NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Nagyon nem tetszik ami eddig történik , érthetetlen h ennyi cap ellenére is hagyni fogjuk elmenni , Cook-ot, Lang-et.
Főleg h Tretter már lelépett , megőrülök ha Don Barclay esetleg kezdő lesz..
Valaki írta h Hyde túl lett fizetve , hát szerintem egyáltalán nem , egy ilyen több poszton bevethető játékos 5 év 30 milla nagyon baráti , nem is értem h ezt mért nem meccseltük .
Épkézláb corner , persze nem jött..
Jelen állapotban kéne kezdő Guard-Te-Corner , persze majd draftról.
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Úgy néz ki, Julius Peppers a Panthersben fejezi majd be a pályafutását. Sok sikert neki! Az első éve nálunk emlékezetes marad.

Egyre valószínübb, hogy Cook, Lang nem maradnak.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 twitter.com/RapSheet/status/839902683683258368

Ok a dolog szerintem. Sőt csodálom, hogy a piacon a nagy hiány miatt nem dobtak neki oda komolyabb pénz.
alatriste
Ráadásul ez is elég jól van összerakva, legalábbis szerintem. Csak maradjon egészséges.
 www.spotrac.com/nfl/green-bay-packers/nick-perry-9838/
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tretter személyében valószínűleg megvan az első távozonk idén. JC a Barnákhoz ír alá vélhetően. Sok sikert egészséget (az jobban rá fér) neki, egyre szimpatikusabb csapat lesz a Cleveland.
alatriste
3 év, 16,5millió, 10m garantált
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Barclay marad

több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Hyde a Billse, 5 ev, 30M, 14 garantalt. szerintem tulfizettek.

Lacy is teszteli azert a piacot, a Packers mellett a Seahawks es a Vikings jatszik meg.

Langet irtatok mar, Elliott nem kapta meg az RFA tendert, de allitolag "kozos az igeny", hogy maradjon. A tobbiekrol egyelore nem lattam hirt.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
TJ Lang initially visiting Detroit and Seattle. GB still in the mix, per sources.
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Van már 1-2 viszonyítási alapunk Langhoz.

Leary évi 8.75-ért írt alá
Zeitler évi 12M-ért.

Lang valahol a 2 között lehet, így tippre a piaci ára 10M lehet kb. Kérdés ha a csapat részéről megvan a hajlandóság, mennyi lenne amit elenged.
alatriste
Ma napig nem értem miért kérdés a visszaigazolása!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Piacnyitás, hát persze


Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van már 1-2 viszonyítási alapunk Langhoz.

Leary évi 8.75-ért írt alá
Zeitler évi 12M-ért.

Lang valahol a 2 között lehet, így tippre a piaci ára 10M lehet kb. Kérdés ha a csapat részéről megvan a hajlandóság, mennyi lenne amit elenged.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/RapSheet/status/839902683683258368

Ok a dolog szerintem. Sőt csodálom, hogy a piacon a nagy hiány miatt nem dobtak neki oda komolyabb pénz.
alatriste
Foleg a garantalt penz nez ki jol. Kulon szimpatikus, hogy kockazatot vallalt ezzel o is, teljesitenie kell a tobb penzert - pedig mashol par millioval tobbet kaphatott volna garantaltkent.

Johet Lang es Cook!
Kivancsi leszek, Hyde-dal mi lesz, mennyit ajanlanak neki mashol.
casaubon
Igen, ismerve a trendeket a garantált pénznek ez a 30% biztos hometown discount.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
 twitter.com/RapSheet/status/839902683683258368

Ok a dolog szerintem. Sőt csodálom, hogy a piacon a nagy hiány miatt nem dobtak neki oda komolyabb pénz.
alatriste
Foleg a garantalt penz nez ki jol. Kulon szimpatikus, hogy kockazatot vallalt ezzel o is, teljesitenie kell a tobb penzert - pedig mashol par millioval tobbet kaphatott volna garantaltkent.

Johet Lang es Cook!
Kivancsi leszek, Hyde-dal mi lesz, mennyit ajanlanak neki mashol.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/RapSheet/status/839902683683258368

Ok a dolog szerintem. Sőt csodálom, hogy a piacon a nagy hiány miatt nem dobtak neki oda komolyabb pénz.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
The #Packers are pushing hard to resign Free Agent DB Micah Hyde. He loves it there and wants to get the deal done.
zsoltee
Ennek ellent mond:

S Micah Hyde is said to be “aggressively pursuing other options” out of the #Packers. Looks like he’s out the door. 2 other strong offers

nem kéne...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tretter személyében valószínűleg megvan az első távozonk idén. JC a Barnákhoz ír alá vélhetően. Sok sikert egészséget (az jobban rá fér) neki, egyre szimpatikusabb csapat lesz a Cleveland.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
\o/

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Még nincs a papíron az aláírás, de minden jel arra mutat, hogy a no1 FA-nket vissza tudtunk hozzni.

Jöhet a Hyde és Lang offensiva.

És reménykedjünk persze, hogy Perry esetében nem kell újra 5 évet várni a jó teljesítménnyel, hanem tavaly végérvényesen is megérkezett a ligába.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/839825507948593153

 twitter.com/PFF_NateJahnke/status/839829611349487620

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
 twitter.com/FieldYates/status/839232833818349568
empty taxi
Minden évben van egy DL-emberünk, aki elmeszeli magát a szezon elejére
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/FieldYates/status/839232833818349568


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
The #Packers are pushing hard to resign Free Agent DB Micah Hyde. He loves it there and wants to get the deal done.
zsoltee
és House-t is szeretnénk vissza elvileg, miután kitette a Jags

több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
The #Packers are pushing hard to resign Free Agent DB Micah Hyde. He loves it there and wants to get the deal done.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Eeeees elvileg megvan az elso visszaigazolt jatekos: Schum.
casaubon
Ezzel pedig nagy kő esett le több százezer Packers fan szívéről. 😀
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Eeeees elvileg megvan az elso visszaigazolt jatekos: Schum.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Olyan izgatottak vagytok, mintha nem az FA-időszak lenne a Packers uborakszezonja.

Persze Langet tényleg jó lenne nem elveszíteni, egyébként simán kinézem belőle, hogy Sittonhoz hasonlóan aláírna egy csoportriválishoz 😀