NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 875 — Omar's Coming Yo!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/16121057_1811310742451038_2119035897755205632_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=P4dzvq5_RZIQ7kNvgHNMkqn&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYD0TZ083hYls7VVBuaz68oVPVz3GbFNxJwuNakiND9j-A&oe=66FE3B06
20 Mio. Aufrufe · 143.620 Reaktionen | Green Bay Packers beat Dallas Cowboys with last second field g... | For more Celined scenes --> Celine a Scene BLACK FRIDAY DEALS T-Shirt & Hoodies --> http://bit.ly/2OPh8Ww | By Celine a Scene | Facebook
For more Celined scenes --> Celine a Scene BLACK FRIDAY DEALS T-Shirt & Hoodies --> http://bit.ly/2OPh8Ww


csodálatos 😀

több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad

gamerkr
hazabeszélt, bejött 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 169 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000773531/article/davante-adams-leads-top10-wrs-in-tight-coverage

Adams nehezen szeparálódik? Baszni rá, elkapja a védővel a nyakán is. (Bár leválásban is fejlődött).
alatriste
sajnos tapasztaltuk mi is tegnap.....

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ah3iuxdk8ygdes1dx7wc
Davante Adams leads Top-10 WRs in tight coverage
Davante Adams led all receivers this season in percentage of targets caught when in tight coverage. His rebound headlines Matt Harmon's Top-10 Next Gen Stats contested catch ranking.


Adams nehezen szeparálódik? Baszni rá, elkapja a védővel a nyakán is. (Bár leválásban is fejlődött).


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club

több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Hihetetlen meccs, dráma. Burnettről tudni valamit? Nelsonnak állítólag van esélye játszani, de ki tudja.
Aki meg nevetni akar, olvasson bele Skip Bayless twitterébe. Elképesztő a faszi.

"Congratulations to Dak Prescott for again outplaying Aaron Rodgers, again holding off Romo and again performing like a clutch MVP." Egyéb, erősebb gyöngyszemek is vannak.
Gergőbácsi
Azt a részt leszámítva hogy outplayelte Rodgerst, szerintem a többi igaz.
Cowboykarcsi90
ez így is van

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Én vagyok a kishitű.
Novemberben elfogadtam,hogy "NO PO".
Ekkora feltámadás és rá EZ A MECCS.. Leizzadtam párszor.!!!!!
A csapat megint meg mutatta,hogy mi is az igazi Green Bay... Köszönöm nekik.. Ma még nem érdekel a következő meccs. Pár napig jó érzéssel csámcsogok a tegnapin...

több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Cobb said the final play was not an actual playcall. Rodgers just told each receiver what to do, like a kid drawing in the dirt. Seriously.

milyen egyszerűnek hangzik így 😀

Szerkesztette: casaubon
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 169 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hihetetlen meccs, dráma. Burnettről tudni valamit? Nelsonnak állítólag van esélye játszani, de ki tudja.
Aki meg nevetni akar, olvasson bele Skip Bayless twitterébe. Elképesztő a faszi.

"Congratulations to Dak Prescott for again outplaying Aaron Rodgers, again holding off Romo and again performing like a clutch MVP." Egyéb, erősebb gyöngyszemek is vannak.
Gergőbácsi
Azt a részt leszámítva hogy outplayelte Rodgerst, szerintem a többi igaz.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Litone Green Bay Packers 9
Konkrétan nem bírtam elaludni a meccs után.
21-3-nál teljesen zsebben éreztem a dolgot, gondoltam sima ügy lesz. Aztán a második félidőben csak feljött a Boys. (Egyébként hatalmas gratula nekik, nem semmi amit Prescott is letolt a végén, nem tudom mikor láttam utoljára ennyire tökös rookie qb-t. Szimpi csapat volt idén nekem a Dallas is.)
A végén nem tudom hányszor izzadtam le. Crosby szépen bevágta, erre Bailey még válaszolt. Egyébként Geronimo Allison is eszméletlen fontos elkapásokat csinált. Perry leütött labdája is nagyon kellett.
Az utolsó Drive meg történelmi volt. Ahogy AR megtartotta a labdát a sacknél. A Cook elkapás.
És Crosby. Már az nagy ice volt, hogy visszanézték a bírók az elkapást elég sokáig, elég megterhelő lehetett neki. Aztán bevágta csont nélkül. JG időt kért. Erre újra bevágta.
Tartok a Falconstól, de bármi megtörténhet.
Skip meg egy bohóc és mindig is az lesz. Mindegy, hogy az ESPn-en, vagy a FOX-on osztja az észt.
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
 twitter.com/B1ackSchefter/status/820820272295137280/photo/1
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Hihetetlen meccs, dráma. Burnettről tudni valamit? Nelsonnak állítólag van esélye játszani, de ki tudja.
Aki meg nevetni akar, olvasson bele Skip Bayless twitterébe. Elképesztő a faszi.

"Congratulations to Dak Prescott for again outplaying Aaron Rodgers, again holding off Romo and again performing like a clutch MVP." Egyéb, erősebb gyöngyszemek is vannak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Visszanézve majd rádöbbenünk, hogy legalább ötféle módon kiszophattunk volna, és volt idő amikor mindegyiknek szabad utat engedtünk. Meg persze a klács-playek. Volt néhány, de az, ahogy abban a sack-ben AR megtartotta a labdát nálam mindent visz.
Old Green Bay
igen ott azt hittem nyomunk egy kardinális turnover-t...
gamerkr
akkor nem csak előttem pörgött le az egész forgatókönyv miközben ment a védő AR felé 😀

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Visszanézve majd rádöbbenünk, hogy legalább ötféle módon kiszophattunk volna, és volt idő amikor mindegyiknek szabad utat engedtünk. Meg persze a klács-playek. Volt néhány, de az, ahogy abban a sack-ben AR megtartotta a labdát nálam mindent visz.
Old Green Bay
igen ott azt hittem nyomunk egy kardinális turnover-t...

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Visszanézve majd rádöbbenünk, hogy legalább ötféle módon kiszophattunk volna, és volt idő amikor mindegyiknek szabad utat engedtünk. Meg persze a klács-playek. Volt néhány, de az, ahogy abban a sack-ben AR megtartotta a labdát nálam mindent visz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
Jó,hogy nem lett OT.
Rodgers biztosan tailst mondott volna a feldobásnál,én meg most őt szidnám miatta,a telefonom törött lenne,a TV pedig egy bokorban heverne az ablak alatt.
Nelson87
- Kölcsöntévé!
- Nem érdekel!
több mint 7 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Jo estet Uraim,
az utolso percekben jo sok emlék beugrott. Mar mar lattam magam elott az újabb klasszikus Packers PO vereséget. De szerencsere a relax működött. Semmi nem erdekel jelenleg azon kívül, hogy a kovetkezo hétköznapok is ugy telnek majd h a kedvenc csapatunk po érdekelt.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Jó,hogy nem lett OT.
Rodgers biztosan tailst mondott volna a feldobásnál,én meg most őt szidnám miatta,a telefonom törött lenne,a TV pedig egy bokorban heverne az ablak alatt.
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Mindig a legfrisebb elmenyek a legerosebbek, okozott mar jopar euforiat nekem ez a csapat az elmult lassan evtizedben de ez most szerintem dobogos. A Dallasnak gratula, nem felek attol hogy nem jatszunk mi meg par ilyen meccset a rajatszasban. (Jovo hetrol inkabb ne beszeljunk mert attol elegge tartok, borzaszto matchup lesz😀)
JayB
A jövő hét nem érdekes, ezen a héten viszont nyerünk 😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Mindig a legfrisebb elmenyek a legerosebbek, okozott mar jopar euforiat nekem ez a csapat az elmult lassan evtizedben de ez most szerintem dobogos. A Dallasnak gratula, nem felek attol hogy nem jatszunk mi meg par ilyen meccset a rajatszasban. (Jovo hetrol inkabb ne beszeljunk mert attol elegge tartok, borzaszto matchup lesz😀)
JayB
2-3 napig én sem akarok arra gondolni, de sajnos rosszabb nem is lehetne.
alatriste
ilyen Def-el az is csoda, hogy NFC döntőt játszik a csapat, élvezzük a mai győzelmet 😀
Pep71
100%-ig egyetértek!
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Mindig a legfrisebb elmenyek a legerosebbek, okozott mar jopar euforiat nekem ez a csapat az elmult lassan evtizedben de ez most szerintem dobogos. A Dallasnak gratula, nem felek attol hogy nem jatszunk mi meg par ilyen meccset a rajatszasban. (Jovo hetrol inkabb ne beszeljunk mert attol elegge tartok, borzaszto matchup lesz😀)
JayB
2-3 napig én sem akarok arra gondolni, de sajnos rosszabb nem is lehetne.
alatriste
ilyen Def-el az is csoda, hogy NFC döntőt játszik a csapat, élvezzük a mai győzelmet 😀
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mindig a legfrisebb elmenyek a legerosebbek, okozott mar jopar euforiat nekem ez a csapat az elmult lassan evtizedben de ez most szerintem dobogos. A Dallasnak gratula, nem felek attol hogy nem jatszunk mi meg par ilyen meccset a rajatszasban. (Jovo hetrol inkabb ne beszeljunk mert attol elegge tartok, borzaszto matchup lesz😀)
JayB
2-3 napig én sem akarok arra gondolni, de sajnos rosszabb nem is lehetne.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Mindig a legfrisebb elmenyek a legerosebbek, okozott mar jopar euforiat nekem ez a csapat az elmult lassan evtizedben de ez most szerintem dobogos. A Dallasnak gratula, nem felek attol hogy nem jatszunk mi meg par ilyen meccset a rajatszasban. (Jovo hetrol inkabb ne beszeljunk mert attol elegge tartok, borzaszto matchup lesz😀)
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
A meccs hőse nekem Cook. (és persze AR és Crosby).
Már készültem a szokásos OT vereségre. Erre bemutat egy Jordys elkapást. Szenzációs!!!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
még mindig remegek, ez kész.
Ha Ryan dob 600 yardot és kikapunk, nem fog érdekelni. 😊 😊

és most elkéne aludni, hát nehéz lesz.
gamerkr
Legyen bármi dologod holnap tedd félre és vissza a TV elé! Hajrá Chiefs!
alatriste
és mi lesz Cook-al? 😊