Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Az első cikkek szerint Spriggs bemozgatása nem az elsődleges tervünk. A tavalyi 2. körös tackleünkre továbbra is tackleként számítunk. Lenne munka Spriggsel az tény, mert az ereje nincs még meg a guard poszthoz, de van egy olyan érzésem, hogy a vége az lesz, hogy Jasont átneveljük.
De egyenlőre kapaszkodjon meg mindenki a jelenlegi no1 opcio Barclay a beatwriterek szerint. (Bár a roto Spriggst írja szóval nincs egyetértés még).
Murphy (tavalyi 6. körös T) neve is bekerült de ő is 6-6 magas és 300 font mint Spriggs.
Lucas Patric neve mellett szerepel a Taylor-Barcley kettős mellett csak G szóval őt is meg kell majd nézni ha indulnak az edzések. Tavaly PS tag volt.
Bulaga neve is előkerült aki az egyetemen még G volt de óriási luxus lenne 7 év után vissza tenni G-nak mikor tavaly all-pro közeli volt a teljesítménye.

Valamint rögtön jöttek hírek a draftal kapcsolatban is. A konszenzus legjobb G F. Lamp esetleges draftolása. Lamp jön fel a boardokon. Egyetemen LT volt de a profik között minden bizonnyal belülre fog kerülni.
TT azonban sose hoz int. támadófalat magasan így ezt nem tartom reálisnak.(2006 3. kör a legmagasabb az elmúlt 10! évből).
És még mérgesebb lennék én is, ha miutás ilyen gyenge a védelem a támadó falra kellene költeni a top pickünk, hogy szinten tartsuk az egységet.

Remélem Spriggs megérzi most a lehetőséget a kezdőbe kerülésre és orrvérzésik edz, hogy övé legyen majd a RG poszt.
Nem örülök, de ez van.
alatriste
Spriggs tavaly 2. kör volt
LN
És? Írtam én, hogy nem?
alatriste
szerintem az "int. tamadofalnal" atsiklott az int. folott, azert irta.
feltrade is volt Spriggsert, biztos, hogy komoly tervek vannak vele, csak kerdes, hogy mik ezek.

hianyposztok most: RB, CB, OG
emellett kellene ILB, vedofalember es pass rusher is
ezek kozul legalabb egyet, de inkabb kettot meg kellene oldani a FA-piacrol. akar mondjuk Lacy es Elliott visszaigazolasaval.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az első cikkek szerint Spriggs bemozgatása nem az elsődleges tervünk. A tavalyi 2. körös tackleünkre továbbra is tackleként számítunk. Lenne munka Spriggsel az tény, mert az ereje nincs még meg a guard poszthoz, de van egy olyan érzésem, hogy a vége az lesz, hogy Jasont átneveljük.
De egyenlőre kapaszkodjon meg mindenki a jelenlegi no1 opcio Barclay a beatwriterek szerint. (Bár a roto Spriggst írja szóval nincs egyetértés még).
Murphy (tavalyi 6. körös T) neve is bekerült de ő is 6-6 magas és 300 font mint Spriggs.
Lucas Patric neve mellett szerepel a Taylor-Barcley kettős mellett csak G szóval őt is meg kell majd nézni ha indulnak az edzések. Tavaly PS tag volt.
Bulaga neve is előkerült aki az egyetemen még G volt de óriási luxus lenne 7 év után vissza tenni G-nak mikor tavaly all-pro közeli volt a teljesítménye.

Valamint rögtön jöttek hírek a draftal kapcsolatban is. A konszenzus legjobb G F. Lamp esetleges draftolása. Lamp jön fel a boardokon. Egyetemen LT volt de a profik között minden bizonnyal belülre fog kerülni.
TT azonban sose hoz int. támadófalat magasan így ezt nem tartom reálisnak.(2006 3. kör a legmagasabb az elmúlt 10! évből).
És még mérgesebb lennék én is, ha miutás ilyen gyenge a védelem a támadó falra kellene költeni a top pickünk, hogy szinten tartsuk az egységet.

Remélem Spriggs megérzi most a lehetőséget a kezdőbe kerülésre és orrvérzésik edz, hogy övé legyen majd a RG poszt.
Nem örülök, de ez van.
alatriste
Spriggs tavaly 2. kör volt
LN
És? Írtam én, hogy nem?


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az első cikkek szerint Spriggs bemozgatása nem az elsődleges tervünk. A tavalyi 2. körös tackleünkre továbbra is tackleként számítunk. Lenne munka Spriggsel az tény, mert az ereje nincs még meg a guard poszthoz, de van egy olyan érzésem, hogy a vége az lesz, hogy Jasont átneveljük.
De egyenlőre kapaszkodjon meg mindenki a jelenlegi no1 opcio Barclay a beatwriterek szerint. (Bár a roto Spriggst írja szóval nincs egyetértés még).
Murphy (tavalyi 6. körös T) neve is bekerült de ő is 6-6 magas és 300 font mint Spriggs.
Lucas Patric neve mellett szerepel a Taylor-Barcley kettős mellett csak G szóval őt is meg kell majd nézni ha indulnak az edzések. Tavaly PS tag volt.
Bulaga neve is előkerült aki az egyetemen még G volt de óriási luxus lenne 7 év után vissza tenni G-nak mikor tavaly all-pro közeli volt a teljesítménye.

Valamint rögtön jöttek hírek a draftal kapcsolatban is. A konszenzus legjobb G F. Lamp esetleges draftolása. Lamp jön fel a boardokon. Egyetemen LT volt de a profik között minden bizonnyal belülre fog kerülni.
TT azonban sose hoz int. támadófalat magasan így ezt nem tartom reálisnak.(2006 3. kör a legmagasabb az elmúlt 10! évből).
És még mérgesebb lennék én is, ha miutás ilyen gyenge a védelem a támadó falra kellene költeni a top pickünk, hogy szinten tartsuk az egységet.

Remélem Spriggs megérzi most a lehetőséget a kezdőbe kerülésre és orrvérzésik edz, hogy övé legyen majd a RG poszt.
Nem örülök, de ez van.
alatriste
Spriggs tavaly 2. kör volt
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az első cikkek szerint Spriggs bemozgatása nem az elsődleges tervünk. A tavalyi 2. körös tackleünkre továbbra is tackleként számítunk. Lenne munka Spriggsel az tény, mert az ereje nincs még meg a guard poszthoz, de van egy olyan érzésem, hogy a vége az lesz, hogy Jasont átneveljük.
De egyenlőre kapaszkodjon meg mindenki a jelenlegi no1 opcio Barclay a beatwriterek szerint. (Bár a roto Spriggst írja szóval nincs egyetértés még).
Murphy (tavalyi 6. körös T) neve is bekerült de ő is 6-6 magas és 300 font mint Spriggs.
Lucas Patric neve mellett szerepel a Taylor-Barcley kettős mellett csak G szóval őt is meg kell majd nézni ha indulnak az edzések. Tavaly PS tag volt.
Bulaga neve is előkerült aki az egyetemen még G volt de óriási luxus lenne 7 év után vissza tenni G-nak mikor tavaly all-pro közeli volt a teljesítménye.

Valamint rögtön jöttek hírek a draftal kapcsolatban is. A konszenzus legjobb G F. Lamp esetleges draftolása. Lamp jön fel a boardokon. Egyetemen LT volt de a profik között minden bizonnyal belülre fog kerülni.
TT azonban sose hoz int. támadófalat magasan így ezt nem tartom reálisnak.(2006 3. kör a legmagasabb az elmúlt 10! évből).
És még mérgesebb lennék én is, ha miutás ilyen gyenge a védelem a támadó falra kellene költeni a top pickünk, hogy szinten tartsuk az egységet.

Remélem Spriggs megérzi most a lehetőséget a kezdőbe kerülésre és orrvérzésik edz, hogy övé legyen majd a RG poszt.
Nem örülök, de ez van.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
The #Lions deal for former #Packers G TJ Lang: $9.5M average for 3 years with $19M fully guaranteed, source said.
Ez azért kemény...
Klaci79
Gondolom nem akarták megsérteni egy ennek töredéke ajánlattal, majd elkaristolunk valahogy 😊 Revis meg maradjon a szigetén egyedül.
Gergőbácsi
@RobDemovsky: Was told Packers best offer wasn't close: 3 years, $21.5M with $6.5M guaranteed.
Bazzani
Ebbol a garantalt tunik nagyon kevesnek. Lehet, hogy megis van valami gond a serulesevel, nem akartak kockaztatni, a Lions viszont igen?
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The #Lions deal for former #Packers G TJ Lang: $9.5M average for 3 years with $19M fully guaranteed, source said.
Ez azért kemény...
Klaci79
Gondolom nem akarták megsérteni egy ennek töredéke ajánlattal, majd elkaristolunk valahogy 😊 Revis meg maradjon a szigetén egyedül.
Gergőbácsi
@RobDemovsky: Was told Packers best offer wasn't close: 3 years, $21.5M with $6.5M guaranteed.

több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
The #Lions deal for former #Packers G TJ Lang: $9.5M average for 3 years with $19M fully guaranteed, source said.
Ez azért kemény...
Klaci79
Gondolom nem akarták megsérteni egy ennek töredéke ajánlattal, majd elkaristolunk valahogy 😊 Revis meg maradjon a szigetén egyedül.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Van egy olyan érzésem, hogy Revist akarja idehozni.
zolten
Revis azt mondta 8 milla alatt nem ír alá sehova+ most folyik ellene rendőrségi eljárás... Biztos kell ő nektek? Főleg hogy a Revis Island tavaly eltűnt a térképről...

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
The #Lions deal for former #Packers G TJ Lang: $9.5M average for 3 years with $19M fully guaranteed, source said.
Ez azért kemény...
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
One day after signing Martellus Bennett, Packers now bringing former Rams TE Lance Kendricks back to Wisconsin, per @RobDemovsky and me.
10:38 PM - 11 Mar 2017
Tactful Cactus
Pl. lehet, hogy ő kurv@ jó CB poszton, csak eddig ezt nem tudtuk...
twitch(4thline)
Nem védeni akarom TT-ot mert nekem is van vele bajom , de a Cb poszt megoldható lesz draftról , nagyon mély az idei Cb-class azzal nincs gond h ezt onnan akarja megoldani.

A Te kérdést is megoldották.
Lang ment....😕 a falba mindenképpen várok így húzást a drftról.

HA érkezik még a védő falba ember, és egy futó ..én nem leszek elégedetlen teljesen.
több mint 7 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
One day after signing Martellus Bennett, Packers now bringing former Rams TE Lance Kendricks back to Wisconsin, per @RobDemovsky and me.
10:38 PM - 11 Mar 2017
Tactful Cactus
Pl. lehet, hogy ő kurv@ jó CB poszton, csak eddig ezt nem tudtuk...
több mint 7 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Bennett jobb mint Cook de kifejezetten unszimpatikus személyiség nekem.
Mindegy, a pályán egy remek TE-el erősödtünk. Finley óta a legjobb.

alatriste
Eddig nem nálunk volt.., így nekem is inkább volt némileg ellenszenves most, hogy nálunk fog játszani az ellenfeleknek lesz az. Szerintem egy ilyen karakter jól jön. (meg egy jó TE) Tipikusan az a játékos, akit a saját csapatán kívül más nem szeret...
twitch(4thline)
Csak az anyja meg a felesége 😉
Kocsitelo
Annyira nem ismerem, szóval ebben nem voltam biztos-
több mint 7 éve
zolten Green Bay Packers 229
Van egy olyan érzésem, hogy Revist akarja idehozni.
több mint 7 éve
zolten Green Bay Packers 229
Na részemről ez volt az utolsó csepp. Ekkora balf@sz offseasont még nem láttam ekkora cap space-el. Egyszerűen érthetetlen így, hogy még csak nem is érdeklődtünk cornerek után, akikre elment volna a nagy lóvé. Hyde elengedése ugyanannyira érthetetlen, mint tavaly Hayward-é volt. Megkérdeznén Teddykét, hogy mégis mi a f@szt szívott???
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Vajon mit gondolt AR amikor meghallotta a hírt? 😊
Klaci79
P-A-N-I-C

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Vegyük észre, hogy nem kicsit gyengültünk három nap alatt! Lang hiánya kurvára fájdalmas lesz (főleg ARnek) de Hyde potlása sem lesz egyszerű. Közben a védelem meg ugyan olyan szar mint volt... TT megint a draft-ról várja a csodát?
zsoltee
Igen, és teljes joggal..nézd meg a két évvel ezelőtti első és második köröc CB-k mennyire beváltak..
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Vegyük észre, hogy nem kicsit gyengültünk három nap alatt! Lang hiánya kurvára fájdalmas lesz (főleg ARnek) de Hyde potlása sem lesz egyszerű. Közben a védelem meg ugyan olyan szar mint volt... TT megint a draft-ról várja a csodát?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lang hazament Detroitba.
2 év alatt 2 pro bowl Got buktunk (és persze mind a 2en évente kétszer fogják fájdítani a szívem). A 2T nézve még mindig nagyon jó lábakon áll az OL és Corey is egy remek center, de ha csak Spriggs nem gyakorolja orrba-szájba a RG posztot lesz középről nyomás ARen. Az egész falunk erőssége a pass blokk de Langról ez különösen elmondható.
Drukkolok neki Detroitban hisz Sitton szavaival élve ez biznisz, és továbbra is a kedvencem marad. Szerencsére már tagja volt a 2010es bajnos csapatban (mint backup), így örökre ott lesz az ujján a gyűrű.

TT ezzel a move-al csak megerősít abban, hogy idén is a hosszan tartó PO csapat fenntartása a cél és nem a SB.
alatriste
Vajon mit gondolt AR amikor meghallotta a hírt? 😊
Klaci79


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Lang hazament Detroitba.
2 év alatt 2 pro bowl Got buktunk (és persze mind a 2en évente kétszer fogják fájdítani a szívem). A 2T nézve még mindig nagyon jó lábakon áll az OL és Corey is egy remek center, de ha csak Spriggs nem gyakorolja orrba-szájba a RG posztot lesz középről nyomás ARen. Az egész falunk erőssége a pass blokk de Langról ez különösen elmondható.
Drukkolok neki Detroitban hisz Sitton szavaival élve ez biznisz, és továbbra is a kedvencem marad. Szerencsére már tagja volt a 2010es bajnos csapatban (mint backup), így örökre ott lesz az ujján a gyűrű.

TT ezzel a move-al csak megerősít abban, hogy idén is a hosszan tartó PO csapat fenntartása a cél és nem a SB.
alatriste
Vajon mit gondolt AR amikor meghallotta a hírt? 😊
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lang hazament Detroitba.
2 év alatt 2 pro bowl Got buktunk (és persze mind a 2en évente kétszer fogják fájdítani a szívem). A 2T nézve még mindig nagyon jó lábakon áll az OL és Corey is egy remek center, de ha csak Spriggs nem gyakorolja orrba-szájba a RG posztot lesz középről nyomás ARen. Az egész falunk erőssége a pass blokk de Langról ez különösen elmondható.
Drukkolok neki Detroitban hisz Sitton szavaival élve ez biznisz, és továbbra is a kedvencem marad. Szerencsére már tagja volt a 2010es bajnok csapatban (mint backup), így örökre ott lesz az ujján a gyűrű.

TT ezzel a move-al csak megerősít abban, hogy idén is a hosszan tartó PO csapat fenntartása a cél és nem a SB.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
178al számolva 44M lenne ha már nagyon az ideiből nem költünk. Vegyük le a rookiek idei és jövő évi fizuját + 1-2 kis szerződés és kb 25-30M marad (de ez persze draft után lesz pontos) ami valóban kevés mindenkire.
Jövőre Haha a prioritás aztán Linsley (ha Lang nem jön vissza akkor főleg).
Adams nem fog szerződést kapni hacsak nem cutoljul majd jövőre a Cobb, Nelson duó valamelyik tagját. 3 nagy WR szerződés nem fér bele. Burnett resign is kérdéses nekem. Jövőre már 29lesz és necces még egy nagy deal. Matthews is cut esélyes lesz ha nem tér vissza régi formályához. + pár apró cut.
A Nelson, Cobb, CMIII 3asból egy de könnyen akár 2 ember is elmehet majd a 18as szezon előtt, akkor pedig bele fog férni mindenki.

De nekem azzal van a bajom, hogy TT célja mintha csak az lenne, hogy konstans playoff csapat legyünk. Nem kell elborulni de igenis meg lehetne lépni 1-2 olyan húzást is amivel az adott évben SB runba kapcsol a csapat. Rodgers is idősödik. Megvárjuk míg 40lesz mint Manning és majd amikor akarunk ilyen must win üzemmódot?

A frontO tagjaként lehet a mostani rendszer az elvárás és PO csapaton tartani a keretet aztán reménykedni, hogy 6-8 évente kijön a szerencse és csak leesik egy SB. De ne nevettesük már magunk. Rodgers 2010 nem volt SBban. Persze egy sikeres fr a csapat de SB nélkül ez 10-20 év múlva senkit nem fog érdekelni. Csak az, hogy egy olyan irányítóból mint Rodgers nem voltunk képesek többet kihozni. Most ez az eszmefutattás független Langtól.
alatriste
Hát ha a frontO erre képes egy ilyen iránytóval, akkor A-Rod után nem kis gondok lesznek..
Amúgy nagyon egyetértek azzal, amit írtál.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
@AdamSchefter: TJ Lang is signing with the Lions, per source.
AaronRoberts
harom ev, a penzrol egyelore nincs szo sehol
több mint 7 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
@AdamSchefter: TJ Lang is signing with the Lions, per source.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
178al számolva 44M lenne ha már nagyon az ideiből nem költünk. Vegyük le a rookiek idei és jövő évi fizuját + 1-2 kis szerződés és kb 25-30M marad (de ez persze draft után lesz pontos) ami valóban kevés mindenkire.
Jövőre Haha a prioritás aztán Linsley (ha Lang nem jön vissza akkor főleg).
Adams nem fog szerződést kapni hacsak nem cutoljul majd jövőre a Cobb, Nelson duó valamelyik tagját. 3 nagy WR szerződés nem fér bele. Burnett resign is kérdéses nekem. Jövőre már 29lesz és necces még egy nagy deal. Matthews is cut esélyes lesz ha nem tér vissza régi formályához. + pár apró cut.
A Nelson, Cobb, CMIII 3asból egy de könnyen akár 2 ember is elmehet majd a 18as szezon előtt, akkor pedig bele fog férni mindenki.

De nekem azzal van a bajom, hogy TT célja mintha csak az lenne, hogy konstans playoff csapat legyünk. Nem kell elborulni de igenis meg lehetne lépni 1-2 olyan húzást is amivel az adott évben SB runba kapcsol a csapat. Rodgers is idősödik. Megvárjuk míg 40lesz mint Manning és majd amikor akarunk ilyen must win üzemmódot?

A frontO tagjaként lehet a mostani rendszer az elvárás és PO csapaton tartani a keretet aztán reménykedni, hogy 6-8 évente kijön a szerencse és csak leesik egy SB. De ne nevettesük már magunk. Rodgers 2010 nem volt SBban. Persze egy sikeres fr a csapat de SB nélkül ez 10-20 év múlva senkit nem fog érdekelni. Csak az, hogy egy olyan irányítóból mint Rodgers nem voltunk képesek többet kihozni. Most ez az eszmefutattás független Langtól.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Ha a Sitton, Lang párosból 2 év alatt csinálunk egy Taylor, Barclay kettőst akkor nagyon nagyon de nagyon mérges leszek.
Langot akarja a nép Ted, halld meg szavunk!

szerk.: nem tudom mire tartogatjuk a lóvét... 30M van amikor már nincs a piacon senki akiért komolyan rá kéne mozdulni nagy lóvéval. Össze vissza utazgat TJ, mi meg egy Barclayal akarunk támadni? Vagy egy G posztot tavalyig életében nem látó Spriggsel?
Itt van a liga legjobb QBja (az én véleményem) és nem képes TT azt mondani egyik évben sem, hogy all in idén mindent megteszünk a SBért. El fogadtam volna hogy Lang odébb áll, ha a rá szánt pénzből hozunk egy top CBet esetleg Edge játékos Perry-n túl. De Magastornyon kívül nincs már kire tartalékolni. Perryt meg kellett tartani és reménykedünk, hogy tartja a 16os produkciót, Bennett nagyon jó értéken jött. Én nem hittem hogy ő 10M alatt el fog menni bárhova. De most már a nyakunkon maradt egy elég nagy összeg, elfogytak a drága targetek, Lang helyén pedig bárki fog játszani visszaesés lesz. Pedig Rodgers varázsol emögött az minőségi OL mögött.
alatriste
Elore is gondolkodnak. Jovore se lesz sokkal tobb elkoltheto penz, pedig lejar tobbek kozott Burnett, Clinton-Dix, Adams es Linsley szerzodese is. Gondolom, kiszamoltak, hogy Langnek mennyit tudnak adni, hogy kozuluk legalabb harom beleferjen jovore. Ha meg annal sokkat tobbet adnak neki mashol, arra ugyis van mar B-terv.

Sitton elkuldese sem rontott a fal teljesitmenyen. Orulnek, persze, ha Lang maradna, de nem dol ossze a vilag, ha megse. #relax
casaubon
igen, ez teljesen jó irány, hogyha van egy jó falad végre, engedd el a két top G-t, igaz, hogy Taylor nem volt annyira rossz, de azért messze nem volt olyan jó mint Sitton.
A CB sort miért nem próbálják meg erősíteni??
TE-re van pénz, igaz, hogy Bennett marha jó TE, de hiába lesz jobb ezzel a támadósor, ha a védelem ugyanúgy kuka marad, a playoffban nem lesz előbbre a csapat. Hyde-ot sem marasztalták..