Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 326
Sanders-re kéne lecsapni, elvileg második körért lehet vinni, bőven megérné, nagyon nagy király szerintem! 😀
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 219
Gary ordas nagy bust lesz valszeg, szo szerint semmit nem mutatott, szinte palyan sincs. Az egyetlen sacknel amit szerzett blokkolatlan maradt. Meg special teamsben sem jatszik. Persze ennyi belefer, az elmult ket dtafton 6 kezdo jatekost szereztunk es ez meg tobb is lehet.
JayB
Egyreszt (legalabbis a PFF szerint, de valahol mashol, talan az ESPN-en is kulon kiemeltek) a mostani volt a legjobb meccse, futas ellen pl. a csapat legjobbja volt. A snapek kb. negyedeben volt palyan. Masreszt gondolj pl. Clowney elso (ket) evere. De meg lehet nezni tobb mas, ennyire elol draftolt edge jatekost, mit mutattak elso evukben.

Ez persze nem jelenti, hogy biztosan nem lesz bust, de egyelore meg legyunk turelmesek.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Ha Sanu masodik kor rengeteg de valszeg ugyis bejon mert Belichick dontese😀
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 152
Sanut elvitte a pats egy 2. körért. Nem vagyok képben a sapkával kapcsolatban de nem érte volna meg nekunk is? Wr2-nek sztem elég jó
jabi
Bár szeretem az agilitását, de szerintem nem nagyon ért volna meg egy 2. kört. Ha csak nem kell Adamst sokáig nélkülözni. (talán még akkor sem). 30 éves és átlag kb. 600 yardot csinált eddig évenként. Úgy, hogy nem egy világtalan QB dobált neki. 7.5 millát foglal a sapkából. Azt a 600 yardot MSV is összeszorgoskodja tizede pénzért.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Sanut elvitte a pats egy 2. körért. Nem vagyok képben a sapkával kapcsolatban de nem érte volna meg nekunk is? Wr2-nek sztem elég jó
jabi
azt jövőre húzunk egy másodikkal, á la Nelson vagy Jennings!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
jabi Green Bay Packers 129
Sanut elvitte a pats egy 2. körért. Nem vagyok képben a sapkával kapcsolatban de nem érte volna meg nekunk is? Wr2-nek sztem elég jó
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Gary ordas nagy bust lesz valszeg, szo szerint semmit nem mutatott, szinte palyan sincs. Az egyetlen sacknel amit szerzett blokkolatlan maradt. Meg special teamsben sem jatszik. Persze ennyi belefer, az elmult ket dtafton 6 kezdo jatekost szereztunk es ez meg tobb is lehet.
JayB
Azert nagy szomor, h az evtized legmagasabb GB pickje valoszinuleg nem jott ossze...
Egyszer hatha kiderul, h Gute mit latott benne (en sokkot kaptam a kepernyo elott, de amator vagyok). Persze, legyen neki igaza, szurkolok, de meg edzesen sem sikerult semmit villantania.
Sztem nem Pettine ragaszkodott a drafton hozza, nem az ő OLB "prototipusa", es ugy latom, nem is tud mit kezdeni vele (a hetvegen meg Fackrell is tobbet mutatott).
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Gary ordas nagy bust lesz valszeg, szo szerint semmit nem mutatott, szinte palyan sincs. Az egyetlen sacknel amit szerzett blokkolatlan maradt. Meg special teamsben sem jatszik. Persze ennyi belefer, az elmult ket dtafton 6 kezdo jatekost szereztunk es ez meg tobb is lehet.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Olvastam egy kinti hsz-ben, hogy mivel Gary lassan rázódik bele a rendszerbe, lehetne alkalmazni néha TE poszton is. Nem is annyira ördögtől való gondolat. 😀
Amúgy én a következő fordulókban várok egy-két reality check pofont, ami nagyon jól is jöhet egy erőteljes és sikeres hajrához.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Van abban valami szep hogy amikor mi mar draft pickeket adnank oreg elkapokert mert aggodunk Rodgers akkor hozza le elete elso tokeletes passer ratinget egy MVP kaliberu meccset ☺️
JayB
Tenyleg dobbenet, hogy szerintem evek ota nem lattuk mar AR-t ilyen ritmusban, onbizalommal jatszani. Nagyon elszoktam ettol...
HA tud ez az O rendszer igy mukodni, ertelmet nyer, hogyan tud idot es kulonbozo lehetosegeket biztositani MLF Arod kreativitasanak. Mintha meccsrol meccsre jobban passzolnanak a legók (eeerted, passzol, haha). Azert nem kell, hogy a hazai palya es a Raiders mersekelt teljesitmenye megtevesszen minket, de jovo heten sok mindenben tisztabb lesz a kep.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Van abban valami szep hogy amikor mi mar draft pickeket adnank oreg elkapokert mert aggodunk Rodgers akkor hozza le elete elso tokeletes passer ratinget egy MVP kaliberu meccset ☺️
JayB
Én mindig is mondtam, hogy nem kell ide wr-eket keresni. Csak használni kell a korszakos zseni Qb-éd erősségeit, +megfelelő gameplan. Arod képes naggyá tenni akármilyen NFL szintű elkapót. Amennyiben Adams felépül, van egy minimum top 5-ös wr is a keretben, jó fal, működő futó játék mellett.
twitch(4thline)
Milyen zseni QB? Nem mer a pálya közepe felé dobni!!

Viccet félretéve azért az sem árt, ha a WR-ek el tudják kapni a küldeményt. A Raiders ellen valami hihetetlen minőségű csirizt sikerült bekeverni, mert ragadt a labda, de néhány hete volt ez máshogy is. Mindenesetre a futóink elkapási képessége talán a WR-eket is motiválja.
MLF amúgy eszméletlen jól használja a futókat, nekem ez nagyon tetszik a rendszerében.
James007
Es ha sikerulne Vitale kepessegeit is igy kihasznalni (bar ugy erzem, h az ő jatekat kesobbre tartogatjuk), es a TE sor is hozna ennyit meccsenkent, akkor ez az Off tenyleg a legjobbak kozott lehet.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Van abban valami szep hogy amikor mi mar draft pickeket adnank oreg elkapokert mert aggodunk Rodgers akkor hozza le elete elso tokeletes passer ratinget egy MVP kaliberu meccset ☺️
JayB
Én mindig is mondtam, hogy nem kell ide wr-eket keresni. Csak használni kell a korszakos zseni Qb-éd erősségeit, +megfelelő gameplan. Arod képes naggyá tenni akármilyen NFL szintű elkapót. Amennyiben Adams felépül, van egy minimum top 5-ös wr is a keretben, jó fal, működő futó játék mellett.
twitch(4thline)
Milyen zseni QB? Nem mer a pálya közepe felé dobni!!

Viccet félretéve azért az sem árt, ha a WR-ek el tudják kapni a küldeményt. A Raiders ellen valami hihetetlen minőségű csirizt sikerült bekeverni, mert ragadt a labda, de néhány hete volt ez máshogy is. Mindenesetre a futóink elkapási képessége talán a WR-eket is motiválja.
MLF amúgy eszméletlen jól használja a futókat, nekem ez nagyon tetszik a rendszerében.
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Van abban valami szep hogy amikor mi mar draft pickeket adnank oreg elkapokert mert aggodunk Rodgers akkor hozza le elete elso tokeletes passer ratinget egy MVP kaliberu meccset ☺️
JayB
Én mindig is mondtam, hogy nem kell ide wr-eket keresni. Csak használni kell a korszakos zseni Qb-éd erősségeit, +megfelelő gameplan. Arod képes naggyá tenni akármilyen NFL szintű elkapót. Amennyiben Adams felépül, van egy minimum top 5-ös wr is a keretben, jó fal, működő futó játék mellett.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
“And the old man ran for one” - Matt LaFleur
😀 😀

 www.packers.com/video/locker-room-speech-lafleur-awards-game-ball-to-rodgers-after-perfect-passer-rati
James007
Sokszor kifejeztük sztm itt is h LaFleur egyenlőre nagy kérdőjel stb stb..Nem állítanám h kiegyenesedett már teljesen a dolog ..de azt igen h egyre jobb dolgokat látni , persze minden ellenfél függő is de h jo az irány és folyamatosan lépkedünk előre az biztos . Így tovább MLF !

Védelem tegnap halványabb volt de sztm ez a Raiders fal fasza ..Gruden is jo plannel jött , és igazából ha nincs Carr szarsága ez egy éles meccs lett volna .
Te elleni védekezés volt kriminális ..sajnos coverben Goodson 0.
Azért még így is volt egy nagy goal line stand .

Nyomni kell tovább kaptunk 1 nagy esélyt így h nincs Mahomes , de még így sem lesz sétagalopp , az öreg rozmár biztosan kitalál majd vmit 😊
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Van abban valami szep hogy amikor mi mar draft pickeket adnank oreg elkapokert mert aggodunk Rodgers akkor hozza le elete elso tokeletes passer ratinget egy MVP kaliberu meccset ☺️

Szerkesztette: JéBé
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
“And the old man ran for one” - Matt LaFleur
😀 😀

 www.packers.com/video/locker-room-speech-lafleur-awards-game-ball-to-rodgers-after-perfect-passer-rati

Szerkesztette: James007
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
AJ Greenért én lehet bedobnék egy jövő évi 2. kört. Látva az elkapó szekciónk sérüléseit és, hogy idén egészen jól kinyitotta a def azt a super bowl windowt.
alatriste
Abszolut és Sandersért is ha úgy van , reménykedem h valamelyik beesik , és visszatérő Adamsel szintet tud lépni az O
nando89
És Sanu?
hegedusggergo
Amíg Lazard itt van, nincs ok a pánikra.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/71212815_745768782513141_5979177300952610911_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=azDkYvoHQ3YQ7kNvgGK-s2I&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYAjnrpKKmR9i8FGWxCs4MzziEfudtcNvLSVw6hcoqJmag&oe=67033AF3
ESPN on Instagram: "Aaron Rodgers was on FIRE for the Packers 🔥 25-31 Comp/Att 🔥 429 Pass Yards 🔥 6 Total TD"
224K likes, 1,924 comments - espn on October 20, 2019: "Aaron Rodgers was on FIRE for the Packers 🔥 25-31 Comp/Att 🔥 429 Pass Yards 🔥 6 Total TD".
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Az első félidő után nem gondoltam volna, hogy ennyire sima lesz.

"Aaron Rodgers is the first player with five touchdown passes and a rushing touchdown in the same game since Mark Rypien in 1991." espn

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
MVS és G-Mo aktívok. Utóbbi remélem ma nem kap a fejére

Davante Adams WR Inactive
Ryan Grant WR Inactive
Cole Madison OG Inactive
Adam Pankey OG Inactive
Darnell Savage DB Inactive
Robert Tonyan TE Inactive
Tim Williams LB Inactive
Geronimo Allison WR Active
Marquez Valdes-Scantling WR Active
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
En egy Ctabtreet is megprobalnek ingyen keves penzert.
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 219
AJ Greenért én lehet bedobnék egy jövő évi 2. kört. Látva az elkapó szekciónk sérüléseit és, hogy idén egészen jól kinyitotta a def azt a super bowl windowt.
alatriste
Azt is beleszamolva, hogy meg mindig nem epult fel a bokamutetje utan, es o maga sem tudja, mikor jatszhat legkozelebb?
több mint 4 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 105
AJ Greenért én lehet bedobnék egy jövő évi 2. kört. Látva az elkapó szekciónk sérüléseit és, hogy idén egészen jól kinyitotta a def azt a super bowl windowt.
alatriste
Abszolut és Sandersért is ha úgy van , reménykedem h valamelyik beesik , és visszatérő Adamsel szintet tud lépni az O
nando89
És Sanu?

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
AJ Greenért én lehet bedobnék egy jövő évi 2. kört. Látva az elkapó szekciónk sérüléseit és, hogy idén egészen jól kinyitotta a def azt a super bowl windowt.
alatriste
Abszolut és Sandersért is ha úgy van , reménykedem h valamelyik beesik , és visszatérő Adamsel szintet tud lépni az O
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
AJ Greenért én lehet bedobnék egy jövő évi 2. kört. Látva az elkapó szekciónk sérüléseit és, hogy idén egészen jól kinyitotta a def azt a super bowl windowt.


Liverpool Fc fan