NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Nagy álmom hogy egy SB run részese lehessek itt a fórumon, eredménykövetőben. 2011-ben még nem voltam aktív errefelé. Lehet most sem jutunk el odáig de ez a mai meccs kárpótolni fog!
Előre kurvák, gengszterek, Előre zebrák, sajtfejek!!
Lehet bebasztam...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Tartoztok nekünk annyival, hogy bajnokok lesztek. 😊 Gyönyörű meccs volt, Rodgers meg egy zseni remélem Dak ellesett tőle pár trükköt. 😊
Jughead
Kosz. Szerintem Prescott-tol is fogunk latni hasonlokat a kovetkezo evekben, a kovetkezo 10-12 ev egyik nagy iranyitoja lehet.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
még mindig remegek, ez kész.
Ha Ryan dob 600 yardot és kikapunk, nem fog érdekelni. 😊 😊

és most elkéne aludni, hát nehéz lesz.
gamerkr
Legyen bármi dologod holnap tedd félre és vissza a TV elé! Hajrá Chiefs!


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
még mindig remegek, ez kész.
Ha Ryan dob 600 yardot és kikapunk, nem fog érdekelni. 😊 😊

és most elkéne aludni, hát nehéz lesz.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rodgers tudja, hogy OT-ben nem nyerünk, Crosby pedig kiérdemelte ezzel az utolsó egy perccel, hogy kb 4 év után lecseréljem az aláírásom.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Pulzus az egekben,Crosbyra pedig nincsenek szavak. Ja,de: CLUTCH!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
IGEN!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Tartoztok nekünk annyival, hogy bajnokok lesztek. 😊 Gyönyörű meccs volt, Rodgers meg egy zseni remélem Dak ellesett tőle pár trükköt. 😊
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Én csak szeretnék nagyon, de nagyon gratulálni!
Elképesztő győzelem....le a kalappal!!!
Huhh,,,a hideg kiráz ilyen végjátéktól 😀
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Rollins out mára.
Múlt héten az ST-től reméltem szép dolgokat. Ma a sec léphetne vagy két szintet.
Old Green Bay
másképpen szerintem nem tudunk nyerni.

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Rollins out mára.
Múlt héten az ST-től reméltem szép dolgokat. Ma a sec léphetne vagy két szintet.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Adams azért megadja a módját
 twitter.com/packers/status/820708678668087296

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
oops
 www.packersnews.com/story/sports/nfl/packers/2017/01/10/packers-allison-faces-marijuana-charge/96399446/

röviden: megállították gyorshajtásért még szeptemberben, volt nála pár füves cigi. január 23-án megy a bíróságra.
HA elítélik, akkor utána valószínűleg a ligától is eltiltást kap (négy meccs várható), de jó eséllyel csak jövőre.
casaubon
végülis possession receiver
Gergőbácsi
ezert jar a honap kommentje dij 😀
casaubon
úgy tűnik Shields is beszállta buliba.
 wbay.com/2017/01/13/packer-sam-shields-charged-with-marijuana-possession/?cid=WBAY_TV-2
vajon az agyrázkódásoktól érezte az indíttatást, vagy már előbb is érdekelte a botanika?
Kíváncsi vagyok ki lesz a Johnny Jolly háziverseny győztese
Gergőbácsi
.. és reméljük Allison-nak is lesz egy aranygyűrűje valamikor, mondjuk még idén

több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Ez egy rendkívül álszent dolog, a liga 90%-át elkaphatnák fűvel 😕
JayB
Nyilván, de attól még tiszta hülyék. Mondjuk Sammy nem valószínű hogy játszik a jövőben.
Darren Perry ittasan vezetett, még december közepén.  profootballtalk.nbcsports.com/2017/01/13/packers-assistant-darren-perry-busted-for-drunken-driving/
Egy kommentelő: az a védelem bárkit ivásra késztetett volna, csak nem kellett volna a volán mögé ülni. 😊
Jön elő a sok szennyes, AR heroinközpontja is lebukik hamar, együtt TT crystalgyáraival.
Gergőbácsi
Értem!
Tehát azért fújnak a Packersnek a bírók, mert onnan vannak a dealereik. 😀
| Bocsi, de ezt muszáj volt 😊 |
empty taxi
Mindenesetre furcsa, hogy több hónapos ügyek véletlenül most kerülnek napvilágra.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ez egy rendkívül álszent dolog, a liga 90%-át elkaphatnák fűvel 😕
JayB
Nyilván, de attól még tiszta hülyék. Mondjuk Sammy nem valószínű hogy játszik a jövőben.
Darren Perry ittasan vezetett, még december közepén.  profootballtalk.nbcsports.com/2017/01/13/packers-assistant-darren-perry-busted-for-drunken-driving/
Egy kommentelő: az a védelem bárkit ivásra késztetett volna, csak nem kellett volna a volán mögé ülni. 😊
Jön elő a sok szennyes, AR heroinközpontja is lebukik hamar, együtt TT crystalgyáraival.
Gergőbácsi
Értem!
Tehát azért fújnak a Packersnek a bírók, mert onnan vannak a dealereik. 😀
| Bocsi, de ezt muszáj volt 😊 |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Ez egy rendkívül álszent dolog, a liga 90%-át elkaphatnák fűvel 😕
JayB
Nyilván, de attól még tiszta hülyék. Mondjuk Sammy nem valószínű hogy játszik a jövőben.
Darren Perry ittasan vezetett, még december közepén.  profootballtalk.nbcsports.com/2017/01/13/packers-assistant-darren-perry-busted-for-drunken-driving/
Egy kommentelő: az a védelem bárkit ivásra késztetett volna, csak nem kellett volna a volán mögé ülni. 😊
Jön elő a sok szennyes, AR heroinközpontja is lebukik hamar, együtt TT crystalgyáraival.

Szerkesztette: Gergőbácsi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Ez egy rendkívül álszent dolog, a liga 90%-át elkaphatnák fűvel 😕
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
oops
 www.packersnews.com/story/sports/nfl/packers/2017/01/10/packers-allison-faces-marijuana-charge/96399446/

röviden: megállították gyorshajtásért még szeptemberben, volt nála pár füves cigi. január 23-án megy a bíróságra.
HA elítélik, akkor utána valószínűleg a ligától is eltiltást kap (négy meccs várható), de jó eséllyel csak jövőre.
casaubon
végülis possession receiver
Gergőbácsi
ezert jar a honap kommentje dij 😀
casaubon
úgy tűnik Shields is beszállta buliba.
 wbay.com/2017/01/13/packer-sam-shields-charged-with-marijuana-possession/?cid=WBAY_TV-2
vajon az agyrázkódásoktól érezte az indíttatást, vagy már előbb is érdekelte a botanika?
Kíváncsi vagyok ki lesz a Johnny Jolly háziverseny győztese

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
oops
 www.packersnews.com/story/sports/nfl/packers/2017/01/10/packers-allison-faces-marijuana-charge/96399446/

röviden: megállították gyorshajtásért még szeptemberben, volt nála pár füves cigi. január 23-án megy a bíróságra.
HA elítélik, akkor utána valószínűleg a ligától is eltiltást kap (négy meccs várható), de jó eséllyel csak jövőre.
casaubon
végülis possession receiver
Gergőbácsi
ezert jar a honap kommentje dij 😀
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Vasárnap nem játszik Jordy. Reméljük a div döntőre vagy az SBre visszatérhet. 😛

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
oops
 www.packersnews.com/story/sports/nfl/packers/2017/01/10/packers-allison-faces-marijuana-charge/96399446/

röviden: megállították gyorshajtásért még szeptemberben, volt nála pár füves cigi. január 23-án megy a bíróságra.
HA elítélik, akkor utána valószínűleg a ligától is eltiltást kap (négy meccs várható), de jó eséllyel csak jövőre.
casaubon
végülis possession receiver

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
oops
 www.packersnews.com/story/sports/nfl/packers/2017/01/10/packers-allison-faces-marijuana-charge/96399446/

röviden: megállították gyorshajtásért még szeptemberben, volt nála pár füves cigi. január 23-án megy a bíróságra.
HA elítélik, akkor utána valószínűleg a ligától is eltiltást kap (négy meccs várható), de jó eséllyel csak jövőre.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 169 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Jo hirek Nelsonrol:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000772104/article/mccarthy-nelson-has-a-chance-to-play-vs-cowboys

Tehat valoszinuleg sem a tudeje, sem a lepe nem serult. Egy-ket torott borda meg nem szamit a playoffban.
casaubon
2 lett a törött bordából végül. Szombat a vízválasztó továbbra is, de a vélemények alapján nagyon komoly fájdalmak közepedte tudna csak játszani. És ugye minden egyes tackle, földre érkezés kritikus.
Ez csak foci. Annyit nem ér, hogy komolyabb sérülést kockáztasson. Nem vagyok orvos de egy törött borda ha kap újabb ütéseket nincs veszélye, hogy valamelyik belső szervben kárt tegyen? (Ha ez nagy hülyeség sorry, nem értek hozzá).
alatriste
sok mindentől függ. alattomos dolog a bordatörés, mert van, hogy napok múlva nem érez semmit az áldozat, van, hogy hetek múlva is k.ra fáj minden mozdulat. valahol azt is olvastam, hogy törött bordával játszani fájdalomtűrés kérdése. de emellett az is nehézség, hogy jobban ki kell ott "párnázni", rögzíteni - úgy viszont nem tud annyira mozogni. szombaton kiderül.
casaubon
Szerintem egy WRnek a legrosszabb egy borda törés, a futó után őket ütik a legtöbbet.
Meg pl. nem tudom mennyire tudná kizárni fejben, hogy teszem azt, a pálya közepén kell éppen elkapnia egy picit magasabb labdát, nyújtózkodik felfelé miközben arra gondol hogy mikor bassza telibe mondjuk Willcox. Akármennyire is profi játékosokról van szó, szerintem ez lehet befolyásoló tényező, és adott esetben szülhet egy két drop-ot.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Jo hirek Nelsonrol:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000772104/article/mccarthy-nelson-has-a-chance-to-play-vs-cowboys

Tehat valoszinuleg sem a tudeje, sem a lepe nem serult. Egy-ket torott borda meg nem szamit a playoffban.
casaubon
2 lett a törött bordából végül. Szombat a vízválasztó továbbra is, de a vélemények alapján nagyon komoly fájdalmak közepedte tudna csak játszani. És ugye minden egyes tackle, földre érkezés kritikus.
Ez csak foci. Annyit nem ér, hogy komolyabb sérülést kockáztasson. Nem vagyok orvos de egy törött borda ha kap újabb ütéseket nincs veszélye, hogy valamelyik belső szervben kárt tegyen? (Ha ez nagy hülyeség sorry, nem értek hozzá).
alatriste
sok mindentől függ. alattomos dolog a bordatörés, mert van, hogy napok múlva nem érez semmit az áldozat, van, hogy hetek múlva is k.ra fáj minden mozdulat. valahol azt is olvastam, hogy törött bordával játszani fájdalomtűrés kérdése. de emellett az is nehézség, hogy jobban ki kell ott "párnázni", rögzíteni - úgy viszont nem tud annyira mozogni. szombaton kiderül.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
Hát akkor Nelsont nélkülözni fogjuk, ami nyilván nem jó, de legutóbb, mikor Arlingtonban voltunk, Rodgers nélkül is nyertünk 😀