NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Sam Shields-et is kivágta a PAckers, így 9 milliót spórolt. 3 millió körül lesz a dead money
Klaci79
Úgy tűnik idén tényleg kilépünk a piacra, elég gyorsan elkezdtük kiszorni az embereket .
Sajnálom Shields-et de jó döntés :/
nando89
Az Instagram-posztjabol itelve nagyon nem orult a dontesnek.
Igy viszont lehet, hogy tenyleg lesz egy FA-igazolas, valamint minden fontosabb embert meg lehet tartani iden es jovore is (mert arra is gondolni kell).
casaubon
#NoMoreFreezingWheather, ennyi.

Köszönünk mindent Sam!
gamerkr
#IWasGettingBetter
#StillMad
#AtleastLetMeRetireFromThePack

Szerkesztette: casaubon
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sam Shields-et is kivágta a PAckers, így 9 milliót spórolt. 3 millió körül lesz a dead money
Klaci79
Úgy tűnik idén tényleg kilépünk a piacra, elég gyorsan elkezdtük kiszorni az embereket .
Sajnálom Shields-et de jó döntés :/
nando89
Az Instagram-posztjabol itelve nagyon nem orult a dontesnek.
Igy viszont lehet, hogy tenyleg lesz egy FA-igazolas, valamint minden fontosabb embert meg lehet tartani iden es jovore is (mert arra is gondolni kell).
casaubon
#EverythingHappensForAReason
Ezzel vajon célzott valamire?
SBL
jó kérdés
ellenben bőven védhető az elküldése, az utóbbi 2 évben 32 meccsből 19 meccset hagyott ki, ez talán már a 4. agyrázkódása.

Én még mindig tartom magam a véleményemhez, hogy elhoznám a falba Richardsont, lenne nyomás középről is Danielssel bőven, ez teret adna talán a CM- Perry kettősnek. Azt mondják a CB felhozatal idén bőséges, abból lehetne szemezgetni, mellé WR-LB-G-TE ami kellene szerintem.
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Sam Shields-et is kivágta a PAckers, így 9 milliót spórolt. 3 millió körül lesz a dead money
Klaci79
Úgy tűnik idén tényleg kilépünk a piacra, elég gyorsan elkezdtük kiszorni az embereket .
Sajnálom Shields-et de jó döntés :/
nando89
Az Instagram-posztjabol itelve nagyon nem orult a dontesnek.
Igy viszont lehet, hogy tenyleg lesz egy FA-igazolas, valamint minden fontosabb embert meg lehet tartani iden es jovore is (mert arra is gondolni kell).
casaubon
#EverythingHappensForAReason
Ezzel vajon célzott valamire?
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0229%2Fr59109_1296x729_16-9.jpg
No ultimatum: Packers president won't force GM Ted Thompson to utilize free agency
Despite recent free-agent successes, Packers president Mark Murphy won't direct GM Ted Thompson to make another free-agent splash.


Remélem ez csak smokescreen. Természetesen nincs baj, ha maradunk az eddigi draft and develop politikánál, csak 1 vagy 2 olyan húzást csináljunk mint 3 éve Peppersel. Nem kell borítani mindent, kis változás kell.
Starks & Shields cut nagyon arra enged következtetni, hogy lesz itt valami az FA piacon is. 43M cap space áll a Shields cut után rendelkezésünkre. Ebbe bele fognak férni az újoncok és a fő FA-ink újraigazolásai (főleg, hogy nem egynél kapunk hometown discount-ot is), és maradni fog annyi amivel lehet már próbálkozni.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
24 óra alatt a 2010-es SB run két meghatározó alakjától váltunk meg. Felejthetetlen kígyózások és az NFC döntős Shields-playek. Gyönyörű emlékek. Nagy köszönet mindkettejüknek.
Shields nem tudom mennyire gondolta komolyan, hogy maradhat miután többször panaszkodott fejfájásra még most is.
Sajnálom, hogy a sérülések miatt kellett megválnunk a csapat meghatározó tagjaitól. Örülök, hogy SB gyűrűvel távoznak tőlünk.
TT jól kiszagolta a lehetőséget Shields-ben, vagy csak a fűszagra ment. Hasonló jó igazolás kell tőle most is.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Sam Shields-et is kivágta a PAckers, így 9 milliót spórolt. 3 millió körül lesz a dead money
Klaci79
Úgy tűnik idén tényleg kilépünk a piacra, elég gyorsan elkezdtük kiszorni az embereket .
Sajnálom Shields-et de jó döntés :/
nando89
Az Instagram-posztjabol itelve nagyon nem orult a dontesnek.
Igy viszont lehet, hogy tenyleg lesz egy FA-igazolas, valamint minden fontosabb embert meg lehet tartani iden es jovore is (mert arra is gondolni kell).
casaubon
Sam Shields-et is kivágta a PAckers, így 9 milliót spórolt. 3 millió körül lesz a dead money
Klaci79
Úgy tűnik idén tényleg kilépünk a piacra, elég gyorsan elkezdtük kiszorni az embereket .
Sajnálom Shields-et de jó döntés :/
nando89
Az Instagram-posztjabol itelve nagyon nem orult a dontesnek.
Igy viszont lehet, hogy tenyleg lesz egy FA-igazolas, valamint minden fontosabb embert meg lehet tartani iden es jovore is (mert arra is gondolni kell).
casaubon
#NoMoreFreezingWheather, ennyi.

Köszönünk mindent Sam!

több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Sam Shields-et is kivágta a PAckers, így 9 milliót spórolt. 3 millió körül lesz a dead money
Klaci79
Úgy tűnik idén tényleg kilépünk a piacra, elég gyorsan elkezdtük kiszorni az embereket .
Sajnálom Shields-et de jó döntés :/
nando89
Az Instagram-posztjabol itelve nagyon nem orult a dontesnek.
Igy viszont lehet, hogy tenyleg lesz egy FA-igazolas, valamint minden fontosabb embert meg lehet tartani iden es jovore is (mert arra is gondolni kell).
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sam Shields-et is kivágta a PAckers, így 9 milliót spórolt. 3 millió körül lesz a dead money
Klaci79
Úgy tűnik idén tényleg kilépünk a piacra, elég gyorsan elkezdtük kiszorni az embereket .
Sajnálom Shields-et de jó döntés :/
nando89
Ezekkel együtt 12m plusz pénz a meglévő 45 mellé. Lehet szétnézni a piacon.
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Sam Shields-et is kivágta a PAckers, így 9 milliót spórolt. 3 millió körül lesz a dead money
Klaci79
Úgy tűnik idén tényleg kilépünk a piacra, elég gyorsan elkezdtük kiszorni az embereket .
Sajnálom Shields-et de jó döntés :/
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Sam Shields-et is kivágta a PAckers, így 9 milliót spórolt. 3 millió körül lesz a dead money
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Starks cut.

Nagyon köszönjük neki a szép pillanatokat, főleg azt a SB menetelést 10ben.
Viszlát Mr. Snake! | Lehet TT megkeresi majd egy alacsonyabb szerződéssel. |

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Atyaég... Ezt még MM sem tudta volna szebben elbaszarintani...
James007
Pedig MM a Hox elleni NFC döntővel nagyon magasra tette a lécet. Most ezt a Falcons gond nélkül átvitte.
Nagyon szorítottam nekik, hogy ne kelljen a drukkereknek átélni azt, amit nekünk két éve, de ahogy jöttek a rosszabbnál rosszabb húzásaik, már annyira éreztem, hogy mi lesz a vége.
SBL
Bostick a kva anyád


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Atyaég... Ezt még MM sem tudta volna szebben elbaszarintani...
James007
Pedig MM a Hox elleni NFC döntővel nagyon magasra tette a lécet. Most ezt a Falcons gond nélkül átvitte.
Nagyon szorítottam nekik, hogy ne kelljen a drukkereknek átélni azt, amit nekünk két éve, de ahogy jöttek a rosszabbnál rosszabb húzásaik, már annyira éreztem, hogy mi lesz a vége.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Pennel --> Jets

több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Atyaég... Ezt még MM sem tudta volna szebben elbaszarintani...
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
21-3-nál, még inkább 28-3-nál erősen gondolkoztam azon, hogy beírjam ide, a valószínű a kickoff game-en vendégként történő részvételünk. Jó, hogy nem tettem. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
 www.packers.com/assets/images/imported/GB/photos/article_images/2017/02-february/170204-nelson-comeback-950.jpg

Jövőre csapatként kapjuk meg!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Innentől van idő a drafton gondolkodni,ti kiket szeretnétek jövőre Green Bayben látni?

Személy szerint az OLB-CB posztokat tartom különösen fontosnak,így ha a T.J Watt(OLB),Jalen Tabor(CB),Quicey Wilson(CB) trió bármelyike nálunk landol az első kör végén,én elégedett leszek(direkt olyanokat írtam,akiknek talán lesz is esélye a 29. helyig bennmaradni).
Nelson87
Nem tudom, hogy egy rookie CB valóban gyógyír lenne-e a secondary gondokra. Nekem az volt az érzésem, hogy azon túl, hogy Randal és Rollins is több sérüléssel bajlódott, a legnagyobb gond Shields kiesésével, a tapasztalt vezér hiánya volt.Szóval én jobban örülnék, ha oda egy jó FA-t hoznánk, aki betölthené ezt a szerepet. Persze amellett, hogy leveszi az ellenfél elsőszámú elkapóját. Így Randalé lehetne 2. és Rollinsé vagy Gunteré a 3. elkapó. Ez a legtöbb csapat ellen nem lenne reménytelen felállás.
Tudom ez a Packer és a GM még mindig Teddy bácsi, de hátha most megint belecsap a lecsóba.
SBL
Peppers jó esélyel nem lesz vissza igazolva, hátha ez plusz egy indok lesz, hogy újra hozzunk legalább egy nagy FAt. Julius itt léte alatt szinte végig és idén Cook is megmutatta, hogy FAn is részt kell vennünk, mert nagyon fontos pluszt tudnak hozni. (Guion se rossz). Ha választani kell (és capba belefér) 1 jó nevű CBt vadásznék az öreg helyébe. De sok fontos FAnk lesz és a prioritás az ő megtartásuk. Ill. ha Shields valamilyen oknál fogva mégis folytatja (szvsz nem) akkor ki is húzhatjuk ezt az opciót mert pénzt végleg nem maradna rá.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Innentől van idő a drafton gondolkodni,ti kiket szeretnétek jövőre Green Bayben látni?

Személy szerint az OLB-CB posztokat tartom különösen fontosnak,így ha a T.J Watt(OLB),Jalen Tabor(CB),Quicey Wilson(CB) trió bármelyike nálunk landol az első kör végén,én elégedett leszek(direkt olyanokat írtam,akiknek talán lesz is esélye a 29. helyig bennmaradni).
Nelson87
Nem tudom, hogy egy rookie CB valóban gyógyír lenne-e a secondary gondokra. Nekem az volt az érzésem, hogy azon túl, hogy Randal és Rollins is több sérüléssel bajlódott, a legnagyobb gond Shields kiesésével, a tapasztalt vezér hiánya volt.Szóval én jobban örülnék, ha oda egy jó FA-t hoznánk, aki betölthené ezt a szerepet. Persze amellett, hogy leveszi az ellenfél elsőszámú elkapóját. Így Randalé lehetne 2. és Rollinsé vagy Gunteré a 3. elkapó. Ez a legtöbb csapat ellen nem lenne reménytelen felállás.
Tudom ez a Packer és a GM még mindig Teddy bácsi, de hátha most megint belecsap a lecsóba.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Packers coach Mike McCarthy hinted DC Dom Capers will return for 2017.

Tom Clements viszont megy.
gamerkr
McCarthy visszavarja Lacyt, de Montgomery is RB pozicioban marad. Szerinte TT meg nem vonul vissza.
Eliot Wolf viszont megy GM-interjura a Coltshoz.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
Packers coach Mike McCarthy hinted DC Dom Capers will return for 2017.

Tom Clements viszont megy.
gamerkr
Logikusan belegondolva várható volt. Gyökeres változáshoz ennél sokkal szarabb szezon kellett volna.
Aztán persze ha sikerülne megerősíteni a védelmet, lehet, hogy Capers is a régi fényében villogna.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Packers coach Mike McCarthy hinted DC Dom Capers will return for 2017.

Tom Clements viszont megy.

több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Innentől van idő a drafton gondolkodni,ti kiket szeretnétek jövőre Green Bayben látni?

Személy szerint az OLB-CB posztokat tartom különösen fontosnak,így ha a T.J Watt(OLB),Jalen Tabor(CB),Quicey Wilson(CB) trió bármelyike nálunk landol az első kör végén,én elégedett leszek(direkt olyanokat írtam,akiknek talán lesz is esélye a 29. helyig bennmaradni).
több mint 7 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Köszönöm a szezont a csapatnak . A hozzászólásokat mindenkinek .A Green Bay szeretetét az összes szurkolójának..

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
@WesHod
TJ Lang said he won't be playing in the Pro Bowl due to foot and hip scope, which is scheduled for Friday #Packers

😕 😕
gamerkr
Sitton fog helyette beugrani.
Milyen kicsi a világ.
SBL
Nem marad sárga sisak nélkül a probowl támadófala. Bakhtiari megy.


Liverpool Fc fan