Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Szerencsére van még hátra pár nyerhetőnek kinéző meccs, ami majd bizakodásra adhat okot a PO-ban való pofáraesés előtt.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Aki bottom 5 védelemről ír, nézzen már utána a dolgoknak! Ezt a sok rinyáló embert, komolyan. Vannak hibák, de hol nincsenek. Négy eladott labda, amik után jöttek a rövid pályák. A ST kritikán aluli. Mind punt, mind visszahordások terén, de én közel sem vagyok annyira csalódott, mint amilyen a sirató kórusunk 😊
gbol
Szerintem nagyon félreérted a dolgot ha azt hiszed h itt a többség a tegnapi vereség miatt keserű vagy csalódott , nagyon nem, meccs előtt is leírtam h belefér csak azt lássam h az O tud haladni egy jó védelem ellen is , ez megtörtént.

Csalódott én az miatt vagyok és nem akarok más nevében beszélni h milyen kevés kéne ahhoz h ez a csapat contender legyen , mert én őszintén azt gondolom h nyomtunk volna egy jo draftot needre ez a csapat az lenne ., de veszve semmi nincs jönnek macik nyomjuk le őket magabiztos játékkal 😊

Szerkesztette: nando89
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Aki bottom 5 védelemről ír, nézzen már utána a dolgoknak! Ezt a sok rinyáló embert, komolyan. Vannak hibák, de hol nincsenek. Négy eladott labda, amik után jöttek a rövid pályák. A ST kritikán aluli. Mind punt, mind visszahordások terén, de én közel sem vagyok annyira csalódott, mint amilyen a sirató kórusunk 😊
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Azon h Prestonra komoly cover feladatokat bízunk hetek óta nem tudok napirendre térni ..
Ez szerintem is hatalmas coaching hiba .
Az meg h ilyen az lb sor nagy gm hiba .

A támadó sort azért nem veszem magam elő mert .. van egy adamsed oké .ezen kívül vannak 5/6. Koros elkapok vagy ufa-ek, Te poszton dettó , a futó tandem azt gondolom megfelelő sőt , és ez az egység annak ellenére működik h nem aldozol ra érdemben semmit, ja de jött egy inaktív Qb egy 3. Számú futó és Te/Fb hibrid .. hat kosz , képzeljük el őket ha kihúzzuk ide Justin Jeffersont ... és nem Love jön .


Védelemre ellenben költünk és beruhazunk és nem igen latszik az előrelépés , sőt ..
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
A két félidő utolsó drive-ja azért megmutatta, hogy az O képes extrát nyújtani. Lehet, hogy hülyén működik az agyam, de - bármennyire is bosszant, hogy nem lett meg a W - ettől a vereségtől nem vagyok elkeseredve. (A PO-ban persze más lenne a helyzet.) Nálam a Tampa elleni mélyrepülés nem fér bele. Ez viszont: benne van a pakliban.
nagylaza
+1
Jó meccs volt, nem volt betli.
Az O tudott haladni. A sok turnovert nem bírja el a csapat vagy nagyon nehezen. Alapból nem is szoktuk szórni szerencsére a labdákat, de persze néha benne van.
MVS hősből lett bohóc. Kéne még WR de hát nem lesz, lapozzunk.

Azért ez egy AFC csapat elleni vereség volt idegenbe. Nyilvan jó lett volna nyerni, de ha egy ki ki meccsen ki kell kapni akkor inkább ilenkor legyen.

Ami viszont mar tendenciózus, az az OT-s bukták. Ha mi kapjuk meg a labdát, ha az ellenfél folyton kikapunk. Ez az egyedüli dolog ami igazán bosszantó szerintem. Minden csop ellenfél kikapott (Macik pihentek). Őket kell verni jövőhéten. Az fontos meccs lesz.
alatriste
Jól emlékszem, hogy ARodnak 1 db OT W-je van?
nagylaza
1 cinci elleni biztosan arra emlekszem 2017 bol tán
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Persze nem gond, ha egy Colts-tól kikap a csapat. (ráadásul egy szorosnak tűnő meccsen) De ahogyan sikerült lemenedzselni ezt a második félidőt, az valami elképesztően kiábrándító volt. Az, h egy félidőben ligaelit az O, egy félidőt meg a pályán sincs. Érzésre többet haladtunk Colts büntikkel, mint önerőből. Semmi dinamikája nem volt a meccsnek(ha egészében nézzük), ami bizakodóvá tenne. MLF ismét bizonyított, egy féle képpen tud váltani a csapat egy meccsen belül, visszaeséssel. És ez nem az első meccsünk idén, ami bizonyítja, h a draft nem arra való, hogy azt bizonygassuk kinek nagyobbak a tökei....Persze OT, nem is lehetett volna szorosabb, de a játékunkat tekintve én azért nem tenném ezt ki az ablakba.
twitch(4thline)
Megvédeném az O-t volt ket 3 and outunk az nem szep, de aztan a negyedikre elszurt play ellenfel 35 yardon + a vege. Negybol ket drive azert kb haladt - nem tampa bay szeru betli volt ez. Vikings meccsre hasonlitott ahol hosszu sikeres driveokkal csinaltak ki minket.
amaru
Szerintem is az O érdemli meg legkevésbé a szapulást. 31 pont a Colt ellen nem rossz. Átlagban 20 alatt kaptak eddig. A 3. negyedben valami nem működött, de ilyen elfordul minden csapattal.
A D-től nem lehet sokat várni, de tegnap még ezt a keveset sem sikerült hozniuk. Se a futás, se a passz ellen nem tudtak igazán felmutatni nagy dolgokat. Van néhány playmaker, de összeségében komoly lyukak vannak lsd. ILB, DL minusz Clark vagy a CB sor Alexandre kivételével. Ennek ellenére szerintem jobb coachinggal többet is ki lehetne hozni az egységből. PL. miért van fent P. Smits ha több kárt csinál mit hasznot?
A ST pedig mindennek a teteje. Tök utolsó kickoff returnben és bottom 5 a punt returnben. A Jags ellen benyeltek egy TD mert a fél csapat 3 négyzetméteren csoportosult, talán féltek egyedül. Tegnap a 20 yarding is csak ritkán ért el a visszahordó és ott volt a fambli. Ha puntolás kritikán aluli. Egyedül Crosby, aki jól teljesít. Ha mindent összevetünk szerintem a liga leggyengébb ST teljesítménye van itt. Bízom benne, hogy Mennega jövőre más máshol lesz. Én MLF helyében nem is várnék a kirúgásával. Nincs veszetnivaló.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
A vereseget hagyjuk bele is fert de sajnos megint az bizonyosodott be hogy nehany kurva ember kellett volna csak aki minimalisan impact. Love melegitoben nezi vegig a meccseket Dillont meg a rovid yardokra sem tudja magat palyara rakatani masodik koros backkent...
JéBé
Dillon speciel Covid-listán van.
nagylaza
Annyira jelentektelem hogy fel sem tunt hogy meg mindig ottvan. 😅 De koszi az infot.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
A két félidő utolsó drive-ja azért megmutatta, hogy az O képes extrát nyújtani. Lehet, hogy hülyén működik az agyam, de - bármennyire is bosszant, hogy nem lett meg a W - ettől a vereségtől nem vagyok elkeseredve. (A PO-ban persze más lenne a helyzet.) Nálam a Tampa elleni mélyrepülés nem fér bele. Ez viszont: benne van a pakliban.
nagylaza
+1
Jó meccs volt, nem volt betli.
Az O tudott haladni. A sok turnovert nem bírja el a csapat vagy nagyon nehezen. Alapból nem is szoktuk szórni szerencsére a labdákat, de persze néha benne van.
MVS hősből lett bohóc. Kéne még WR de hát nem lesz, lapozzunk.

Azért ez egy AFC csapat elleni vereség volt idegenbe. Nyilvan jó lett volna nyerni, de ha egy ki ki meccsen ki kell kapni akkor inkább ilenkor legyen.

Ami viszont mar tendenciózus, az az OT-s bukták. Ha mi kapjuk meg a labdát, ha az ellenfél folyton kikapunk. Ez az egyedüli dolog ami igazán bosszantó szerintem. Minden csop ellenfél kikapott (Macik pihentek). Őket kell verni jövőhéten. Az fontos meccs lesz.
alatriste
Jól emlékszem, hogy ARodnak 1 db OT W-je van?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
A vereseget hagyjuk bele is fert de sajnos megint az bizonyosodott be hogy nehany kurva ember kellett volna csak aki minimalisan impact. Love melegitoben nezi vegig a meccseket Dillont meg a rovid yardokra sem tudja magat palyara rakatani masodik koros backkent...
JéBé
Dillon speciel Covid-listán van.
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Persze nem gond, ha egy Colts-tól kikap a csapat. (ráadásul egy szorosnak tűnő meccsen) De ahogyan sikerült lemenedzselni ezt a második félidőt, az valami elképesztően kiábrándító volt. Az, h egy félidőben ligaelit az O, egy félidőt meg a pályán sincs. Érzésre többet haladtunk Colts büntikkel, mint önerőből. Semmi dinamikája nem volt a meccsnek(ha egészében nézzük), ami bizakodóvá tenne. MLF ismét bizonyított, egy féle képpen tud váltani a csapat egy meccsen belül, visszaeséssel. És ez nem az első meccsünk idén, ami bizonyítja, h a draft nem arra való, hogy azt bizonygassuk kinek nagyobbak a tökei....Persze OT, nem is lehetett volna szorosabb, de a játékunkat tekintve én azért nem tenném ezt ki az ablakba.
twitch(4thline)
Megvédeném az O-t volt ket 3 and outunk az nem szep, de aztan a negyedikre elszurt play ellenfel 35 yardon + a vege. Negybol ket drive azert kb haladt - nem tampa bay szeru betli volt ez. Vikings meccsre hasonlitott ahol hosszu sikeres driveokkal csinaltak ki minket.
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Persze nem gond, ha egy Colts-tól kikap a csapat. (ráadásul egy szorosnak tűnő meccsen) De ahogyan sikerült lemenedzselni ezt a második félidőt, az valami elképesztően kiábrándító volt. Az, h egy félidőben ligaelit az O, egy félidőt meg a pályán sincs. Érzésre többet haladtunk Colts büntikkel, mint önerőből. Semmi dinamikája nem volt a meccsnek(ha egészében nézzük), ami bizakodóvá tenne. MLF ismét bizonyított, egy féle képpen tud váltani a csapat egy meccsen belül, visszaeséssel. És ez nem az első meccsünk idén, ami bizonyítja, h a draft nem arra való, hogy azt bizonygassuk kinek nagyobbak a tökei....Persze OT, nem is lehetett volna szorosabb, de a játékunkat tekintve én azért nem tenném ezt ki az ablakba.
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Ez ilyen igazi playoff csata szagu meccs volt ket jo csapat kozt meccs kozbeni eros hullamvolgyekkel. A vegen mi huztuk a rovidebbet, de szerencsere ez meg nem a playoff volt, legyen ott forditva. Eladtuk, Pootie Tang berugta. Az elso felidei game plan nagyon ott volt. Masodik felidoben igazabol megint hosszu labdabirtoklasokkal nyirtak ki minket, itt jol jott volna valami a vedelemtol.
31 pont a liga egyik legjobb vedelem ellen nem rossz. Nuanszokon mult a meccs, eleg ha a forward movement nincs meg riversnel vagy a meccs utolso hivasa jobb. Szerintem nem volt ez olyan rossz ellenben baromi idegesítő.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A két félidő utolsó drive-ja azért megmutatta, hogy az O képes extrát nyújtani. Lehet, hogy hülyén működik az agyam, de - bármennyire is bosszant, hogy nem lett meg a W - ettől a vereségtől nem vagyok elkeseredve. (A PO-ban persze más lenne a helyzet.) Nálam a Tampa elleni mélyrepülés nem fér bele. Ez viszont: benne van a pakliban.
nagylaza
+1
Jó meccs volt, nem volt betli.
Az O tudott haladni. A sok turnovert nem bírja el a csapat vagy nagyon nehezen. Alapból nem is szoktuk szórni szerencsére a labdákat, de persze néha benne van.
MVS hősből lett bohóc. Kéne még WR de hát nem lesz, lapozzunk.

Azért ez egy AFC csapat elleni vereség volt idegenbe. Nyilvan jó lett volna nyerni, de ha egy ki ki meccsen ki kell kapni akkor inkább ilenkor legyen.

Ami viszont mar tendenciózus, az az OT-s bukták. Ha mi kapjuk meg a labdát, ha az ellenfél folyton kikapunk. Ez az egyedüli dolog ami igazán bosszantó szerintem. Minden csop ellenfél kikapott (Macik pihentek). Őket kell verni jövőhéten. Az fontos meccs lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ne felejtsük, ha a Colts képes lett volna három játékban, egymásután elindítani az órát az utolsó drive-jukban, akkor kb. hail mary dobásaink maradtak volna, idő híján.

Ervin mennyit fog még kihagyni? Bántóan rosszak voltunk a visszahordásokban.

Mondjuk azért pozitívumokat:
+ Alexander magasan a legjobb corner volt tegnap is, nagyon kell a játéka
+ Clark életjeleket mutatott, oké, egy felforgatott Colts fallal szemben
+ Jenkins, aki a támadó fal bármely posztján bevethető, és nem is mutat rosszul
+ Greene, a Pettine féle defense-ben hol fenn van, hol oldal vonalon, nagyon sokszor volt a labda körül, és egy- -az-egyben tackle-k is mentek neki

több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
A vereseget hagyjuk bele is fert de sajnos megint az bizonyosodott be hogy nehany kurva ember kellett volna csak aki minimalisan impact. Love melegitoben nezi vegig a meccseket Dillont meg a rovid yardokra sem tudja magat palyara rakatani masodik koros backkent...
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Az utolsó negyed végén a Colts D teljesen vakon volt. Legalább két passzt meg lehetett volna ejteni az endzone-ba. A hosszabbítás nem a mi terepünk.
Tactful Cactus
Sztm ott nagy hiba volt h spikeoltunk elsőre , nyilván így utólag de lett volna annyi idő h ne keljen .
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Az utolsó negyed végén a Colts D teljesen vakon volt. Legalább két passzt meg lehetett volna ejteni az endzone-ba. A hosszabbítás nem a mi terepünk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Ezt a meccset úgy ahogy van az O baszta el... 3 eladott labda... 3 pont egy komplett félidő alatt...
Rubens
31 pontot átlagol a csapat, azt most is hozták. Ennél csak a KC, meg a Hawks átlagol többet, 31,8-at.
A támadósor legalább néha mutat életjelet és pontokban 3. az egész NFL-ben.
A védelem viszont bottom5 minden téren, úgy, hogy a sapkából sokkal többet foglal el a Đ#.
Aláírom a második félidőben nulla volt az O# jsajnos(de ilyen MVS, St.Brown félékkel ne várjunk többet), de a D# meg egész évben.
Pep71
Nyilván nagy segítség volt a D nek hogy konkrétan az egész második félidőben a pályán kellett lenniük... Többek között az O miatt...
Rubens
azokon a meccseken sem volt jobb a D#, amikor nem voltak fent ennyit 😀
ráadásul a Nr.1 D#-nek tettek fel 31 pontot.
nem hiszem, hogy szted jó ez a D# ..
látva idén a ligát(nincs egy értelmes D#, colts Đ# sem tűnt jónak), ha lenne még egy komoly WR-e ARod-nak simán lehetne nyerni bármilyen pisztolypárbajt, viszont egyedül Adams-el nem megy.
Pep71
Sosem mondtam hogy jó ez a D... de te állandóan szidod őket illetve Pettinet, pedig ő is abból dolgozik ami rendelkezésre áll, szerinted az is a hibája hogy nem csinál Ray Lewist a no name LB kből meg Woodsont Kingből, fasza... Akkor megkérdezném hogy miért nem csinálnak a másik oldalon St.Brownból Calvin Jonhsont? Ha szerinted ilyen egyszerű? Például.... Jó lenne nem csak a D t szidni megállás nélkül...
Rubens
de az offense NFL szinten top egység, a D# meg bottom5, úgy, hogy több pénz megy el a D#-re, akkor miért ne lehetne elővenni Pettine-t?
Az O# is elő van véve, írtam is, h a második félidő egy kalap sz.r volt a részükről is, de 31 ponttal akkor is lehet meccset nyerni.
több mint 3 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Ezt a meccset úgy ahogy van az O baszta el... 3 eladott labda... 3 pont egy komplett félidő alatt...
Rubens
31 pontot átlagol a csapat, azt most is hozták. Ennél csak a KC, meg a Hawks átlagol többet, 31,8-at.
A támadósor legalább néha mutat életjelet és pontokban 3. az egész NFL-ben.
A védelem viszont bottom5 minden téren, úgy, hogy a sapkából sokkal többet foglal el a Đ#.
Aláírom a második félidőben nulla volt az O# jsajnos(de ilyen MVS, St.Brown félékkel ne várjunk többet), de a D# meg egész évben.
Pep71
Nyilván nagy segítség volt a D nek hogy konkrétan az egész második félidőben a pályán kellett lenniük... Többek között az O miatt...
Rubens
azokon a meccseken sem volt jobb a D#, amikor nem voltak fent ennyit 😀
ráadásul a Nr.1 D#-nek tettek fel 31 pontot.
nem hiszem, hogy szted jó ez a D# ..
látva idén a ligát(nincs egy értelmes D#, colts Đ# sem tűnt jónak), ha lenne még egy komoly WR-e ARod-nak simán lehetne nyerni bármilyen pisztolypárbajt, viszont egyedül Adams-el nem megy.
Pep71
Sosem mondtam hogy jó ez a D... de te állandóan szidod őket illetve Pettinet, pedig ő is abból dolgozik ami rendelkezésre áll, szerinted az is a hibája hogy nem csinál Ray Lewist a no name LB kből meg Woodsont Kingből, fasza... Akkor megkérdezném hogy miért nem csinálnak a másik oldalon St.Brownból Calvin Jonhsont? Ha szerinted ilyen egyszerű? Például.... Jó lenne nem csak a D t szidni megállás nélkül...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
A két félidő utolsó drive-ja azért megmutatta, hogy az O képes extrát nyújtani. Lehet, hogy hülyén működik az agyam, de - bármennyire is bosszant, hogy nem lett meg a W - ettől a vereségtől nem vagyok elkeseredve. (A PO-ban persze más lenne a helyzet.) Nálam a Tampa elleni mélyrepülés nem fér bele. Ez viszont: benne van a pakliban.
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Ezt a meccset úgy ahogy van az O baszta el... 3 eladott labda... 3 pont egy komplett félidő alatt...
Rubens
31 pontot átlagol a csapat, azt most is hozták. Ennél csak a KC, meg a Hawks átlagol többet, 31,8-at.
A támadósor legalább néha mutat életjelet és pontokban 3. az egész NFL-ben.
A védelem viszont bottom5 minden téren, úgy, hogy a sapkából sokkal többet foglal el a Đ#.
Aláírom a második félidőben nulla volt az O# jsajnos(de ilyen MVS, St.Brown félékkel ne várjunk többet), de a D# meg egész évben.
Pep71
Nyilván nagy segítség volt a D nek hogy konkrétan az egész második félidőben a pályán kellett lenniük... Többek között az O miatt...
Rubens
azokon a meccseken sem volt jobb a D#, amikor nem voltak fent ennyit 😀
ráadásul a Nr.1 D#-nek tettek fel 31 pontot.
nem hiszem, hogy szted jó ez a D# ..
látva idén a ligát(nincs egy értelmes D#, colts Đ# sem tűnt jónak), ha lenne még egy komoly WR-e ARod-nak simán lehetne nyerni bármilyen pisztolypárbajt, viszont egyedül Adams-el nem megy.
több mint 3 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Ezt a meccset úgy ahogy van az O baszta el... 3 eladott labda... 3 pont egy komplett félidő alatt...
Rubens
31 pontot átlagol a csapat, azt most is hozták. Ennél csak a KC, meg a Hawks átlagol többet, 31,8-at.
A támadósor legalább néha mutat életjelet és pontokban 3. az egész NFL-ben.
A védelem viszont bottom5 minden téren, úgy, hogy a sapkából sokkal többet foglal el a Đ#.
Aláírom a második félidőben nulla volt az O# jsajnos(de ilyen MVS, St.Brown félékkel ne várjunk többet), de a D# meg egész évben.
Pep71
Nyilván nagy segítség volt a D nek hogy konkrétan az egész második félidőben a pályán kellett lenniük... Többek között az O miatt...
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Ilyenkor leszek sokkal idegesebb a draft miatt , mert olyan dolgokon mennek el a meccsek ami bőven orvosolható lett volna ..
Az lesz ami tavaly hazai pályán majd nyerünk 1 derbit a po-ban , aztán idegenben kipofoznak , nem rossz csapat ez ha konstans Po részvétel a cél , ha az Sb ...nos az más.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
MVS... Ettől őrülök meg. Neki köszönhetjük a hosszabbítást, aztán miatta kapunk ki.
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Ezt a meccset úgy ahogy van az O baszta el... 3 eladott labda... 3 pont egy komplett félidő alatt...
Rubens
31 pontot átlagol a csapat, azt most is hozták. Ennél csak a KC, meg a Hawks átlagol többet, 31,8-at.
A támadósor legalább néha mutat életjelet és pontokban 3. az egész NFL-ben.
A védelem viszont bottom5 minden téren, úgy, hogy a sapkából sokkal többet foglal el a Đ#.
Aláírom a második félidőben nulla volt az O# jsajnos(de ilyen MVS, St.Brown félékkel ne várjunk többet), de a D# meg egész évben.