Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Ez számolja
 www.nflpenalties.com


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 359
Úgy néz ki Mahomes nélkül vár minket a KC. Jobbulást neki, sajnálom, mert kíváncsi lettem volna mire megyünk ellene. 9 sack a Broncos ellen, az OL, Rodgers mennyit enged?
Tactful Cactus
Hát ez attól függ nennyi fantom illegal hand usage-t meg hány holdingot látnak meg a bírók 😀 Viccet féltetéve a Broncos O line egy kupac szar volt tegnap, Flacco meg mint egy szobor állt a zsebben... A KC se minden meccsen szed össze 9 sacket. Reálisan én azt mondom max 2-3...
Tomcsik
illegal hands to the face-t nem számol a Lions topicban felvetett oldal, de offensive holdingban szerintem több vagy hasonló mennyiségű penaltyt kaptunk az utóbbi 10 évben, mint a Lions, vagy pl. a Bears. 😊 Mondjuk ez AR stílusát ismerve nem is csoda, de úgy néz ki, kinövi ezt is, sűrűbben elfogadja a tutit a nagy játék lehetősége helyett
Gergőbácsi
Olyan szabály nincs, hogy illegal hands to the face. Olyan van, hogy illegal use of hands. Ez pedig a nyaki és fej területének támadását jelenti. A bírók valami olyasmit nyilatkoztak, hogy a az adott terület irányaba történő erőhatás kifejtését büntetik. Mivel ez nem visszanézhető, élőben kell megítélniük, ami azért nehéz. Pedig ez is lehetne simán visszanézhető.
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 359
Furcsa, h Kumerow annak ellenere ennyire non-faktor, h azert palyan van, es lassan mar senki mas nem maradt, akinek passzolni lehetne.
Tudom, h ez mar nem az eloszezon, es nem az edzes, de ennel tobbet gondoltam ...
jossbeaumont
Ez a Kumerow dolog kissé túl lett hypeolva. Még nem mutatott semmit a rendes szezonban. Soha nem is értettem ezt a nagy várakozást irányban.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Úgy néz ki Mahomes nélkül vár minket a KC. Jobbulást neki, sajnálom, mert kíváncsi lettem volna mire megyünk ellene. 9 sack a Broncos ellen, az OL, Rodgers mennyit enged?
Tactful Cactus
Hát ez attól függ nennyi fantom illegal hand usage-t meg hány holdingot látnak meg a bírók 😀 Viccet féltetéve a Broncos O line egy kupac szar volt tegnap, Flacco meg mint egy szobor állt a zsebben... A KC se minden meccsen szed össze 9 sacket. Reálisan én azt mondom max 2-3...
Tomcsik
illegal hands to the face-t nem számol a Lions topicban felvetett oldal, de offensive holdingban szerintem több vagy hasonló mennyiségű penaltyt kaptunk az utóbbi 10 évben, mint a Lions, vagy pl. a Bears. 😊 Mondjuk ez AR stílusát ismerve nem is csoda, de úgy néz ki, kinövi ezt is, sűrűbben elfogadja a tutit a nagy játék lehetősége helyett

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 219
Furcsa, h Kumerow annak ellenere ennyire non-faktor, h azert palyan van, es lassan mar senki mas nem maradt, akinek passzolni lehetne.
Tudom, h ez mar nem az eloszezon, es nem az edzes, de ennel tobbet gondoltam ...
jossbeaumont
Azert nem veletlen, hogy egy csapatnal se ragadt meg korabban...
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Woodson ma meglátogatta a csapatot.
Talán meglehetne vele próbálkozni WR poszton.
gamerkr
Haaat ez keeeesz 😀
Ahogy Tramonnal beszelget, mint egy parodia, oooriasi..
"Meeeen, we he' A Ro' meeen..."
jossbeaumont
"I ain't gonna say no names who taught me, but you know..." mielőtt kb három 20 másodpercben leírta Woodsont 😀 Aztán ... nagy arc. És mennyit szidtuk az öreget...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Furcsa, h Kumerow annak ellenere ennyire non-faktor, h azert palyan van, es lassan mar senki mas nem maradt, akinek passzolni lehetne.
Tudom, h ez mar nem az eloszezon, es nem az edzes, de ennel tobbet gondoltam ...
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Woodson ma meglátogatta a csapatot.
Talán meglehetne vele próbálkozni WR poszton.
gamerkr
Haaat ez keeeesz 😀
Ahogy Tramonnal beszelget, mint egy parodia, oooriasi..
"Meeeen, we he' A Ro' meeen..."
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Woodson ma meglátogatta a csapatot.
Talán meglehetne vele próbálkozni WR poszton.

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Úgy néz ki Mahomes nélkül vár minket a KC. Jobbulást neki, sajnálom, mert kíváncsi lettem volna mire megyünk ellene. 9 sack a Broncos ellen, az OL, Rodgers mennyit enged?
Tactful Cactus
Hát ez attól függ nennyi fantom illegal hand usage-t meg hány holdingot látnak meg a bírók 😀 Viccet féltetéve a Broncos O line egy kupac szar volt tegnap, Flacco meg mint egy szobor állt a zsebben... A KC se minden meccsen szed össze 9 sacket. Reálisan én azt mondom max 2-3...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Adams out szombatra.
Savage, Geronimo, MVS, Tonyan nem edzett. Közülük szerintem max MVS lesz játékra alkalmas.
Tramon, Kenny Clark és Jimmy Graham viszont edzett, ők valószínüleg játszani fognak.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Long list of players not practicing:

• Davante Adams (toe)
• Geronimo Allison (concussion/chest)
• Marquez Valdes-Scantling (ankle/knee)
•Jimmy Graham (ankle)
• Robert Tonyan (hip)
• Darnell Savage (ankle)
• Kenny Clark (calf)
• Tramon Williams (unknown)
gamerkr
Clark nagyon hiányozna, mert a Raiders-nél is sérült a WR sor nagy része, ezért biztos sokat fognak futni.
Lazard time 😀 ARod bízik benne, a srácnak meg van a kellő önbizalma, 100+yard ,minimum 1TD! 😀 Go Pack Go!
Pep71
Volt egy mozdulat egy sideline catch után, ahogy ment előre tovább, a földbe akarta döngölni a szerelni próbáló db-t. Remélem az edzők is figyelnek 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Mahomes nem jatszik ellenunk a jovo heten, sot talan a szezonban sem 😕
Gyors jobbulast neki, szurkolunk erte!
A csereje is siman lehozta Denver ellen a meccset, nem lesz egy setagalopp.

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Úgy néz ki Mahomes nélkül vár minket a KC. Jobbulást neki, sajnálom, mert kíváncsi lettem volna mire megyünk ellene. 9 sack a Broncos ellen, az OL, Rodgers mennyit enged?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 326
Long list of players not practicing:

• Davante Adams (toe)
• Geronimo Allison (concussion/chest)
• Marquez Valdes-Scantling (ankle/knee)
•Jimmy Graham (ankle)
• Robert Tonyan (hip)
• Darnell Savage (ankle)
• Kenny Clark (calf)
• Tramon Williams (unknown)
gamerkr
Clark nagyon hiányozna, mert a Raiders-nél is sérült a WR sor nagy része, ezért biztos sokat fognak futni.
Lazard time 😀 ARod bízik benne, a srácnak meg van a kellő önbizalma, 100+yard ,minimum 1TD! 😀 Go Pack Go!
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Long list of players not practicing:

• Davante Adams (toe)
• Geronimo Allison (concussion/chest)
• Marquez Valdes-Scantling (ankle/knee)
•Jimmy Graham (ankle)
• Robert Tonyan (hip)
• Darnell Savage (ankle)
• Kenny Clark (calf)
• Tramon Williams (unknown)

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Úgy döntöttem, hogy inkább ide írom, nem a Lions topikba, mert nem akarom őket hergelni ezzel, de a bírók teljesen vakon voltak az egész meccsen, össze-vissza fújtak.

Volt ott lejáró támadóidő mindkét oldalon, Golladay-nél a flea flicker esetében a szemközti kameraállásból nézve fumblegyanús helyzet, be nem dobott holdingok és facemaskek mindkét oldalon, hülyén bedobott DPI és IUH (Flowers-esetek), idióta módon megítélt elkapás-nem elkapás nálatok, kérdéses 4 th Td a Lionsnál, elnézett false start a Lions egyik FG drivejánál,...

Legalább 10-15 hibát fel lehetne sorolni, ha nagyítóval és kikockázva nézem és volt köztük több ordas is, kb azonos arányban.
Fast Willie
Ebben igazad van, csak azt is figyelembe kell venni, hogy egyrészt nem tudod kimatekozni, hogy vajon melyik hiba akkor ott pontosan milyen hátrányt jelentett, mert minden szituáció más és más. Darabra nem lehet egyszerűen őket összeadni, mert előfordul, hogy egy 5 yardos egyszerű holding az adott pillanatban döntő segítség, más esetben meg egy 30 yardos DPI sem segítség. Szóval nagyon nehéz lemérni és összehasonlítani az ide-oda elkövetett hibákat.

Másrészt pedig van a hiba elkövetésének egy olyan aspektusa amit nem lehet figyelmen kívül hagyni. A focista is hibázik időnként, előfordul, hogy a bekanyarodó, lábára érkező labdát az égbe küldi a háló helyett. Ha ez a meccs közben történik, akkor káromkodik egyet a szurkoló, és nézi tovább a meccset. Ha viszont a 90. percben történik, akkor az megragad, akár egész karrierjére ráragadhat a játékosra. Ugyanez igaz a meccsek vég szakaszaiban, utolsó, döntő playekben elkövetett hibákra. Ha a tavaly NFC döntőn elkövetett durva hiba az alapszakasz valamelyik random fordulójában, 7 órás sávban a 2. negyed közepén történik valahol, akkor már 2 nap múlva senki nem emlékszik rá. De nem akkor történt, hanem kiemelt pillanatban, olyan szituációban, amikor NEM SZABAD megtörténnie, mert hosszú távú, káros hatásai lehetnek.

Ha már jogászok is hozzászóltak, olyan ez, mint az igaszságszolgáltatásban elkövetett hibák. Ha egy vidéki kis bíróságon egy random nevenincs ügyben követnek el egy hibát, akkor az érintetteken kívül senki nem is tud róla. Ha viszont kiemelt, a széles nyilvánosságot érdeklő ügyben követik el ugyanazt a hibát, akkor az az egész igazságszolgáltatás tekintéjének árt (árthat).

Namost, tökéletes játékvezetés sincs, és hibátlanul működő igazságszolgáltatás sincs. Viszont fontos, hogy megőrizze mindkettő a bizalmat, ehhez pedig nélkülözhetetlen, hogy a kiemelt eseteknél a hibázó, illetve a történteket "megmagyarázó" ne vonja meg a vállát és mondja azt, hogy bocsi, de hibák voltak, vannak és lesznek is. És azt se csinálja, hogy előkotor statokat, azt próbálva bizonygatni, hogy hibák bizony történtek ide is meg oda is. Ilyenkor az egyetlen helyes reakció az, hogy a felelős kiáll, bevállalja teljesen a hibát, és esküt tesz, hogy az életben soha többet ilyen hiba nem fog előfordulni. Akkor is, ha tudja, hogy ez lehetetlen.
peterk2005
Mindenben igazad van, én ezt arra reflektálva írtam, hogy csaltak. Ha ennyi bírói hiba történik egy meccsen, akkor nehéz belelátnom a koncepcionális irányítottságot.
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Most hadd legyek én a kevésbé optimista. Ismerve Rodgers hosszú bizalom kiépülési mutatóját, És Grant csapatok közötti lefelé bukdácsolását az elmúlt években, nem hiszem, hogy ő lesz a megmentőnk idén. Amit viszont teljesen nem értek, hogy miért kellett Tra Carson-t elbocsátani. A Dallas meccs előtt Jamaal hiányában átugrotta a depth charton Dexter Williams-t, nyilván a jobb pass catching is blokkolási technikájának köszönhetően, amikre WR-ek hiányában most is nagy szükség lenne. Ráadásul szerintem elég korrekt meccse volt Dallasban.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Grant első 3 évében LaFleur volt az OC, Devante Adams-el meg közösen készültek korábban és állítólag elég jókat mondott a route running skilljeiről. Slotban számítunk rá, meg talán tud egy kicsit segíteni a Radiers playbookban is 😊
(Sok választás mondjuk nem volt, nem edzett ma Adams, Allison, Valde- Scantling és Graham se...

Szerkesztette: JéBé
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jött WR...
És egyéb rostert érintő hírek.
Sternberger lehetne nagy erősítés - de az erős terhelhetősége valószínűleg még messze.

 twitter.com/RobDemovsky/status/1184585570179342336?s=20
alatriste
A jó hír, hogy slotban használható. Szerintem a passzok jó ha 10%-a ment eddig középre, mondjuk emberező védelmek ellen majdnem mindegy is.
LN
És még a neve is ismerősen cseng 😀

több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jött WR...
És egyéb rostert érintő hírek.
Sternberger lehetne nagy erősítés - de az erős terhelhetősége valószínűleg még messze.

 twitter.com/RobDemovsky/status/1184585570179342336?s=20
alatriste
A jó hír, hogy slotban használható. Szerintem a passzok jó ha 10%-a ment eddig középre, mondjuk emberező védelmek ellen majdnem mindegy is.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
"The Packers' DNP list on Wednesday includes Graham, Davante Adams (toe), Marquez Valdes-Scantling (ankle, knee), and Geronimo Allison (concussion, chest). If you're reading this, there's a chance the Packers call you for a pass-catching tryout at this point." lol
Sanco
Ez azért menő mert a WR 1 - 2 - 3 és az első számú TEről van szó.
A Giantsnél volt hasonló helyzet idén év elején.
Nem csodálkoznék, ha AB lassan bekopogtatna. Bár nálunk se buli se jó idő szóval tudja fene.
Mindenesetre remélem fel se merül Gute-k fejében.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
"The Packers' DNP list on Wednesday includes Graham, Davante Adams (toe), Marquez Valdes-Scantling (ankle, knee), and Geronimo Allison (concussion, chest). If you're reading this, there's a chance the Packers call you for a pass-catching tryout at this point." lol
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jött WR...
És egyéb rostert érintő hírek.
Sternberger lehetne nagy erősítés - de az erős terhelhetősége valószínűleg még messze.

 twitter.com/RobDemovsky/status/1184585570179342336?s=20


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy döntöttem, hogy inkább ide írom, nem a Lions topikba, mert nem akarom őket hergelni ezzel, de a bírók teljesen vakon voltak az egész meccsen, össze-vissza fújtak.

Volt ott lejáró támadóidő mindkét oldalon, Golladay-nél a flea flicker esetében a szemközti kameraállásból nézve fumblegyanús helyzet, be nem dobott holdingok és facemaskek mindkét oldalon, hülyén bedobott DPI és IUH (Flowers-esetek), idióta módon megítélt elkapás-nem elkapás nálatok, kérdéses 4 th Td a Lionsnál, elnézett false start a Lions egyik FG drivejánál,...

Legalább 10-15 hibát fel lehetne sorolni, ha nagyítóval és kikockázva nézem és volt köztük több ordas is, kb azonos arányban.
Fast Willie
Ebben igazad van, csak azt is figyelembe kell venni, hogy egyrészt nem tudod kimatekozni, hogy vajon melyik hiba akkor ott pontosan milyen hátrányt jelentett, mert minden szituáció más és más. Darabra nem lehet egyszerűen őket összeadni, mert előfordul, hogy egy 5 yardos egyszerű holding az adott pillanatban döntő segítség, más esetben meg egy 30 yardos DPI sem segítség. Szóval nagyon nehéz lemérni és összehasonlítani az ide-oda elkövetett hibákat.

Másrészt pedig van a hiba elkövetésének egy olyan aspektusa amit nem lehet figyelmen kívül hagyni. A focista is hibázik időnként, előfordul, hogy a bekanyarodó, lábára érkező labdát az égbe küldi a háló helyett. Ha ez a meccs közben történik, akkor káromkodik egyet a szurkoló, és nézi tovább a meccset. Ha viszont a 90. percben történik, akkor az megragad, akár egész karrierjére ráragadhat a játékosra. Ugyanez igaz a meccsek vég szakaszaiban, utolsó, döntő playekben elkövetett hibákra. Ha a tavaly NFC döntőn elkövetett durva hiba az alapszakasz valamelyik random fordulójában, 7 órás sávban a 2. negyed közepén történik valahol, akkor már 2 nap múlva senki nem emlékszik rá. De nem akkor történt, hanem kiemelt pillanatban, olyan szituációban, amikor NEM SZABAD megtörténnie, mert hosszú távú, káros hatásai lehetnek.

Ha már jogászok is hozzászóltak, olyan ez, mint az igaszságszolgáltatásban elkövetett hibák. Ha egy vidéki kis bíróságon egy random nevenincs ügyben követnek el egy hibát, akkor az érintetteken kívül senki nem is tud róla. Ha viszont kiemelt, a széles nyilvánosságot érdeklő ügyben követik el ugyanazt a hibát, akkor az az egész igazságszolgáltatás tekintéjének árt (árthat).

Namost, tökéletes játékvezetés sincs, és hibátlanul működő igazságszolgáltatás sincs. Viszont fontos, hogy megőrizze mindkettő a bizalmat, ehhez pedig nélkülözhetetlen, hogy a kiemelt eseteknél a hibázó, illetve a történteket "megmagyarázó" ne vonja meg a vállát és mondja azt, hogy bocsi, de hibák voltak, vannak és lesznek is. És azt se csinálja, hogy előkotor statokat, azt próbálva bizonygatni, hogy hibák bizony történtek ide is meg oda is. Ilyenkor az egyetlen helyes reakció az, hogy a felelős kiáll, bevállalja teljesen a hibát, és esküt tesz, hogy az életben soha többet ilyen hiba nem fog előfordulni. Akkor is, ha tudja, hogy ez lehetetlen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)