Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
TE Baylis es WR Shepherd elkuldve, Tremon Smith aktivalva practice squadbol, szoval 1 helyunk meg van..?
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Fu nagyon felult mindenki erre a primadonna arogans Rodgers vonatra... Nagyon tultolt tema.
JéBé
Ha nem klappolnak a dolgok Rodgers a meccs alatt nehezen tudja leplezni, hogy a f*sz kivan.
Másrészt egy éve nem tudtam volna elképzelni ezt a fotót. Hasonló mérleggel sem.

 twitter.com/packers/status/1188919781124165632?s=20

Mennyire szól a sajtónak? Januárban megtudjuk.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Darnold és QWill kivételével eladó mindenki a Jetsben.
Szeretem Savaget de ha nem az első körben húzunk volna idén St + Amos FAn akkor most egy 1+3as csomagert sztem a Jets odaadná a Jamal - Robby Andersln kettőst.

De még így is elgondolokodnék. Adams egy all around playa. Alulméretezett de simán állítható ILBbe is, remek a pass rushja.
És persze nem mellékesen imádnám a Packersbe.

Persze kb 0% az esélye. Max egyedül Robby jöhetne de azt mondták egy 4.kort adtak vna a csapatok érte max. Igy nem adja el a Jets. Bar azt nem olvastam h mi is kinaltunk-e érte vmit.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 326
lesz trade? 😀
AJ Green, Austin Hooper,Devante Parker esetleg Mike Evans(esélytelen tudom 😀, de ARod amúgy is jól használja a magas WR-eket, hát Evans-nak még a kezei is brutálisak).
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Martinezről mit mondanak PFF-ék? Szvsz egy nagyon erős közepes tackle gyár ILB aki mindig hozza azt a jó megbízható szintet de nem tartom pótolhatatlannak. Semmiképp sem egy game changer kaliber mondom ezt úgy hogy nagyon kedvelem de ez inkább a karakterének mint a játékának szól.
JéBé
Marrinez potolhatatlan csapaton belül mert nincs egy fél ilbnk se utána.
Ráadásul a D vezére.
Javarészt egyedül áll a két DT mögött.
Szerintem ha kiesne Blake nagy szarban lennénk mert nincs kit tenni a helyére. Ahogy Clark is hasonló.
Nyeli a duplázásokat és így is egész sokszor van ott a labdásnál.
Sok Blake tacke köszönhető annak, hogy Clark megcsinálja neki a helyet.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Clark visszaesett passrushban az ev eleji telejsitmenyhez kepest, de a nagy zuhanasban foleg a futas elleni vedekezesenek gyengesege all szerintem. Amugy 6.2 %-os a nyomasgyakorlasa, amivel a 26. a belso falemberek kozott (van elotte par aki csak keves sznapet jatszott).

Szamai:
 i.imgur.com/mtPiEnI.png

Csapat osszessegeben (2 TE felallas tamadoknal es Base a vedoknel):
 i.imgur.com/mTe3hZt.png

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Martinezről mit mondanak PFF-ék? Szvsz egy nagyon erős közepes tackle gyár ILB aki mindig hozza azt a jó megbízható szintet de nem tartom pótolhatatlannak. Semmiképp sem egy game changer kaliber mondom ezt úgy hogy nagyon kedvelem de ez inkább a karakterének mint a játékának szól.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Érdekesség, hogy Kenny Clarkot idén hogy lepontozza a pff. Szinte totál érthetetlenül.

8 hét után a védőfal játékosok által generált nyomás így néz ki.
Calais C. 42
Donald 39
Cox 33
Atkins 30
Ioannidis - CLARK 29
Ehhez képest a top 3 név pff grade-je 90 körüli. Atkins és a görög légiós is 70 felett. Kenny 67.1.

Futás ellen 13. idén 12db olyan futás megállítással amiből kvázi a védelem jött ki jól. - Magyarul negatív yardos vagy akár plusz, de a szituációban sikeresnek nevezhető játék. (Donaldnak, Campbellnek szintén 12-12 db van, Coxnak 9.)

Tavaly ezekhez a számokhoz képest kevesebb volt a nyomásgyakorlása. Kvázi idén jobb. Bár a sikeres futásmegállítás 17 volt. Szóval ott valóban van egy kisebb visszaesés.

Mindezek ellenére tavaly 8 hét után a pff grade: 90.5.
Idén: 67.1

Nyilván ezek "csak" száraz statok. De ebben a védelemben úgy érzem van 4 olyan játékos akit nagyon nehéz lenne pótolni. Azonban a Smith szerelem ide-oda a két valóban pótolhatatlan személy az Clark és Martinez. És egyre jobban kezd ide tartozni Jaire.

Ezekhez képest nagyon furcsa, hogy egy elitre értékelt játéksból Clark idénre a pff szerint visszasüllyedt egy kvázi átlag/jó játékossá.

Sokat nem kell vele törődni, de mindenképp érdekes.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
Ez a Chiefs Moore-ral (aki egyébként majdnem hibátlanul játszott) is egy playoff csapat, idegenben szerintem ez egy telljes értékű győzelem. LaFelur 4 meccse tartó elkapók nélküli okos játékhívásai meg zseniálisak, már már a rozmárt idézik. Az a 8,5 másodperc amikor nem sikerült senkinek 1v1-be megvernie az emberét eléggé beárazta a corpot. Sajnos nem tűnik úgy hogy bárki feltudna lépni akárcsak egy közepes #2 WR szintre is. Van 2 napunk még valakit szerezni, nem vagyok az értelmetlen pick szórás híve de most talán indokolt lenne. Mahomes-al meg találkozzunk februárban!
JéBé
Miért? Aaron Jones elkapó nem? Csak szopatják az ellenfél DC-it, hogy RB-t írnak mellé 😀
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
primadonna arogans Rodgers vonat
JayB
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 219
Bulaga állítólag kéz sérülést szedett össze és vissza sem tért a pályára.
Az a fránya bye week elég messze van.

Defense-re visszatérve, Burks mikor lesz ready, hogy a fel is küldjék a pályára?
gamerkr
Bulaganak az ujjait probaltak osszerakni, nem hinnem, hogy emiatt akar egy meccset is kihagyna. Burks az elozo ket meccsen jatszott, valoszinuleg most se a serulese miatt nem kapott egy snapet sem a vedelemben.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Azt mondtuk, ez a KC vedelem bearazza a GB O-t.
Egyfelol a WR corps 1-2 villanastol eltekintve nem szerepelt a musorban, a TE-ek szinten.
Viszont egy meglepo, de mukodo csavarral megis nyerni tudott a tamado csapatresz ( nem a D nyerte a meccset).
Akkor most okosabbak lettunk?
2 nap a trade deadline-ig...
Akarhogy is, kene az a hianyzo WR2.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Na pont ez tunik fel nekem is:

I think there’s just such a young energy about this team,” Rodgers tells Tirico. “When you do things for so long, there’s almost an expectation. And we just have so many new guys who haven’t seen me play a whole lot over the years. There’s a new staff who hasn’t been in the same locker room or meeting rooms or on the field at Lambeau here and seen that. That's one part of it.

“The other part is we just really enjoy each other. This is one of the closest teams we’ve had, and definitely one of the closest teams that we’ve had in a long time. It’s just a new energy. There’s an excitement. The guys are having fun. . . . It’s been fun to see guys come together and genuinely enjoy working together. ...

“I think we’ve brought in some hungry guys, and it’s just changed kind of the fun meter in the locker room,” Rodgers said. “Guys are really enjoying each other a lot.”
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Fu nagyon felult mindenki erre a primadonna arogans Rodgers vonatra... Nagyon tultolt tema.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A jó hangulat és együttes öltözőt addig nem nehéz összetenni amíg megy a szekér. 7-1-nél gond is volna ha nem lenne minden fiszi-fasza.
Jól indul a MLF éra, de azért a mindenki haver dologgal várnék addig amíg nem jön 1-1 nagyobb pofon. Akár egy 2-3 meccses L széria, akár egy fájóbb PO vereség keretein belül.
De eddig persze nagyon ül az új mentalitás. Én sem elsősorban a csapatot féltem, hanem, hogy AR ha valahogy elkezd nem menni a szekér be ne durcizzon valamin. Bár talán ő is kezdi kicsit levetkőzni a primadonna énjét idén. Azért időnként látni még a pályáról való levonulásokkor. Nem könnyű eset az öreg, de hát ezt tudja mindenki, tudta Matt is. Remélem akkor is kezelni tudja majd.

Más:
ZSmith 8., PSmith 15. az irányítóra helyezett siettetésekben idén a ligában 37 és 29-el összesen 66. Ezzel ha nem néztem el (nem tuti) a 3. legjobb edge duó a ligában a Griffen - Hunter (96 - aztabüdösk...), Jordan - Davenport (82) után.
alatriste
Kezdi levetkozni? Bocs, de akkor te mast nezel. 8) Legalabb ket-harom meccsen volt olyan „beszelgetese” LaFleurrel, ami egy edzo szamara eleg magalazo volt, nevezetesen hogy Rodgers raformedt es osztotta neki az eszt.

A baj az, hogy az ilyenek idovel a 7–1-es csapatnal is at tudnak menni negativ hullamba, foleg, ha Rodgers megint bekattan, mert o aztan barmikor kepes meghulyulni. En tovabbra sem vagyok meggyozodve arrol, hogy ez a Packers tenylegesen LaFleur csapata lehet/lesz, es nem Rodgerse.

Viszont ez nem most fog kibukkanni, hanem maximum idovel, ugyhogy nem azert mondom, hogy negativkodjak, en mindenesetre azert iden mar nem egyszer lattam, hogy Rodgers nem tiszteli kellokeppen LaFleurt.

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A jó hangulat és együttes öltözőt addig nem nehéz összetenni amíg megy a szekér. 7-1-nél gond is volna ha nem lenne minden fiszi-fasza.
Jól indul a MLF éra, de azért a mindenki haver dologgal várnék addig amíg nem jön 1-1 nagyobb pofon. Akár egy 2-3 meccses L széria, akár egy fájóbb PO vereség keretein belül.
De eddig persze nagyon ül az új mentalitás. Én sem elsősorban a csapatot féltem, hanem, hogy AR ha valahogy elkezd nem menni a szekér be ne durcizzon valamin. Bár talán ő is kezdi kicsit levetkőzni a primadonna énjét idén. Azért időnként látni még a pályáról való levonulásokkor. Nem könnyű eset az öreg, de hát ezt tudja mindenki, tudta Matt is. Remélem akkor is kezelni tudja majd.

Más:
ZSmith 8., PSmith 15. az irányítóra helyezett siettetésekben idén a ligában 37 és 29-el összesen 66. Ezzel ha nem néztem el (nem tuti) a 3. legjobb edge duó a ligában a Griffen - Hunter (96 - aztabüdösk...), Jordan - Davenport (82) után.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Plusz, úgy tűnik a játékosok is szeretik. Az egyetlen fenntartásom is ezzel kapcsolatos. Lehet, hosszútávon visszaüthet ez a bratyizós viszony. Egy kis szigor sosem árt. Lásd, Belichick
SBL
A McCarthy-fele tekintelyelvu felfogas (ha nem jatszotok eleg jol, ocska hotelben rohadhattok) utan a fentiek miatt neha ijeszto ez a hangnem az oltozoben, pl. hogy fellas-nak szolitja a csapatot a videoban MLF.
De az igaz, h fantasztikus a hangulat, es olyan, mintha a jatek oromeert jatszananak, en ilyet nem lattam, nem hallottam GB szinekben.
Ugy latszik, bizonyitot MaLF a jatekosoknak is (es minden hibaert azonnal elvitte a balhet is), es igaz, h nevetseges lenne, ha a nala tapasztaltabb, v akar idosebb jatekosoktol az ev elejen a nagy semmire (0 km-es foedzosegre) tiszteletet vart volna.
Amig fut a szeker, ilyenek az eredmenyek, nem elnek vissza vele a jatekosok, addig ez plusz pozitiv energiat ad.
Es ez a GB nem tudom, h mire fog jutni, de rengeteg pozitiv figura jott ossze benne, akar a regi veteranok (Bulaga, Tramon, Bakh), akar a fiatalabbak (Martinez, Alexander, Clark), akar az igazolasok (Smiths, Lewis, de en Grahamat is ide sorolom) kozott.
Szep es ritka egyuttallas...
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nem láttam a meccset, de az összefoglaló alapján jó kis meccs lehetett. Tovább a lenini úton!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Jól keveri a lapokat, jól menedzseli a játékot és jó playbook-ot tett le az asztalra. (vagy Hackett?)
Plusz, úgy tűnik a játékosok is szeretik. Az egyetlen fenntartásom is ezzel kapcsolatos. Lehet, hosszútávon visszaüthet ez a bratyizós viszony. Egy kis szigor sosem árt. Lásd, Belichick

SBL
1..2...3 Family! skandálás amit mindig nyomatnak valahogy nagyon illik most ehez a brigádhoz, persze elcsépelt meg valószínűleg 10 másik csapatnál is ez megy de évek óta nem éreztem ennyire hitelesnek mint most. Ehhez kellett ez a LaFleur féle pozitív energy nameg a szószólók mint ZaDarius Smith de Jaire és a Williamsek is felelősek érte - már amennyire ezt a sok megosztott videóból innen onnan le lehet szűrni. Megvannak a leaderek és eszméletlen jó a hangulat, évek óta nem láttam itt ilyet. Lesznek majd még pofonok meg szar időszakok de kezd kirajzolódni hogy ez nem valami fugazi, csapat van.
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bulaga állítólag kéz sérülést szedett össze és vissza sem tért a pályára.
Az a fránya bye week elég messze van.

Defense-re visszatérve, Burks mikor lesz ready, hogy a fel is küldjék a pályára?

több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 152
Valóban nem volt valami fényes, amit az elkapók mutattak, de ne felejtsük el, hogy a Chiefs pass defense az egyik legjobb most a ligában! Az is igaz, hogy mivel a futók szinte folyamatosan LB-kkel futottak könnyen meg lehet őket játszani, nem nagyon kellett erőltetni a rizikósabb WR-CB párosokat.
Szerintem ha Adams visszajön összességében jó lesz ez a csapatrész főleg úgy, hogy a futókra is lehet számitani elkapásban.
Amit Virág Elvtársat illeti, teljesen egyetértek az előttem szólókkal.
Jól keveri a lapokat, jól menedzseli a játékot és jó playbook-ot tett le az asztalra. (vagy Hackett?)
Plusz, úgy tűnik a játékosok is szeretik. Az egyetlen fenntartásom is ezzel kapcsolatos. Lehet, hosszútávon visszaüthet ez a bratyizós viszony. Egy kis szigor sosem árt. Lásd, Belichick

Egyébként megemelem a kalapom a Kansas előtt. Egy ilyen kórház csapattal is végig meccsben voltak, úgy, hogy nem játszottunk rosszul. Hiába na, a Rozmár nagy mágus! Élmény nézni a Chiefs támadójátékát. Főleg ha majd a Vikingek ellen blilliroznak. 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
meg persze a fumble-szerencse...).

jossbeaumont
A Pats meccsen ennél sokkal mákosabb fumble-k esetén ment az ujjongás, hogy micsoda védelem, megint labdát szereztek, nálunk meg a végén ott volt a kis fanyalgás, hogy a - kötelező - győzelmünkhöz az is kellett, hogy a Chiefs elveszítse a labdát..

Mindez nézőpont kérdése, de én inkább a védelemnek adom a fumble-t, mint a szerencsének. Megérdemlik! 😊
James007
Én tudok örülni a mákos labdaszerzéseknek is (szerencsére rohadt sok van belőle az idényben 😀 ), tegyél így te is, és ne érdekeljen, mit gondolnak mások 😀

Én simább meccset vártam, és a kezdés olyan is volt, úgyhogy nekem tetszett, mert hoztátok a +4-et, de közben mégsem volt az a nagy fölény, amit vártam, szal nekem ez win-win 😀

több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Alakulunk , bitang nehéz volt de pont azt kaptam a Kansastől amit vártam..Reid remekül keverte a lapokat ...tele vannak Ofense oldalon extra játékosokkal (Kelce-Hill-Watkins ) van egy jo szisztéma , amiben Moore is hatékony tud lenni.

Múlthéten is írtam már és egyetértek az előttem leírtakkal MLF-nek jár a pacsi ...az O egyre jobb miközben wr oldalon igencsak szedett-vedett a brigád ..de még így is tudunk folyamatosan haladni .
Én továbbra is próbálnék hozni piac zárás előtt egy elkapót ..a visszatérő Adams mellett ez nagy lökést tudna adni .
Nagyon tetszik ahogy az Rb tandemet használjuk folyamatosan keresve azt matchup-ot ahol könnyű dolguk lehet ...na ilyen nem volt MM-nél ..futó vagy mész a backfieldre . Apropó 8 meccs után több győzelmünk van mint tavaly... 😊

Azért a Flea flickert lehet még gyakorolni 😀
Aaron pedig kezd ténylegesen MVP formába kapcsolni .
Így tovább !
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Ez a Chiefs Moore-ral (aki egyébként majdnem hibátlanul játszott) is egy playoff csapat, idegenben szerintem ez egy telljes értékű győzelem. LaFelur 4 meccse tartó elkapók nélküli okos játékhívásai meg zseniálisak, már már a rozmárt idézik. Az a 8,5 másodperc amikor nem sikerült senkinek 1v1-be megvernie az emberét eléggé beárazta a corpot. Sajnos nem tűnik úgy hogy bárki feltudna lépni akárcsak egy közepes #2 WR szintre is. Van 2 napunk még valakit szerezni, nem vagyok az értelmetlen pick szórás híve de most talán indokolt lenne. Mahomes-al meg találkozzunk februárban!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Aaron Jones 22,7 yardot átlagolt elkapasonként. 226 scrimmage yard ebből 159 elkapva (a csapat többi játékosa összesen 146-al) + a 2 TD.

Hihetetlen mit művelt. És a végén hozta a Wt erő yardokat futva is 5.2-es átlaggal összességében.


Liverpool Fc fan