NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Rengeteg sérülés, nyögvenyelés, kilátástalanság, run the table, drámai győzelem. Volt itt minden. Mivel nem élek kint, nincs kötődésem a városhoz és a csapathoz ezért a Louie Életén kívül nagy szükségem van arra hogy egy szerethető brigádnak tudjak szurkolni, és szerencsére ebben egy másodpercig sem tudok kételkedni. Felesleges Aaron gyűrűit számolgatni, annni sportélményt és örömet tud ez a csapat szolgáltatni amivel én évek óta beérem és beértem idén is. Folytatás jövőre.
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
@WesHod
TJ Lang said he won't be playing in the Pro Bowl due to foot and hip scope, which is scheduled for Friday #Packers

😕 😕
gamerkr
Sitton fog helyette beugrani.
Milyen kicsi a világ.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@WesHod
TJ Lang said he won't be playing in the Pro Bowl due to foot and hip scope, which is scheduled for Friday #Packers

😕 😕

több mint 7 éve
Litone Green Bay Packers 9
 www.foxsports.com/nfl/gallery/green-bay-packers-nfc-championship-offseason-moves-super-bowl-2018-free-agency-draft-012317

Kb. összefoglalja az érzéseim.
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nagy meglepetések nem történtek, azért ez volt a realitás. Köszönjük meg az Onak a két remek PO meccset!
Ahogy írtátok, a védelemmel tényleg kezdeni kell valamit, ez a teljesítmény vállalhatatlan ezen a szinten. Kezdve azzal, hogy megköszönjük DC eddigi munkáját. Az is látszik, hogy csak a draftról, FA igazolás nélkül ezt nem lehet megoldani. Reméljük a fejeseink is belátják ezt végre.
O részről csak az RB poszt a kritikus kérdés. Szerintem Monty elsőszámú futónak kevés, vagy draftról kellene hozni egy azonnal bevethető állatot vagy itt is FA játszik. Lacy nem hinném hogy marad de ha mégis, akkor sem lehet rá épyteni. Michael 3. számú futónak viszont jó lehet. Ripkowskiból meg egy igazi vadállat lesz.😀
Szóval ha a védelmet egy épkézláb szintre tudnánk hozni, akkor símán ott lehetünk jövőre is a POban.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
Litone Green Bay Packers 9
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de Matthews semmi nyomást nem tudott idén generálni,árnyéka önmagának. Az összes meccset láttam(ahogy minden évben),de igazán semmi nem maradt meg belőle. Persze lehet,hogy én néztem rossz szemüvegen keresztül a szezont,de Perry pl. 100x meggyőzőbb volt.
Nelson87
Nekem is meggyőzőbb volt Perry. Ha nem lobogna Clay haja, akkor fel sem tűnt volna, hogy a pályán van.
Mindenesetre szerencsétlen meccs volt, az elrontott FG és RIP fumble-je után végünk lett.
A tegnap kihozta a hiányosságokat. A secondaryvel tényleg kezdeni kell valamit, a futójáték is halott volt.
Mindenesetre köszönöm a szezont a csapatnak, a múlt hetit sokáig nem fogom elfelejteni.
Köszönjük meg Capersnek, talán elég volt ebből ennyi.
Laceyvel megpróbálkozunk még? (gondolom ez attól is függ, hogy mennyit kér)
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de Matthews semmi nyomást nem tudott idén generálni,árnyéka önmagának. Az összes meccset láttam(ahogy minden évben),de igazán semmi nem maradt meg belőle. Persze lehet,hogy én néztem rossz szemüvegen keresztül a szezont,de Perry pl. 100x meggyőzőbb volt.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
alatriste a szakértő
Pep71
Köszönöm a megtisztelő szavakat de én csak egy lelkes drukker vagyok, aki szereti ezt a csapatot és szereti ezt a sportágat. (A szakértők amúgy is a TV stúdióban helyezkednek el).

Hogy szerintem miért kaptunk ma ki ennyire simán?
Vicces lesz ezt hallani, de első sorban az óriási szerencsétlenségünk miatt. Egyszerűen a csapat erősségei közül majd mindenki bal lábbal kelt fel és váratlan hibákat adtak elő.

Kezdve azzal, hogy a meccs elején (2. negyed elejéig bezárólag) kihagytunk egy FG-t és eladtuk a labdát a RZ-ban. Tette mind ezt a múlt héten mennybe menő Crosby, aki két jegeléssel három 50+os FG-t is berakott a helyére és egy nagyon megbízható rugó lett, kihagyott 41ről egy kísérletet. Aztán az eddig rendkívül megbízhatóan futó Ripkowski aki életében nem vesztett még el labdát egy 1&10re futott 10+yardos futás után a célterület előtt pár yardal elhagyja a labdát.
Itt a pályán hagytunk 10 pontot, amivel a meccs ezen szakaszában 10-10re módosítottuk volna az állást. Eddig a "run the table" időszakban nem volt ránk jellemző az ilyesfajta hiba, a TO vagy a pályán hagyott pontok, ami biztos, hogy okozott némi frusztráltságot.
10-10 helyett pedig mi lett? 0-17

És akkor a meccs eleji kulcshibák mellet pár egyéni érthetetlen visszaesés:

David Bakhtiari has now allowed 4 pressures in a game, the most for him since 2015 Week 12.
A több helyen all pro csapatba is bekerülő (pár helyen 2. csapatos LT lett) Bakhtiarinak több mint 20 meccs után először volt gyenge meccse.

Aaron Rodgers was under pressure on 40.8% of his drop backs today vs. the Falcons today.
Season average: 29.6%

Amúgy se volt fényes napja a támadófalnak. Többször zavarták meg őket extra blitz csomagokkal, vagy keresztekkel, és az sem segített, hogy sorra dőlt ki az OL. Persze a meccs a 3. negyed eleji Julio TD-vel eldőlt aztán esett ki Lang és Bulaga is, de a meccset végül a kezdő OL 60%-a nem fejezte be. (Taylor LG, Lang RG, Bulaga RT). Nagyon jó egység dolgozik Rodgers előtt, de Quinn megtalálta a rést a pajzson és zavarba tudták hozni az egységet. Ezzel pedig borítani az egyik alapstratégiánkat, hogy "Aaronnak van ideje, valaki mutassa magát, megvárja."

Tudtuk, hogy gyenge a corner sor, ezért muszáj nyomás alá helyeznünk Ryant. 28%ban tudtunk csak nyomást helyezni Mattre, de a számokból látszik, hogy még ilyenkor is elég jól ment neki.
Sajnos ilyen amikor Aaron Rodgers top szintjét hozó irányító van a másik oldalon is. Előfordul néha, sok minden nem tudsz vele mit kezdeni, főleg ha még a pass rush se megy.
Matt Ryan from a clean pocket today: 22/27, 323 yards, 3 TD, 153.5 QB Rating
Matt Ryan under pressure: 5/11, 69 yards, 1 TD, 96.4 QB Rating


Sorra dőltek ki az embereink:
Brice mint 5.-6. DB, aki egyre több snappet kapott idén
Hyde 4.-5. számú DB, nagyrészt a kezdő nickel corner
Talyor a kezdő LG
J. Ryan kezdő ILB
Montgomery lement, feljött, majd megint lement végül azt hiszem ki is szállt - a kezdő futó(vagy mi)
Lang RG
Bulaga RT
Plusz a Nelson, Adams, Allison akik közül egy sima alapszakasz meccsen lehet, hogy mind a hárman inaktívok lettek volna, mind játszottak.

Aaron Rodgers has had 5 of his passes dropped, most for his receivers in a game since 2015 Week 10.
Drop parádé többször kulcshelyzetben. Azt, hogy ki hányat regisztrált nem tudom de Cook 2 minimum és volt egy Michael is (bár ez már a legvége felé).

Mi van akkor, amikor a (szezon előtt) 4. számú CB-et kell a liga egyik legjobb elkapójára állítanod, mert az előtte lévők sérültek és vagy borzasztóan gyengék?
Julio Jones vs. Ladarius Gunter final numbers:
8 targets
6 catches
144 yards
2 touchdowns
1 drop
156.3 passer rating

Günter egy 2. de inkább 3. számú CB, aki ha nem egy világklasszissal áll szemben, tud hasznos játékos lenni a pálya szélén UDFA létére.

Egy nagyon sokat mondó tweet, arról, hogy jó dolog, hogy minden nap spagettit ehetsz, mikor tudod, hogy a legtöbben zsíros kenyéren élnek pláne évek óta, és tudod is, hogy kiváltságos vagy a spagetti miatt, de vágysz attól függetlenül a steakre.
Hard to believe Aaron Rodgers & Pack haven't been back to Super Bowl since 2010. 6 years & counting ...

Két ember akinek a teljesítményét viszont kiemelnék a csapat két részéről:
Mike Daniels had the best performance for the Packers defenders. 3 stops, 2 hits, 1 hurry. (plusz ugye egy sack amit D-Holding miatt elvettek tőle)
És Nelson, aki törött bordával volt továbbra is az első számú opciónk. Nemcsak felment figyelmet elterelni, 6 elkapás (1 drop itt is de ezt elnézzük) TD, eszméletlen a pali. Maximális tisztelet felé.

Mindezek ellenére jobb csapat volt Falcons. Ha újrajátszanánk a meccset 10szer 7 esetben ők jutnának tovább, de kétlem, hogy látnánk a maihoz hasonló hengerelést akár egyszer is. 7-10-14 pontos vereségekből kapnánk nem is egyet, de ilyen szerencsétlen első félidőt szerintem még egyszer nem produkálnánk.

Zárás keppen pedig ez:
Ha nem igazoljuk vissza ezt a srácot a logót lekapom a nevem mellől.


(Zanzásítva azoknak, akik nem tudnak angolul: Azt hiszem mindenki tudja a csapatnál, ez az a hely ahol játszani akarok. Nem akarok elmenni sehova. A kezdetektől fogva itt vagyok. Szeretem a csapatot, Green Bayt, mindent ami Packer. Szeretem képviselni a város, a csapatot. VISSZA AKAROK JÖNNI! Nem rajtam múlik, itt akarok lenni.) - TJ Lang, aki szabadügynök lesz idén.

Ez a nyilatkozat alsó hangon 20-30%-os hometown discount-ot jelent, az új szerződés esetén ha nem többet. Nincs olyan opció, hogy nem hozzuk vissza. Aki látta zokogni a sérülése után a padon annak azt hiszem összeszorul a szíve.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Jobb csapattól kaptunk ki, még ha a különbség reálisan nem lenne ennyi a két csapat között, ha nincs olyan rohadt sok sérülés a meccs előtt és alatt.
Egyébként én is arra szavazok, hogy rúgjuk már ki Caperst!
Már tavaly is arra szavastam. Talán most már elegen leszünk.
SBL
Jó de akkor változtass nevet, mondjuk SBLII-re
Old Green Bay
Miért? Mert a SBL annyira bejött?😊
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Jobb csapattól kaptunk ki, még ha a különbség reálisan nem lenne ennyi a két csapat között, ha nincs olyan rohadt sok sérülés a meccs előtt és alatt.
Egyébként én is arra szavazok, hogy rúgjuk már ki Caperst!
Már tavaly is arra szavastam. Talán most már elegen leszünk.
SBL
Jó de akkor változtass nevet, mondjuk SBLII-re

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Jobb csapattól kaptunk ki, még ha a különbség reálisan nem lenne ennyi a két csapat között, ha nincs olyan rohadt sok sérülés a meccs előtt és alatt.
Egyébként én is arra szavazok, hogy rúgjuk már ki Caperst!
Már tavaly is arra szavastam. Talán most már elegen leszünk.
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Így kellett lennie. A mai meccs is megmutatta miben kell szintet lépnünk.
Jövőre hazai pályán meccs az NFC döntő, csak építsünk védelmet,

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Azt hiszem, 4-6-nal mindenki elfogadta volna a focsoportdontot. Valoban csunya lett ez igy, plane az elso felido, de ezzel a vedelemmel a maximumot kihoztak a szezonbol.

Ott komoly valtozasok kellenek, szerintem Caperstol most mar tenyleg meg kell valni. Ugy tunik, teljesen elfelejtette a blitzeket, es emellett is sokszor borzasztoak voltak a playhivasok a vedelemben. Meg kell nezni, ki marad a szabadugynokok kozul, aztan vegiggondolni, hol van szukseg uj emberekre - ami foleg a draftrol lesz, FA-igazolas max. egy lesz szerintem.

En bizom abban, hogy CMIII-nek csak a sorozatos serulesei miatt volt gyengebb eve, es nem azert, mert latszik rajta a kor, ahhoz meg nem eleg oreg. Es abban is, hogy a sokat szidott Randall is hasonlo okbol volt ennyire gyenge, es egeszsegesen a tavalyi formajat tudja hozni, amikor ott volt a top3 ujonc CB kozott.
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Sajnos beigazolódott, hogy ilyen védelemmel nem lehet komoly eredményeket elérni.
Eddig is, A-Rod csodái kellettek, ha győzni akart a csapat.
D#-ben nagyon komoly előrelépés kell, mert mindig azt várni, hogy az O feltesz 30-40 pontot az komolytalan..
alatriste a szakértő, remélem meccs után, elmondja, hogy ő milyen lépéseket várna, hogyan lehetne ezt a D#-t top10 környékére felhozni, addig amíg A-Rod itt van, mert 1-2 gyűrűt még minimum megérdemelne a RELAX mestere 😀

Szerkesztette: Pep71
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Köszönöm a csapatnak h legalább idáig eljutott , ez a vége kicsit csúnya lett , de legalább itt voltunk.

A konzekvenciákat kőkeményen lekel vonni, CAPERS FiRed , és igenis ki kell menni a piacra egy két kulcs pozíció miatt .

Rosszabb évünk azért sose legyen , és amíg Áron van , lesz mindig sansz egy nagy futásra 😊
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Jól kezdődik.
zsoltee
Félidőben még jobb. Half time adjustment: haljunk meg szépen.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Jól kezdődik.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nem szabadna itt lennünk, minden arról szólt, hogy nem lehet. Adjunk ki mindent magunkból!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
akkor itt, GoPackGo 😊
gamerkr
nincs követő?
Gergőbácsi
én nem látom

több mint 7 éve
Csita Dallas Cowboys 331
 www.youtube.com/watch?v=1N5KnvvtESE
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
akkor itt, GoPackGo 😊
gamerkr
nincs követő?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
akkor itt, GoPackGo 😊

több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
addig si itt egy nézhető:

 www.vipleague.me/american-football/447845/1/nfc-championship:-green-bay-packers-vs-atlanta-falcons-live-stream-online.html

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
bebop 413 — Packers fan
Ha valaki találkozna az elmúlt hetek youtube-os stremjével, ne habozzon megosztani!

GB
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nem lesz követő? :0

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi