Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Veldheer a fedélzeten. Szombaton még a Coltsban kezdett LT-ben a Bills ellen.

iktriad
Biztos voltam benne, hogy a 2020-as szeptemberi szezonkezdetre visszaigazoljuk, aztán meg voltam döbbenve, hogy sokadszorra is nyugdíjazta magát (nekünk meg maradt Runyan).
Tavaly remek fogásnak bizonyult gombokért. Most olvastam, h 203 cm es 145 kg...
Jópofa, hogy november végén, beugróként kezdett a Colts-nál, és most - az első játékosként a történelemben - a második csapat mezében is részt vehet ugyanabban a rájátszásban.
Jó fogás, köszi Gute!

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Ilyenkor szokott előkerülni valaki a futottak még kategóriából, aki karriernapot tart. Az én tippem: St.Brown
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Veldheer a fedélzeten. Szombaton még a Coltsban kezdett LT-ben a Bills ellen.
iktriad
Az jó, tavaly is volt már itt szezon vége felé, amikor egy másfajta vírus ütötte fel a fejét...
 twitter.com/Steph__Sutton/status/1215103359369338880
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Veldheer a fedélzeten. Szombaton még a Coltsban kezdett LT-ben a Bills ellen.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
A SB-ba jutas nem egy kivansagmusor, de nem lesz konnyu munka iden...
Ugy gondolom, ezt a GB-t 1fele keppen lehet megverni - ahogy a 49 vagy a Tampa- ha nem tudjuk megvedeni Rodgerst. Ha kap snapenkent 2 mp-et, akkor a pisztolyparbajt nem nyerheti meg ellenunk a LA.
A vedelemben nemigen bizom, de az ismert okok miatt a Rams nagyreszt futni fog. HA vezetnenk, es HA valamennyire limitalnank a futast, es a palyara lepo QB-t passzra kenyszeritenenk, akkor nem lehetne kerdeses a meccs. Goff hosszu passzai ertekelhetetlenek voltak (gondolom a mutott ujja miatt).
A falunk kozepe pont a legjobb, Linsley es Jenkins nem atjarhato, de most fog igazan hianyozni Bakh(miatt Turner a jobboldalrol).
Donald valamennyit biztos jatszik, de ez a bordaserules nagyon fajdalmas, es még "szodaviz" sem gyogyitja egy het alatt.
Szerintem az opciok, AJ, Lazard, aki nem tunik egeszsegesnek, es Dropves-Scantling jateka kulcsfontossagu lesz a No.1 D ellen.
Ha Arod kedvet nem veszik el, akkor a Megallithatatlan Ero most legyozi az Athatolhatatlan Falat...
jossbeaumont
Szerencsére pont a legutóbbi két meccs mutatta meg azt, hogy ha Pettine nem szarja össze magát attól félve, hogy hosszú passzokkal fogják szétszedni és beleteszi a kellő tömeget a boxban, akkor elfogadható szinten tudjuk tartani a futást. Remélem ezt nem felejtette el vagy ha igen, akkor LaFleur majd emlékezteti rá.
Az O-nak nagy vizsga lesz a Rams. Abban nem bízom, hogy Donaldsnak fájni fog. Megfogja kapni a szurit, hogy ne fájjon annyira.
Az is érdekes lesz, hogy Adams Ramsey mellett mennyi sót eszik majd meg. Szerintem Arod, most egy kicsit kevésbé fogja őt erőltetni. Jó lenne Lazard előkerülne, mert mostanában csak Astrid püspököt játszik. Na, jó remek blokkokat is oszt, de most már jó lenne újra egy 100 yardos meccs tőle. Nem néztem utána, de érzésre AJ-t idén kevesebbet használjuk elkapóként mint tavaly. Talán majd most! Rajtuk kívül csak Tonyan van, akire lehet dobni. És MVS, aki mint tudjuk vagy drop vagy 50 yardos TD.
Amire még nagyon kíváncsi vagyok, hogy a snappek, hogy fognak megoszlani a három futó között. Ha igazi tél lesz megint MLF újra előveszi Dilont? Vagy újra ő lesz a titkos fegyver, időjárástól függetlenül?
SBL
Nem elbizakodva vagy teli gatyaval, de tisztelve az ellenfelet kell kifutni a Frozen Tundrara. A futas nagyon nehez lesz (foleg a Dillon fele inside futasok) amig Donald ott van. Es akar kap szurit (ismerve a Los Angelsi orvosokat - innen udvozli oket Justin Herbert), akar nem, ha fajni is fog neki, akkor is apritani fogja az O-linunkat/futoinkat. Ami viszont a kulso futasokat (Jones, Austin) es a screen passzokat illeti, bizakodo vagyok. Szerintem nagy feladata lesz Lewisnek, hogy o vegye fel a szelso passzsiettetot/segitsen Wagnernek, hogy o be tudjon segiteni Donald megallitasaban. Egyszoval AR12 dob 8-10 screent Tonyanra, Adamsre es Jonesra, 4 mely labdat MVSre (ebbol 2 TD, 1 40 yardod, 1 drop TD), 20x szelsofutas, Dillont, Jamaalt 10x bekuldjuk a daraloba, es nyerunk 31-24re 😀
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
A SB-ba jutas nem egy kivansagmusor, de nem lesz konnyu munka iden...
Ugy gondolom, ezt a GB-t 1fele keppen lehet megverni - ahogy a 49 vagy a Tampa- ha nem tudjuk megvedeni Rodgerst. Ha kap snapenkent 2 mp-et, akkor a pisztolyparbajt nem nyerheti meg ellenunk a LA.
A vedelemben nemigen bizom, de az ismert okok miatt a Rams nagyreszt futni fog. HA vezetnenk, es HA valamennyire limitalnank a futast, es a palyara lepo QB-t passzra kenyszeritenenk, akkor nem lehetne kerdeses a meccs. Goff hosszu passzai ertekelhetetlenek voltak (gondolom a mutott ujja miatt).
A falunk kozepe pont a legjobb, Linsley es Jenkins nem atjarhato, de most fog igazan hianyozni Bakh(miatt Turner a jobboldalrol).
Donald valamennyit biztos jatszik, de ez a bordaserules nagyon fajdalmas, es még "szodaviz" sem gyogyitja egy het alatt.
Szerintem az opciok, AJ, Lazard, aki nem tunik egeszsegesnek, es Dropves-Scantling jateka kulcsfontossagu lesz a No.1 D ellen.
Ha Arod kedvet nem veszik el, akkor a Megallithatatlan Ero most legyozi az Athatolhatatlan Falat...
jossbeaumont
Szerencsére pont a legutóbbi két meccs mutatta meg azt, hogy ha Pettine nem szarja össze magát attól félve, hogy hosszú passzokkal fogják szétszedni és beleteszi a kellő tömeget a boxban, akkor elfogadható szinten tudjuk tartani a futást. Remélem ezt nem felejtette el vagy ha igen, akkor LaFleur majd emlékezteti rá.
Az O-nak nagy vizsga lesz a Rams. Abban nem bízom, hogy Donaldsnak fájni fog. Megfogja kapni a szurit, hogy ne fájjon annyira.
Az is érdekes lesz, hogy Adams Ramsey mellett mennyi sót eszik majd meg. Szerintem Arod, most egy kicsit kevésbé fogja őt erőltetni. Jó lenne Lazard előkerülne, mert mostanában csak Astrid püspököt játszik. Na, jó remek blokkokat is oszt, de most már jó lenne újra egy 100 yardos meccs tőle. Nem néztem utána, de érzésre AJ-t idén kevesebbet használjuk elkapóként mint tavaly. Talán majd most! Rajtuk kívül csak Tonyan van, akire lehet dobni. És MVS, aki mint tudjuk vagy drop vagy 50 yardos TD.
Amire még nagyon kíváncsi vagyok, hogy a snappek, hogy fognak megoszlani a három futó között. Ha igazi tél lesz megint MLF újra előveszi Dilont? Vagy újra ő lesz a titkos fegyver, időjárástól függetlenül?
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
A SB-ba jutas nem egy kivansagmusor, de nem lesz konnyu munka iden...
Ugy gondolom, ezt a GB-t 1fele keppen lehet megverni - ahogy a 49 vagy a Tampa- ha nem tudjuk megvedeni Rodgerst. Ha kap snapenkent 2 mp-et, akkor a pisztolyparbajt nem nyerheti meg ellenunk a LA.
A vedelemben nemigen bizom, de az ismert okok miatt a Rams nagyreszt futni fog. HA vezetnenk, es HA valamennyire limitalnank a futast, es a palyara lepo QB-t passzra kenyszeritenenk, akkor nem lehetne kerdeses a meccs. Goff hosszu passzai ertekelhetetlenek voltak (gondolom a mutott ujja miatt).
A falunk kozepe pont a legjobb, Linsley es Jenkins nem atjarhato, de most fog igazan hianyozni Bakh(miatt Turner a jobboldalrol).
Donald valamennyit biztos jatszik, de ez a bordaserules nagyon fajdalmas, es még "szodaviz" sem gyogyitja egy het alatt.
Szerintem az opciok, AJ, Lazard, aki nem tunik egeszsegesnek, es Dropves-Scantling jateka kulcsfontossagu lesz a No.1 D ellen.
Ha Arod kedvet nem veszik el, akkor a Megallithatatlan Ero most legyozi az Athatolhatatlan Falat...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Nektek mennyire jött be a 14 csapatos rájátszás? Azért kérdem, mert jó régóta az összes PO-meccset láttam: most viszont kettőt csak részben. A Tampa-Washington második félidejébe belealudtam, a ma hajnali CLE-PIT-et 14-0-ig bírtam követni. Ez a „Super Wild Card Weekend” (két napra hat meccs) nekem egyszerűen sok. Velem van a baj?
(Jaj. Az NFL Csevegőbe akartam. Most már mindegy. Ettől még érdekel a véleményetek.)
nagylaza
Egy kicsit talán tényleg sok a három meccs egymás után, egy normál hétvégén vagy hálaadáskor sem szoktam mindhárom idősávot végignézni, most sem sikerült. Az üres vagy majdnem üres stadionok is elég lelombozóak.

Mindegy, ha megnyerjük az SB-t, akkor jó véleménnyel leszek erről 😊
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Az átlagos színvonal nem volt túl magas, de voltak azért emlékezetes meccsek, jelenetek, a nagy számok törvénye szerint több, mint korábban 4 meccsen.
S igen, az emberi kezdési időpont is nagy pluszpont.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Nektek mennyire jött be a 14 csapatos rájátszás? Azért kérdem, mert jó régóta az összes PO-meccset láttam: most viszont kettőt csak részben. A Tampa-Washington második félidejébe belealudtam, a ma hajnali CLE-PIT-et 14-0-ig bírtam követni. Ez a „Super Wild Card Weekend” (két napra hat meccs) nekem egyszerűen sok. Velem van a baj?
(Jaj. Az NFL Csevegőbe akartam. Most már mindegy. Ettől még érdekel a véleményetek.)
nagylaza
Szerintem is sok a meccs, de nagyobb bajom, hogy idén a többségük eddig minőségtelennek tűnt. Pont a 2 hajnali meccs volt izgalmasabb és sajnálom, hogy pont azokat aludtam át.
Fontos_Vidra
Azért szombat héttől a Bills-Colts nem volt rossz. Egyébként én nem is minőségi, hanem mennyiségi megfontolásból kifogásoltam a hat meccset.
A minőség külön kérdés. Ebből a szempontból sem gondolom, hogy indokolt volt a létszámemelés. Egyedül üzleti magyarázat látok rá. Akkor jó, ha az üzlet nem megy a színvonal rovására, itt viszont - szerintem - ez történt. Persze: látom, hogy nem mindenki ért egyet velem.
nagylaza
Az elmúlt években érzésre az átlag wc kör úgy alakult, hogy egy normális meccs, a többitől meg majd kikaparta mindenki a szemét. Nem véletlen szabadultak el az eredményközvetítések sem. Sztem nincs ráhatással a színvonalra, hogy kettővel több csapat jut be.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nektek mennyire jött be a 14 csapatos rájátszás? Azért kérdem, mert jó régóta az összes PO-meccset láttam: most viszont kettőt csak részben. A Tampa-Washington második félidejébe belealudtam, a ma hajnali CLE-PIT-et 14-0-ig bírtam követni. Ez a „Super Wild Card Weekend” (két napra hat meccs) nekem egyszerűen sok. Velem van a baj?
(Jaj. Az NFL Csevegőbe akartam. Most már mindegy. Ettől még érdekel a véleményetek.)
nagylaza
Szerintem is sok a meccs, de nagyobb bajom, hogy idén a többségük eddig minőségtelennek tűnt. Pont a 2 hajnali meccs volt izgalmasabb és sajnálom, hogy pont azokat aludtam át.
Fontos_Vidra
Azért szombat héttől a Bills-Colts nem volt rossz. Egyébként én nem is minőségi, hanem mennyiségi megfontolásból kifogásoltam a hat meccset.
A minőség külön kérdés. Ebből a szempontból sem gondolom, hogy indokolt volt a létszámemelés. Egyedül üzleti magyarázat látok rá. Akkor jó, ha az üzlet nem megy a színvonal rovására, itt viszont - szerintem - ez történt. Persze: látom, hogy nem mindenki ért egyet velem.
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Nektek mennyire jött be a 14 csapatos rájátszás? Azért kérdem, mert jó régóta az összes PO-meccset láttam: most viszont kettőt csak részben. A Tampa-Washington második félidejébe belealudtam, a ma hajnali CLE-PIT-et 14-0-ig bírtam követni. Ez a „Super Wild Card Weekend” (két napra hat meccs) nekem egyszerűen sok. Velem van a baj?
(Jaj. Az NFL Csevegőbe akartam. Most már mindegy. Ettől még érdekel a véleményetek.)
nagylaza
Szerintem is sok a meccs, de nagyobb bajom, hogy idén a többségük eddig minőségtelennek tűnt. Pont a 2 hajnali meccs volt izgalmasabb és sajnálom, hogy pont azokat aludtam át.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nektek mennyire jött be a 14 csapatos rájátszás? Azért kérdem, mert jó régóta az összes PO-meccset láttam: most viszont kettőt csak részben. A Tampa-Washington második félidejébe belealudtam, a ma hajnali CLE-PIT-et 14-0-ig bírtam követni. Ez a „Super Wild Card Weekend” (két napra hat meccs) nekem egyszerűen sok. Velem van a baj?
(Jaj. Az NFL Csevegőbe akartam. Most már mindegy. Ettől még érdekel a véleményetek.)
nagylaza
Nekem jobban tetszik, eddig voltak olyan wild card körök, hogy mindegyik meccs sima volt, itt azért volt izgalom bőven, ahhoz képest, hogy papíron gyengébb csapatok is bejutottak.
pecsi92
Úgy látszik, kisebbségben vagyok.😊
több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Nektek mennyire jött be a 14 csapatos rájátszás? Azért kérdem, mert jó régóta az összes PO-meccset láttam: most viszont kettőt csak részben. A Tampa-Washington második félidejébe belealudtam, a ma hajnali CLE-PIT-et 14-0-ig bírtam követni. Ez a „Super Wild Card Weekend” (két napra hat meccs) nekem egyszerűen sok. Velem van a baj?
(Jaj. Az NFL Csevegőbe akartam. Most már mindegy. Ettől még érdekel a véleményetek.)
nagylaza
Nekem jobban tetszik, eddig voltak olyan wild card körök, hogy mindegyik meccs sima volt, itt azért volt izgalom bőven, ahhoz képest, hogy papíron gyengébb csapatok is bejutottak.
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Nektek mennyire jött be a 14 csapatos rájátszás? Azért kérdem, mert jó régóta az összes PO-meccset láttam: most viszont kettőt csak részben. A Tampa-Washington második félidejébe belealudtam, a ma hajnali CLE-PIT-et 14-0-ig bírtam követni. Ez a „Super Wild Card Weekend” (két napra hat meccs) nekem egyszerűen sok. Velem van a baj?
(Jaj. Az NFL Csevegőbe akartam. Most már mindegy. Ettől még érdekel a véleményetek.)
nagylaza
Bár én sosem nézem meg az összes meccset, de így több közül lehet választani, és a 7 órás idősávba is került meccs, ami Európából nézve kényelmes. Tehát nekem tetszik.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nektek mennyire jött be a 14 csapatos rájátszás? Azért kérdem, mert jó régóta az összes PO-meccset láttam: most viszont kettőt csak részben. A Tampa-Washington második félidejébe belealudtam, a ma hajnali CLE-PIT-et 14-0-ig bírtam követni. Ez a „Super Wild Card Weekend” (két napra hat meccs) nekem egyszerűen sok. Velem van a baj?
(Jaj. Az NFL Csevegőbe akartam. Most már mindegy. Ettől még érdekel a véleményetek.)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szombat 22:35 Packers - Rams
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Ahogyan arra számítottunk: Rams. Nincs miről beszélni, hozni kell!
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Én örülnék a Ramsnek. Ha egy töröttujjú QB-tól sikerül kikapni, akkor már csak kirakják Pettinet, másik oldalról meg a legjobb védelem ellen jó megmérettetés lehet.
| De ez majd csak az NFC döntőben lesz, jövő héten a Bears jön 😀 |
több mint 3 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Srácok! Ne aggódjatok már ennyire! Jó a Rams D, de azért a Seahawks offense jócskán elmarad a tiétektől. Másrészt LaFleur némileg előnyben van hiszen ismeri McVay gondolkodását. És akkor a Rams offense-t ne is feledjük. Kizárt hogy több pontot felpakoljanak a táblára mint a Packers. Kemény meccsre számítok, de nálam egy pillanatig sem kétséges hogy ti mentek tovább. Szeretem a csapatom, de igyekszem reálisan nézni az erőviszonyokat. Jó meccs lesz! (Kivéve ha ma a Macik csodát tesznek)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nem vagyok babonás, „mert aki minden hétfőn hármat köp kelet felé egy barna kavicsra, azt nem érheti megrontás.” (Rejtő)
Szóval: nem vagyok babonás, de általában szívesen eltekintek attól, hogy esélyesnek nevezzem a GB-t. Most viszont nem tudok mást mondani. A kínálatot elnézve bárki jön is a Lembóra, a Packers az esélyes. (Igaz, a Tampa-meccs második félidejét már nem bírtam ki ébren.) Lehet elfogultsággal vádolni, de szerintem megérdemelten nyertük az NFC-t. Ez nem szerencse volt, hanem egy jól felkészített és motivált csapat tudása. És azt is gondolom, hogy az NFC-ben csak akkor győzhetnek ellenünk, ha mi nagyon elcsesszük. Babona ide+oda, én csalódott lennék, ha nem kerülnénk a SB-ba.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Ha komoly terveink vannak akkor hazai pályán a ramst verni kell , komoly védelem de azért támadásban Goff nagyon limitálja őket , es azt se felejtsük el h a mi O falunk azért nem igen emíthető egy lapon seahawks falával még Bakh nélkül is sztm.

Lehet készülni , Aaronnak gyorsan kell majd szabadulni a labdától , dominálni az órát , én bizakodó vagyok 😊
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 894
Rams vagy Bears johet jovoheten. Azert ez a defense eleg ilyeszto volt..
JéBé
Ahogy leírtad, na az az ijesztő. 😉
Fontos_Vidra
Jogos a challenge, koran volt meg😅
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Rams vagy Bears johet jovoheten. Azert ez a defense eleg ilyeszto volt..
JéBé
Ahogy leírtad, na az az ijesztő. 😉
több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 432
Ne felejtsük el, hogy a mi offensünk ugyanolyan félelmetes, mint a Rams D.

Akármilyen védelem ellen felrakunk 25+ pontot, azt viszont nem látom, h a kórházból kitolt Rams nekünk 20 felett tudna elérni. A Seattle-i támadók két hónapja gödörben vannak, meg sem közelítették a szezon eleji formájukat.

I... don't care... John.