Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Sokkoló Greene halála. Február 6-án lesz 10 éve a híres 'It is time!'-nak. Lenne egy mód amivel méltóképpen megemlékezhetne róla a csapat jövő február 7-én.
Tactful Cactus
Ha valakinek nem lenne meg.
 twitter.com/GBPdaily/status/1341134245616623619?fbclid=IwAR1RFxfRbzMXj4tH4j8mlzRASryVm7tFqT41zVBgKynpE5mlRvhD9pki3lE
alatriste
Már újra megnéztem legalább nyócszor... De azért jó, hogy föltetted...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sokkoló Greene halála. Február 6-án lesz 10 éve a híres 'It is time!'-nak. Lenne egy mód amivel méltóképpen megemlékezhetne róla a csapat jövő február 7-én.
Tactful Cactus
Ha valakinek nem lenne meg.
 twitter.com/GBPdaily/status/1341134245616623619?fbclid=IwAR1RFxfRbzMXj4tH4j8mlzRASryVm7tFqT41zVBgKynpE5mlRvhD9pki3lE


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Sokkoló Greene halála. Február 6-án lesz 10 éve a híres 'It is time!'-nak. Lenne egy mód amivel méltóképpen megemlékezhetne róla a csapat jövő február 7-én.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
7 Packers játékos került be a Pro Bowlba: Aaron Rodgers, Davante Adams, David Bakhtiari, Elgton Jenkins, Za'Darius Smith, Jaire Alexander és Aaron Jones.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
It is time...😕
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
elhunyt az 58 éves, HoF Kevin Greene

 twitter.com/i/status/1341134245616623619
gamerkr
Francba...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
elhunyt az 58 éves, HoF Kevin Greene

 twitter.com/i/status/1341134245616623619
gamerkr
Amikor nem lehetett tudni a 3 szőke hosszú hajúból ki kicsoda :/
CMIII Hawk és a coach...


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
elhunyt az 58 éves, HoF Kevin Greene

 twitter.com/i/status/1341134245616623619

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
1 győzelem kell meg , és miénk a pihenő het , jó lenne egyből megcsinalni 😊
nando89
Ha jól nézem teljesen lényegtelen meccsünk jön a Titans ellen. Ha azt nyerjük de kikapunk a Bearstól és nyer 2-t a Saints és 2-t a Hawks akkor csak 3. kiemeltek vagyunk. Ha jól néztem akkor a 3-as holtverseny miatt ugye nem az dönt már, hogy mi h2h elvertük a Sains-t és a 3 12-4-es csapatnál (talán konferencia mérleg alapján) a Saints lenne a no1.
Igazából a 16. héten teljesen lényegtelen mit csinálunk (ha nyer a másik két csapat is). Ellenben ha a 17.-en ütjük a Bearst akkor történhet bárhol bármi más miénk a no1 spot.
alatriste
Gondolom, úgy értetted, hogy a bye szempontjából lényegtelen. Mert egyébként nagyon jó lenne elkapni őket. A Colts és a Tampa elleni zakó után nem lenne jó belépő a PO-ba, ha egy újabb top csapat is elverne.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Am amellett el is mentünk hogy Kummerow idei első elkapasa 22 yardos TD lett a Billsbe. Eddig se volt nagy kérdés kinek drukkolok az AFCben de ezzel csak tovább növelték az előnyüket.

 twitter.com/mattbowen41/status/1340710986001559553?s=21
alatriste
brühühü... Touchdown Jesus brühühü....
Hiányzik nekem is....
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Am amellett el is mentünk hogy Kummerow idei első elkapasa 22 yardos TD lett a Billsbe. Eddig se volt nagy kérdés kinek drukkolok az AFCben de ezzel csak tovább növelték az előnyüket.

 twitter.com/mattbowen41/status/1340710986001559553?s=21


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
1 győzelem kell meg , és miénk a pihenő het , jó lenne egyből megcsinalni 😊
nando89
Ha jól nézem teljesen lényegtelen meccsünk jön a Titans ellen. Ha azt nyerjük de kikapunk a Bearstól és nyer 2-t a Saints és 2-t a Hawks akkor csak 3. kiemeltek vagyunk. Ha jól néztem akkor a 3-as holtverseny miatt ugye nem az dönt már, hogy mi h2h elvertük a Sains-t és a 3 12-4-es csapatnál (talán konferencia mérleg alapján) a Saints lenne a no1.
Igazából a 16. héten teljesen lényegtelen mit csinálunk (ha nyer a másik két csapat is). Ellenben ha a 17.-en ütjük a Bearst akkor történhet bárhol bármi más miénk a no1 spot.
alatriste
Pontosan, én is most nyomkodtam végig a ESPN PO machine-t, csak az utolsó hetes Bears meccs számít (ha a másik két csapat nyeri mindkét meccsét).
Gyurma Pappa
Igen , de annyi van ha Rams veri most a Seahawkst , és mi a Titanst , akkor az utcso bears meccstol függetlenül megvan .
nando89
igazából ha a Seahawks egyszer is kikap, akkor mindegy, mivel akkor már nincs 3-as holtverseny

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
1 győzelem kell meg , és miénk a pihenő het , jó lenne egyből megcsinalni 😊
nando89
Ha jól nézem teljesen lényegtelen meccsünk jön a Titans ellen. Ha azt nyerjük de kikapunk a Bearstól és nyer 2-t a Saints és 2-t a Hawks akkor csak 3. kiemeltek vagyunk. Ha jól néztem akkor a 3-as holtverseny miatt ugye nem az dönt már, hogy mi h2h elvertük a Sains-t és a 3 12-4-es csapatnál (talán konferencia mérleg alapján) a Saints lenne a no1.
Igazából a 16. héten teljesen lényegtelen mit csinálunk (ha nyer a másik két csapat is). Ellenben ha a 17.-en ütjük a Bearst akkor történhet bárhol bármi más miénk a no1 spot.
alatriste
Pontosan, én is most nyomkodtam végig a ESPN PO machine-t, csak az utolsó hetes Bears meccs számít (ha a másik két csapat nyeri mindkét meccsét).
Gyurma Pappa
Igen , de annyi van ha Rams veri most a Seahawkst , és mi a Titanst , akkor az utcso bears meccstol függetlenül megvan .
nando89
Persze az én szcenárióm alapja, hogy a riválisok hozzák a 2-2 meccsüket.
Ráadásul mivel SNF lesz ugye tudni fogjuk is az eredményeket már. Nem azt mondom, mehet fel a B csapat ha nyer a Hawks, de azért biztos nem lesz akkora a motiváció, ha tudjuk a W sem jelent sokat.
Persze ha a Jetstől kikapó Rams valahogy elkapja Wilsonékat (minden meccs más) akkor ott a lehetőség.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
1 győzelem kell meg , és miénk a pihenő het , jó lenne egyből megcsinalni 😊
nando89
Ha jól nézem teljesen lényegtelen meccsünk jön a Titans ellen. Ha azt nyerjük de kikapunk a Bearstól és nyer 2-t a Saints és 2-t a Hawks akkor csak 3. kiemeltek vagyunk. Ha jól néztem akkor a 3-as holtverseny miatt ugye nem az dönt már, hogy mi h2h elvertük a Sains-t és a 3 12-4-es csapatnál (talán konferencia mérleg alapján) a Saints lenne a no1.
Igazából a 16. héten teljesen lényegtelen mit csinálunk (ha nyer a másik két csapat is). Ellenben ha a 17.-en ütjük a Bearst akkor történhet bárhol bármi más miénk a no1 spot.
alatriste
Pontosan, én is most nyomkodtam végig a ESPN PO machine-t, csak az utolsó hetes Bears meccs számít (ha a másik két csapat nyeri mindkét meccsét).
Gyurma Pappa
Igen , de annyi van ha Rams veri most a Seahawkst , és mi a Titanst , akkor az utcso bears meccstol függetlenül megvan .
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
1 győzelem kell meg , és miénk a pihenő het , jó lenne egyből megcsinalni 😊
nando89
Ha jól nézem teljesen lényegtelen meccsünk jön a Titans ellen. Ha azt nyerjük de kikapunk a Bearstól és nyer 2-t a Saints és 2-t a Hawks akkor csak 3. kiemeltek vagyunk. Ha jól néztem akkor a 3-as holtverseny miatt ugye nem az dönt már, hogy mi h2h elvertük a Sains-t és a 3 12-4-es csapatnál (talán konferencia mérleg alapján) a Saints lenne a no1.
Igazából a 16. héten teljesen lényegtelen mit csinálunk (ha nyer a másik két csapat is). Ellenben ha a 17.-en ütjük a Bearst akkor történhet bárhol bármi más miénk a no1 spot.
alatriste
Pontosan, én is most nyomkodtam végig a ESPN PO machine-t, csak az utolsó hetes Bears meccs számít (ha a másik két csapat nyeri mindkét meccsét).

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
1 győzelem kell meg , és miénk a pihenő het , jó lenne egyből megcsinalni 😊
nando89
Ha jól nézem teljesen lényegtelen meccsünk jön a Titans ellen. Ha azt nyerjük de kikapunk a Bearstól és nyer 2-t a Saints és 2-t a Hawks akkor csak 3. kiemeltek vagyunk. Ha jól néztem akkor a 3-as holtverseny miatt ugye nem az dönt már, hogy mi h2h elvertük a Sains-t és a 3 12-4-es csapatnál (talán konferencia mérleg alapján) a Saints lenne a no1.
Igazából a 16. héten teljesen lényegtelen mit csinálunk (ha nyer a másik két csapat is). Ellenben ha a 17.-en ütjük a Bearst akkor történhet bárhol bármi más miénk a no1 spot.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
1 győzelem kell meg , és miénk a pihenő het , jó lenne egyből megcsinalni 😊
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
3 TD utan bezartuk a playbookot, aztan amikor kellett volna mar nem tudtunk felporogni. Nem tudom a Carolina akart-e egyaltalan gyozni, azert a draft pozi sokat nyomhat a latba itt a vegen. Az a field goal a vegen mi volt pl nem is ertettem? A Titans meccs erdekes lesz, a Saints gyozelem ota nem vertunk PO csapatot.
amaru
3 TD utan bezartuk a playbookot, aztan amikor kellett volna mar nem tudtunk felporogni. Nem tudom a Carolina akart-e egyaltalan gyozni, azert a draft pozi sokat nyomhat a latba itt a vegen. Az a field goal a vegen mi volt pl nem is ertettem? A Titans meccs erdekes lesz, a Saints gyozelem ota nem vertunk PO csapatot.
amaru
Ez felfogás kérdése. 10 pontot kell szerezned. Erőltetheted elsőre a TD-t, de lehet, hogy nem hagysz magadnak időt ezzel a 2. sorozatra. Igazából a terv jól sült el Rhule-ék számára. A biztos FG bent volt, a 2 timeout (1 + 1 2minute warning) miatt sok maradt az órán és vissza tudtak még támadni. Az, hogy ott már nem tudtak haladni más kérdés.

Szerintem itt nincs jó vagy rossz döntés, csak más felfogás. Lehet, hogy más ott inkább a TD-re ment volna rá és a 2. sorozatnál a FG-ra.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
A Titans off nagyon rosszul mutat a mi szempontunkból. Henry... El nem tudom képzelni, hogyan fogja megállítani a GB D. Leginkább tényleg csak a védelmükben és ARodban bízhatunk.
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
3 TD utan bezartuk a playbookot, aztan amikor kellett volna mar nem tudtunk felporogni. Nem tudom a Carolina akart-e egyaltalan gyozni, azert a draft pozi sokat nyomhat a latba itt a vegen. Az a field goal a vegen mi volt pl nem is ertettem? A Titans meccs erdekes lesz, a Saints gyozelem ota nem vertunk PO csapatot.
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Letargia van a topikban, vagy mi a szösz? Oké, nem hengereltünk ma hajnalban, de ennél azért kicsit nagyobb életkedvet várnék.😊
Szezonkezdetkor azzal a szöveggel tippeltem 10-6-ot, hogy rosszabb még bőven lehet, a jobb mutatóhoz csoda kellene. Most 11-3-nál járunk.
Nem mondom, hogy cseppet se tartok a Titans-meccstől (nagyon is tartok), a PO-ban viszont tényleg akármi is lehet. Ez a Packers - ha kijön a lépés - az NFC-ben bárkit képes legyőzni. Az AFC keményebb dió, de az sem lehetetlen.
nagylaza
Szó sincs letargiáról, csak azért látszódott, hogy akadozott a gép, főni se mosolygott annyit.
Nem segített, hogy Bakh-Patrick párost sokszor verték meg, és sajnos ugyanazokban a play-ekben. Az offense csúnyán beleállt a földbe.
Tetszett a 'run heavy' erőltetése, PO-ban hazai pályán(?) kemény run defense-k jönnek szembe, ott ilyen lefagyás végzetes - ahogy a korábbi időszakban is láttuk - lehet.

Illetve klónozhatnánk Alexandert a pálya másik oldalára... 😊 😀

több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Amikor Arod kifutott a labdaval, es az oldalvonalnal rantottak le, en ugy lattam, hogy maga ala szorult a laba. A bokaja es a terde is furcsan csuklott. Onnantol nem volt vigyorgas, vigyazott a mimikara, de igazabol akkor kezdodott a szenvedes. Remelem nem serult meg. En - talan csak kepzeltem - ugy lattam, attol kezdve nem ugy mozgott a fal mogott, ahogy szokott, benyelte a sackeket.
Ez lehet(ne) egy magyarazat a masodik felidore. Es a McCarthy idoket idezo dramai Aaron eloadasra. Bar amit elejtettek a sracok (Adams, AJ, Lazard), attol en is rohamot kaptam a fotelban, ettol elszoktunk mostanaban.
De ma ez is belefert.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Letargia van a topikban, vagy mi a szösz? Oké, nem hengereltünk ma hajnalban, de ennél azért kicsit nagyobb életkedvet várnék.😊
Szezonkezdetkor azzal a szöveggel tippeltem 10-6-ot, hogy rosszabb még bőven lehet, a jobb mutatóhoz csoda kellene. Most 11-3-nál járunk.
Nem mondom, hogy cseppet se tartok a Titans-meccstől (nagyon is tartok), a PO-ban viszont tényleg akármi is lehet. Ez a Packers - ha kijön a lépés - az NFC-ben bárkit képes legyőzni. Az AFC keményebb dió, de az sem lehetetlen.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
A Carolina nem volt igazi ellenfel sajnos... Nekunk jol jott volna, de jar a gratu a gyozelemert! Elso kiemeles zsebben.
Kájzerszóze
Majd a 17. forduló után térjünk erre vissza.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 265 — playoffs???
A Carolina nem volt igazi ellenfel sajnos... Nekunk jol jott volna, de jar a gratu a gyozelemert! Elso kiemeles zsebben.