Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Nagyon nem volt könnyű főleg nem annyira mint ahogy az eredmény mutatja , de megcsináltuk , lehet pihenni és készülni .
Back To Back 13-3 !!!
nando89
Gratula nektek. Kár, hogy az első körös pick nem tudott sokat hozzá tenni. 😀
Toto21
Troll 😀
Indubitably
Az. Egy feketeöves.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Teljesen kizárt, hogy MLF idén is hozza a 13-3-at...😊😊😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Idén sem megyünk WC-re
Tactful Cactus
Székrekedés gyanú detected.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nagyon nem volt könnyű főleg nem annyira mint ahogy az eredmény mutatja , de megcsináltuk , lehet pihenni és készülni .
Back To Back 13-3 !!!
nando89
Gratula nektek. Kár, hogy az első körös pick nem tudott sokat hozzá tenni. 😀
Toto21
Az ide draft sokáig fog még fájni nem szép dolog savat önteni a sebre 😀
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Idén sem megyünk WC-re

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 432
Nagyon nem volt könnyű főleg nem annyira mint ahogy az eredmény mutatja , de megcsináltuk , lehet pihenni és készülni .
Back To Back 13-3 !!!
nando89
Gratula nektek. Kár, hogy az első körös pick nem tudott sokat hozzá tenni. 😀
Toto21
Troll 😀

I... don't care... John.
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 872
Nagyon nem volt könnyű főleg nem annyira mint ahogy az eredmény mutatja , de megcsináltuk , lehet pihenni és készülni .
Back To Back 13-3 !!!
nando89
Gratula nektek. Kár, hogy az első körös pick nem tudott sokat hozzá tenni. 😀
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nagyon nem volt könnyű főleg nem annyira mint ahogy az eredmény mutatja , de megcsináltuk , lehet pihenni és készülni .
Back To Back 13-3 !!!
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Jé, megint 13-3
 www.youtube.com/watch?v=niU4qb8EnM4
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nem is Packers-drukker, aki nem látta legalább 100 ezerszer. Mégse lehet megunni:
 www.youtube.com/watch?v=YXq8C5sbRzU
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Nálunk meg nem lesz Jaylon Johnson meg Skrine. Adams valszeg sokat lesz 1v1-ben Vildorral akinek ez lesz a második NFL meccse kezdőként. Nem egy kedvező match up nekünk. A falból a múltkori meccsen is kiesett nálatok Linsley aztán az se látszott különösebben...
Tomcsik
Jobban orultem volna, ha tét nelkuli ez a meccs...
Még abban kicsit reménykedem, hátha nem akarják a Macik megmenteni Nagyot (de ilyen osszeeskuvés elmeletet meg nem lattam megvalosulni).
jossbeaumont
Tét nélküli meccs a Bears ellen?
Oximoron
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Nálunk meg nem lesz Jaylon Johnson meg Skrine. Adams valszeg sokat lesz 1v1-ben Vildorral akinek ez lesz a második NFL meccse kezdőként. Nem egy kedvező match up nekünk. A falból a múltkori meccsen is kiesett nálatok Linsley aztán az se látszott különösebben...
Tomcsik
Jobban orultem volna, ha tét nelkuli ez a meccs...
Még abban kicsit reménykedem, hátha nem akarják a Macik megmenteni Nagyot (de ilyen osszeeskuvés elmeletet meg nem lattam megvalosulni).
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Nálunk meg nem lesz Jaylon Johnson meg Skrine. Adams valszeg sokat lesz 1v1-ben Vildorral akinek ez lesz a második NFL meccse kezdőként. Nem egy kedvező match up nekünk. A falból a múltkori meccsen is kiesett nálatok Linsley aztán az se látszott különösebben...

több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
"Most már ugye kettő kezdő is hiányozni fog az eredeti ötösből (Bakh, Taylor)"
Wagner ma mar azert ott volt az edzesen (tegnap még DNP volt), de tobbfele serulese van folyamatban.
Remelem nem lesz 3 a 2-bol...
jossbeaumont
Adam Stenavich ezt is megoldja (valahogy...). Amit ebben a szezonban az OL-lel csinál azért le a kalappal 😀.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
"Most már ugye kettő kezdő is hiányozni fog az eredeti ötösből (Bakh, Taylor)"
Wagner ma mar azert ott volt az edzesen (tegnap még DNP volt), de tobbfele serulese van folyamatban.
Remelem nem lesz 3 a 2-bol...
több mint 3 éve
Rubens Green Bay Packers 797
2010ben is jöhettek a B, C, D, E tervek... a végeredményt azóta se láttuk újra sajnos, szóval ne essünk kétségbe, akármekkora érvágás is ez.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 894
Nagyon remélem, hogy nincs világvége hangulat a csapatnál. Próbálom meggyőzni magamat arról (nem könnyű), hogy akár még jól is kijöhetünk ebből: ilyenkor a többiek kétszeresen odateszik magukat, Rodgers pedig egész biztosan 110 százalékkal fog koncentrálni.
nagylaza
Pont erre gondoltam, hogy ezeknek mindig van egy nem vart pozitiv hatasa is. Nem kell ketsegbe esni szerintem se, nem hiszem hogy ezen fog mulni.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nagyon remélem, hogy nincs világvége hangulat a csapatnál. Próbálom meggyőzni magamat arról (nem könnyű), hogy akár még jól is kijöhetünk ebből: ilyenkor a többiek kétszeresen odateszik magukat, Rodgers pedig egész biztosan 110 százalékkal fog koncentrálni.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Biztosan senki nem orul Bakhtiari serulesenek (na talan csak Mack 😉), de ahogy mar valaki irta: next man up, irany a bye week, Bearst pedig elutni a PO-tol.

Szerkesztette: gremi
több mint 3 éve
D-Train Green Bay Packers Auburn Tigers 29
Bakh 😕 pótolhatatlan sajnos ...
Én Wagnert raknam talán a helyére .
Wagner-Jenkins-Linsley-Patrick/Runyan -Turner...de ez most nagyon nagy baj .
nando89
Ezt probalták Bakh hátserulesenel. Nem mukodott abszolut. Utana valtottak arra, h Turner ment LT-be. Lucas RG, Wagner RT.
Ez sem volt az igazi, de egyel jobban ment.
Sajnos sehogy sem lesz olyan stabil a fal, mint vele. A masik, h amig ott van, Arod ugy dolgozik, h tudja, balrol nem jon nyomas. Amikor hianyzott, latvanyosan nem bizik abban, h a hata felol nyugodt lehet.
Ha megnezzuk a mult heti meccset, a futasok es overall a jatekok nagyon donto resze a Bakhtiari-Jenkins-Linsley oldalra vagy a koztuk nyitott utakra ment.
HA voltak SB remenyeink, annak nem tett jot ez az ertelmetlen edzes-serules.
;'(
jossbeaumont
Az biztos hogy Aaronnak jobban kell majd figyelnie balra mint eddig. Szerintem megint elővesszük az 1-2 másodperc alatt szabadulok a labdától játékot hogy esélyük se legyen odaérni.
Egy biztos, valahogy ki kell harcolni a No1 seedet és akkor több idő van pihenni és összecsiszolni a falat illetve akkor hazai pályán jó kis havas hideg meccseken jöhet a futás a most már 3 sztárfutóval (helló Dillon 😄) rendelkező támadóktól.
Nagyon kéne az az első kiemelés...
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
 m.youtube.com/watch?v=mQvmKR1qZUc
Szeretném ha meg tudna győzni. Azért a 2 DB nélküli W egyike C csapattal felálló Frisco ellen volt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
D-Train Green Bay Packers Auburn Tigers 29
Ha volt eddig nagyon jól működő egység ebben a szezonban akkor az (talán 2 meccs kivételével) az O fal volt...
Most már ugye kettő kezdő is hiányozni fog az eredeti ötösből (Bakh, Taylor)
De talán ez az egyik legmélyebb egységünk szóval bízzunk a többiekben. Ha nem is olyan szinten fog működni a fal mint eddig (remélhetőleg nem lesz teljes blama és szétesés) de bőven vállalható így is a mostani 5ös.
Szerintem Jenkins/Turner fog kimozogni LT-be (Jenkinsben jobban bíznék)
Jenkins-Turner-Linsley-Patrick-Wagner

Az idegesítő az hogy végre jó állapotban, jó hangulatban fordulhatnánk a playoffra és akkor ez történik egy edzésen...hihetetlen...

A lényeg tehát hogy NextManUp! És jobbulást Bakhnak! (Én azt mondom ajándékozzuk meg egy gyűrűvel, attól csak jobban lesz 😊 )
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amikor mi SB-t nyertünk, akkor nálunk is hiányzott ám Peters, aki akkor még lényegesen fontosabb ember volt a csapatban. De sikerült megoldani a stábnak. Szerintem ezen nálatok sem szabad múlnia. Ezzel együtt persze gyógyulást!
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Bakh 😕 pótolhatatlan sajnos ...
Én Wagnert raknam talán a helyére .
Wagner-Jenkins-Linsley-Patrick/Runyan -Turner...de ez most nagyon nagy baj .
nando89
Ezt probalták Bakh hátserulesenel. Nem mukodott abszolut. Utana valtottak arra, h Turner ment LT-be. Lucas RG, Wagner RT.
Ez sem volt az igazi, de egyel jobban ment.
Sajnos sehogy sem lesz olyan stabil a fal, mint vele. A masik, h amig ott van, Arod ugy dolgozik, h tudja, balrol nem jon nyomas. Amikor hianyzott, latvanyosan nem bizik abban, h a hata felol nyugodt lehet.
Ha megnezzuk a mult heti meccset, a futasok es overall a jatekok nagyon donto resze a Bakhtiari-Jenkins-Linsley oldalra vagy a koztuk nyitott utakra ment.
HA voltak SB remenyeink, annak nem tett jot ez az ertelmetlen edzes-serules.
;'(
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
k*rva életbe :/

csak térjen vissza 100%-osan kövi szezonra

Szerkesztette: gamerkr