeska vagy Wilsonka, esetleg Bradyke csapatánál van Covidos akkor eltolják legalább Hétfőre vagy Keddre a meccset.(nem mintha akkor ne nyert volna a Packers, de szánalmas hogy megvannak a Liga kedvencek és ez nem magyarázat hogy változtattak a protokolon, nem a fordulót kellett eltolni vagy a meccset elhalasztani, hanem adni pár nap esélyt a csapatnak hogy valami sansza is legyen)
wide open
Van még olyan platform ahova ezt nem írtad le? 😀
Rubens
Valószínűleg igen 😊
wide open
Mesélj már hogy Wilsonka miért is kedvenc ? Meg miben nyilvánul meg ?
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Sima Packers W lett volna valószínűleg de amit a bírók az első félidőben műveltek szánalmas volt.

Annyit még megjegyeznék ha Mahomeska vagy Wilsonka, esetleg Bradyke csapatánál van Covidos akkor eltolják legalább Hétfőre vagy Keddre a meccset.(nem mintha akkor ne nyert volna a Packers, de szánalmas hogy megvannak a Liga kedvencek és ez nem magyarázat hogy változtattak a protokolon, nem a fordulót kellett eltolni vagy a meccset elhalasztani, hanem adni pár nap esélyt a csapatnak hogy valami sansza is legyen)
wide open
Vasárnap nem emlékszem h írtál volna h szánalmas volt ahogy vikingst megtolták.
nando89
Ha láttam volna a meccset biztos lehetsz benne hogy írok de nem néztem. Ezt nem a Packers ellen vedd, hanem általánosságban hogy milyen értelmetlen döntéseket hoznak. Ezen a meccsen is, a Raiders - Brownson, vagy a Giants - Bucson a sisakos flag. Annyira felfoghatatlan döntések ezek...
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Sima Packers W lett volna valószínűleg de amit a bírók az első félidőben műveltek szánalmas volt.

Annyit még megjegyeznék ha Mahomeska vagy Wilsonka, esetleg Bradyke csapatánál van Covidos akkor eltolják legalább Hétfőre vagy Keddre a meccset.(nem mintha akkor ne nyert volna a Packers, de szánalmas hogy megvannak a Liga kedvencek és ez nem magyarázat hogy változtattak a protokolon, nem a fordulót kellett eltolni vagy a meccset elhalasztani, hanem adni pár nap esélyt a csapatnak hogy valami sansza is legyen)
wide open
Vasárnap nem emlékszem h írtál volna h szánalmas volt ahogy vikingst megtolták.
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Sima Packers W lett volna valószínűleg de amit a bírók az első félidőben műveltek szánalmas volt.

Annyit még megjegyeznék ha Mahomeska vagy Wilsonka, esetleg Bradyke csapatánál van Covidos akkor eltolják legalább Hétfőre vagy Keddre a meccset.(nem mintha akkor ne nyert volna a Packers, de szánalmas hogy megvannak a Liga kedvencek és ez nem magyarázat hogy változtattak a protokolon, nem a fordulót kellett eltolni vagy a meccset elhalasztani, hanem adni pár nap esélyt a csapatnak hogy valami sansza is legyen)
wide open
Van még olyan platform ahova ezt nem írtad le? 😀
Rubens
Valószínűleg igen 😊