NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
“Our best intention will be to sign as many of our own players as we can and keep it together,”
 m.packers.com/news/article/next-week-could-be-busy-for-packers-738bec69-8434-4e00-b188-43bc97d3c538
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
"McCarthy says #Packers RG T.J. Lang is in "recovery mode" from hip surgery, doesn't expect him to "do anything" until training camp."

Erre tweetelte a következőt Lang,ami alapján egy kicsit olyan előérzetem van,mint Cobbnál 2 éve. Szerintem maradni fog. 😊

"Went thru this last year and was voted to my first pro bowl.. No worries over here! 👌🏻👌🏻👌🏻"

Szerkesztette: Nelson87
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Remélem semmiképp sem jön Peterson.
Gergőbácsi
Revansot veszünk a Favre történetért! 😀

Nyilván kicsi az esélye és elsősorban Lacy visszaigazolása van benne a pakliban egy prove it szerződés keretében, de témának érdemes előhozakodni vele, mert nem teljesen ördögtől való az ötlet.
alatriste
Nyilván témának tökéletes, de 1. már a zeniten bőven túl van, 2. túl sok zsozsó aminek van helye máshol, ezért nem szeretném. A fallal kapcsolatban teljesen egyetértek.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Tretter és Lang szerintem 100%, hogy nem fog maradni. Van egy felcserével elhozott Spriggs a csapatba aki hiába T matéria, a két T posztján a csapat le van kötve hosszú szerződésekkel. Így oda csak sérülés esetén kell kimenni Spriggsnek. Van egy olcsó C-ünk (Linsley) még egy évig, aki ráadásul elég jó is. Szintén 1 évre van még Taylor LG-ba, aki már inkább csak átlag szint de kezdethető.
Így a falban csak a RG kiadó (Lang posztja ugyebár). Namost ugye hol lett kipróbálva Spriggs mint int OL a 16-os szezonban? RG-ban amikor Lang sérült volt. És nem volt olyan jó még, de hát tanulnia kell a G-ot, világ életében T volt Spriggs.

Én azért örülnék Langnak, mert le lennénk kötve LT, RT, RG posztra minőségi játékosokkal, miközben van LG és C posztban 2 fiatal, olcsó emberünk. 17ben Spriggs betanul LG-ba és versenyez Taylorral miközben univerzális csere ember posztját is betöltené. Ha valaki kiesik Taylor megy a helyére LG-ba, Spriggs pedig a C-en kívül bárkit tud helyetesíteni, hogy aztán 2018-ra már full tima LG lehessen.

2 minőségi csere már túl sok volna, így idén Tretter nem fog szerintem beleférni.

Ha viszont Tretter jönne vissza, akkor kialakulhatna egy érdekes kis verseny a Linsley/Tretter/Spriggs 3-as között a C, RG posztért. A dolog viszont itt anyiból bonyolódik, hogy: Tretter LT vagy C volt eddig nlben vagy egyetemen (ha jól tudom), Linsley junior és senior éve óta csak C. Spriggs pedig LT volt egyetemen.

Szóval igazi tapasztalata senkinek sem lenne G-ban. Plusz ugye Tretter eddigi profi karrierje alatt sose tudott egészséges maradni és mindig bukta a kezdő posztot emiatt (2014 és 16), és 2 év alatt 2 pro bowl G-ot bukna az OL.

Próbáltam összeszedni amit tudtam a dologról, nem kevés egyéni véleménnyel.
alatriste
Igaz, végre összeállt egy top támadófal A-Rod előtt, minek tartanánk együtt..Lang-ot mképp meg kellene tartani.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tretter és Lang szerintem 100%, hogy nem fog maradni. Van egy felcserével elhozott Spriggs a csapatba aki hiába T matéria, a két T posztján a csapat le van kötve hosszú szerződésekkel. Így oda csak sérülés esetén kell kimenni Spriggsnek. Van egy olcsó C-ünk (Linsley) még egy évig, aki ráadásul elég jó is. Szintén 1 évre van még Taylor LG-ba, aki már inkább csak átlag szint de kezdethető.
Így a falban csak a RG kiadó (Lang posztja ugyebár). Namost ugye hol lett kipróbálva Spriggs mint int OL a 16-os szezonban? RG-ban amikor Lang sérült volt. És nem volt olyan jó még, de hát tanulnia kell a G-ot, világ életében T volt Spriggs.

Én azért örülnék Langnak, mert le lennénk kötve LT, RT, RG posztra minőségi játékosokkal, miközben van LG és C posztban 2 fiatal, olcsó emberünk. 17ben Spriggs betanul LG-ba és versenyez Taylorral miközben univerzális csere ember posztját is betöltené. Ha valaki kiesik Taylor megy a helyére LG-ba, Spriggs pedig a C-en kívül bárkit tud helyetesíteni, hogy aztán 2018-ra már full tima LG lehessen.

2 minőségi csere már túl sok volna, így idén Tretter nem fog szerintem beleférni.

Ha viszont Tretter jönne vissza, akkor kialakulhatna egy érdekes kis verseny a Linsley/Tretter/Spriggs 3-as között a C, RG posztért. A dolog viszont itt anyiból bonyolódik, hogy: Tretter LT vagy C volt eddig nlben vagy egyetemen (ha jól tudom), Linsley junior és senior éve óta csak C. Spriggs pedig LT volt egyetemen.

Szóval igazi tapasztalata senkinek sem lenne G-ban. Plusz ugye Tretter eddigi profi karrierje alatt sose tudott egészséges maradni és mindig bukta a kezdő posztot emiatt (2014 és 16), és 2 év alatt 2 pro bowl G-ot bukna az OL.

Próbáltam összeszedni amit tudtam a dologról, nem kevés egyéni véleménnyel.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
41M még mindig a tárcánkban. Nem egyeztünk még meg senkivel sem, sőt a hírek szerint túl sok emberrel sem tárgyalunk még.

No nem tudom mi az elképzelés de miután kikerült a piacra két HoF kaliber futó is, akik közül valószínűleg mind a ketten örülnének, ha egy SB esélyes csapatba játszanának JELENLEG nem tartom elképzelhetettlennek, hogy felkeressük Jamaal vagy Adrian ügynökét, hogy mégis mire gondoltak az említett srácok.
Peppers után azért még nagyobbat robbana, ha elhoznánk Petersont is, de maradjunk azért inkább egyenlőre a földön. Perry, Hyde, Lang. Szeretném, ha ebből a 3 névből minimum kettő pár napon belül aláírna.

Perrynél minden nap egyébként egyre kritikusabb, azzal, hogy Ő maradt az egyetlen elérhető top Edge FA.
alatriste
egy a bökkenő, hogy ezzel a D#-vel a GB nem SB esélyes csapat és akkor még Perry visszaigazolását hagyjuk is...
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Szerintem is, azt a pénzt, amit Petersonra költene a csapat, inkább költse Perry, Hyde, Cook és Lang visszaigazolására.
Jó lenne még Lacy-vel is egy olcsó prove-it szerződést kötni.
Trettert is marasztalnám, nem sok pénzért. Jobb lenne tartaléknak, mint Barclay.
Minimumért vagy ahhoz közeli pénzért maradhatna Crocket vagy Michael, Scum, Allison, Elliot és Thomas.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Remélem semmiképp sem jön Peterson.
Gergőbácsi
Revansot veszünk a Favre történetért! 😀

Nyilván kicsi az esélye és elsősorban Lacy visszaigazolása van benne a pakliban egy prove it szerződés keretében, de témának érdemes előhozakodni vele, mert nem teljesen ördögtől való az ötlet.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Remélem semmiképp sem jön Peterson.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
41M még mindig a tárcánkban. Nem egyeztünk még meg senkivel sem, sőt a hírek szerint túl sok emberrel sem tárgyalunk még.

No nem tudom mi az elképzelés de miután kikerült a piacra két HoF kaliber futó is, akik közül valószínűleg mind a ketten örülnének, ha egy SB esélyes csapatba játszanának JELENLEG nem tartom elképzelhetettlennek, hogy felkeressük Jamaal vagy Adrian ügynökét, hogy mégis mire gondoltak az említett srácok.
Peppers után azért még nagyobbat robbana, ha elhoznánk Petersont is, de maradjunk azért inkább egyenlőre a földön. Perry, Hyde, Lang. Szeretném, ha ebből a 3 névből minimum kettő pár napon belül aláírna.

Perrynél minden nap egyébként egyre kritikusabb, azzal, hogy Ő maradt az egyetlen elérhető top Edge FA.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lang állítólag tesztelni szeretné a piacot, nagy blama lenne ha nem tudnánk visszaigazolni.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megatron
Forte


AP a következő célpont!
alatriste
Hát ezzel is megvónánk
alatriste
kérjük a következő 3 nevet 😊
James007
Több ilyen legendát ne veszítsünk inkább el. :/


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Megatron
Forte


AP a következő célpont!
alatriste
Hát ezzel is megvónánk
alatriste
kérjük a következő 3 nevet 😊
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megatron
Forte


AP a következő célpont!
alatriste
Hát ezzel is megvónánk


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ingram, C. Jones, JPP TAG-elve lettek Addison aláírt egy hosszútávút. A legvonzóbb EDGE playerek közül egyedül Perry maradt szabad.
Ha nem sikerül visszahozni nagyon nagy bajok lesznek. Ha hagyjuk, hogy tesztelje a piacot valaki biztos oda ad neki egy bitang pénzt amivel nem tudunk majd versenyezni.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Hayward és Tolzien után idén a csapat 1db kompenzációs draft cetlit kapott.
Az 5. kör 39 helyén húzhatunk majd.
alatriste
Ez azért nem sok. Inkább tartottuk volna meg Haywardot!
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hayward és Tolzien után idén a csapat 1db kompenzációs draft cetlit kapott.
Az 5. kör 39 helyén húzhatunk majd.
alatriste
Ráadásul ez már cserélhető.
Bár Tedet ismerve ezt is lefelé teszi majd 😀
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hayward és Tolzien után idén a csapat 1db kompenzációs draft cetlit kapott.
Az 5. kör 39 helyén húzhatunk majd.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373


XD

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Meg van boven ido, mielott megnyilik a FA-piac, egyelore ne temessuk Lang szerzodeset. Siman lehet, hogy azert nem kerestek meg, mert tudjak, hogy vele hamar meg fognak egyezni. De persze az is benne van a pakliban, hogy tenyleg elengedik. Harom het mulva okosabbak leszunk.

Amugy mas hirek szerint Lacyt megkinaljak egy egyeves, ketmillio dollaros szerzodessel.
casaubon
A szezon kezdetén arról beszéltek, hogy a csapat a fiatalokkal képzeli el a jövő támadófalát és sem Sitton, sem Lang nem indul jó eséllyel egy új szerződésért. Sittonnak ez nagyon nem tetszett, ezért ki is tették, hogy ne rontsa az öltözői hangulatot. Lang viszont becsülettel végigcsinálta a szezont, ráadásul elit teljesítménnyel. Tudom, hogy a végén minden a pénzről szól, de azért a hozzáállásáért és a teljesítményéért, megérdemelne egy új szerződést a csapattól. Szerintem üzletileg sem lenne sem lenne vállalhatalan az visszaszerződtetése.
- Kijelentett, hogy kevesebbért is marad mint, amit a piac adna érte.
- 29 éves, van még benne minimum 3 év.
- Ha elengedik csak két guard marad a rosten ráadásul az egy rookie.
- A draft nem túl erős OL poszton.
- Ha FA-ról hozunk valakit, aki már bizonyított, az sem jön el bagóért.

Remélem jövőre is zöld-sárgában látjuk focizni!
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Meg van boven ido, mielott megnyilik a FA-piac, egyelore ne temessuk Lang szerzodeset. Siman lehet, hogy azert nem kerestek meg, mert tudjak, hogy vele hamar meg fognak egyezni. De persze az is benne van a pakliban, hogy tenyleg elengedik. Harom het mulva okosabbak leszunk.

Amugy mas hirek szerint Lacyt megkinaljak egy egyeves, ketmillio dollaros szerzodessel.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/SiriusXMNFL/status/831188491686072323

“I said it after the season about obviously wanting to stay in Green Bay, and I still feel that way, but at this point I don’t really have any other options,” Lang said. “I have to prepare as if I’m going to hit the open market and see what the options are.”TJ Lang
Nemár Ted!!!!!!!
alatriste
Ez egy igazi fasz, ha hagyja elmenni.
Már Sitton dobása is ősbűn volt, annak ellenére, hogy abból végeredményben nem jöttünk ki rosszul.
James007
Még meg is érteném, ha a Shields & Starks cuttal nem most szabadítottunk volna fel egy rakat helyett a sapka alatt. 40M-nk van és Lang lenyilatkozta, hogy kevesebbért is maradna mint amennyit ér!
alatriste
De honnan tudod, ő szerinte mennyit ér? Lehet, az ügynöke bebeszélte neki, hogy ér évi 12 millát, Lang meg arra gondolt, hogy 10-ért vígan maradna. 8-P

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/SiriusXMNFL/status/831188491686072323

“I said it after the season about obviously wanting to stay in Green Bay, and I still feel that way, but at this point I don’t really have any other options,” Lang said. “I have to prepare as if I’m going to hit the open market and see what the options are.”TJ Lang
Nemár Ted!!!!!!!
alatriste
Ez egy igazi fasz, ha hagyja elmenni.
Már Sitton dobása is ősbűn volt, annak ellenére, hogy abból végeredményben nem jöttünk ki rosszul.
James007
Még meg is érteném, ha a Shields & Starks cuttal nem most szabadítottunk volna fel egy rakat helyett a sapka alatt. 40M-nk van és Lang lenyilatkozta, hogy kevesebbért is maradna mint amennyit ér!


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
 twitter.com/SiriusXMNFL/status/831188491686072323

“I said it after the season about obviously wanting to stay in Green Bay, and I still feel that way, but at this point I don’t really have any other options,” Lang said. “I have to prepare as if I’m going to hit the open market and see what the options are.”TJ Lang
Nemár Ted!!!!!!!
alatriste
Ez egy igazi fasz, ha hagyja elmenni.
Már Sitton dobása is ősbűn volt, annak ellenére, hogy abból végeredményben nem jöttünk ki rosszul.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/SiriusXMNFL/status/831188491686072323

“I said it after the season about obviously wanting to stay in Green Bay, and I still feel that way, but at this point I don’t really have any other options,” Lang said. “I have to prepare as if I’m going to hit the open market and see what the options are.”TJ Lang
Nemár Ted!!!!!!!


Liverpool Fc fan