Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
meg persze a fumble-szerencse...).

jossbeaumont
A Pats meccsen ennél sokkal mákosabb fumble-k esetén ment az ujjongás, hogy micsoda védelem, megint labdát szereztek, nálunk meg a végén ott volt a kis fanyalgás, hogy a - kötelező - győzelmünkhöz az is kellett, hogy a Chiefs elveszítse a labdát..

Mindez nézőpont kérdése, de én inkább a védelemnek adom a fumble-t, mint a szerencsének. Megérdemlik! 😊
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Ez kemény meccs volt még Breki nélkül is, bár az Arrowheaden nem is lehet csak úgy, simán, egyszerűen meccset nyerni.
Azt jókora riporteri túlzásnak tartom, hogy ezt nekünk kötelező volt behúzni.

A LaFleur diskurzust a magam részéről lezártnak tekintem. Biztos lesznek rosszabb dolgai is, de szerintem jó kezekbe került a csapat.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Ez pont olyan q. nehez volt, ahogy arra szamitani lehetett. Ma hianyzott eloszor igazan Adams. Ezt a gyozelmet MLF okos hivasai, es game menedzselese nyertek meg szerintem (meg persze a fumble-szerencse, es fantasztikus egyeni teljesitmenyek).
Az mokas, hogy Arod ugy kezd bizni a futokban, h hihetetlen passzokkal kezdi tomni oket. Ez a Rodgers-fele futojatek 😀

Az a felig becsomagolva eleresztett sarok- passz... aaaah, ilyen nincs!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/72392021_895989514106261_4786560277362532286_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=p0-moHqFNZAQ7kNvgF5vGQv&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBqw85XaEeEUWurWCROMNwTY0b-aBawMi3QxlP_839E2A&oe=670331A2
NFL on Instagram: "Four straight wins! 7️⃣-1️⃣"
340K likes, 2,781 comments - nfl on October 27, 2019: "Four straight wins! 7️⃣-1️⃣".
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Gratulálok!
Jó meccs volt. Küzdöttek a srácok amíg lehetett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Vitale-t adom, rég volt ilyen sokoldalú FB a rosteren. Kuuuuuuuuuuuuuuhn azért a kos szerepet kapta 5 yardon belülről általában.

Adams-ről azt írják, hogy kihagyja a ma estit, kíváncsi leszek mit talál ki MLF, az elkapóktól ma is kell a plusz. Így vissza tekintve érdekes a kontraszt az Eagles elleni illetve az Raiders elleni elkapói munka között.

több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Nagyon varnam, h kicsit tobbet lassunk a Superback Vitale fegyvertarabol is. Nagy moka lenne!
Ha ezen a heten futas lesz, abban sem rossz, de siman elkapja a 30 yardos passzokat is, mint a North Westernben...
MaLF minden hetre kitalalt eddig valamit. Ezzel az oreg Rozmart is meg lehetne lepni (talan).
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
egészséges csapat, egészséges csapat!!


több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Robby Andersonra vagyunk allitolag raizgulva.
JayB
Adnám nagyon , sztm jo húzás lenne .
nando89
No de mennyiért? 5. kör felőlem mehetne.
Gergőbácsi
A Jets elvileg 3-4. kört várhat érte, bár Sanu ára ezt kicsit felfelé húzza. Tavaly nem adták oda egy 4. körért, ha jól emlékszem.
LN
Egy már bizonyított deep threat WR szerintem megér ennyit.
több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Robby Andersonra vagyunk allitolag raizgulva.
JayB
Adnám nagyon , sztm jo húzás lenne .
nando89
No de mennyiért? 5. kör felőlem mehetne.
Gergőbácsi
A Jets elvileg 3-4. kört várhat érte, bár Sanu ára ezt kicsit felfelé húzza. Tavaly nem adták oda egy 4. körért, ha jól emlékszem.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
 www.reddit.com/r/GreenBayPackers/comments/dm7c6g/micd_up_aaron_rodgers_told_matt_lafleur_he_would/
SBL
Na jó imádom LeFleurt 😀 Nagyon jófej srácnak tűnik.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 152
 www.reddit.com/r/GreenBayPackers/comments/dm7c6g/micd_up_aaron_rodgers_told_matt_lafleur_he_would/
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 152
Szerintem második kör sok. Sanuért és Sandersért is. Mit akartok, épp kezdenek beérni a kosár alján lévő gyümölcsök. G-mo, MVS, Lazard (most is nem akármilyen elkapása volt), a futótandem is elkapogat, jön Sternberger, Graham is talán felébred, Mercink is van, bár többet kéne használni. Jön vissza majd Adams, és akkor Don Vitaléról nem is beszéltünk. Húzzuk ki azzal inkább jövőre a következő Jenkinst, Bulagát, Martinezt, vagy a D-falba valakit. Sheperherd is megkapja az esélyt még, St. Nem Antonio Brown is van.
Gergőbácsi
Ne az Oakland elleni meccsből induljunk már ki, nagyon gyenge az a védelem...
Bírom én is Geronimooot, Lazard-nak is nagyon szurkolok, de ők azért nem WR2 kaliberek és Adams ki tudja mikor térhet vissza, de jól elhúzódik..
Ha SB a cél még ARod-al, akkor most itt lehetne az esély, a védelem sok labdát szerez,jó a fal, AR-en nem látszik kor, egészséges, ki tudja mit hoz a jövő, egy 3. és 4. kört bőven megért volna szerintem Sanders vagy A.J. Green akár elsőt is(láthatjuk Gary mennyit ér).
Pep71
Majd a Kansas pass defense beárazza az elkapó gárdát. Persze valószinűleg alapból több futójáték lesz mint az Oakland ellen, de elkapni akkor is kell majd.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Bulaga eddigi teljesítményét látva(és végre nem sérült 😀), kap új szerződés itt?
Robby Anderson-ról valami hír?
Go Pack Go!
Pep71
Tesco Ted kivágná, az tuti, ahogy Sittont es Langot. Bar utolag (!) nehez nem igazat adni neki.
De messze meg az ideny vege...
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 326
Bulaga eddigi teljesítményét látva(és végre nem sérült 😀), kap új szerződés itt?
Robby Anderson-ról valami hír?
Go Pack Go!
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Robby Andersonra vagyunk allitolag raizgulva.
JayB
Adnám nagyon , sztm jo húzás lenne .
nando89
Szeretnem jelezni, hogyan kapcsolodik a dolog az "Aaron soha nem dob a palya kozepere" nyalvereshez: Roby Andersonnak tavaly 50 elkapasa volt, abbol 3 volt a hashmark jelzeseken belul, 36 a szamok es a palya szele kozott. Igazi oldalvonal-betyar
😂
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Robby Andersonra vagyunk allitolag raizgulva.
JayB
Adnám nagyon , sztm jo húzás lenne .
nando89
No de mennyiért? 5. kör felőlem mehetne.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Robby Andersonra vagyunk allitolag raizgulva.
JayB
Adnám nagyon , sztm jo húzás lenne .
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Robby Andersonra vagyunk allitolag raizgulva.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Erdekes megkozelitest olvasok, h vegulis a "tuti celpont" Adams kiesese segitett abban, hogy muszaj legyen MLF semajat jatszani, amiben tulajdonkeppen az opciok adottak, es a hasonlo kepessegu jatekosok Graham/Lewis, Lazard/Kumerow/MVS, Jones/ Williams kozul a legjobb helyzetben levot valaszthatja ARod. Amikor Adams a palyan volt(Eagles meccs), Aaron inkabb a McC jatekot vette elo, talan reflexbol: ez bizonyos hatasfokkal mukodott, de a gyozelemhez keves volt, ahogy a mult szezonban is.
Lions es Raiders ellen mar egyre jobban zart a MLF rendszer, mert Rodgers is kezd bizni benne.

Mindenesetre erdekes elmelet ... (bar a ket utobbi csapat negativ merlegu, es passz ellen kulonosen nem bajnok. Viszont van elottunk 3 a top pass prot. csapatok kozul).
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 326
Szerintem második kör sok. Sanuért és Sandersért is. Mit akartok, épp kezdenek beérni a kosár alján lévő gyümölcsök. G-mo, MVS, Lazard (most is nem akármilyen elkapása volt), a futótandem is elkapogat, jön Sternberger, Graham is talán felébred, Mercink is van, bár többet kéne használni. Jön vissza majd Adams, és akkor Don Vitaléról nem is beszéltünk. Húzzuk ki azzal inkább jövőre a következő Jenkinst, Bulagát, Martinezt, vagy a D-falba valakit. Sheperherd is megkapja az esélyt még, St. Nem Antonio Brown is van.
Gergőbácsi
Ne az Oakland elleni meccsből induljunk már ki, nagyon gyenge az a védelem...
Bírom én is Geronimooot, Lazard-nak is nagyon szurkolok, de ők azért nem WR2 kaliberek és Adams ki tudja mikor térhet vissza, de jól elhúzódik..
Ha SB a cél még ARod-al, akkor most itt lehetne az esély, a védelem sok labdát szerez,jó a fal, AR-en nem látszik kor, egészséges, ki tudja mit hoz a jövő, egy 3. és 4. kört bőven megért volna szerintem Sanders vagy A.J. Green akár elsőt is(láthatjuk Gary mennyit ér).
több mint 4 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 105
Akkor most
A., Ne legyen trade mert mindenki drága
B., A szemetek csak egy gyűrűt húznak AR ujjára...

Egy all in évhez néha áldozni kell és ez lehetne/lehet egy ilyen év.

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 219
Sanders-re kéne lecsapni, elvileg második körért lehet vinni, bőven megérné, nagyon nagy király szerintem! 😀
Pep71
Egy 32 eves jatekosert, akinek szezon vegen lejar a szerzodese? Meg egy 4. is sok lenne erte.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sanders már nem fog jönnib😀


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Szerintem második kör sok. Sanuért és Sandersért is. Mit akartok, épp kezdenek beérni a kosár alján lévő gyümölcsök. G-mo, MVS, Lazard (most is nem akármilyen elkapása volt), a futótandem is elkapogat, jön Sternberger, Graham is talán felébred, Mercink is van, bár többet kéne használni. Jön vissza majd Adams, és akkor Don Vitaléról nem is beszéltünk. Húzzuk ki azzal inkább jövőre a következő Jenkinst, Bulagát, Martinezt, vagy a D-falba valakit. Sheperherd is megkapja az esélyt még, St. Nem Antonio Brown is van.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.