Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Gondolataim vannak…😊 Az alapszakaszban úgy kaptunk ki 38-10-re a Tampától, hogy 10-0-ra még mi vezettünk, aztán az első negyed után egyetlen pontot se raktunk fel a táblára. Rodgers viszont dobott két INT-et. (Az egyik pick6, a másik majdnem az.)
Na, ilyen összeomlás még egyszer egész biztosan nem lesz. Pszichésen talán jobb is, hogy nem azok a Szentek jönnek, akiket a harmadik fordulóban már viszonylag simán legyőztünk. A Tampa ellen nincs meg annak a veszélye, hogy elbizakodottá válik a csapat.
Az alapszakaszban idegenben kaptunk ki, most pedig hazai pályán játszunk. Ezt még akkor is a pozitív előjelek közé sorolom, ha a Tampának vendégként idén jobb volt a mérlege, mint otthon.
Még valami: tavaly mintha a csapatot is meglepte volna, hogy NFC-döntőbe került. Most elég egyértelműnek látom – elég csak Tonyan írására gondolni –, hogy a Green Bay Packers SB-t akar nyerni. Úgy legyen!😊😊😊
nagylaza
Én az elmúlt hetekben főleg a TB-t szerettem volna elkerülni, de most valahogy jobb előérzetem van. Ebben közrejátszhat, hogy mi sikeresek voltunk a liga talán legjobb védelme ellen, a Tampa támadósora pedig nem tűnt annyira lehengerlőnek a NO ellen.
Most úgy gondolom, hogy pontos játékkal, eladott labdák nélkül nyerhetünk.
S erre képes lehet a csapat. Nem lesz könnyű, de lehetséges.
esz-ki-mo
Mondjuk azzal nem sokan számoltok itt, hogy azért a Packers védelme ellen nem biztos, hogy ugyanolyan számokat hoz a Buccaneers támadósora, mint a Saintsé ellen. Bár az a durva, hogy a 30 pont így is meglett megint, sorozatban az ötödik meccsen. Ami nekem félelmem, hogy a Bucs-védelem ellen kb mindenkinek lehet egy félpályás TD-passza, Rodgersnek meg ez eléggé luxus
Wyatt
A 30 pont felét gyakorlatilag a védelem kaparta össze, ugyanakkor azt mondják, hogy a Tampának kevésbé fekszik a Saint védelme. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog muzsikálni a Packers védelem egy sokkal összetettebb támadósor ellen, mint amivel az utóbbi hetekben találkozott.. Ugyanakkor a Packers O hogy tud majd menni a TB D ellen (azon a fronton meg hozzáértők szerint a múltkori meccshez képest sokat billent a mérleg nyelve a Packers felé).
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondolataim vannak…😊 Az alapszakaszban úgy kaptunk ki 38-10-re a Tampától, hogy 10-0-ra még mi vezettünk, aztán az első negyed után egyetlen pontot se raktunk fel a táblára. Rodgers viszont dobott két INT-et. (Az egyik pick6, a másik majdnem az.)
Na, ilyen összeomlás még egyszer egész biztosan nem lesz. Pszichésen talán jobb is, hogy nem azok a Szentek jönnek, akiket a harmadik fordulóban már viszonylag simán legyőztünk. A Tampa ellen nincs meg annak a veszélye, hogy elbizakodottá válik a csapat.
Az alapszakaszban idegenben kaptunk ki, most pedig hazai pályán játszunk. Ezt még akkor is a pozitív előjelek közé sorolom, ha a Tampának vendégként idén jobb volt a mérlege, mint otthon.
Még valami: tavaly mintha a csapatot is meglepte volna, hogy NFC-döntőbe került. Most elég egyértelműnek látom – elég csak Tonyan írására gondolni –, hogy a Green Bay Packers SB-t akar nyerni. Úgy legyen!😊😊😊
nagylaza
Én az elmúlt hetekben főleg a TB-t szerettem volna elkerülni, de most valahogy jobb előérzetem van. Ebben közrejátszhat, hogy mi sikeresek voltunk a liga talán legjobb védelme ellen, a Tampa támadósora pedig nem tűnt annyira lehengerlőnek a NO ellen.
Most úgy gondolom, hogy pontos játékkal, eladott labdák nélkül nyerhetünk.
S erre képes lehet a csapat. Nem lesz könnyű, de lehetséges.
esz-ki-mo
Mondjuk azzal nem sokan számoltok itt, hogy azért a Packers védelme ellen nem biztos, hogy ugyanolyan számokat hoz a Buccaneers támadósora, mint a Saintsé ellen. Bár az a durva, hogy a 30 pont így is meglett megint, sorozatban az ötödik meccsen. Ami nekem félelmem, hogy a Bucs-védelem ellen kb mindenkinek lehet egy félpályás TD-passza, Rodgersnek meg ez eléggé luxus

több mint 3 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Vasárnap jó eséllyel egész nap havazni fog Green Bayben, érdekes lesz🙂 Tampában meg egész héten huszonfokok és napsütés😀
Rubens
Milyen ironikus, pont akkor vagytok hazai pályán, amikor egy olyan QB megy akinek a hó, és a hideg hazai pálya. Az összes többi évben ez mekkora előny lenne a "dóm QB"-al szemben.
Nomac
Nem is mi lennénk😀😀😀
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 970 — balazs.t85@gmail.com
Vasárnap jó eséllyel egész nap havazni fog Green Bayben, érdekes lesz🙂 Tampában meg egész héten huszonfokok és napsütés😀
Rubens
Milyen ironikus, pont akkor vagytok hazai pályán, amikor egy olyan QB megy akinek a hó, és a hideg hazai pálya. Az összes többi évben ez mekkora előny lenne a "dóm QB"-al szemben.
több mint 3 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Vasárnap jó eséllyel egész nap havazni fog Green Bayben, érdekes lesz🙂 Tampában meg egész héten huszonfokok és napsütés😀
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Teljesen más meccs jön most mint az La volt , a vedelemnek is főleg a passzok megállítására kell törekedni majd , Tampa nem olyan futás orientált mint a rams, támadó oldalon pedig most passz játék irányába kell jobban elmozdulni , sztm folyamatosan blitzelni fognak ez volt az amivel nagyon megvertek az alapszakasz meccsen , de egy éles Aaron ezeket nagyon meg is tudja majd büntetni .

Én bizakadom hazai pályán ha nehezen is de behuzzuk 😊
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Gondolataim vannak…😊 Az alapszakaszban úgy kaptunk ki 38-10-re a Tampától, hogy 10-0-ra még mi vezettünk, aztán az első negyed után egyetlen pontot se raktunk fel a táblára. Rodgers viszont dobott két INT-et. (Az egyik pick6, a másik majdnem az.)
Na, ilyen összeomlás még egyszer egész biztosan nem lesz. Pszichésen talán jobb is, hogy nem azok a Szentek jönnek, akiket a harmadik fordulóban már viszonylag simán legyőztünk. A Tampa ellen nincs meg annak a veszélye, hogy elbizakodottá válik a csapat.
Az alapszakaszban idegenben kaptunk ki, most pedig hazai pályán játszunk. Ezt még akkor is a pozitív előjelek közé sorolom, ha a Tampának vendégként idén jobb volt a mérlege, mint otthon.
Még valami: tavaly mintha a csapatot is meglepte volna, hogy NFC-döntőbe került. Most elég egyértelműnek látom – elég csak Tonyan írására gondolni –, hogy a Green Bay Packers SB-t akar nyerni. Úgy legyen!😊😊😊
nagylaza
Én az elmúlt hetekben főleg a TB-t szerettem volna elkerülni, de most valahogy jobb előérzetem van. Ebben közrejátszhat, hogy mi sikeresek voltunk a liga talán legjobb védelme ellen, a Tampa támadósora pedig nem tűnt annyira lehengerlőnek a NO ellen.
Most úgy gondolom, hogy pontos játékkal, eladott labdák nélkül nyerhetünk.
S erre képes lehet a csapat. Nem lesz könnyű, de lehetséges.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Gondolataim vannak…😊 Az alapszakaszban úgy kaptunk ki 38-10-re a Tampától, hogy 10-0-ra még mi vezettünk, aztán az első negyed után egyetlen pontot se raktunk fel a táblára. Rodgers viszont dobott két INT-et. (Az egyik pick6, a másik majdnem az.)
Na, ilyen összeomlás még egyszer egész biztosan nem lesz. Pszichésen talán jobb is, hogy nem azok a Szentek jönnek, akiket a harmadik fordulóban már viszonylag simán legyőztünk. A Tampa ellen nincs meg annak a veszélye, hogy elbizakodottá válik a csapat.
Az alapszakaszban idegenben kaptunk ki, most pedig hazai pályán játszunk. Ezt még akkor is a pozitív előjelek közé sorolom, ha a Tampának vendégként idén jobb volt a mérlege, mint otthon.
Még valami: tavaly mintha a csapatot is meglepte volna, hogy NFC-döntőbe került. Most elég egyértelműnek látom – elég csak Tonyan írására gondolni –, hogy a Green Bay Packers SB-t akar nyerni. Úgy legyen!😊😊😊
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Én már nyugodt vagyok (sajnos), de gondban lettem volna egy Arod-Brees konf döntőnél kiért szorítsak. Így most nincs probléma, fújjátok ki Brady orrát!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Ha az SB nem is jött össze, de azért csak sor fog kerülni egy Rodgers-Brady playoff meccsre.
több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Bejött a kevésbé várt forgatókönyv, de azért azt nem lehet mondani, hogy ez a Tampa verhetetlennek tűnik. Persze: az INT-ekkel nagyon kell vigyázni.
nagylaza
Szerencsere nem sok volt Rodgersnek iden, es nem most kell elkezdeni. 😉
Vrij6
A Tampa elleni alapszakasz meccsen akadt sajnos, és az hozta a fordulatot, pedig addig jól mentünk. Remélem tanult a csapat belőle, nem verhetetlen egység ez a Tampa, jó lenne Bradynek is odapörkölni.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
Bejött a kevésbé várt forgatókönyv, de azért azt nem lehet mondani, hogy ez a Tampa verhetetlennek tűnik. Persze: az INT-ekkel nagyon kell vigyázni.
nagylaza
Szerencsere nem sok volt Rodgersnek iden, es nem most kell elkezdeni. 😉

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Légyszi nyomjátok szét ezt a túlértékelt csürhét. De ne csak úgy ímmel ámmal. Legyen történelmi szinten fájdalmas. A nap amikor hatalmas Arod visszavonultatta Bradyt. Köszi.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 267 — playoffs???
Sok sikert a jövő hétre!



több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Bejött a kevésbé várt forgatókönyv, de azért azt nem lehet mondani, hogy ez a Tampa verhetetlennek tűnik. Persze: az INT-ekkel nagyon kell vigyázni.
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 339
Szerintem megint ott leszünk , hogyha AR mellett csak egyszer lenne egy top10 def..
Pep71
Az egesz szezon szamait nezve a defense a top10 hataran van (futas ellen, ha engedett yard/carryt nezunk, 15-16 korul, ez az egyik gyengebb stat), az elmult 6-7 meccset nezve meg ennel is jobb. Ezalatt kevesebb, mint 17,5 pontot engedtek - OK, hogy nem minden ellenfel rendelkezett top tamadosorral, de ezek a szamok akkor is jok. Sokat szamit, hogy Clark a serulese utan ugy tunik, ujra csucsformaban van, hogy Gary elkezdte megmutatni, miert volt elsokoros, hogy Alexander konzisztensen levesz egy embert, es hogy a safetyk is sokkal jobbak, mint a szezon elejen, bar tegnap ez utobbi pont nem volt igaz.

Ha a vedelem ezt megkozelitoleg tudja hozni, akkor bizhatunk az offense-ben, hogy ennel azert tud tobb pontot szerezni, es a special teamben, hogy talan egyszer vegre lehoznak egy meccset amator hibak nelkul.
casaubon
Goff ellen nem tűnt valami jónak a sec, annak ellenére , hogy Jaire tényleg mindig levesz egy embert , nem is igen dobnak felé, brutális.
Nekem Pettine úgy tűnik semmilyen pluszt nem tud hozzáadni def-hez.
Ahogy írtam is , ha jön a sack akkor van csak esély , különben simán halad az ellenfél, tegnap is olyan üresen voltak a Rams elkapók, hogy Goff teljesen jó QB-nak tűnt a sérülése ellenére is.
Szvsz a következő lehetséges ellenfelek védelmei sokkal jobbak mint a GB védelme, az offensen túl nagy nyomás lesz, hogy mindig rakják fel a pontokat , szerintem ezt nem lehet majd bírni és a time of possesion sem lesz mindig ilyen jó , mint most.
A ST-n is addig jó röhögni , ameddig egy szoros meccsen nem jön a szokásos fumble/visszahordott TD/kihagyott xp. Nem is emlékszem a GB-nek mikor volt visszahordott pontja.(talán Cobb-nak még)
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 226
Szerintem megint ott leszünk , hogyha AR mellett csak egyszer lenne egy top10 def..
Pep71
Az egesz szezon szamait nezve a defense a top10 hataran van (futas ellen, ha engedett yard/carryt nezunk, 15-16 korul, ez az egyik gyengebb stat), az elmult 6-7 meccset nezve meg ennel is jobb. Ezalatt kevesebb, mint 17,5 pontot engedtek - OK, hogy nem minden ellenfel rendelkezett top tamadosorral, de ezek a szamok akkor is jok. Sokat szamit, hogy Clark a serulese utan ugy tunik, ujra csucsformaban van, hogy Gary elkezdte megmutatni, miert volt elsokoros, hogy Alexander konzisztensen levesz egy embert, es hogy a safetyk is sokkal jobbak, mint a szezon elejen, bar tegnap ez utobbi pont nem volt igaz.

Ha a vedelem ezt megkozelitoleg tudja hozni, akkor bizhatunk az offense-ben, hogy ennel azert tud tobb pontot szerezni, es a special teamben, hogy talan egyszer vegre lehoznak egy meccset amator hibak nelkul.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Az ST-t szerintem békén kellene hagyni – úgy, ahogy van. A mókás jelenetekkel megnevettetjük az ellenfelet, ezzel legyengítjük és elvonjuk a figyelmét. Ügyes taktika.
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 339
Hú, nagy kő esett le a szívemről...

Az Off alapvetően jó volt, de a drop-ok és pár pontatlan passz megbosszulhatták volna magukat.
Értékelés: 7/10
A Def szépen hozta a javuló tendenciát futásvédelemben, a rövidpasszos játékot időnként nyelték, de ez most belefért, mert jött hozzá néhány szép védekezés is, fontos pillanatokban
Értékelés: 8/10
ST: ....... (halk benny hill zene a távolban)
Értékelés: 1/10 (s az az egy is csak Crosby miatt)

Szép volt fiúk, s reméljük, ennél még jobb jöhet a konf. döntőben!
esz-ki-mo
Nálam az O# sokkal jobb értékelést kapna mint a D#.
Nr.1 Védelem ellen simán ment a futás , nulla nyomás Rodgers-en, hosszú drive-ok, amik kizsigerelik az ellenfél védelmét. 2-3 drop volt, de ez mindig bent van a pakliban( mert ugye QB kellett az idei drafton nem WR..), meg az hogy az első félidő végén AR nagyon TD-t akart.
Viszont a védelem nekem annyira nem tetszett. Főleg, hogy Goff sokáig szinte nem is rontott passzt, volt h 2 és fel perc alatt 10-15 yardos passzokkal mentek végig , úgyhogy meg 3. Kísérletre sem vol szükségük. Akkor volt jó a def , amikor valamelyik falember megverte az emberét, de ez nem hiszem hogy, Pettine érdeme lenne. King nagyon gyenge volt , folyamat alázva volt.
ST-nél egyetértünk , röhej.
Örülök a győzelemnek, de szerintem ilyen D#-vel és ST-vel nem lehet SB-t nyerni, mert lesz olyan csapat akik nem hagynak majd ennyi esélyt, pedig az O# nagyon egyben van, az O-line az egész egyszerűen fantasztikus volt(Jenkins brutális fogás volt, Linsley-t is megtartanám, AJ karára simán, Ilyen fal mögött bárki tud futni).
Nálam az Offense:9/10
Defense:6/10
ST: hagyjuk is 😁
Szerintem megint ott leszünk , hogyha AR mellett csak egyszer lenne egy top10 def..
Remélem rám cáfolnak a fiúk és sima SB win lesz.
Go Pack Go!
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Hú, nagy kő esett le a szívemről...

Az Off alapvetően jó volt, de a drop-ok és pár pontatlan passz megbosszulhatták volna magukat.
Értékelés: 7/10
A Def szépen hozta a javuló tendenciát futásvédelemben, a rövidpasszos játékot időnként nyelték, de ez most belefért, mert jött hozzá néhány szép védekezés is, fontos pillanatokban
Értékelés: 8/10
ST: ....... (halk benny hill zene a távolban)
Értékelés: 1/10 (s az az egy is csak Crosby miatt)

Szép volt fiúk, s reméljük, ennél még jobb jöhet a konf. döntőben!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers

Tactful Cactus
Ezen belül a passzolt yardok 296 itt, 148 ott. A futottak 188 itt, 96 ott. Nem lehet okunk panaszra.
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Gratulálok ez jó játék volt A 2020 as főcsoportdöntőbeli csapatom a tegnapi GB ellen nem a tavalyi eredményt hozta volna.Szóval akát a szentek jönnek akár Bradyék sok sikert!
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Az O fal elott le a kalappal. Ez a LA egy fel Donalddal is remek, es Aaronhoz gyakorlatilag hozza sem tudtak erni a zsebben.
ARod nagyon fokuszalt volt vegig, ezt iden nagyon akarja... ijeszto amit, es ahogyan csinal.
De ezt a meccset az edzoi stab nyerte meg. Ahogy tavaly Shanahan jobb volt MLF-nel, most tokeletes munkat vegeztek. Egyetlen kilatastalan drive volt, ami Wagner valotlan holdingja miatt 1th down helyett lett 2&17. Szerintem a Rams kihozta magabol, maximumot, kemenyen helytalltak, ugy gondolom, az biztos volt, hogy ha nem tujak a tamadoinkat 30 pont alatt tartani, nemigen lehet eselyuk.
Amitol agyf...t kapok, nem tudom, mit lehet még elrontani a ST-nek. Mintha egy benazas gyujtemenyt neznenk a youtube-on hetrol-hetre.

Nagyon szoritok, h RB Crosby rendben van, es Dillon nem sulyos.

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nagy Gratt a csapatnak és Mlf-nek azt játszottuk amit kell , eltoltuk egy kicsit a futás irányába és öltük szépen az orát 😊
Az o fal parádés volt , ha nincs megint 1-2 nagy drop hamarbb eldölhetett volna.
A védelem hozta amit kell voltak kulcs stoppok.
Így tovább én inkább a saints-t szeretném , bár majdnem mindegy pokoli nehéz lesz de Brees kimondottan nem szereti a hideget .


Viszont ha Sb-t is nyerünk a holt idény elsö dolga kell legyen h a Spec team körül mindenkit kivágunk akit lehet , mert ez már burleszk ami ott megy .

Szerkesztette: nando89
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brandon Lee Gowton
@BrandonGowton
·
6 h
Packers NFC Championship Game appearances

Thirteen seasons with Mike McCarthy: 4

Two seasons after Mike McCarthy: 2