NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Ha már a védelem. A szezon végi eredménytől függetlenül, Shields mehetne (annyi agyrázkódás mellett már játszania sem kellene), sőt tőlem Datone Jones is. Perryt megtartanám. Ha a Jets tényleg elengedé Richardsont, elhoznám Daniels mellé, draftról meg CB, LB, OG és aztán BPA.
LN
Richardson annyiba kerulne, hogy meg a sajat free agentek megtartasara se lenne penz... Clark meg egyre jobb.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
5. körben hozta el a Panthers,és eltekintve a Falcons elleni meccstől,ahol Julio ott hajtogatott rajta p*nát,ahol akart(Papírkutyák reference),nem is ment neki rosszul.Az biztos,hogy jóval több a tapasztalata,mint Hawkinsnak és Watersnek,míg Shields jövője pedig kérdéses. Jó húzás volt ez,én azt mondom.

 www.acmepackingcompany.com/2017/1/17/14304174/packers-add-bene-benwikere-to-practice-squad-nfl-2017
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tedd meg privátba Zolten kérlek térden csúszva.

Egyébként van aki kirúgná még az edzőket? 😊
tüsi91
Ne már , te pont nem ilyen vagy ,

A másik kérdés meg , nehéz nagyon nehéz...de furamód azóta szárnyalunk , mióta Arod istenmódba kapcsolt.
Na most ha innen nézem, nagyon necces. mert adott egy korszakos zseni...aki szinte bármilyen elkapóból játékost csinál.
Erre évek óta nem sikerül a védelemmel érdemben előre lépni, pedig öljük bele a cetliket csúnyán.
Pont ez miatt van az h az Atlanta esélyesebbnek látszik vasárnapra mert vállalhatatlan a sec.
Azt akarom ezzel mondani h Arodnak a tudásához mérten már 2 gyűrűnél és egy elbukott döntőnél kéne járnia , minimum szerintem , ha innen nézem akkor azt mondom h inkább élünk Arod zsenijéből mint a remek szakember gárdánkból.
Ettől független ilyen szezon után , dőreség edző váltásról beszélni.
nando89
Azért én még tartom, hogy Philbint visszahoznám OC-nak. Lehet, hogy a Miami kalandja gyenge lett, de a 2010-11 offense rendben volt. Tudom nem az övé volt a playbook és nem Ő hívta a játékokat, de olajozott volt a gépezet.

Ha már a védelem. A szezon végi eredménytől függetlenül, Shields mehetne (annyi agyrázkódás mellett már játszania sem kellene), sőt tőlem Datone Jones is. Perryt megtartanám. Ha a Jets tényleg elengedé Richardsont, elhoznám Daniels mellé, draftról meg CB, LB, OG és aztán BPA.
LN
A mondandód első részét abszolut , adom.

A második rész , én inkább egy fasza cornert hoznék a piacról, és draftolnék is 1et az első 3 kör valamelyikében .
Kenny Clark miatt nem hoznék nagy nevet most a falba, nem volt idén kiemelkedő...de még adnék neki bizalmat.
Perry maradjon.
Lang a legfontosabb ő mindenképp.
Hyde is nagyon remélem h marad és Cook is.
nando89
Lang, Hyde és Cook nálam is marad. CB elérhető áron szerintem átlag feletti nem lesz. Rollins és/Randall remélem az első év formáját hozza majd. Optimista vagyok. Richardsonnal lenne elég nyomás középen, mert Peppers szerintem visszavonul. Bár nála ki tudja
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Tedd meg privátba Zolten kérlek térden csúszva.

Egyébként van aki kirúgná még az edzőket? 😊
tüsi91
Ne már , te pont nem ilyen vagy ,

A másik kérdés meg , nehéz nagyon nehéz...de furamód azóta szárnyalunk , mióta Arod istenmódba kapcsolt.
Na most ha innen nézem, nagyon necces. mert adott egy korszakos zseni...aki szinte bármilyen elkapóból játékost csinál.
Erre évek óta nem sikerül a védelemmel érdemben előre lépni, pedig öljük bele a cetliket csúnyán.
Pont ez miatt van az h az Atlanta esélyesebbnek látszik vasárnapra mert vállalhatatlan a sec.
Azt akarom ezzel mondani h Arodnak a tudásához mérten már 2 gyűrűnél és egy elbukott döntőnél kéne járnia , minimum szerintem , ha innen nézem akkor azt mondom h inkább élünk Arod zsenijéből mint a remek szakember gárdánkból.
Ettől független ilyen szezon után , dőreség edző váltásról beszélni.
nando89
Azért én még tartom, hogy Philbint visszahoznám OC-nak. Lehet, hogy a Miami kalandja gyenge lett, de a 2010-11 offense rendben volt. Tudom nem az övé volt a playbook és nem Ő hívta a játékokat, de olajozott volt a gépezet.

Ha már a védelem. A szezon végi eredménytől függetlenül, Shields mehetne (annyi agyrázkódás mellett már játszania sem kellene), sőt tőlem Datone Jones is. Perryt megtartanám. Ha a Jets tényleg elengedé Richardsont, elhoznám Daniels mellé, draftról meg CB, LB, OG és aztán BPA.
LN
A mondandód első részét abszolut , adom.

A második rész , én inkább egy fasza cornert hoznék a piacról, és draftolnék is 1et az első 3 kör valamelyikében .
Kenny Clark miatt nem hoznék nagy nevet most a falba, nem volt idén kiemelkedő...de még adnék neki bizalmat.
Perry maradjon.
Lang a legfontosabb ő mindenképp.
Hyde is nagyon remélem h marad és Cook is.
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tedd meg privátba Zolten kérlek térden csúszva.

Egyébként van aki kirúgná még az edzőket? 😊
tüsi91
Ne már , te pont nem ilyen vagy ,

A másik kérdés meg , nehéz nagyon nehéz...de furamód azóta szárnyalunk , mióta Arod istenmódba kapcsolt.
Na most ha innen nézem, nagyon necces. mert adott egy korszakos zseni...aki szinte bármilyen elkapóból játékost csinál.
Erre évek óta nem sikerül a védelemmel érdemben előre lépni, pedig öljük bele a cetliket csúnyán.
Pont ez miatt van az h az Atlanta esélyesebbnek látszik vasárnapra mert vállalhatatlan a sec.
Azt akarom ezzel mondani h Arodnak a tudásához mérten már 2 gyűrűnél és egy elbukott döntőnél kéne járnia , minimum szerintem , ha innen nézem akkor azt mondom h inkább élünk Arod zsenijéből mint a remek szakember gárdánkból.
Ettől független ilyen szezon után , dőreség edző váltásról beszélni.
nando89
Azért én még tartom, hogy Philbint visszahoznám OC-nak. Lehet, hogy a Miami kalandja gyenge lett, de a 2010-11 offense rendben volt. Tudom nem az övé volt a playbook és nem Ő hívta a játékokat, de olajozott volt a gépezet.

Ha már a védelem. A szezon végi eredménytől függetlenül, Shields mehetne (annyi agyrázkódás mellett már játszania sem kellene), sőt tőlem Datone Jones is. Perryt megtartanám. Ha a Jets tényleg elengedé Richardsont, elhoznám Daniels mellé, draftról meg CB, LB, OG és aztán BPA.
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Tedd meg privátba Zolten kérlek térden csúszva.

Egyébként van aki kirúgná még az edzőket? 😊
tüsi91
Ne már , te pont nem ilyen vagy ,

A másik kérdés meg , nehéz nagyon nehéz...de furamód azóta szárnyalunk , mióta Arod istenmódba kapcsolt.
Na most ha innen nézem, nagyon necces. mert adott egy korszakos zseni...aki szinte bármilyen elkapóból játékost csinál.
Erre évek óta nem sikerül a védelemmel érdemben előre lépni, pedig öljük bele a cetliket csúnyán.
Pont ez miatt van az h az Atlanta esélyesebbnek látszik vasárnapra mert vállalhatatlan a sec.
Azt akarom ezzel mondani h Arodnak a tudásához mérten már 2 gyűrűnél és egy elbukott döntőnél kéne járnia , minimum szerintem , ha innen nézem akkor azt mondom h inkább élünk Arod zsenijéből mint a remek szakember gárdánkból.
Ettől független ilyen szezon után , dőreség edző váltásról beszélni.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tedd meg privátba Zolten kérlek térden csúszva.

Egyébként van aki kirúgná még az edzőket? 😊
tüsi91
a sisakszerelő mestert azért lefokoznám vagy valami..2 kihagyott snap emiatt megengedhetetlen 😊

több mint 7 éve
zolten Green Bay Packers 229
Tedd meg privátba Zolten kérlek térden csúszva.
tüsi91
Huh ezt most nem értem😊
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tedd meg privátba Zolten kérlek térden csúszva.

Egyébként van aki kirúgná még az edzőket? 😊
több mint 7 éve
zolten Green Bay Packers 229
Régen én is elég sokat eredménykövetőztem, de ma már bizonyos bears és lions drukkerek folyamatos bírózása miatt élvezhetetlen. Persze most egyikük sem jött, hogy ellenünk fújtak elég rendesen. És még tudnám sorolni a hasonlóan ellenszeles meccseinket. Na mindegy.
több mint 7 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
hátha még valaki emlékszik rám 😊
SEE YOU IN ATLANTA!
Hurka
Rég eltűntél, de mikor élesedik a PO, előkerülsz 😊
LN-től és Sanco-tól is rég olvastam.
Gergőbácsi
pedig annó milyen jó kis eredménykövetések voltak, mostanában meg teljesen lemaradtam a csapatról, és szinte már bandwagonra ülök fel 😊 de a Packers mindig örök marad
több mint 7 éve
zolten Green Bay Packers 229
Hát még mindig libabőrös vagyok a meccstől😊 Két barátommal is összevesztem miatta, de megérte. Pats és hawks drukkerek és valamiért nem bírták feldolgozni, hogy 4-6-ról ide jutottunk😊
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.packers.com/media-center/videos/Film-study-Aaron-Rodgers-game-tape/1445e7c5-34b5-46e5-b0a7-6fe0c801681e?campaign=sf51370634_TW_C-Content-GB_CT-NFL+Video-GB_sf51370634

R. Rodgers, mint superstar tight end? 😀

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000773531/article/davante-adams-leads-top10-wrs-in-tight-coverage

Adams nehezen szeparálódik? Baszni rá, elkapja a védővel a nyakán is. (Bár leválásban is fejlődött).
alatriste
Kicsit sok benne az NFC North elkapó...
James007
Északon hideg van, szoros őrizetben nem fáznak annyira az elkapók.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
hátha még valaki emlékszik rám 😊
Hurka
Ja. még az 51-45 környékén mondtad, hogy legalább szerethető csapat vagyunk. Csak aztán Egervári lenyúlta a szlogent.
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000773531/article/davante-adams-leads-top10-wrs-in-tight-coverage

Adams nehezen szeparálódik? Baszni rá, elkapja a védővel a nyakán is. (Bár leválásban is fejlődött).
alatriste
Kicsit sok benne az NFC North elkapó...
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt igazán. Párom nem egy sportrajongó.
A fórumhoz hozzászólni meg... olvasok annyi okosat, nem kell még nekem is hozzátenni 😊
LN
Nálunk a szokásos hétfő reggeli kérdések a kávé mellett:
Feleség: - Kiestek már? Kell még nézni meccset?
Gyermek: - Miről beszéltek? Ez az az enefÖL?
Old Green Bay
Valahonnan annyira ismerősek ezek a kérdések.
Általában valami hasonló után szokott jönni:
Végignézted? És most bemész dolgozni? Esküszöm, nem vagy normális!
SBL
Néha előfordul ha hétvégén suli és meló is van, hogy jut 2-3 óra alvás is a péntek reggel-hétfő reggel intervallumban 😊
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Azt igazán. Párom nem egy sportrajongó.
A fórumhoz hozzászólni meg... olvasok annyi okosat, nem kell még nekem is hozzátenni 😊
LN
Nálunk a szokásos hétfő reggeli kérdések a kávé mellett:
Feleség: - Kiestek már? Kell még nézni meccset?
Gyermek: - Miről beszéltek? Ez az az enefÖL?
Old Green Bay
Valahonnan annyira ismerősek ezek a kérdések.
Általában valami hasonló után szokott jönni:
Végignézted? És most bemész dolgozni? Esküszöm, nem vagy normális!
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Lang hatalmas arc. :- D

 twitter.com/TJLang70/status/821021043791974400
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Azt igazán. Párom nem egy sportrajongó.
A fórumhoz hozzászólni meg... olvasok annyi okosat, nem kell még nekem is hozzátenni 😊
LN
Nálunk a szokásos hétfő reggeli kérdések a kávé mellett:
Feleség: - Kiestek már? Kell még nézni meccset?
Gyermek: - Miről beszéltek? Ez az az enefÖL?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
hátha még valaki emlékszik rám 😊
SEE YOU IN ATLANTA!
Hurka
Rég eltűntél, de mikor élesedik a PO, előkerülsz 😊
LN-től és Sanco-tól is rég olvastam.
Gergőbácsi
Eredménykövetek azért néha. Család mellett nehéz 😊
LN
Igen, azt észrevettem. Család mellett nehéz eredménykövetni? 😊 (Bocs az airplane-ért)
Gergőbácsi
😛
Azt igazán. Párom nem egy sportrajongó.
A fórumhoz hozzászólni meg... olvasok annyi okosat, nem kell még nekem is hozzátenni 😊
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
hátha még valaki emlékszik rám 😊
SEE YOU IN ATLANTA!
Hurka
Rég eltűntél, de mikor élesedik a PO, előkerülsz 😊
LN-től és Sanco-tól is rég olvastam.
Gergőbácsi
Eredménykövetek azért néha. Család mellett nehéz 😊
LN
Igen, azt észrevettem. Család mellett nehéz eredménykövetni? 😊 (Bocs az airplane-ért)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
hátha még valaki emlékszik rám 😊
SEE YOU IN ATLANTA!
Hurka
Rég eltűntél, de mikor élesedik a PO, előkerülsz 😊
LN-től és Sanco-tól is rég olvastam.
Gergőbácsi
Eredménykövetek azért néha. Család mellett nehéz 😊
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
hátha még valaki emlékszik rám 😊
SEE YOU IN ATLANTA!
Hurka
Rég eltűntél, de mikor élesedik a PO, előkerülsz 😊
LN-től és Sanco-tól is rég olvastam.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
hátha még valaki emlékszik rám 😊
SEE YOU IN ATLANTA!