Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Rodgers liked a tweet from Zach Kruse suggesting the Kumerow option...
Huh, mi megy itt!
😉
több mint 4 éve
gremi Green Bay Packers 118
En sem ugy latom, hogy fogunk hozni valakit WRnek. Hamarabb latom, hogy a vedelembe fogunk lecsapni valakire. Hasznalhato ILBnk mar szinte nincs is.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Lazard 1 honap kb. Csak kene valakit hozni de en mar nem mondok semmit.
JéBé
Ahogy en latom MLF/Gute tandem mukodeset, "valamirevalo" WR igazolas nem lesz(James Jones biztos vallalná 😊 ).
Az Atlanta ellen itthon megoldjak a passzjatekot T. Ervinnel, MVS-el, AJ-vel, a TE-ekkel, as Shepherd-del(jaj). Rajtuk kivul Malik T. a rosteren van, es van +4 WR a PS-ban(valaki feljon még a meccsre). Jobb lenne #17 nem eroltetni a Tampa meccsig.
Csodalatos volt amit Lazard a NO ellen muvelt, de az igazsaghoz hozzatartozik, h MVS-t gyakran duplaztak, es MLF jatekai a 13#ra voltak kijatszva. A biztos keze (PFF szerint legtutibb) nagyon fog hianyozni...
Igazi gondunk a 3. downoknal lesz. Tavaly ott egtunk legjobban, Lazard idén megoldotta ezeket.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 892
Lazard 1 honap kb. Csak kene valakit hozni de en mar nem mondok semmit.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Arod mar a mult heten is azt mondta a "miert pont Shep?" kerdesre, h mert 2 eve tanulja a rendszert, gyakorolt vele, es ez fontos. Azert nekunk van par ijeszto emlekunk is, sztem.
Amugy Malik Taylor lenne Lazard tipusa, mind felepitesben, fizikumban, mind stilusban, de hat még meg sem melegedett...
Szoval ha megy Lazard IR-re, jojjon Begelton!
😊
jossbeaumont
Vagy mondjuk belátva h kell wr csapatba és h elhibázott dolog volt ezt az idei drafton nem orvosolni , a jövő éviből közepső körös picket dobni valami használható wr-ért. A tankoló csapatok háza táján lehet érdeklődni .

de azért nem reménykedem túlzottan 😊
nando89
Úgy látszik, lemaradtam: már most vannak tankoló csapatok?
nagylaza
Lemaradtal 😊
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Arod mar a mult heten is azt mondta a "miert pont Shep?" kerdesre, h mert 2 eve tanulja a rendszert, gyakorolt vele, es ez fontos. Azert nekunk van par ijeszto emlekunk is, sztem.
Amugy Malik Taylor lenne Lazard tipusa, mind felepitesben, fizikumban, mind stilusban, de hat még meg sem melegedett...
Szoval ha megy Lazard IR-re, jojjon Begelton!
😊
jossbeaumont
Vagy mondjuk belátva h kell wr csapatba és h elhibázott dolog volt ezt az idei drafton nem orvosolni , a jövő éviből közepső körös picket dobni valami használható wr-ért. A tankoló csapatok háza táján lehet érdeklődni .

de azért nem reménykedem túlzottan 😊
nando89
Úgy látszik, lemaradtam: már most vannak tankoló csapatok?
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Arod mar a mult heten is azt mondta a "miert pont Shep?" kerdesre, h mert 2 eve tanulja a rendszert, gyakorolt vele, es ez fontos. Azert nekunk van par ijeszto emlekunk is, sztem.
Amugy Malik Taylor lenne Lazard tipusa, mind felepitesben, fizikumban, mind stilusban, de hat még meg sem melegedett...
Szoval ha megy Lazard IR-re, jojjon Begelton!
😊
jossbeaumont
Vagy mondjuk belátva h kell wr csapatba és h elhibázott dolog volt ezt az idei drafton nem orvosolni , a jövő éviből közepső körös picket dobni valami használható wr-ért. A tankoló csapatok háza táján lehet érdeklődni .

de azért nem reménykedem túlzottan 😊
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Arod mar a mult heten is azt mondta a "miert pont Shep?" kerdesre, h mert 2 eve tanulja a rendszert, gyakorolt vele, es ez fontos. Azert nekunk van par ijeszto emlekunk is, sztem.
Amugy Malik Taylor lenne Lazard tipusa, mind felepitesben, fizikumban, mind stilusban, de hat még meg sem melegedett...
Szoval ha megy Lazard IR-re, jojjon Begelton!
😊
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
B E G E L T O N time, pls...
jossbeaumont
Én is szívesen megnézném "élesben", nagyon kíváncsi vagyok rá, de azé' elgondolkodtató, hogy a múltkor miért Shepherdet, és miért nem őt hozták fel a PS-ből. Remélem, ha úgy alakul, nem fog csalódást okozni. (Lázár kiesését még emésztenem kell.)
több mint 4 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Lazardot valszeg műteni kell...
gamerkr
Next man up!
Ööööö....
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
B E G E L T O N time, pls...

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lazardot valszeg műteni kell...
gamerkr
Meg is műtötték. Majd Rogers a playoff előtt azt mondja neki:
"Lazar(d), kelj fel és járj (be az endzoneba labdával)!"


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lazardot valszeg műteni kell...

több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 347
Juliot nemtudom, hogy összedrótozzák e, gage-t kiütette ryan egy korház passzal, szóval simán lehet, hogy csak ridley lesz meg egy rakás roster töltelék wr-ben. Amúgy is 6-7 kezdő van/volt dögrováson, ehhez most hozzájött az egyetlen ember a secondaryben aki emlékeztetett egy nfl játékosra a szezonban. Kb arra kell fogadni, hogy rodgers 500 yard over/under. Ha ne adj isten 21 pontos hátrányban lennétek a 4. negyed közepén, nem kelk beszarni, lovat házat a fordításra mert nyerni fogtok.
peach
Örömmel látom, hogy a saját csapat iránti szkepticizmus nem csupán a Packers-táborban szívesen látott vendég.😊
nagylaza
Ez azért van, mert minden topicban megfontolt, maximálisan realista, diplomatikus hozzászólók tobzódnak. 😆
Pedig néha jó lenne olvasni a klasszik "Mi akkor is győzünk, hogyha kikapunk" típusú hozzászólásokat. 🙂
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Ezt tenyleg erdemes megnezni, hogy Keke elso sack-jénel mit muveltek Gary-vel a ket ProBowler falemberrel...
Ilyen tokeletesen kivitelezett es rafkos elzarast az NBA-ben is ritkan latni.
whaoooo
 youtu.be/p39_2PEMCmw
jossbeaumont
Jó, de mi a konklúzió? Pettine mégis maradhat?😊
nagylaza
Bocs, tudom, hogy van akinek mindenrol a "monnyonle" jut eszebe, de van ami egyszeruen csak szep...
jossbeaumont
Vicceltem...
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Ezt tenyleg erdemes megnezni, hogy Keke elso sack-jénel mit muveltek Gary-vel a ket ProBowler falemberrel...
Ilyen tokeletesen kivitelezett es rafkos elzarast az NBA-ben is ritkan latni.
whaoooo
 youtu.be/p39_2PEMCmw
jossbeaumont
Jó, de mi a konklúzió? Pettine mégis maradhat?😊
nagylaza
Bocs, tudom, hogy van akinek mindenrol a "monnyonle" jut eszebe, de van ami egyszeruen csak szep...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Ezt tenyleg erdemes megnezni, hogy Keke elso sack-jénel mit muveltek Gary-vel a ket ProBowler falemberrel...
Ilyen tokeletesen kivitelezett es rafkos elzarast az NBA-ben is ritkan latni.
whaoooo
 youtu.be/p39_2PEMCmw
jossbeaumont
Jó, de mi a konklúzió? Pettine mégis maradhat?😊
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Ezt tenyleg erdemes megnezni, hogy Keke elso sack-jénel mit muveltek Gary-vel a ket ProBowler falemberrel...
Ilyen tokeletesen kivitelezett es rafkos elzarast az NBA-ben is ritkan latni.
whaoooo
 youtu.be/p39_2PEMCmw
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
A Falcons utoljára Ryan rookie idényében nyert a Lambeau-n, 2008-ban. Az volt Rodgers első kezdő szezonja is.
Kampman
Te egy lexikon vagy! Nekem is beugrott, hogy hajdan volt ilyen meccs, de az évszámra (és a többire) már bőven nem emlékeztem.
nagylaza
Ryan no huddle driveokat vitt azon a meccsen rookie qb-ként 😊
peach
Engem hidegzuhanyként ért (így maradt meg bennem), ezért is tartok ettől a most hétfőitől. Ősi pigmeus közmondás: jobb félni, mint megijedni.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
A Falcons utoljára Ryan rookie idényében nyert a Lambeau-n, 2008-ban. Az volt Rodgers első kezdő szezonja is.
Kampman
Te egy lexikon vagy! Nekem is beugrott, hogy hajdan volt ilyen meccs, de az évszámra (és a többire) már bőven nem emlékeztem.
nagylaza
Ryan no huddle driveokat vitt azon a meccsen rookie qb-ként 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
A Falcons utoljára Ryan rookie idényében nyert a Lambeau-n, 2008-ban. Az volt Rodgers első kezdő szezonja is.
Kampman
Te egy lexikon vagy! Nekem is beugrott, hogy hajdan volt ilyen meccs, de az évszámra (és a többire) már bőven nem emlékeztem.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Juliot nemtudom, hogy összedrótozzák e, gage-t kiütette ryan egy korház passzal, szóval simán lehet, hogy csak ridley lesz meg egy rakás roster töltelék wr-ben. Amúgy is 6-7 kezdő van/volt dögrováson, ehhez most hozzájött az egyetlen ember a secondaryben aki emlékeztetett egy nfl játékosra a szezonban. Kb arra kell fogadni, hogy rodgers 500 yard over/under. Ha ne adj isten 21 pontos hátrányban lennétek a 4. negyed közepén, nem kelk beszarni, lovat házat a fordításra mert nyerni fogtok.
peach
Örömmel látom, hogy a saját csapat iránti szkepticizmus nem csupán a Packers-táborban szívesen látott vendég.😊
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
A Falcons utoljára Ryan rookie idényében nyert a Lambeau-n, 2008-ban. Az volt Rodgers első kezdő szezonja is.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Juliot nemtudom, hogy összedrótozzák e, gage-t kiütette ryan egy korház passzal, szóval simán lehet, hogy csak ridley lesz meg egy rakás roster töltelék wr-ben. Amúgy is 6-7 kezdő van/volt dögrováson, ehhez most hozzájött az egyetlen ember a secondaryben aki emlékeztetett egy nfl játékosra a szezonban. Kb arra kell fogadni, hogy rodgers 500 yard over/under. Ha ne adj isten 21 pontos hátrányban lennétek a 4. negyed közepén, nem kelk beszarni, lovat házat a fordításra mert nyerni fogtok.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Talán még nem számít OFF-nak a kérdés😊: MNF-hez valaki? Elvileg kötelező a győzelem, pláne a Lembón. Nálunk 3-0, a Falconsnál 0-3. De én pont az ilyenektől szoktam félni. Az utolsó esélyük.
Teljes meccsüket nem láttam idén, csak a Dallas elleni horror végét + összefoglalót. Attól még, hogy a CHI ellen is elbénázták a 4. negyed második felét, egyáltalán nem rosszak. Jó lenne nem félvállról venni őket.
nagylaza
Nagy pontesőre van kilátás. Mindkét oldalon egészen komoly idén a támadósor. Egyébként én se veszem messze készpénznek a meccset.

Ez a Falcons O a 6. legtöbb pontot tette fel a táblára eddig. Nyilván nyelik is őket de egy pontháborúból nem mindig készpénz, hogy mi jövünk ki jobban.


Liverpool Fc fan