Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Tisztelt Green Bay Packers!

Először is gratulálni szeretnék a tegnap esti magabiztos győzelmükhöz! Üdítő volt látni, milyen könnyű szerrel sikerült érvényesíteni a papírformát egy ilyen országos 1-esnek kikiáltott meccsen és mennyire kézben tartotta a csapat a mérkőzést.
Szívmelengető a tudat, hogy még mindig vannak az NFL-ben olyan franchiseok, akik ilyen ínséges időkben is odafigyelnek a semeleges szurkolókra és ekkora erőfölény ellenére is az utolsó pillanatig izgalmas és kiélezett (természetesen végig kontrollált körülmények közt) meccset játszik egy szerényebb képességű kiscsapattal.
Engedjék meg, hogy további erényükként említsem meg, hogy a minden kétséget kizáró kimenetel és magabiztos siker ellenére sem veszik el játékos társaik kedvét a további küzdelmektől, sőt önbizalmukat tovább erősítve segítik Őket a második győzelmük elérésében.
És végül köszönetet szeretnék mondani, hogy a szoros végeredmény ellenére sem engedték el azon szurkolók kezét, akik egy-egy nagyobb összeg kockára tételével (ami persze nem is volt kockázat) bíztak a csapat és pénztárcájuk sikerében.

Maradok mélységes tisztelettel!

Egy NFL szurkoló

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Az NFC első kiemeltjéhez 'méltó' játék. Mint amikor a vízhordóra kerül a sárga trikó.
Vasárnap szolgáljunk is rá ha lehet.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Alatriste, nem kell csapatot váltanod:
 www.nfl.com/news/david-bakhtiari-packers-agree-to-four-year-105-5m-extension
James007
A győzelem egy karlendítést kapott maximum. Ettől a hírtől viszont felugrottam a székből! 😊

Szép volt Gut!
Váltani pedig sose fogok, csak én legalább annyira szeretem magát a sportot (ha nem jobban) mint a kedvenc csapatomat.
alatriste
Sitton és Lang elengedése után írtad anno egy topicban, hogy ha Bakhtiarit is elengedjük, akkor csapatot váltasz. Nyilván csak elkeseredésből írtad, de én figyelek 😀 😀
James007
Az állítás helytálló volt egyébként. 😀
Igen, kifejezetten kedvelem a támadófalak munkáját és örülök is, hogy a Packersnél (az utóbbi években) mindig jó egység áll össze. Bár nehezen fogadtam el, valahol meg tudtam érteni mind a két korosodó guard elengedését, de egy 29 éves, karrierje tetején lévő Bakh-ot nagyon nem szerettem volna elveszíteni. Örülök, hogy a vezetőség is úgy gondolja, látva pl Whitworth játékát, hogy egy LT esetén később jöhet el az öregedés és még akár 5+ (7+) évig is stabil pontja lehet a mindenkori Green Bay QB-nak a vak oldali tackle.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Alatriste, nem kell csapatot váltanod:
 www.nfl.com/news/david-bakhtiari-packers-agree-to-four-year-105-5m-extension
James007
A győzelem egy karlendítést kapott maximum. Ettől a hírtől viszont felugrottam a székből! 😊

Szép volt Gut!
Váltani pedig sose fogok, csak én legalább annyira szeretem magát a sportot (ha nem jobban) mint a kedvenc csapatomat.
alatriste
Sitton és Lang elengedése után írtad anno egy topicban, hogy ha Bakhtiarit is elengedjük, akkor csapatot váltasz. Nyilván csak elkeseredésből írtad, de én figyelek 😀 😀
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Alatriste, nem kell csapatot váltanod:
 www.nfl.com/news/david-bakhtiari-packers-agree-to-four-year-105-5m-extension
James007
Kivancsi leszek a reszletekre, higxan akarjak megoldani 2021et. Ez nalam nagyjabol azt is jelenti, higy sem Jones, sem Lindsley nem kap (nalunk) uj szerzodest...
gremi
Az a baj, hogy én AJ nélkül nem tudom elképzelni a csapatot. (Lehet, hogy szegényes a fantáziám.)
nagylaza
Jamaal Williams es AJ Dilonnal fogjuk terrorizalini jovore az NFC Northot ( meg az osszes sajtfeju idegrendszeret)
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
elragadott a munka a meccs végén...
hát te jó ég

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Alatriste, nem kell csapatot váltanod:
 www.nfl.com/news/david-bakhtiari-packers-agree-to-four-year-105-5m-extension
James007
Kivancsi leszek a reszletekre, higxan akarjak megoldani 2021et. Ez nalam nagyjabol azt is jelenti, higy sem Jones, sem Lindsley nem kap (nalunk) uj szerzodest...
gremi
Az a baj, hogy én AJ nélkül nem tudom elképzelni a csapatot. (Lehet, hogy szegényes a fantáziám.)
nagylaza
Majd draftolunk egy futót a második körben és minden rendben lesz. Oh wait...


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Alatriste, nem kell csapatot váltanod:
 www.nfl.com/news/david-bakhtiari-packers-agree-to-four-year-105-5m-extension
James007
A győzelem egy karlendítést kapott maximum. Ettől a hírtől viszont felugrottam a székből! 😊

Szép volt Gut!
Váltani pedig sose fogok, csak én legalább annyira szeretem magát a sportot (ha nem jobban) mint a kedvenc csapatomat.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Alatriste, nem kell csapatot váltanod:
 www.nfl.com/news/david-bakhtiari-packers-agree-to-four-year-105-5m-extension
James007
Kivancsi leszek a reszletekre, higxan akarjak megoldani 2021et. Ez nalam nagyjabol azt is jelenti, higy sem Jones, sem Lindsley nem kap (nalunk) uj szerzodest...
gremi
Az a baj, hogy én AJ nélkül nem tudom elképzelni a csapatot. (Lehet, hogy szegényes a fantáziám.)
több mint 3 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jaire inactive
alatriste
King is , Josh Jackson-Hollman páros a két szélén esetleg Sulivan ...sok pontos meccset várok , 60 pont föle , 40-24.
nando89
A 24 stimmelt 😊
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Alatriste, nem kell csapatot váltanod:
 www.nfl.com/news/david-bakhtiari-packers-agree-to-four-year-105-5m-extension
James007
Kivancsi leszek a reszletekre, higxan akarjak megoldani 2021et. Ez nalam nagyjabol azt is jelenti, higy sem Jones, sem Lindsley nem kap (nalunk) uj szerzodest...
gremi
H őszinte legyek most 1etértek Guteval én is ezt húztam volna meg , Jones egy nagyon szimpatikus és jo játékos de olyan poszton ami könnyebben potolható ,Linsley-ért is nagy kár ha úgy alakul .

Remélem Jamal valahogy belefér majd .

Áldozatokkal fog járni , de ilyen Tackel-t nem lehet elengedni. Jó döntés
nando89
Szinten!
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Alatriste, nem kell csapatot váltanod:
 www.nfl.com/news/david-bakhtiari-packers-agree-to-four-year-105-5m-extension
James007
Kivancsi leszek a reszletekre, higxan akarjak megoldani 2021et. Ez nalam nagyjabol azt is jelenti, higy sem Jones, sem Lindsley nem kap (nalunk) uj szerzodest...
gremi
H őszinte legyek most 1etértek Guteval én is ezt húztam volna meg , Jones egy nagyon szimpatikus és jo játékos de olyan poszton ami könnyebben potolható ,Linsley-ért is nagy kár ha úgy alakul .

Remélem Jamal valahogy belefér majd .

Áldozatokkal fog járni , de ilyen Tackel-t nem lehet elengedni. Jó döntés
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Az eredménykövető topik nálam megadta magát a végén. Ezért: itt kérek elnézést a Jax-drukkerektől.
Nem tudom, mit mondjak... A W legalább megvan, de azt a teljesítményt, amit nyújtottunk, az NFC East bármelyik csapata hozta volna. Mi történt az első négy fordulóban? És mi történt a bye week után?
Jövő héten Colts...
nagylaza
Legyen az bye, vagy mini bye, mi nem tudunk utána játszani.
Tudom, szentségtörés ide ilyet írni, de az aranylábúakon jobban szórakozom...
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Alatriste, nem kell csapatot váltanod:
 www.nfl.com/news/david-bakhtiari-packers-agree-to-four-year-105-5m-extension
James007
Kivancsi leszek a reszletekre, higxan akarjak megoldani 2021et. Ez nalam nagyjabol azt is jelenti, higy sem Jones, sem Lindsley nem kap (nalunk) uj szerzodest...
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Minden csapatrész hozzátett ahhoz, hogy ilyen meccset lássunk.
Hogy állhat ez a Jags 1-8-cal? Vagy ami érdekesebb a GB 7-2-vel?

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Az eredménykövető topik nálam megadta magát a végén. Ezért: itt kérek elnézést a Jax-drukkerektől.
Nem tudom, mit mondjak... A W legalább megvan, de azt a teljesítményt, amit nyújtottunk, az NFC East bármelyik csapata hozta volna. Mi történt az első négy fordulóban? És mi történt a bye week után?
Jövő héten Colts...
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Alatriste, nem kell csapatot váltanod:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ebgbsydvs6ejv3oxxupr
David Bakhtiari, Packers agree to four-year, $105.5M extension
The Packers have finally locked up their Pro Bowl left tackle. David Bakhtiari has agreed to a four-year extension worth up to $105.5 million in new money, Ian Rapoport reports.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Jaire inactive
alatriste
King is , Josh Jackson-Hollman páros a két szélén esetleg Sulivan ...sok pontos meccset várok , 60 pont föle , 40-24.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jaire inactive


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Aktiváltuk Kirkseyt, 2 meccset adok neki
pecsi92
A kis optimista!


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Aktiváltuk Kirkseyt, 2 meccset adok neki
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Miheztartás végett: kedvenc magyar fogadóirodám 1,10-es szorzóval adja a GB győzelmét, a Jaxét 6,25-tel...
nagylaza
1.01-en kéne lennie a Packersnek, a mi oddsunk meg 16-on, Nem jön a talán legjobb OL-ünk, a C Brandon Linder se, és egy 5. körös újonc kezd SS-ben Daniel Thomas személyében, Az eddigi kezdő, (egykori 2. körös bustotok, Josh Jones) IR-re lett ma rakva. Ja és új rugónk is lesz, mint szinte minden héten idén...Chase McLaughlin idén már a HATODIK kickerünk, Lambo sajna múlt héten megsérült(előtte még beállította franchise rekordot 59-ről...) és kidőlt erre az évre így nem jöhetett el a róla elnevezett stadionba 😊 ) .
iktriad
Ha mégis kikapunk, akkor jössz néhány karton sörrel. (Inkább lemondok róla.)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miheztartás végett: kedvenc magyar fogadóirodám 1,10-es szorzóval adja a GB győzelmét, a Jaxét 6,25-tel...
nagylaza
1.01-en kéne lennie a Packersnek, a mi oddsunk meg 16-on, Nem jön a talán legjobb OL-ünk, a C Brandon Linder se, és egy 5. körös újonc kezd SS-ben Daniel Thomas személyében, Az eddigi kezdő, (egykori 2. körös bustotok, Josh Jones) IR-re lett ma rakva. Ja és új rugónk is lesz, mint szinte minden héten idén...Chase McLaughlin idén már a HATODIK kickerünk, Lambo sajna múlt héten megsérült(előtte még beállította franchise rekordot 59-ről...) és kidőlt erre az évre így nem jöhetett el a róla elnevezett stadionba 😊 ) .

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Miheztartás végett: kedvenc magyar fogadóirodám 1,10-es szorzóval adja a GB győzelmét, a Jaxét 6,25-tel...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Bakhtiari vélhetően visszatér vasárnap
alatriste
Rossz híreket kértem!😊😊😊
nagylaza
Alexander doubtful, King questionable -> Josh Jackson megint kezdeni fog. Ez eleg? 😊
casaubon
Oké, kösz, ennyi elég is!