Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Begelton felhozva ..✌🏼✌🏼
Karriernapot😁😁 Viccet félretéve Go pack go🧀🙋🏽‍♂️
gerappa
Ez érdekes. Asszem, kora délután néztem, és akkor még a tarcsiban volt. Vagy megőrültem volna?
több mint 4 éve
gremi Green Bay Packers 118
Halihó!
02:50kor lesz a kezdés végül? Mert már annyi féle időpontot láttam, hogy nem tudom követni.
twitch(4thline)
3kor kezdunk...

 twitter.com/packers/status/1313206856614129668?s=19

Szerkesztette: gremi
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
safety Darnell Savage and defensive tackle Kenny Clark are both "unlikely" to play tonight.
Ez ma olyan csapat lesz, amit nem nagyon gondoltunk jatszani par hete...
De Begeltonnak nagyon szurkolok, en inkabb az 53ba latom, mint EQ-t, Funchess-t Shepherdet...
Igaz mindig oda lattam Kumerow-t is 😕
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Halihó!
02:50kor lesz a kezdés végül? Mert már annyi féle időpontot láttam, hogy nem tudom követni.
twitch(4thline)
Úgy van, bepofátlankodott két AFC-s csapat, aztán még nekünk kell alkalmazkodni!!!
több mint 4 éve
gerappa Green Bay Packers 98
Begelton felhozva ..✌🏼✌🏼
Karriernapot😁😁 Viccet félretéve Go pack go🧀🙋🏽‍♂️
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Halihó!
02:50kor lesz a kezdés végül? Mert már annyi féle időpontot láttam, hogy nem tudom követni.
több mint 4 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Fantasyben is nálam van Adams, ilyenkor már kukazni is nehéz helyette. Shepherd lesz helyette, aztán uccu neki
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Igazából 3-0-ás a mérleg, a 2. számú WR 4-6 hétre kidőlt. Kövi héten bye week, szóval ha kérdéses a dolog én se erőltetném. Ha most nem öltözik be, akkor több mint 3 hetes egybefüggő a pihenő. Így nagyobb esélye van, hogy teljesen felépüljön.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Nézzük a jó oldalát: szívesebben veszem, ha egy papírforma W helyett izgalmasnak ígérkező meccs miatt hajnalozok.😊
(Jöjjön bármi, örülök, ha a GB félig sérülten nem kockáztatja Adams játékát.)
nagylaza
Szerintem ez ellen az ATL ellen jobb félni... Amugy az utolso 4 meccsunk kozul 3szor kikaptunk (mind Ryan/Rodgers) toluk.
Az ő utolso idei eselyuk ma van, osszetákoltak akit lehet (Julio, Ridley), es nem egy lehetetlen taktika ha a pisztolyparbajt akarjak megnyerni ellenunk Adams es Lazard nelkul.
Olyan erzesem van, az a csapat nyer, ahol a vedelem is kijon a palyara (legyunkmilegyunkmilegyunkmi).
😉
több mint 4 éve
gremi Green Bay Packers 118
Adams azt írta twitteren, hogy ma nem öltözik be (azóta lekerült a tweet).
+ az Arena4 váltott a programban és a Chiefs meccsét adja...
gamerkr
Vannak szemfules twitterezok 😀

Fenebe, nem tudok fenykepet feltolteni ide a telefonomrol 😕

Szerkesztette: gremi
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Nézzük a jó oldalát: szívesebben veszem, ha egy papírforma W helyett izgalmasnak ígérkező meccs miatt hajnalozok.😊
(Jöjjön bármi, örülök, ha a GB félig sérülten nem kockáztatja Adams játékát.)
több mint 4 éve
D-Train Green Bay Packers Auburn Tigers 29
Adams azt írta twitteren, hogy ma nem öltözik be (azóta lekerült a tweet).
+ az Arena4 váltott a programban és a Chiefs meccsét adja...
gamerkr
[/quote]Eléggé az pörög twitteren hogy Adams out...
Szóval ma az MVS, Tyler Ervin, Darrius Shepherd, Malik Taylor négyessel rohamozunk ha minden igaz, érdekes lesz az biztos.
Remélem a futójáték továbbra is működik illetve be lehet vonni a 3 TE-et is (Lewis játszik ma?, mint ha a héten nem nagyon edzett volna)
Egyébként mikor nincs Adams akkor AR nagyon jól szétosztja labdákat ebben lehet bízni, plussz hátha ma valamelyik ,,ismeretlen'' elkapó előlép a reflektorfénybe 😊
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Esetleg Robert Foster a PS-ből? Van már 26 meccses tapasztalata

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Adams azt írta twitteren, hogy ma nem öltözik be (azóta lekerült a tweet).
+ az Arena4 váltott a programban és a Chiefs meccsét adja...

több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 362
Why the Packers Offense is Unstoppable!
 www.youtube.com/watch?v=WnNE_synXE8&ab_channel=NFL
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Most, hogy nem egészen 4 perccel a vége előtt a Colts 19-3-ra vezet a CHI ellen, megkockáztatom: egy MNF-győzelemmel a GB kicsit ellépne a csoportban.
nagylaza
Nagyon tartok én ettől a meccstől. Remélem Adams tényleg lesz és egészséges is lesz mert pontokat kell gyártani, mert a Falcons is fog.
alatriste
Nincs közöttünk vita. Nem változott a korábbi véleményem: én is tartok tőle, Lázár sérülése után különösképpen.
nagylaza
In system (and MLF) we trust 😀.
.
.
.
Ezt gondoltak San Franciscoban is 😀
gremi
Abból szempontból jobb helyzetben vagyunk mint a SF, hogy náluk nem egy Arod szintű QB irányított. Reméljük ez a különbség elég lesz, hogy a végeredmény is más legyen!
több mint 4 éve
gremi Green Bay Packers 118
Most, hogy nem egészen 4 perccel a vége előtt a Colts 19-3-ra vezet a CHI ellen, megkockáztatom: egy MNF-győzelemmel a GB kicsit ellépne a csoportban.
nagylaza
Nagyon tartok én ettől a meccstől. Remélem Adams tényleg lesz és egészséges is lesz mert pontokat kell gyártani, mert a Falcons is fog.
alatriste
Nincs közöttünk vita. Nem változott a korábbi véleményem: én is tartok tőle, Lázár sérülése után különösképpen.
nagylaza
In system (and MLF) we trust 😀.
.
.
.
Ezt gondoltak San Franciscoban is 😀
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Most, hogy nem egészen 4 perccel a vége előtt a Colts 19-3-ra vezet a CHI ellen, megkockáztatom: egy MNF-győzelemmel a GB kicsit ellépne a csoportban.
nagylaza
Nagyon tartok én ettől a meccstől. Remélem Adams tényleg lesz és egészséges is lesz mert pontokat kell gyártani, mert a Falcons is fog.
alatriste
Nincs közöttünk vita. Nem változott a korábbi véleményem: én is tartok tőle, Lázár sérülése után különösképpen.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most, hogy nem egészen 4 perccel a vége előtt a Colts 19-3-ra vezet a CHI ellen, megkockáztatom: egy MNF-győzelemmel a GB kicsit ellépne a csoportban.
nagylaza
Nagyon tartok én ettől a meccstől. Remélem Adams tényleg lesz és egészséges is lesz mert pontokat kell gyártani, mert a Falcons is fog.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Most, hogy nem egészen 4 perccel a vége előtt a Colts 19-3-ra vezet a CHI ellen, megkockáztatom: egy MNF-győzelemmel a GB kicsit ellépne a csoportban.
több mint 4 éve
gremi Green Bay Packers 118
A Chiefs - Patriots meccs "bemozgása" miatt 02:50-kor fog kezdődni az MNF, így többet alszunk / hamarabb kezdődik a nap.
gamerkr
Védelem tudja már?
Tactful Cactus
Talan reggel fel6ra odaernek, csinalnak 2 jatekot, es mar nyertuk is a meccset 45:42re...
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
A Chiefs - Patriots meccs "bemozgása" miatt 02:50-kor fog kezdődni az MNF, így többet alszunk / hamarabb kezdődik a nap.
gamerkr
Védelem tudja már?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
A Chiefs - Patriots meccs "bemozgása" miatt 02:50-kor fog kezdődni az MNF, így többet alszunk / hamarabb kezdődik a nap.
gamerkr
Jó, hogy szóltál, kösz. (Francba.)
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Chiefs - Patriots meccs "bemozgása" miatt 02:50-kor fog kezdődni az MNF, így többet alszunk / hamarabb kezdődik a nap.

több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
alakul egy roncsderbi bowl