Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Nnna, jol felidegesitette a Raiders a NO-t, nem lennék a sajat helyunkben vasarnap...
jossbeaumont
Látom, mi lesz.
1. Nyerünk: áhhh, ez nem jelent semmit, a NO nem a régi, közelében sincs a TOP5-nek.
2. Veszítünk: na, ugye, hogy az elithez tartozó első komolyabb csapat már túl kemény diónak bizonyult.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Nnna, jol felidegesitette a Raiders a NO-t, nem lennék a sajat helyunkben vasarnap...
több mint 4 éve
amaru Green Bay Packers 141
Én nem aggódnék a Dline miatt, Adrian Petersont Clark nélkül is 41 yardon tartottuk, pedig AP már az óvodában is 100 yardot futott a Packers ellen 😄 viccet felreteve jovo heten meglatjuk majd mit tud a vedelem, az elso scriptelt es utolso garbage time driveokat leszamitva szerintem eddig nem volt olyan tragikus.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Próbálok a földön maradni. Tudom, hogy nem SB-esélyesek ellen játszott a Packers, mégis: az első két fordulóban sokkal többet kaptam annál, amit vártam.
Jó, bőven van még mit javítani, de abban biztos vagyok, hogy amit mi, Mo-ról észrevettünk, MLF-ék sokkal jobban érzékelik GB-ben. (Csak egyet mondok: szeretném, ha Stern, akitől idén baromi sokat vártam, nem hagyna cserben. Mert akkor mérges leszek.)
Furcsa, hogy ARodnak – kívülről legalábbis így látszik – szinte baráti a kapcsolata a "hullámzó teljesítményt nyújtó" MVS-sel, és a sokat emlegetett Love (illetve: no WR) draft ellenére MLF-el is teljesen jó a viszonya. Nekem az jött le, hogy bármilyen döcögősen indult is mindkét meccs, együtt van a csapat.
Persze, a következő kör a Szentek ellen kisebbfajta vízválasztó lesz.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Gary 1.5 sacks, 2 QB hits, 1tackle for loss. Nekem ő volt a nap meglepetese. Amennyit szidtam eddig, csoda, hogy nem vetette már le magat a hidrol...
Ugy latszik a MLF era elso koros pickjeit vhogy nem ertem.

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Érdekes, mikor Rodgerst draftoltuk, Favre utána élete legrosszabb szezonját hozta.
Kampman
Látod, most is inkabb Tampá megy ki meccset nézni mintsem a Lambeaura.
Hálátlan!
| Poén, imádtam az öreget! Szerencsére 2-3 évet még pont elcsíptem az itteni karrierje végéből. |
alatriste
Ki az a Favre?
Viccet félretéve - Lambón most nem lehettek nézök?! Vagy csak szelektív a látásom, és már mindenhol csak székeket latok?
gremi
Nálunk egyenlőre az a mondás h az első 2 hazai meccsre biztosan nem jöhetnek szurkerek .

A tegnapi nap offense oldalon megint rendben volt ,Aaron továbbra is éles ,Jones megy a nagy pénzért , a támadó fal meg a sok sérülés ellenére is hozza magát .
Remelem Davante és Linsley sérülése nem komoly az már nagyon sok lenne..

D nagyon gyengén kezdett , nagy szerencse h Detroit egy idő után hanyagolta futásokat még előnyben is..továbbra is reménykedem h jön még egy Dt deadline előtt.
Zadarius viszont ott folytatja ahol tavaly imádom a palit , és idén eddig Gary is nagy előrelépést mutat .
nando89
Adams (a nagy KO-n kivul) mindig visszajon a meccsbe a palyara, de a hamstring tobbhetes kihagyast jelent, nehezen gyogyul, ha nem 100% a gyogyulas a visszateresig, utana a regeneracios ido duplazodik. McC utolso eveben volt narunk virusos, fertozo, tomeges hamstring jarvany.
A csodalatos O gepezetunk Adams nelkul viszont megszunik letezni ( ha csak alldogal a palyan, akkor is lekot 1-2 embert). A papirvekony WR sor nelkule felszivodik, ami a NO elott kulonosen rosszul hangzik.
AJ tegnapi napja elkepeszto, bar ha nem ilyen "űrjatekot" mutat, nekem kicsit sok lenne a sportszerutlenseg hatarat surolo palyaszeli musor.
Linsley nem igazan szokott tobb meccseket kihagyni. Elkepesztoen jol toljak Jenkins-szel a futasO-t, az meg, hogy Arodnak 1 sack, minimalis nyomassal volt 2 meccs alatt a merlege, az a passprot-rol is sokat elarul. Erdekes ez az Ofal, jol el vagyunk latva jo/extra jatekosokkal, nem is tud mindenki maradni majd az ev vegen...
jossbeaumont
Sztm nem tragédia bármi lesz a Saintsnel , oda nem igen győzni járnak a csapatok
Remélem Clark már lesz azért az sokat számítana.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Érdekes, mikor Rodgerst draftoltuk, Favre utána élete legrosszabb szezonját hozta.
Kampman
Látod, most is inkabb Tampá megy ki meccset nézni mintsem a Lambeaura.
Hálátlan!
| Poén, imádtam az öreget! Szerencsére 2-3 évet még pont elcsíptem az itteni karrierje végéből. |
alatriste
Ki az a Favre?
Viccet félretéve - Lambón most nem lehettek nézök?! Vagy csak szelektív a látásom, és már mindenhol csak székeket latok?
gremi
Nálunk egyenlőre az a mondás h az első 2 hazai meccsre biztosan nem jöhetnek szurkerek .

A tegnapi nap offense oldalon megint rendben volt ,Aaron továbbra is éles ,Jones megy a nagy pénzért , a támadó fal meg a sok sérülés ellenére is hozza magát .
Remelem Davante és Linsley sérülése nem komoly az már nagyon sok lenne..

D nagyon gyengén kezdett , nagy szerencse h Detroit egy idő után hanyagolta futásokat még előnyben is..továbbra is reménykedem h jön még egy Dt deadline előtt.
Zadarius viszont ott folytatja ahol tavaly imádom a palit , és idén eddig Gary is nagy előrelépést mutat .
nando89
Adams (a nagy KO-n kivul) mindig visszajon a meccsbe a palyara, de a hamstring tobbhetes kihagyast jelent, nehezen gyogyul, ha nem 100% a gyogyulas a visszateresig, utana a regeneracios ido duplazodik. McC utolso eveben volt narunk virusos, fertozo, tomeges hamstring jarvany.
A csodalatos O gepezetunk Adams nelkul viszont megszunik letezni ( ha csak alldogal a palyan, akkor is lekot 1-2 embert). A papirvekony WR sor nelkule felszivodik, ami a NO elott kulonosen rosszul hangzik.
AJ tegnapi napja elkepeszto, bar ha nem ilyen "űrjatekot" mutat, nekem kicsit sok lenne a sportszerutlenseg hatarat surolo palyaszeli musor.
Linsley nem igazan szokott tobb meccseket kihagyni. Elkepesztoen jol toljak Jenkins-szel a futasO-t, az meg, hogy Arodnak 1 sack, minimalis nyomassal volt 2 meccs alatt a merlege, az a passprot-rol is sokat elarul. Erdekes ez az Ofal, jol el vagyunk latva jo/extra jatekosokkal, nem is tud mindenki maradni majd az ev vegen...
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Érdekes, mikor Rodgerst draftoltuk, Favre utána élete legrosszabb szezonját hozta.
Kampman
Látod, most is inkabb Tampá megy ki meccset nézni mintsem a Lambeaura.
Hálátlan!
| Poén, imádtam az öreget! Szerencsére 2-3 évet még pont elcsíptem az itteni karrierje végéből. |
alatriste
Ki az a Favre?
Viccet félretéve - Lambón most nem lehettek nézök?! Vagy csak szelektív a látásom, és már mindenhol csak székeket latok?
gremi
Nálunk egyenlőre az a mondás h az első 2 hazai meccsre biztosan nem jöhetnek szurkerek .

A tegnapi nap offense oldalon megint rendben volt ,Aaron továbbra is éles ,Jones megy a nagy pénzért , a támadó fal meg a sok sérülés ellenére is hozza magát .
Remelem Davante és Linsley sérülése nem komoly az már nagyon sok lenne..

D nagyon gyengén kezdett , nagy szerencse h Detroit egy idő után hanyagolta futásokat még előnyben is..továbbra is reménykedem h jön még egy Dt deadline előtt.
Zadarius viszont ott folytatja ahol tavaly imádom a palit , és idén eddig Gary is nagy előrelépést mutat .
több mint 4 éve
gremi Green Bay Packers 118
Érdekes, mikor Rodgerst draftoltuk, Favre utána élete legrosszabb szezonját hozta.
Kampman
Látod, most is inkabb Tampá megy ki meccset nézni mintsem a Lambeaura.
Hálátlan!
| Poén, imádtam az öreget! Szerencsére 2-3 évet még pont elcsíptem az itteni karrierje végéből. |
alatriste
Ki az a Favre?
Viccet félretéve - Lambón most nem lehettek nézök?! Vagy csak szelektív a látásom, és már mindenhol csak székeket latok?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Érdekes, mikor Rodgerst draftoltuk, Favre utána élete legrosszabb szezonját hozta.
Kampman
Látod, most is inkabb Tampá megy ki meccset nézni mintsem a Lambeaura.
Hálátlan!
| Poén, imádtam az öreget! Szerencsére 2-3 évet még pont elcsíptem az itteni karrierje végéből. |
alatriste
Azért én nehezen tudom feledni, hogy lilában futott ki a Lembóra.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Érdekes, mikor Rodgerst draftoltuk, Favre utána élete legrosszabb szezonját hozta.
Kampman
Látod, most is inkabb Tampá megy ki meccset nézni mintsem a Lambeaura.
Hálátlan!
| Poén, imádtam az öreget! Szerencsére 2-3 évet még pont elcsíptem az itteni karrierje végéből. |


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Érdekes, mikor Rodgerst draftoltuk, Favre utána élete legrosszabb szezonját hozta.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Véletlen lenne? 😊 😊 😊
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
88 pont az első 2 meccsen... Elképesztő 😎
1945 óta nem volt ilyen
És mindezt messze nem a legjobb WR alakulattal.
Chargers LT
Én is arra gondoltam, ha meglesz a 40+ meccsenként, túl nagy baj nem lehet. (Amúgy: "csak" 85.)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 299 — Jedi Master
88 pont az első 2 meccsen... Elképesztő 😎
1945 óta nem volt ilyen
És mindezt messze nem a legjobb WR alakulattal.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
A feladvány a mai meccsre:

Rodgers vs foghíjas Lions sec. nagyobb vagy egyenlő
A. 'a GB-t bármikor szopatom' P. vs DL-Clark

| Megoldás: Stafford dob 450 yardot |
Tactful Cactus
Tavaly, ugyebár, mindkét meccset úgy hoztuk a DET ellen, hogy egyiken se vezettünk egyetlen másodpercig sem. Nekem nincs különösebb feladványom, csak azt szeretném, hogy ne legyen ennyire kínkeserves W a vége. Ha szorosan alakul, akkor félő, hogy a Sors elveszi majd, amit az előző szezonban (is) adott.
nagylaza
'Ne hagyjuk, hogy Sors nevessen a végén.'
Na jó a meccsig nem iszok többet.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Deguara sem játszik...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
A feladvány a mai meccsre:

Rodgers vs foghíjas Lions sec. nagyobb vagy egyenlő
A. 'a GB-t bármikor szopatom' P. vs DL-Clark

| Megoldás: Stafford dob 450 yardot |
Tactful Cactus
Tavaly, ugyebár, mindkét meccset úgy hoztuk a DET ellen, hogy egyiken se vezettünk egyetlen másodpercig sem. Nekem nincs különösebb feladványom, csak azt szeretném, hogy ne legyen ennyire kínkeserves W a vége. Ha szorosan alakul, akkor félő, hogy a Sors elveszi majd, amit az előző szezonban (is) adott.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
A feladvány a mai meccsre:

Rodgers vs foghíjas Lions sec. nagyobb vagy egyenlő
A. 'a GB-t bármikor szopatom' P. vs DL-Clark

| Megoldás: Stafford dob 450 yardot |

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
EQ --> IR.

Damn...
Indubitably
Iden akar harom het utan is visszajohet. Inkabb az a jo hir, hogy Clark nem kerult ra, ezek szerint meg ennyit se kell kihagynia.
több mint 4 éve
Indubitably Green Bay Packers 432
EQ --> IR.

Damn...

I... don't care... John.
több mint 4 éve
gremi Green Bay Packers 118
Akit kicsit reszletesebben is erdekel a Vikings elleni tamadasaink elemzese, katt ide:  greenbaypackers.eu/2020/09/18/film-room-utocna-spartakiada-proti-vikings/
Szlovakul van, de google elfogadhatoan fordit szlovakrol angolra... magyarra kicsit nehezkesen 😀
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
B. Turner es R. Greene visszatert edzeni. Kenny csak rehab, remelem nem eroltetjuk az oroszlanok ellen, ha nem egeszseges. Van a rosteren egy szabad hely, es jott a PS-ba egy 68 meccses rutin veteran DEBilly Winn (Colts, Browns, Broncos). Lehet, h beugrik a Dfalba?
Ehhez tul konzervativok vagyunk sztem...
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gyorsan napirendre tértünk a vasárnapi siker felett. Így is van ez rendjén 😉

Érdekes volt látni, hogy a csapat sikere mennyire polarizálta a szakértőket és a szurkolókat is.
Az egyik véglet rögtön SB esélyesnek kiáltotta ki a csapatot, A-Rod-ot MVP várományosnak, Power Rankingekben az élvonalba rakétáztunk..
Mások pedig kijelentették, hogy az égvilágon semmi nem változott tavaly óta, ugyanúgy nincs normális WR2, szar a D-line (sőt még Clark is lerobbant, így az ellenfél szertárosa is 200 yardot fog futni ellenünk) , a támadófal pedig jövő héten csak TE segítséggel tud majd kiállni... s egyébként is, ha MLF-en múlik, Rodgers mostantól csak a futók kezébe fogja adni a lasztit...

Kíváncsi vagyok, a következő hétvége után miként árnyalódik a kép 😉

(részemről csak egy gondolat, bízom benne, hogy idén a körömrágós idegeskedések után végre ismét élvezni fogom a GB meccseket - s ebben a tekintetben az első találkozó reménykeltő volt)
esz-ki-mo
Nem olyan rossz a körömrágós idegeskedés... Jó 21-14-re is meccset nyerni 😀
Persze, ha tényleg nem a fejem verem a falba látva az offense playhívásokat. Na erre most MLF-ék rámcáfoltak! Jól kevergettük a lapokat, és a cornerback-ek nélkül felálló Vikes (By Höri), meg is szívta.

több mint 4 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Gyorsan napirendre tértünk a vasárnapi siker felett. Így is van ez rendjén 😉

Érdekes volt látni, hogy a csapat sikere mennyire polarizálta a szakértőket és a szurkolókat is.
Az egyik véglet rögtön SB esélyesnek kiáltotta ki a csapatot, A-Rod-ot MVP várományosnak, Power Rankingekben az élvonalba rakétáztunk..
Mások pedig kijelentették, hogy az égvilágon semmi nem változott tavaly óta, ugyanúgy nincs normális WR2, szar a D-line (sőt még Clark is lerobbant, így az ellenfél szertárosa is 200 yardot fog futni ellenünk) , a támadófal pedig jövő héten csak TE segítséggel tud majd kiállni... s egyébként is, ha MLF-en múlik, Rodgers mostantól csak a futók kezébe fogja adni a lasztit...

Kíváncsi vagyok, a következő hétvége után miként árnyalódik a kép 😉

(részemről csak egy gondolat, bízom benne, hogy idén a körömrágós idegeskedések után végre ismét élvezni fogom a GB meccseket - s ebben a tekintetben az első találkozó reménykeltő volt)