Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Elvileg több, potenciális WR célponttal felvettük a kapcsolatot, Jones pedig sérült, nem biztos, hogy ott lesz a Texans ellen.
AaronRoberts
Hmmmm...
Lehet, hogy FO-ban megfogalmazódott egy halovány kétely formájában, hogy még sincs minden a legnagyobb rendben WR poszton?
SBL
A draftot elnézve szerintem eleve ez volt a terv. A kérdés csak az, mi sül ki belőle.
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Elvileg több, potenciális WR célponttal felvettük a kapcsolatot, Jones pedig sérült, nem biztos, hogy ott lesz a Texans ellen.
AaronRoberts
Hmmmm...
Lehet, hogy FO-ban megfogalmazódott egy halovány kétely formájában, hogy még sincs minden a legnagyobb rendben WR poszton?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nem kell aggódni. Október van. A PO-ra mindenki felgyógyul, és hasítani fogunk.😊
Egyik GB-szurker ismerősömnek írtam pár hete, hogy már tavaly is attól tartottam, túl nagy terhet pakolunk AJ-ra. Visszaírta, hogy MLF is érzi a problémát: ezért nyilatkozta, hogy igyekszik tehermentesíteni. Nekem nem úgy jött le, hogy ez sikerült volna.
Lehet, hogy a HOU ellen kiderül, mire képes AJ2: igazán éles helyzetben Dillon még nem volt bevetésben. (Persze, teljesen más karakterű játékos, mint Jones.)
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


King & Savage nélkül érdekes estéje lesz a védelemnek is.
Visszahordásunk és pre-snap motion-ök továbbra se nagyon lesznek (Ervin)

| bónusz kérdés, mennyi aktuális kezdő van ezen a listán? |

több mint 3 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Elvileg több, potenciális WR célponttal felvettük a kapcsolatot, Jones pedig sérült, nem biztos, hogy ott lesz a Texans ellen.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
egy weekend-ház Green Bayben?

 eu.greenbaypressgazette.com/story/news/2020/10/23/ex-green-bay-packers-tackle-bryan-bulaga-sells-suamico-house-535-000/5984308002/
gamerkr
Pénzem simán lenne rá, de nekem kicsit szűkösnek tűnik. (A hirdetésből arra következtetek, Bulaga nem tervezi, hogy egyszer majd visszatér "régi sikerei helyszínére".)
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
egy weekend-ház Green Bayben?

 eu.greenbaypressgazette.com/story/news/2020/10/23/ex-green-bay-packers-tackle-bryan-bulaga-sells-suamico-house-535-000/5984308002/

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F1020%2Fr763389_1296x729_16-9.jpg
Inside stories of Aaron Rodgers' weirdness, told by his backups
Aaron Rodgers' career has been built on pushing the limits, whether that comes on the field or, say, through a fake fraternity feud that leads to a disastrous round of flip cup.


nemtom melyik a kedvenc részem 😀 eddig is egy fura fószernek tűnt ARod a magánélete miatt, de ezek...fogom a fejem

"That is what it's like being around Rodgers, Callahan says. Often this would happen on subjects unrelated to football: Rodgers is unabashed about his belief in the existence of UFOs, for example, and frequently engages with teammates in long, drawn-out discussions about who actually built the Egyptian pyramids. ("We can't reveal what we know," Callahan says when I inquire about any conclusions.)"

"'What do you think all that stuff is flying behind that jet stream?'" Wallace recalls Rodgers asking. "'Do you think that has anything to do with maybe why everybody's getting cancer?'"

remélem csak trollkodott

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
"Desperate times when you sign two former jets in 24 hours"
(komment az SBNation-rol)
😀 😀
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
En amugy a hetveget nagyreszt coachingnak adom. Tavaly chargers, SF mind eros pass rushal zilalta szet a jatekunkat es mi ugyanazt csinaltuk mint minden mas meccsen es bucira vertek minket. Iden az elso ertelmezheto pass rush/lb sor ugyanugy megfojtott minket. Egyszeruen az mlf rendszer nem talalja ezekre a csapatokra az ellenszert es nagyjabol igy eselyunk sincs ezeken a meccseken.
amaru
Látom, aludtál rá egyet-kettőt😊. Az a baj, hogy a tavalyi négy vereségből (beleszámítva a PO-t) háromnál tényleg dózer volt (kivétel az Eagles elleni L). Mintha nem lettünk volna pályán. És most ugyanez jött elő a Tampa ellen az első negyed után.
Én nem az MLF-rendszerrel magyarázom, nem is a pass rush-al, hanem valami olyan rejtélyes O+D lefagyással, amit leginkább pszichológusnak kellene kezelnie. Egyszerűen nincs magyarázatom.
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
En amugy a hetveget nagyreszt coachingnak adom. Tavaly chargers, SF mind eros pass rushal zilalta szet a jatekunkat es mi ugyanazt csinaltuk mint minden mas meccsen es bucira vertek minket. Iden az elso ertelmezheto pass rush/lb sor ugyanugy megfojtott minket. Egyszeruen az mlf rendszer nem talalja ezekre a csapatokra az ellenszert es nagyjabol igy eselyunk sincs ezeken a meccseken.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
amikor fantasy-ben állítod össze a hétvégi csapatot...

gamerkr
Több barátom, ismerősöm példáján okulva (bár többször kacérkodtam a gondolattal) nem szálltam be semmilyen fantasy projektbe. Hátránya: kevesebbet tudok a mezőnyről, kevésbé vagyok naprakész. Előnye: nem szippantott be egy újabb szenvedélybetegség. (Nem elég nekem a Packers?!😊)
több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Közben Dallasban már kezdik a játékosok is kiutálni MM-et. Rodgers legalább emiatt boldog lehet a héten.
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
amikor fantasy-ben állítod össze a hétvégi csapatot...

több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
John Ross egy 6v7.körért? 😀 sebessége az van, WR meg egészséges nem sok van a csapatban, azért egy próbát lehet megérne, első körös volt valamikor 😀
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kezdunk erdekes arcokat kukazni.
Erkezett James Burgess az Atlanta PS-bol, aki egy kistermetu ILB. A spec.tudasa, hogy 6 csapat 8szor cutolta eddig. Legtobbet es legjobban a Browns-nal tolta. Hát, NFL tapasztalata az van 😉
Kirksey még hetekig nem lesz, de ha bevalik JB, akkor Burksnak most mar tenyleg meg vannak szamlalva a napjai.
jossbeaumont
plusz van ilyen is

The Packers placed CB Parry Nickerson on injured reserve. Sunday at Tampa was his first action of the season but he left with a hamstring injury.

Két játékot volt fenn ST-ben... természetesen hamstring.

több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Kezdunk erdekes arcokat kukazni.
Erkezett James Burgess az Atlanta PS-bol, aki egy kistermetu ILB. A spec.tudasa, hogy 6 csapat 8szor cutolta eddig. Legtobbet es legjobban a Browns-nal tolta. Hát, NFL tapasztalata az van 😉
Kirksey még hetekig nem lesz, de ha bevalik JB, akkor Burksnak most mar tenyleg meg vannak szamlalva a napjai.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Nekem nincs épkézláb magyarázatom. A két INT után azonnal jött a két TD büntetés. Az rendben van, hogy ilyenkor megroggyan egy csapat, itt azonban sokkal rosszabb történt: a totális összeomlás. Pedig előtte 10-0-ra vezettünk, egyáltalán nem volt reménytelen a helyzet. Súlyosbító körülmény, hogy mindezt (megint) pihenőhét után sikerült prezentálni. Szomorúan állapítom meg: ARod most csődöt mondott. Mindenféle szempontból.
Egyedül abban bízom, hogy az a szarmennyiség, amit az égiek elrendeltek a teljes szezonra, a Tampa ellen mind a nyakunkba ömlött, és a többi meccsre már nem marad belőle.
nagylaza
Akkor nincs más hátra, jöjjön Love! Mégis csak miénk volt a legfaszább draft. | Vigyázat, a hozzászólás nyomokban iróniát tartalmazhat! |
SBL
Mégis nehezen birja a csapat, h gyakorlatilag nem draftoltunk (nincs valodi bevetheto jatekos), es a FA kozul sincs impact. Kirksey a palyan sem latszott, de hozta azt, amit tudtunk rola: minimalis idot lesz egeszseges. Wagner olyan csere, amilyenunk ingyé' is van. Funches pedig tiplizett. Azert kozben "nemsemmi" nevek mentek el. Azert Gute nem lesz az ev menedzsere...
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Azért ne felejtsük el, hogy a CB poszton nagyon soványak vagyunk. Alexander mellett King egyedül értékelhető, de ő nem játszott, így ezt a TB ügyesen ki is használta. Nem volt ember arra, hogy Gronkot levédekezze. Amos most halovány, így gyakorlatilag Alexanderre maradt Godwin vagy Evans, de mögötte már nem volt senki ("még jó, hogy futókat draftoltunk CB helyett")
Támadásban pedig teljesen kivették a futásainkat és folymatosan nyomás alatt volt Arod. Ez már az első negyedben is látszott (nekem már akkor sem tetszett, hogy határon kellett Arodnak eldobnia a labdákat).
Egyszerűen jó volt a Tampa. Jól felkészültek és a két LB meg is csinálta a feladatát.
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Védelemben 2 látványos flop van eddig , ami tavalyhoz képest nagyon szemet szúr.
P Smith : az még egy dolog lenne h a sack mennyiség nem jön úgy mint tavaly de a nyomás generálás is brutálisan visszaesett tavaly 5 meccs után 5 sack 24 nyomás idén 1 sack 7 nyomás...ezen nincs mit sokat beszélni ...

Másik Amos aki sok szerelést ront és coverageben is sokszor van vakon, szemre is..

P Smith védelmében annyi elmondható h 3 meccsen Clark nélkül volt nyilván nehezebb h belülrül nyomás max akkor jött ha Zadarius ott állt fel, ugy h most h van Clark talán javul a dolog..


Aki pozitív az védelemben főleg h ufa volt Krys Barnes semmivel sem érzem visszaesésnek Kirkseyhez képest ..sőt , a pénzét nyugodtan megspórolhatjuk jövőre ha úgy alakul .

Zadarius és Alexander azok akik idén (is ) a pluszt beleteszik és Clarktól várom még .
nando89
Hát remélem, hogy fel fog javulni a D, mert egyelőre annyiban hasonlítunk a Hawkshoz, hogy mindkét csapat nyeli a yardokat, de amíg a SEA Def kritikus pillanatokban azért csinál egy-egy fontos stop-ot, s így esélyt ad Russ-nak megnyerni a meccset, addig sajna ellenünk adott esetben simán lefuttatják az órát...
Remélem, Clark esetében nem lesz igaz az "Egy fecske..." mondás (és akkor ugye itt elmorzsolhatnánk egy újabb könnycseppet a draft kapcsán, ha ránézünk mondjuk Queen statisztikáira a Ravensnél...)
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Védelemben 2 látványos flop van eddig , ami tavalyhoz képest nagyon szemet szúr.
P Smith : az még egy dolog lenne h a sack mennyiség nem jön úgy mint tavaly de a nyomás generálás is brutálisan visszaesett tavaly 5 meccs után 5 sack 24 nyomás idén 1 sack 7 nyomás...ezen nincs mit sokat beszélni ...

Másik Amos aki sok szerelést ront és coverageben is sokszor van vakon, szemre is..

P Smith védelmében annyi elmondható h 3 meccsen Clark nélkül volt nyilván nehezebb h belülrül nyomás max akkor jött ha Zadarius ott állt fel, ugy h most h van Clark talán javul a dolog..


Aki pozitív a védelemben főleg h ufa volt Krys Barnes semmivel sem érzem visszaesésnek Kirkseyhez képest ..sőt , a pénzét nyugodtan megspórolhatjuk jövőre ha úgy alakul .

Zadarius és Alexander azok akik idén (is ) a pluszt beleteszik és Clarktól várom még .

Szerkesztette: nando89
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nagyon megverte az Arizona a Dallast: 38-10. (Van ilyen?😊)
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Finkle az Einhorn Pettine az Capers csak paróka nélkül
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Hogy ne csak dicserjunk 😉
Sternbi igen sokat volt a palyan, es semmit nem mutatott, ami azert 2. eveben elkeserito.
Wagner Bakh helyen gyakorlatilag eletveszelyes Arodra, nekem varatlan volt, h oda csereltek be. Bar az egesz Ofalnak tragikus napja volt, sajnos peldat mutattunk, hogyan kell ellenunk nyerni: terrorizald Aaront, es szetesik a csapat. Jovo heten sem lesznek kimeletesebbek (max. kevesbe alattomosak, mint Suh). A D# nek nem volt momentuma a meccsen. Gary (akit osszesen 17 snapre mertek beengedni), P. Smith lehettek volna kartonbol kivagva. Amos idei jateka nagy csalodas (ertsd legrosszabb Ha-Ha alibi-idoket idezi), J.Jackson CB-kent nem NFL kaliber.
Ami a legfajobb volt, h MLF csunyan benezte ezt a meccset (ő is bevallotta).
Pettine-t nagyon tamogattam, de ez kiakasztott. En ugy lattam, h vegig a futasra koncentraltunk, igy csinaltak rajtunk 38-0t.
Felejtsuk ezt el mielobb...
jossbeaumont
Miért támogattad Pettine-t?? Tényleg komolyan érdekel, én eddig sem láttam tőle semmi komolyat, sajnos.
Pep71
Megfogtal. Talan legjobban az tetszett benne, hogy levaltotta vegre Dom Caperst, akit mar nagyon utaltam a vegere.
De amit DC-kent csinalt a Jetsnel es a Billsnel, az nekem tetszett. Megegette magat a Browns-nal (ki nem?) Es gondoltam a vezetoedzoi posztert nem fog senkit kiturni, szigoru de pozitiv szemelyiseg.
Szerintem biztatoan kezdett.
Mostanra belezavarodtam, h "azert hagyjuk inkabb a futasokat, mer azzal statisztikailag jobban jarunk, mintha a passzokkal atrohannak rajtunk". Erre jott tegnap, hogy a Fournette nelkul felallo Tampat arra "kenyszeritjuk", h TB-t passzoltassak.
F...an sikerult.
De hogy szamoltuk fel egy nyar alatt a passrushunkat?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Hogy ne csak dicserjunk 😉
Sternbi igen sokat volt a palyan, es semmit nem mutatott, ami azert 2. eveben elkeserito.
Wagner Bakh helyen gyakorlatilag eletveszelyes Arodra, nekem varatlan volt, h oda csereltek be. Bar az egesz Ofalnak tragikus napja volt, sajnos peldat mutattunk, hogyan kell ellenunk nyerni: terrorizald Aaront, es szetesik a csapat. Jovo heten sem lesznek kimeletesebbek (max. kevesbe alattomosak, mint Suh). A D# nek nem volt momentuma a meccsen. Gary (akit osszesen 17 snapre mertek beengedni), P. Smith lehettek volna kartonbol kivagva. Amos idei jateka nagy csalodas (ertsd legrosszabb Ha-Ha alibi-idoket idezi), J.Jackson CB-kent nem NFL kaliber.
Ami a legfajobb volt, h MLF csunyan benezte ezt a meccset (ő is bevallotta).
Pettine-t nagyon tamogattam, de ez kiakasztott. En ugy lattam, h vegig a futasra koncentraltunk, igy csinaltak rajtunk 38-0t.
Felejtsuk ezt el mielobb...
jossbeaumont
A 38-ból azért nyugodtan levonhatunk 14-et: azt mi csináltuk saját magunkon. Sejtésem szerint a többi csapat is pontosan tudta, hogy ARod "terrorizálásával" lehet legyőzni a GB-t (próbálkoztak rendesen), de az általunk is sokat dicsért fal+a rövid ideig megtartott labda eddig jó ellenszernek bizonyult.
Egyébként igazad van, felejtsük el. Legalábbis: próbáljuk meg.