NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Ajjaj. Kokemeny meccs volt ez a hajnali. En is a Hawks-nak szurkoltam, de ijeszto volt a Min.
Bemajreztam kicsit, ami az eselyeinket illeti ellenuk 😕
jossbeaumont
Viszont ahhoz mostmár h a csoportot behuzzuk belefér minyben a zakó is , ha a másik 3 meccs a miénk lesz .
Az pedig jelentene egy januári wildcard derbit a lembón , simán elfogadtam volna a szezon előtt 😊
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 221
Akadozott a gépezet, de valamennyire érthető két egymást követő Bye week után.
Viszont megvan a szezon leghosszabb punt returnje, 3 yard.
Peszinter Ferenc
Tremon Smith returned a punt for positive yardage! He had one return for three yards in the game, bringing the Packers’ total for 2019 up to minus-8 yards.
casaubon
Ki is vagtuk Smth-t halabol.
jossbeaumont
A csucson kell abbahagyni.
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
A tegnapi meccs után annak a valószínűsége, hogy PO-ba jutunk: 94.6%

#1: 0.7%
#2: 14.7%
#3: 53.3%
#4: 0.0%
#5: 0.4%
#6: 25.4%

A 49ers elleni teljesítményünk alapján nem reális, de akkor is a 15,4%-nak drukkolok.

forrás: Football Outsiders

Szerkesztette: salsa99
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Akadozott a gépezet, de valamennyire érthető két egymást követő Bye week után.
Viszont megvan a szezon leghosszabb punt returnje, 3 yard.
Peszinter Ferenc
Tremon Smith returned a punt for positive yardage! He had one return for three yards in the game, bringing the Packers’ total for 2019 up to minus-8 yards.
casaubon
Ki is vagtuk Smth-t halabol.
Helyette jott a Jags-tol Tyler Ervin.
Hatha...
Kozben meg elerheto lett Trevor Davis is.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Ajjaj. Kokemeny meccs volt ez a hajnali. En is a Hawks-nak szurkoltam, de ijeszto volt a Min.
Bemajreztam kicsit, ami az eselyeinket illeti ellenuk 😕
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 722
Köszi a ma hajnali szurkolást, ezért jár egy jutalomvideó:
 youtu.be/O5FD599sT8k
😊

több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 221
Tremon Smith returned a punt for positive yardage! He had one return for three yards in the game, bringing the Packers’ total for 2019 up to minus-8 yards.
casaubon
Giantsnél utána úgy megijedtek, hogy többször nem is mertek puntolni.
| Vagy belátták, hogy a védelem ellen simán tudnak haladni. Ha igaz, akkor 50-szer engedtek 20+ yardot. |
Peszinter Ferenc
En elfogadom, ha mas se puntol majd, viszont haromszor eladja a labdat 😊

| Es igen, az engedett 20+ yardos jatek tenyleg rengeteg, es meg rosszabb, hogy volt benne jonehany futas is. |
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Tremon Smith returned a punt for positive yardage! He had one return for three yards in the game, bringing the Packers’ total for 2019 up to minus-8 yards.
casaubon
Giantsnél utána úgy megijedtek, hogy többször nem is mertek puntolni.
| Vagy belátták, hogy a védelem ellen simán tudnak haladni. Ha igaz, akkor 50-szer engedtek 20+ yardot. |
több mint 4 éve
jabi Green Bay Packers 129
Mit gondoltok, mivel járnánk jobban hosszabb távon, mai/holnapi hawks vagy vikings győzelemmel?
AaronRoberts
Szvsz inkább hawks, ők még játszanak a SF-val, a viksnak mi leszunk a "legnagyobb" kihívás
jabi
Épp ellenkezőleg gondolom. Nyerjen a Vikings, ellenük még tudjuk tartani a mérlegünket, a Seahawks meg elszabadulhat. És ha valós contendernek gondoljuk magunkat meg is kell verni a Vikings-et Minnesotában! És a Cél a top2 pozíció valamelyike.
salsa99
Én pesszimistább vagyok. Top2-re esélyt nem sokat látok.
Szerintem ha akarunk otthon PO meccset játszani, akkor nagyon kelleni fog az egy meccs előny a vikingek előtt.
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 221
Akadozott a gépezet, de valamennyire érthető két egymást követő Bye week után.
Viszont megvan a szezon leghosszabb punt returnje, 3 yard.
Peszinter Ferenc
Tremon Smith returned a punt for positive yardage! He had one return for three yards in the game, bringing the Packers’ total for 2019 up to minus-8 yards.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Szerintem lényegtelen mások mit játszanak. Nekünk könnyű a sorsolásunk, kb. mindet hozni illene. Húzzuk be a csoport, vigyünk Wisconsinba po meccset, aztán lesz valami. Illetve azért van még hová fejlődni...
twitch(4thline)
Agree, PO meccs a Lambeun az egy olyan valami amit szezon elott barki alairt volna. Nem is nagyon van bennunk iden tobb, ez a realis cel. Ott meg mar tokmindegy.
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Szerintem lényegtelen mások mit játszanak. Nekünk könnyű a sorsolásunk, kb. mindet hozni illene. Húzzuk be a csoport, vigyünk Wisconsinba po meccset, aztán lesz valami. Illetve azért van még hová fejlődni...
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Mit gondoltok, mivel járnánk jobban hosszabb távon, mai/holnapi hawks vagy vikings győzelemmel?
AaronRoberts
Szvsz inkább hawks, ők még játszanak a SF-val, a viksnak mi leszunk a "legnagyobb" kihívás
jabi
Épp ellenkezőleg gondolom. Nyerjen a Vikings, ellenük még tudjuk tartani a mérlegünket, a Seahawks meg elszabadulhat. És ha valós contendernek gondoljuk magunkat meg is kell verni a Vikings-et Minnesotában! És a Cél a top2 pozíció valamelyike.

Szerkesztette: salsa99
több mint 4 éve
jabi Green Bay Packers 129
Mit gondoltok, mivel járnánk jobban hosszabb távon, mai/holnapi hawks vagy vikings győzelemmel?
AaronRoberts
Szvsz inkább hawks, ők még játszanak a SF-val, a viksnak mi leszunk a "legnagyobb" kihívás
több mint 4 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Mit gondoltok, mivel járnánk jobban hosszabb távon, mai/holnapi hawks vagy vikings győzelemmel?
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mason Crosby flew home to Texas on Friday to be with his brother, whose wife Brittany lost her battle with ovarian cancer. He met the team in New Jersey, made all his kicks and now is flying back home to rejoin his family. He'll take the game ball with him. Coach Matt LaFleur presented it to him in the locker room.

több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Akadozott a gépezet, de valamennyire érthető két egymást követő Bye week után.
Viszont megvan a szezon leghosszabb punt returnje, 3 yard.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
mindenféle értékelés nélkül.
jövőhéten NO-SF

HA nyerünk otthon a Skins ellen (személyes ügynek tekintem, hogy nyerjenek a srácok) akkor mérleget tekintve miztos, hogy utolérjük valamelyik csapatot.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Ez szerintem egy igen jó értékelés az offense állapotáról, küldöm annak, aki szereti:

 www.acmepackingcompany.com/2019/11/27/20984169/packers-have-not-re-captured-offensive-rhythm-after-davante-adams-return
salsa99
Jó kérdés, hogy ebben Rodgers vagy LaFleur a hibás inkább. Matt nem készíti fel eléggé az Ot amikor van Adams vagy csinál ő bármit ha a no1 WR ott a pályán akkor Rodgers őt olvassa mindig.
Érzésre egyébként én ebben kicsit inkább AR felé hajlok. És itt üt vissza picit az egyik legjobb tulajdonsága, hogy borzasztóan vigyáz a labdára. Az elmúlt 27 meccsen 4 int. Nem akar intet dobni és ha tudja hogy a pályán van Adams vs. Lazard, Graham stb... Akkor ha a mindenki másból nem szakadt el valaki látványosan akkor ő inkább Davantera dobja.

A kérdés, hogy 35 évesen ez a "berögződés" fog-e változni.
Nem erős a receiving corp de hogy játékról játékra ne lenne soha senki kicsit üresen az túlzás. Főleg, hogy nem kell 3m-re megverni a védőt. Ha valahova bedobható a labda AR nagyrészt be tudná tenni. De a biztosabb opció a "fel Adamsre, aztán lesz valami".
alatriste
Azert mas csapatok szurkoloi ezert elutnenek minket a hetesbusszal, hogy azon szomorkodunk, hogy a csapat mennyivel jobban megy a WR1 nelkul, mert akkor MLF jatekat muszaj jatszani, mig ha fent van a sztarelkapo, akkor Arod "vegul" mindig ugy dont, h tolja a McC-tol orokolt Adams one man show-t...
Aaron sem fiatalodik, es ertem, h van a kemia, de ugy lattam, nyerni eddig ő is szeretett -ezert erthetetlen ami tortenik.
A 49 ellen az volt a magyarazata, h azert nem volt pl. RB passz (AJ-nek egyszer sem), mert a vedelem ugy allt fel, h esely sem volt ra. Ezt pedig mind Sherman, mind a video cafolta.
Ez semennyire sem objektiv megfigyeles, de amikor a 49 ellen az elso 2 jatek utan nevetseges hibak miatt mar egtunk, ott lattam, h Arod kedve elment az egesztol, indult volna hazafele...
(Ui: nincs nalam nagyobb rajongoja, de neha a hozzaallasa, testbeszede (hello Jay Cutler) azert bosszant).
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez szerintem egy igen jó értékelés az offense állapotáról, küldöm annak, aki szereti:

 www.acmepackingcompany.com/2019/11/27/20984169/packers-have-not-re-captured-offensive-rhythm-after-davante-adams-return
salsa99
Jó kérdés, hogy ebben Rodgers vagy LaFleur a hibás inkább. Matt nem készíti fel eléggé az Ot amikor van Adams vagy csinál ő bármit ha a no1 WR ott a pályán akkor Rodgers őt olvassa mindig.
Érzésre egyébként én ebben kicsit inkább AR felé hajlok. És itt üt vissza picit az egyik legjobb tulajdonsága, hogy borzasztóan vigyáz a labdára. Az elmúlt 27 meccsen 4 int. Nem akar intet dobni és ha tudja hogy a pályán van Adams vs. Lazard, Graham stb... Akkor ha a mindenki másból nem szakadt el valaki látványosan akkor ő inkább Davantera dobja.

A kérdés, hogy 35 évesen ez a "berögződés" fog-e változni.
Nem erős a receiving corp de hogy játékról játékra ne lenne soha senki kicsit üresen az túlzás. Főleg, hogy nem kell 3m-re megverni a védőt. Ha valahova bedobható a labda AR nagyrészt be tudná tenni. De a biztosabb opció a "fel Adamsre, aztán lesz valami".


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Ez szerintem egy igen jó értékelés az offense állapotáról, küldöm annak, aki szereti:

 www.acmepackingcompany.com/2019/11/27/20984169/packers-have-not-re-captured-offensive-rhythm-after-davante-adams-return

Szerkesztette: salsa99
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Az AR sokat tartja a labdat kepletbol mindig kihagyjak azt hogy nincs kinek. Keves olyan hatsokameras ismetlesre emlekszem ahol azt mutattak hogy ott volt a szabad ember..
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Ne, haragudj, de nem lehet téged komolyan venni ilyen névvel.. 😀 😀 😀 😀
Zseniális!
James007
 youtu.be/jPS8pfi_lu8?t=6
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bulaga limitáltan edzett és még nem biztos, hogy a 7 végére out. De szerzodtettük Veldheert - veterán OT aki viszont ma még nem volt ott az edzőpályán. Ebből most szerintem még Light lesz.
alatriste
Vagy Turner es Patrick guardkent.
casaubon
Light játéka se volt fedhetetlen szóval van ebben is ráció. A fal bal oldala Linsley-ig elég stabilan működik de ha nincs Bulaga a jobb oldalon van probléma. Turnertől picit többet vártam - nem tudom RTbe mennyire változna a játéka, de ha Patrick jobb RGbe mint Light RTbe végülis megér egy próbát.
AR előtt nem túl könnyű és hálás feladat falnak lenni.
Néha felhúzza a játékukat azzal, hogy jól mozog a zsebben, máskor meg a 4-5mpes dropbackekkel keményen feladja a leckét.
Szóval persze mindenhol alapvetően fontos a jó OL, de vannak QBk mint Rodgers is akiknek komplett stílusváltás kell, ha ez nincs meg. Tud ő 2mp alatt szabadulni a labdától, csak nem nagyon szeret. Meg persze ehhez olyan WRek is kellenek amikből nincs sok.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 221
Bulaga limitáltan edzett és még nem biztos, hogy a 7 végére out. De szerzodtettük Veldheert - veterán OT aki viszont ma még nem volt ott az edzőpályán. Ebből most szerintem még Light lesz.
alatriste
Vagy Turner es Patrick guardkent.