Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
PFF szerint ARod(akit tavaly már sokan még innen is nyugdíjaztak volna..) a legjobb QB eddig megelőzve Wilson-t és Mahomes-t.
Azért most nem jönne rosszul egy első körös ILB v DT esetleg TE v WR, de Love jobban kellett 😀 😀 😀
Egyébként ARod-nak tavaly sem volt rossz éve, nem rajta múlt a SF-i vereség és ez a védelem most sem lesz elég egy SB runra, sajnos.
Amúgy a NO-i meccsen dobta a 2.TD-jét ami első körösnek ment. Peyton kb 290 ilyet dobott.
Pep71
Es mind a 2 elso korosnek meno TD passzt Marcedes Lewis kapta el - azert ez eleg feketehumor, vagy inkabb szomoru.
Mi lett volna Arod karrierjeben, ha 10 ev alatt az O-be is draftol a csapat vkit az 1. korben?!
jossbeaumont
Ez az első körös dolog egy statisztikai baromság érdekesség csupán. Lehet, hogy ARod passzolt a legtöbbet olyannak, akinek 6 lábujja van...

Mi lett volna, ha... Hány első körös elkapót soroljak, aki Davante Adams, Jordy Nelson, vagy a 7. körös Donald Driver nyomába se érhet?
James007
Azt hiszem ennél takarekosabban baromsagozom le mas velemenyet. Ettol fuggetlenul, a statisztikai (matematikai) szabalyszerusegek nem baromsagok. Adams es Nelson az utobbi 5 ev legjobban teljesito elkapoi voltak (nem csak statisztikailag, de még ránézésre is), ok mindketten a mi esetunkben legmagasabb, 2. köros kivalasztottak voltak. Nem azt mondtam, hogy aki nem elso koros, az nyomi, sose lesz belole semmi,hanem, hogy a statisztika igazolja, hogy akik a legjobbak az egyetemi evek alatt, nagyobb esellyel(de nyilvan nem tutira) lesznek jo jatekosok kesobb is. A draft a tehetseg vasara. A szabalyt en inkabb forditva latom: akikbe a draftvarazslok belelatták a titkos tehetseget, ritkabban valnak be (Trubisky, amit eddig lattam Love). Szerintem egy Arod szintű iranyitonak tíz ev alatt jart volna, már csak a megbecsules jelekent is, egy elso koros "esély".
De ez csak a velemenyem, bocs.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Igen, teljesen egyetértek. Ha normális draft lett volna, akkor három forduló után nem ez a szégyenletes 3-0 lenne a mérlegünk, hanem sokkal-sokkal jobb. És talán Rodgers is élvezné picit a játékot.
Szóval: peace.
nagylaza
Magyarázd el, légy szives, hogy mivel is járult hozzá ez a draft és főleg az eleje a mostani jó szerepléshez!
Ja, Rodgerst felbaszták agyilag és most újra ég benne a tűz.
Vagy ezért játszik most úgy, ahogy vagy azért mert egy kicsit jobban összecsiszolódott LaFleur rendszerével.
Mindenesetre egy elsőkör és 2 negyedik talán egy kicsit sok volt egy motivációs kísérlethez.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
PFF szerint ARod(akit tavaly már sokan még innen is nyugdíjaztak volna..) a legjobb QB eddig megelőzve Wilson-t és Mahomes-t.
Azért most nem jönne rosszul egy első körös ILB v DT esetleg TE v WR, de Love jobban kellett 😀 😀 😀
Egyébként ARod-nak tavaly sem volt rossz éve, nem rajta múlt a SF-i vereség és ez a védelem most sem lesz elég egy SB runra, sajnos.
Amúgy a NO-i meccsen dobta a 2.TD-jét ami első körösnek ment. Peyton kb 290 ilyet dobott.
Pep71
Es mind a 2 elso korosnek meno TD passzt Marcedes Lewis kapta el - azert ez eleg feketehumor, vagy inkabb szomoru.
Mi lett volna Arod karrierjeben, ha 10 ev alatt az O-be is draftol a csapat vkit az 1. korben?!
jossbeaumont
Ez az első körös dolog egy statisztikai baromság érdekesség csupán. Lehet, hogy ARod passzolt a legtöbbet olyannak, akinek 6 lábujja van...

Mi lett volna, ha... Hány első körös elkapót soroljak, aki Davante Adams, Jordy Nelson, vagy a 7. körös Donald Driver nyomába se érhet?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Igen, teljesen egyetértek. Ha normális draft lett volna, akkor három forduló után nem ez a szégyenletes 3-0 lenne a mérlegünk, hanem sokkal-sokkal jobb. És talán Rodgers is élvezné picit a játékot.
Szóval: peace.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
PFF szerint ARod(akit tavaly már sokan még innen is nyugdíjaztak volna..) a legjobb QB eddig megelőzve Wilson-t és Mahomes-t.
Azért most nem jönne rosszul egy első körös ILB v DT esetleg TE v WR, de Love jobban kellett 😀 😀 😀
Egyébként ARod-nak tavaly sem volt rossz éve, nem rajta múlt a SF-i vereség és ez a védelem most sem lesz elég egy SB runra, sajnos.
Amúgy a NO-i meccsen dobta a 2.TD-jét ami első körösnek ment. Peyton kb 290 ilyet dobott.
Pep71
Es mind a 2 elso korosnek meno TD passzt Marcedes Lewis kapta el - azert ez eleg feketehumor, vagy inkabb szomoru.
Mi lett volna Arod karrierjeben, ha 10 ev alatt az O-be is draftol a csapat vkit az 1. korben?!
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
PFF szerint ARod(akit tavaly már sokan még innen is nyugdíjaztak volna..) a legjobb QB eddig megelőzve Wilson-t és Mahomes-t.
Azért most nem jönne rosszul egy első körös ILB v DT esetleg TE v WR, de Love jobban kellett 😀 😀 😀
Egyébként ARod-nak tavaly sem volt rossz éve, nem rajta múlt a SF-i vereség és ez a védelem most sem lesz elég egy SB runra, sajnos.
Amúgy a NO-i meccsen dobta a 2.TD-jét ami első körösnek ment. Peyton kb 290 ilyet dobott.

Szerkesztette: Pep71
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Kirksey-re már most azt irják hogy a bye-week után térhet csak vissza (legjobb esetben)
gamerkr
Jelentkezzen, aki nem sejtette, hogy igy lesz (ahogy minden eveben). A jo hir, h nem erzodott a hianya a palyan, es ez nem dicseret...
Viszont Keke 2 sacks, 2 quarterback hits, 2 tackles, 1 pass defense, 1 forced a fumble (on one of the sacks).
😀
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kirksey-re már most azt irják hogy a bye-week után térhet csak vissza (legjobb esetben)

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Egy jó csapatot sikerült megverni. Brees mai számai és főleg Kamara játéka a legtöbbször W-t érnek.
Amit sajnálok az a két ordas bírói tévedés (a "horse-collar tackle" + a DPI az elkaphatatlanra). Ezek nélkül is meglett volna, de így nekem személy szerint nem teljes az örömöm. Jó lenne már egy meccs ilyenek nélkül, gondolom az sem jeletene automatikus L-t.
Tactful Cactus
Kamara... Ne is mondd! Időnként teljesen szétzilálta a D-t, egymaga tartotta meccsben a Szenteket.
A trendi szakértői kánon szerint, ugyebár, a futók képességeinek nincs különösebb jelentősége (fölösleges nagy pénzt adni nekik), a játékrendszer a lényeg. Érdekelne, mennyiben tartják fenn a véleményüket, ha megnézik, mit produkál Kamara, vagy akár tőlünk AJ.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Nem lattam a meccset (egyelore) de azthittem itt nagyobb oromkodes lesz😀 Vagy most egy ujabb gyenge csapatot vertunk?
JéBé
Egyelőre úgy vagyok vele: túl szép, hogy igaz legyen.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Egy jó csapatot sikerült megverni. Brees mai számai és főleg Kamara játéka a legtöbbször W-t érnek.
Amit sajnálok az a két ordas bírói tévedés (a "horse-collar tackle" + a DPI az elkaphatatlanra). Ezek nélkül is meglett volna, de így nekem személy szerint nem teljes az örömöm. Jó lenne már egy meccs ilyenek nélkül, gondolom az sem jelentene automatikus L-t.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 265 — playoffs???
Grat a gyozelemhez!



több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
No.
Ma éjszaka megtanultam, hogy lehet (lényegében) WR1 nélkül, jól menő futás nélkül, pass rush nélkül és hatékony futásvédekezés nélkül meccset nyerni, ráadásul a NO ellen.
Nem hiszem, hogy A-Rod-on kívül ezt bárki meg tudta volna csinálni (no persze kellett hozzá Lazard 2 nagy elkapása, Z. Smith villanása meg Crosby biztos lába is, de én a credit 90 %át azért Rodgersnek adnám.)

Jó lenne, ha lassan meggyógyulnának a kulcsjátékosok...
esz-ki-mo
Tegyünk hozzá még valakit, akit meccs közben méltatlanul keveset emlegettünk: Tonyan. (Bónusz: Stern.)
több mint 4 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
No.
Ma éjszaka megtanultam, hogy lehet (lényegében) WR1 nélkül, jól menő futás nélkül, pass rush nélkül és hatékony futásvédekezés nélkül meccset nyerni, ráadásul a NO ellen.
Nem hiszem, hogy A-Rod-on kívül ezt bárki meg tudta volna csinálni (no persze kellett hozzá Lazard 2 nagy elkapása, Z. Smith villanása meg Crosby biztos lába is, de én a credit 90 %át azért Rodgersnek adnám.)

Jó lenne, ha lassan meggyógyulnának a kulcsjátékosok...
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
122 pont három meccsen ,tavaly ez 6 meccs alatt volt meg , ugy h idén ebből majd két meccsen Adams nem is volt . Egyértelmű h léptünk előre ezen az oldalon , sokkal változatosabb játék ..kimondottan jol keverget Mlf , - az a 4. kisérlet mikor behivta a középső futást. Azon kivül kifejezetten jo plant rakott le , sokat használtuk a Te-ket, szépen el lettek osztva labdák.
3 meccs után nem vesztettünk labdát !

Aaron továbbra is extra és felszabadult , Mvs-t túl dobta talán 2x de ezen kívűl hiba nélkül , és Adams hiányában is jól haladtunk , sztm alakul közte és Mlf közt a kémia ,reakciókat nézve .
Lazard szépen előre tudott lépni Davante hiányában .

A Támadó falra továbbra sem lehet egy rossz szót sem szólni , három meccsen 2 sacket engedtek , pedig volt bőven sérülés is , nyilván ebben szerepe van annak is Aarod sokkal gyorsabban szabadul labdáktól ,és Turner játszott Wagner helyén érdekes .. de nem volt vele gond.

Crosby pedig hihetetlen magabiztosan rugdos idén !

Védelem ..hat az olyan amilyen ..nyelik a yardokat tisztességesen de Zadarius labdaszerzése volt sztm a döntö momentum .Clarkal jobb lesz azért .Keke 2 sacket nem láttam jönni 😀
Summers semmivel nem volt rosszabb mint Kirksey sőt..
Alexander is rendben volt majdnem lett egy pick is .
Nem egy jo egység de ha meccseként szereznek 1-2 labdát az sokszor elég lehet majd .

Alakul ez 😊 3-0 , jön a falcons remélem 1 hétig marad még náluk Quinn .
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 892
Nem lattam a meccset (egyelore) de azthittem itt nagyobb oromkodes lesz😀 Vagy most egy ujabb gyenge csapatot vertunk?
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
az mi
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Adok-kapok pisztolyparbajban barki ellen jok lehetunk. Ezt az Arod-ot evek ota nem lattuk, de imadom nezni, amikor kielezett helyzetben is vigyorog. Ugyanakkor a meccset ma is MLF nyerte meg.
De ha tuljut az ellenfel a D-lineunkon akkor nevetseges, ami kovetkezik.
Kar a SB almokrol beszelgetni, amig ebben nincs elorelepes.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Számomra a két legfontosabb tanulság most, hogy az éjszakai meccseket nem véletlenül nem nagyon nézem élőben az utóbbi években, illetve, hogy Breest még egy járvány se tántorítja el a fura kéznyalogatásától.
Peszinter Ferenc
Ma te is jól játszottál, Feri! 😀
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Számomra a két legfontosabb tanulság most, hogy az éjszakai meccseket nem véletlenül nem nagyon nézem élőben az utóbbi években, illetve, hogy Breest még egy járvány se tántorítja el a fura kéznyalogatásától.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Így hogy Adams nincs, EQ meg korabban IR: MVS, Lazard és Malik Taylor az összes elkapó az aktív kereten. Bold prediction: Regie Begelton aktivalasra kerul (Nem tudom meddig kell ezt bejelenteni) es lesz elkapott yardja😄
amaru
Nagyon szurkoltam, hogy ő kapja a helyet 😕
Szerintem Shep' mar "le"bizonyitott, es en ugy ezem a jol sikerult edzotabor utan jarna Reggie-nek is egy esely.
több mint 4 éve
amaru Green Bay Packers 141
Így hogy Adams nincs, EQ meg korabban IR: MVS, Lazard és Malik Taylor az összes elkapó az aktív kereten. Bold prediction: Regie Begelton aktivalasra kerul (Nem tudom meddig kell ezt bejelenteni) es lesz elkapott yardja😄
amaru
Magam részéről szívesen megnézném Begeltont. Igen, a packers.com szerint még a tarcsiban van, de azt se mindig frissítik rendesen. Majd látjuk...
nagylaza
The Green Bay Packers signed TE John Lovett (love-it) and WR Darrius Shepherd to the active roster from the practice squad and elevated DL Billy Winn from the practice squad to the active roster for gameday.
casaubon
Érdekes ez a Shepherd sztori, tavaly kivalo preseason utan roster hely Allan Lazard elott (!) majd teritett betli es roster cut. Nem gondoltam volna hogy valaha csapatot fog még de a fotelbol nehez megitelni, remeljuk bevalik.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ugye a doubtful 25%-os pályára lépési vszínűséget takar elméletben.
Gyakorlatban (egy idényre vetítve) a doubtful minősítésű játékosok 4%-a szokott aktív lenni.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Indubitably Green Bay Packers 432
Halkan jegyzem meg, h Devante "csak" doubtful, és hagyjuk is főni a levében a NO védőkordinátorát, hogy végül játszik-e. Állítólag a bemelegítésnél dönt a csapat róla.

I... don't care... John.