Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Én szezon előtt az első 8 meccses szakaszt tartottam nehéznek, a másodikat talán egyszerűbbnek.
Ehhez képest eddig 4-0, s csalódott lennék,ha nem állnánk min. 6-2-vel 4 hét múlva (a TB-MIN-SF meccsek egyaránt veszélyesek, de mindegyiken mi vagyunk az esélyesek, ha Adams-Jones_ARod és a támadófal egészséges marad)
A második 8 meccset újragondolva ezeken a pozitív mérleg egészen biztosnak tűnik, a Colts-Bears(idegenben) -Titans meccseken izzadhatunk meg.
Szóval hosszú még a szezon, a 16-0-tól (ez nyilván nem túl valószínű) a 11-5-ig mindent lehetségesnek tartok.
esz-ki-mo
Kivételesen nem leszek túlzottan elkeseredve, ha az alapszakasz első vereségét a Bears ellen szenvedjük el idegenben.😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Öngyötrő kérdés következik: az alapszakaszban melyik csapat ellen veszíti el veretlenségét a Packers? (Nekem van pesszimista és optimista változatom is, de erről csak annyit: nagyon remélem, hogy nem a Tampa ellen.)
Ha valaki nem válaszol, azt úgy veszem, hogy 16-0-át tippel.😊😊😊
nagylaza
Az alapszakasz előtt 4 valószínű vereséggel kalkuláltam:

 bowl.hu/forum/nfl-csapatforumok/green-bay-packers/2095359

Saints idegenben: szerencsére ez jól alakult
49ers idegenben: jóval kevésbé tartok ettől a meccstől, mint augusztusban
Colts idegenben: hazai pályán továbbra is úgy érzem, hogy bárki ellen legalább 50%-ban esélyesek
Lions idegenben: Az utóbbi években Detroitban bemutatott szenvedések miatt számítottam vereségre, de most már kifejezetten csalódnék, ha itt nem nyernénk.

A többi győzelemre esélyes/bizonytalan meccsről nem változott sokat a véleményem.
Szóval ha kikapunk idén (szinte biztos), akkor szerintem erre a Colts ellen van a legtöbb esély.
Kampman
Az általad felsoroltakat én is bekalkuláltam, de most már - hozzád hasonlóan - csalódott lennék, ha nem lenne meg a W a Friszkó és a Lions ellen. (Azt egyszerűen nem akarom elhinni, hogy megint kikapunk a 49-től.)
A pesszimistább verzió szerint nálam is a Colts elleni lesz az első bukta (11. hét), az optimistább szerint a Titans elleni (16. hét).
Rögtön hozzáteszem: ahhoz képest, amit szezon előtt gondoltam (10-6), a pesszimistább variáció is túltesz minden várakozásomon. A Colts előtt, persze, még öt meccset be kellene húzni. Rögtön itt van pl. a Tampa...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/billhubersi/status/1316576000851968001?s=21


Ja és Devante és Kenny full edzést tol! 😊

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Én szezon előtt az első 8 meccses szakaszt tartottam nehéznek, a másodikat talán egyszerűbbnek.
Ehhez képest eddig 4-0, s csalódott lennék,ha nem állnánk min. 6-2-vel 4 hét múlva (a TB-MIN-SF meccsek egyaránt veszélyesek, de mindegyiken mi vagyunk az esélyesek, ha Adams-Jones_ARod és a támadófal egészséges marad)
A második 8 meccset újragondolva ezeken a pozitív mérleg egészen biztosnak tűnik, a Colts-Bears(idegenben) -Titans meccseken izzadhatunk meg.
Szóval hosszú még a szezon, a 16-0-tól (ez nyilván nem túl valószínű) a 11-5-ig mindent lehetségesnek tartok.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Öngyötrő kérdés következik: az alapszakaszban melyik csapat ellen veszíti el veretlenségét a Packers? (Nekem van pesszimista és optimista változatom is, de erről csak annyit: nagyon remélem, hogy nem a Tampa ellen.)
Ha valaki nem válaszol, azt úgy veszem, hogy 16-0-át tippel.😊😊😊
nagylaza
Az alapszakasz előtt 4 valószínű vereséggel kalkuláltam:

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Green Bay Packers - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Saints idegenben: szerencsére ez jól alakult
49ers idegenben: jóval kevésbé tartok ettől a meccstől, mint augusztusban
Colts idegenben: hazai pályán továbbra is úgy érzem, hogy bárki ellen legalább 50%-ban esélyesek
Lions idegenben: Az utóbbi években Detroitban bemutatott szenvedések miatt számítottam vereségre, de most már kifejezetten csalódnék, ha itt nem nyernénk.

A többi győzelemre esélyes/bizonytalan meccsről nem változott sokat a véleményem.
Szóval ha kikapunk idén (szinte biztos), akkor szerintem erre a Colts ellen van a legtöbb esély.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Öngyötrő kérdés következik: az alapszakaszban melyik csapat ellen veszíti el veretlenségét a Packers? (Nekem van pesszimista és optimista változatom is, de erről csak annyit: nagyon remélem, hogy nem a Tampa ellen.)
Ha valaki nem válaszol, azt úgy veszem, hogy 16-0-át tippel.😊😊😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
EVS aktiválva IR-ről
Hétvégétől visszatérünk a Buck-Aikman pároshoz (FOX)
gamerkr
Azon agyalok, hogy az "én életemben" volt-e győztes meccsünk TB ellen. Mármint nem a Tampa Bay, hanem Tom Brady ellen. Nem rémlik.
Fóbiás vagyok. Egyszer arról álmodtam - nem vicc -, hogy a GB a Peccel játszik a Super Bowlban, és csúnya zakó a vége. (Szerencsére a valóságban nem így volt 1997-ben. De hát hol volt még akkor TB?)
nagylaza
2014-ben az alapszakaszban. Sőt, 2002-ben is.
Kampman
Tényleg! Mondom, hogy fóbiás vagyok: a 2014-es kiesett. (2002-ben még nem néztem, csak 2004-től, amikor behozta a Sport TV...)
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
EVS aktiválva IR-ről
Hétvégétől visszatérünk a Buck-Aikman pároshoz (FOX)
gamerkr
Azon agyalok, hogy az "én életemben" volt-e győztes meccsünk TB ellen. Mármint nem a Tampa Bay, hanem Tom Brady ellen. Nem rémlik.
Fóbiás vagyok. Egyszer arról álmodtam - nem vicc -, hogy a GB a Peccel játszik a Super Bowlban, és csúnya zakó a vége. (Szerencsére a valóságban nem így volt 1997-ben. De hát hol volt még akkor TB?)
nagylaza
2014-ben az alapszakaszban. Sőt, 2002-ben is.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
EVS aktiválva IR-ről
Hétvégétől visszatérünk a Buck-Aikman pároshoz (FOX)
gamerkr
Azon agyalok, hogy az "én életemben" volt-e győztes meccsünk TB ellen. Mármint nem a Tampa Bay, hanem Tom Brady ellen. Nem rémlik.
Fóbiás vagyok. Egyszer arról álmodtam - nem vicc -, hogy a GB a Peccel játszik a Super Bowlban, és csúnya zakó a vége. (Szerencsére a valóságban nem így volt 1997-ben. De hát hol volt még akkor TB?)
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
EVS aktiválva IR-ről
Hétvégétől visszatérünk a Buck-Aikman pároshoz (FOX)

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Tudom, hogy nem igen férne bele a cap-be(bár biztos meg lehetne oldani), de azért egy Julio Jones trade nagyot ütne, ez az az idény úgy néz ki, hogy a támadókról fog szólni, nem igen van értelmes D# az egész ligában, Jones-al brutális pontháborús meccseket is lehetne nyerni 😀 😀
Pep71
Ez most honnan jött?
nagylaza
onnan, hogy az Atlanta-nál elküldték a GM-et is és keringenek a pletykák, h Ryan-t is elcserélnék akár 😀
de nem komoly dolognak szántam, mentek is a smile-k 😀 amúgy inkább a védelemre férne rá az erősítés, az offense mint rendszer nagyon rendben van most, hála az égnek.
Kiváncsi vagyok mikor jön el az idő, hogy felébrednek a D#-ek a ligában, mert egyelőre nem nagyon van ellenszer a komolyobb offensek ellen.
Pep71
Ja, a Ryan trade lehetőségéről én is hallottam csiripelni a Sólymokat. Azt hiszem, minket ez nem érint.😊
Az viszont jó kérdés, hogy a D lett gyengébb még a „hagyományosan erős védelemmel rendelkező” csapatoknál is, vagy a másik oldalon az O vált kreatívabbá. Nincs objektív válaszom, csak benyomásom: mintha több olyan play menne (nálunk is), amit más években főleg hálaadás után, még inkább a PO-ban láthattunk.
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Tudom, hogy nem igen férne bele a cap-be(bár biztos meg lehetne oldani), de azért egy Julio Jones trade nagyot ütne, ez az az idény úgy néz ki, hogy a támadókról fog szólni, nem igen van értelmes D# az egész ligában, Jones-al brutális pontháborús meccseket is lehetne nyerni 😀 😀
Pep71
Ez most honnan jött?
nagylaza
onnan, hogy az Atlanta-nál elküldték a GM-et is és keringenek a pletykák, h Ryan-t is elcserélnék akár 😀
de nem komoly dolognak szántam, mentek is a smile-k 😀 amúgy inkább a védelemre férne rá az erősítés, az offense mint rendszer nagyon rendben van most, hála az égnek.
Kiváncsi vagyok mikor jön el az idő, hogy felébrednek a D#-ek a ligában, mert egyelőre nem nagyon van ellenszer a komolyobb offensek ellen.
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Tudom, hogy nem igen férne bele a cap-be(bár biztos meg lehetne oldani), de azért egy Julio Jones trade nagyot ütne, ez az az idény úgy néz ki, hogy a támadókról fog szólni, nem igen van értelmes D# az egész ligában, Jones-al brutális pontháborús meccseket is lehetne nyerni 😀 😀
Pep71
Ez most honnan jött?
nagylaza
Hát nem Ted Thompsontól, annyi szent!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Tudom, hogy nem igen férne bele a cap-be(bár biztos meg lehetne oldani), de azért egy Julio Jones trade nagyot ütne, ez az az idény úgy néz ki, hogy a támadókról fog szólni, nem igen van értelmes D# az egész ligában, Jones-al brutális pontháborús meccseket is lehetne nyerni 😀 😀
Pep71
Ez most honnan jött?
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Tudom, hogy nem igen férne bele a cap-be(bár biztos meg lehetne oldani), de azért egy Julio Jones trade nagyot ütne, ez az az idény úgy néz ki, hogy a támadókról fog szólni, nem igen van értelmes D# az egész ligában, Jones-al brutális pontháborús meccseket is lehetne nyerni 😀 😀
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jó hírek az edzésről: sérültjeink nagy része felépült, részt vett. Talán csak Ervin és King nem edzett.

Csak a Covid ne sújtsa a csapatot...
Indubitably
Olyannyira, hogy St. Brown es Kamal Martin is elkezdte az edzeseket.
casaubon
Martinban nagyon nagy bizodalmam van!
Az idei legnagyobb (egyetlen) impactot hozó rookienk lehet.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Jó hírek az edzésről: sérültjeink nagy része felépült, részt vett. Talán csak Ervin és King nem edzett.

Csak a Covid ne sújtsa a csapatot...
Indubitably
Olyannyira, hogy St. Brown es Kamal Martin is elkezdte az edzeseket.
több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 432
Jó hírek az edzésről: sérültjeink nagy része felépült, részt vett. Talán csak Ervin és King nem edzett.

Csak a Covid ne sújtsa a csapatot...

I... don't care... John.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Most olvastam, hogy Damarious Randallt a Seahawks felhozta a gyakorló csapatból a rosterre.
Miután elment tőlünk nem követtem figyelemmel a pályafutását, de úgy rémlik az első időkben a Browns-nál egész jól szerepelt, ahol visszatették safety posztra és nem akartak CB-t csinálni belőle.
Azóta ennyire lecsúszott, hogy még az aktív keretbe sem fért be az indulásnál?
SBL
Browns után raiders jött de ott már a keretszűkítések körül kivágták.
Aztán azóta volt Hawks.

Más, tegnap Minny megmutatta h igenis van értéke az ellenük való sikernek , nyilván a végét el bal.aszkodták, de nagyon nem bottom csapat benyomást keltettek .
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Most olvastam, hogy Damarious Randallt a Seahawks felhozta a gyakorló csapatból a rosterre.
Miután elment tőlünk nem követtem figyelemmel a pályafutását, de úgy rémlik az első időkben a Browns-nál egész jól szerepelt, ahol visszatették safety posztra és nem akartak CB-t csinálni belőle.
Azóta ennyire lecsúszott, hogy még az aktív keretbe sem fért be az indulásnál?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Én meg kezdek egyre kevésbé nyugodt lenni attól, hogy utolsó körben a CHI jön idegenben. Jó, tudom, az még odébb van. (Bízzunk abban, hogy nem lesz semmi tétje.)
nagylaza
Tampa, SF49, Colts, Eagles, Titans ÉS + a macik 2* (utolso fordulo idegenben).
Elég grizes az egesz program.
Oriasit fogok mondani: nagyon sok fog azon mulni, ki tud egeszseges maradni (Covid-ot ki sem mondom!).
jossbeaumont
Az első forduló előtt (ha más nem is emlékszik rá, én igen) 10-6-ot tippeltem, és azt írtam a topikban, hogy rosszabb még bőven lehet, a jobb mutatóhoz viszont csoda kellene. Magamban a bye week előtti négy fordulótól optimista pillanataimban is csak 3-1-et vártam.
Úgy látszik, tényleg evés közben jön meg az étvágy: most már cseppet sem elégednék meg 10-6-tal, ami azt jelentené, hogy a hátralévő meccsek felét elveszíti a GB. Ráadásul a Macikat elnézve könnyen előfordulhat, hogy ez a csoportgyőzelemhez se lenne elég.
Ellenben: ha jól jön ki a lépés, akkor meglehet a tavalyi 13-3 (sőt!), amire senki egy lyukas fityinget se tett volna. Mindegy, kár esélyeket latolgatni, a Tampa elleni meccs után okosabbak leszünk. (Csak arra kell nagyon vigyázni, hogy a Friszkótól lehetőleg ne kapjunk ki megint, az idegrendszeremnek sok lenne.)
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Én meg kezdek egyre kevésbé nyugodt lenni attól, hogy utolsó körben a CHI jön idegenben. Jó, tudom, az még odébb van. (Bízzunk abban, hogy nem lesz semmi tétje.)
nagylaza
Tampa, SF49, Colts, Eagles, Titans ÉS + a macik 2* (utolso fordulo idegenben).
Elég grizes az egesz program.
Oriasit fogok mondani: nagyon sok fog azon mulni, ki tud egeszseges maradni (Covid-ot ki sem mondom!).
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Én meg kezdek egyre kevésbé nyugodt lenni attól, hogy utolsó körben a CHI jön idegenben. Jó, tudom, az még odébb van. (Bízzunk abban, hogy nem lesz semmi tétje.)
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Én is úgy gondolom h King egy cb2-nek rendben van , kérdés az h ezt ő is belátja-e , ha igen lehetne vele hosszabbítani , de szerintem Bakhtiari és Jones bőven előtte lesz a listán de sztm Linsley is, amúgy sem dúskálunk és még várható egy cap csökkenés is..úgy h tippre inkább megy mint marad.

Jackson tényleg hatalmas csalódás ...
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
pff-nél jelenleg a legjobbra értékelt CB a ligában Jaire! 😀
Noha ezt kicsit tulzónak érzem azt meg kell vallani, hogy remek éve van.
Amit ő és az egész csapat csinált C. Ridley ellen az kalapemelős. A srácnak 3 meccs alatt minden fordulóban 100+ elkapott yardja volt, ellenünk meg 0 elkapása, és főleg Alexander őrizte.
King sajnos továbbra sem jó és nem gondolom, hogy a csapatnál kéne tartani ha lejár a szerződése, de JA úgy néz ki hosszú idő után az első magasan draftolt CB lesz aki tényleg beválik és (nem máshol, hanem Green Bayben) lesz jó focista.
alatriste
Jaire tenyleg nagyon jo! Kinget meg nem irnam le/es nem kuldenem el - foleg hogy Josh Jacjson nem jatszik jol (egyelore) annak ellenete, hogy a nehany eve meg a legjobban ertekel CB volt az egyetemen a PFF szerint. Vagy belole is majd mashol lesz elit CB 😀.
gremi
Szerintem elkuldeni a vezetoseg sem akarna, de teny, h nagyon serulekeny (ami idovel mar csak romlani fog), es még meccsen belul is hullamzo a jateka. Neha kicsi dolgokban is zsenialis - pl. a hatalmas blokk amit az Atl meccsen kiosztoot, es amibol Za' az egyik sacket csinalta. Aztan jon az ossze-vissza szaladgalas, rossz helyezkedes, lemaradas az alkapokrol stb. Inkabb az lesz a kulcs, h nem csucsfizut akar-e. 2 CBnek jo, de nagy penzt nem er sajnos.
Jackson igazi bust lett igy latom.