NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Ha a Sitton, Lang párosból 2 év alatt csinálunk egy Taylor, Barclay kettőst akkor nagyon nagyon de nagyon mérges leszek.
Langot akarja a nép Ted, halld meg szavunk!

szerk.: nem tudom mire tartogatjuk a lóvét... 30M van amikor már nincs a piacon senki akiért komolyan rá kéne mozdulni nagy lóvéval. Össze vissza utazgat TJ, mi meg egy Barclayal akarunk támadni? Vagy egy G posztot tavalyig életében nem látó Spriggsel?
Itt van a liga legjobb QBja (az én véleményem) és nem képes TT azt mondani egyik évben sem, hogy all in idén mindent megteszünk a SBért. El fogadtam volna hogy Lang odébb áll, ha a rá szánt pénzből hozunk egy top CBet esetleg Edge játékos Perry-n túl. De Magastornyon kívül nincs már kire tartalékolni. Perryt meg kellett tartani és reménykedünk, hogy tartja a 16os produkciót, Bennett nagyon jó értéken jött. Én nem hittem hogy ő 10M alatt el fog menni bárhova. De most már a nyakunkon maradt egy elég nagy összeg, elfogytak a drága targetek, Lang helyén pedig bárki fog játszani visszaesés lesz. Pedig Rodgers varázsol emögött az minőségi OL mögött.
alatriste
Elore is gondolkodnak. Jovore se lesz sokkal tobb elkoltheto penz, pedig lejar tobbek kozott Burnett, Clinton-Dix, Adams es Linsley szerzodese is. Gondolom, kiszamoltak, hogy Langnek mennyit tudnak adni, hogy kozuluk legalabb harom beleferjen jovore. Ha meg annal sokkat tobbet adnak neki mashol, arra ugyis van mar B-terv.

Sitton elkuldese sem rontott a fal teljesitmenyen. Orulnek, persze, ha Lang maradna, de nem dol ossze a vilag, ha megse. #relax
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha a Sitton, Lang párosból 2 év alatt csinálunk egy Taylor, Barclay kettőst akkor nagyon nagyon de nagyon mérges leszek.
Langot akarja a nép Ted, halld meg szavunk!

szerk.: nem tudom mire tartogatjuk a lóvét... 30M van amikor már nincs a piacon senki akiért komolyan rá kéne mozdulni nagy lóvéval. Össze vissza utazgat TJ, mi meg egy Barclayal akarunk támadni? Vagy egy G posztot tavalyig életében nem látó Spriggsel?
Itt van a liga legjobb QBja (az én véleményem) és nem képes TT azt mondani egyik évben sem, hogy all in idén mindent megteszünk a SBért. El fogadtam volna hogy Lang odébb áll, ha a rá szánt pénzből hozunk egy top CBet esetleg Edge játékos Perry-n túl. De Magastornyon kívül nincs már kire tartalékolni. Perryt meg kellett tartani és reménykedünk, hogy tartja a 16os produkciót, Bennett nagyon jó értéken jött. Én nem hittem hogy ő 10M alatt el fog menni bárhova. De most már a nyakunkon maradt egy elég nagy összeg, elfogytak a drága targetek, Lang helyén pedig bárki fog játszani visszaesés lesz. Pedig Rodgers varázsol emögött az minőségi OL mögött.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kéne a drafton húzni vagy két tight endet...
Tactful Cactus
Vigyázz, mit kívánsz 😀 Jön Ted, a kiszámíthatatlan...
LN felvetésére: már látom, ahogy Spriggs, The Don és Kyle Murphy verekszenek a posztért. 😊 Plusz a draftolt tehetség.
Gergőbácsi
Tudom 😊
Elvileg Don lenne a 3-ból a befutó, bár ki tudja, Spriggs is játszott pár snapet tavaly G-ban. A 2 új fiú nekem még nem tiszta mire lehet képes, a 3 évvel ezelőtti Don azt mondanám erős közepes, futáshoz még remek is, felér ha kell, viszont a sérülése óta borzalom.
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Kéne a drafton húzni vagy két tight endet...
Tactful Cactus
Vigyázz, mit kívánsz 😀 Jön Ted, a kiszámíthatatlan...
LN felvetésére: már látom, ahogy Spriggs, The Don és Kyle Murphy verekszenek a posztért. 😊 Plusz a draftolt tehetség.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
One day after signing Martellus Bennett, Packers now bringing former Rams TE Lance Kendricks back to Wisconsin, per @RobDemovsky and me.
10:38 PM - 11 Mar 2017
Tactful Cactus
Tehát valamelyik TE lesz RG, vicces lesz nézni, hogy minden play-nél bejelentik, hogy az RG elkapó 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk Bennettet sem fogom megsajnálni 😊
Romo, Eli, Cutler, Brady, Rodgers 😊
| (persze a Brees, Brady kör sem rossz 😊 ) |

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Kéne a drafton húzni vagy két tight endet...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Kocsitelo New England Patriots 5
Bennett jobb mint Cook de kifejezetten unszimpatikus személyiség nekem.
Mindegy, a pályán egy remek TE-el erősödtünk. Finley óta a legjobb.

alatriste
Eddig nem nálunk volt.., így nekem is inkább volt némileg ellenszenves most, hogy nálunk fog játszani az ellenfeleknek lesz az. Szerintem egy ilyen karakter jól jön. (meg egy jó TE) Tipikusan az a játékos, akit a saját csapatán kívül más nem szeret...
twitch(4thline)
Csak az anyja meg a felesége 😉
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
One day after signing Martellus Bennett, Packers now bringing former Rams TE Lance Kendricks back to Wisconsin, per @RobDemovsky and me.
10:38 PM - 11 Mar 2017

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Bennett jobb mint Cook de kifejezetten unszimpatikus személyiség nekem.
Mindegy, a pályán egy remek TE-el erősödtünk. Finley óta a legjobb.

alatriste
Eddig nem nálunk volt.., így nekem is inkább volt némileg ellenszenves most, hogy nálunk fog játszani az ellenfeleknek lesz az. Szerintem egy ilyen karakter jól jön. (meg egy jó TE) Tipikusan az a játékos, akit a saját csapatán kívül más nem szeret...
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Bennett jobb mint Cook de kifejezetten unszimpatikus személyiség nekem.
Mindegy, a pályán egy remek TE-el erősödtünk. Finley óta a legjobb.

Overthecap szerint 30M pénz maradt még, úgy, hogy Hyde, Tretter már elment és a remélt top CB-ek közül már senki sem elérhető. Van egy olyan érzésem, hogy ezek után House jön majd vissza, amit egyébként nem vélnék rossz döntésnek.

Csak Lang jönne már vissza, van rá pénzünk!
Prove it deal keretében egyébként Lacy-t is szívesen látnám. Nagyon jó tandem volna Montyval.

Bennettel lehet, hogy kilőttük az idei top FA tevékenyésgünk. Ha esetleg mégse a két veterán RB vagy a Magastorony, (Zach Brown) igazolás lenne még upgrade. Ryan, Martinez egy szimpatikus kettős, de egy Hightower azért igen komolyat lendítene az amúgy sem rossz futás elleni D-n.

CB-ben Mo. Claiborne elérhető még de akkor már talán inkább tényleg House vissza + ugye draft.
alatriste
Szerintem sajnos lesz csapat, amelyik több pénzt ajánl Lacynek, mint egy esetleges wisconsini prove it szerződés.
AaronRoberts
Lacyt szerintem mi szurkolók rendesen túlértékeljük. A sérülései és a súlyproblémája miatt nem hiszem, hogy sok csapat tervezne vele nagyobb összeggel.
James007
Lehet, viszont ha megfelelően rotáljuk egy olyan kisebb, de mozgékony RB-vel mint Ty, és az eltérő képességek kiegészítik egymást, egy nagyon jó futó helyett lehet egy nagyon jó futó tandemünk.
AaronRoberts
Ebben nincs vita, én csak azt szerettem volna érzékeltetni, hogy szerintem előfordulhat simán az is, hogy Lacy nem fog kelleni senkinek és marad nálunk fillérekért.
több mint 7 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Bennett jobb mint Cook de kifejezetten unszimpatikus személyiség nekem.
Mindegy, a pályán egy remek TE-el erősödtünk. Finley óta a legjobb.

Overthecap szerint 30M pénz maradt még, úgy, hogy Hyde, Tretter már elment és a remélt top CB-ek közül már senki sem elérhető. Van egy olyan érzésem, hogy ezek után House jön majd vissza, amit egyébként nem vélnék rossz döntésnek.

Csak Lang jönne már vissza, van rá pénzünk!
Prove it deal keretében egyébként Lacy-t is szívesen látnám. Nagyon jó tandem volna Montyval.

Bennettel lehet, hogy kilőttük az idei top FA tevékenyésgünk. Ha esetleg mégse a két veterán RB vagy a Magastorony, (Zach Brown) igazolás lenne még upgrade. Ryan, Martinez egy szimpatikus kettős, de egy Hightower azért igen komolyat lendítene az amúgy sem rossz futás elleni D-n.

CB-ben Mo. Claiborne elérhető még de akkor már talán inkább tényleg House vissza + ugye draft.
alatriste
Szerintem sajnos lesz csapat, amelyik több pénzt ajánl Lacynek, mint egy esetleges wisconsini prove it szerződés.
AaronRoberts
Lacyt szerintem mi szurkolók rendesen túlértékeljük. A sérülései és a súlyproblémája miatt nem hiszem, hogy sok csapat tervezne vele nagyobb összeggel.
James007
Lehet, viszont ha megfelelően rotáljuk egy olyan kisebb, de mozgékony RB-vel mint Ty, és az eltérő képességek kiegészítik egymást, egy nagyon jó futó helyett lehet egy nagyon jó futó tandemünk.
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Bennett jobb mint Cook de kifejezetten unszimpatikus személyiség nekem.
Mindegy, a pályán egy remek TE-el erősödtünk. Finley óta a legjobb.

Overthecap szerint 30M pénz maradt még, úgy, hogy Hyde, Tretter már elment és a remélt top CB-ek közül már senki sem elérhető. Van egy olyan érzésem, hogy ezek után House jön majd vissza, amit egyébként nem vélnék rossz döntésnek.

Csak Lang jönne már vissza, van rá pénzünk!
Prove it deal keretében egyébként Lacy-t is szívesen látnám. Nagyon jó tandem volna Montyval.

Bennettel lehet, hogy kilőttük az idei top FA tevékenyésgünk. Ha esetleg mégse a két veterán RB vagy a Magastorony, (Zach Brown) igazolás lenne még upgrade. Ryan, Martinez egy szimpatikus kettős, de egy Hightower azért igen komolyat lendítene az amúgy sem rossz futás elleni D-n.

CB-ben Mo. Claiborne elérhető még de akkor már talán inkább tényleg House vissza + ugye draft.
alatriste
Szerintem sajnos lesz csapat, amelyik több pénzt ajánl Lacynek, mint egy esetleges wisconsini prove it szerződés.
AaronRoberts
Lacyt szerintem mi szurkolók rendesen túlértékeljük. A sérülései és a súlyproblémája miatt nem hiszem, hogy sok csapat tervezne vele nagyobb összeggel.
több mint 7 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Bennett jobb mint Cook de kifejezetten unszimpatikus személyiség nekem.
Mindegy, a pályán egy remek TE-el erősödtünk. Finley óta a legjobb.

Overthecap szerint 30M pénz maradt még, úgy, hogy Hyde, Tretter már elment és a remélt top CB-ek közül már senki sem elérhető. Van egy olyan érzésem, hogy ezek után House jön majd vissza, amit egyébként nem vélnék rossz döntésnek.

Csak Lang jönne már vissza, van rá pénzünk!
Prove it deal keretében egyébként Lacy-t is szívesen látnám. Nagyon jó tandem volna Montyval.

Bennettel lehet, hogy kilőttük az idei top FA tevékenyésgünk. Ha esetleg mégse a két veterán RB vagy a Magastorony, (Zach Brown) igazolás lenne még upgrade. Ryan, Martinez egy szimpatikus kettős, de egy Hightower azért igen komolyat lendítene az amúgy sem rossz futás elleni D-n.

CB-ben Mo. Claiborne elérhető még de akkor már talán inkább tényleg House vissza + ugye draft.
alatriste
Szerintem sajnos lesz csapat, amelyik több pénzt ajánl Lacynek, mint egy esetleges wisconsini prove it szerződés.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bennett jobb mint Cook de kifejezetten unszimpatikus személyiség nekem.
Mindegy, a pályán egy remek TE-el erősödtünk. Finley óta a legjobb.

Overthecap szerint 30M pénz maradt még, úgy, hogy Hyde, Tretter már elment és a remélt top CB-ek közül már senki sem elérhető. Van egy olyan érzésem, hogy ezek után House jön majd vissza, amit egyébként nem vélnék rossz döntésnek.

Csak Lang jönne már vissza, van rá pénzünk!
Prove it deal keretében egyébként Lacy-t is szívesen látnám. Nagyon jó tandem volna Montyval.

Bennettel lehet, hogy kilőttük az idei top FA tevékenyésgünk. Ha esetleg mégse a két veterán RB vagy a Magastorony, (Zach Brown) igazolás lenne még upgrade. Ryan, Martinez egy szimpatikus kettős, de egy Hightower azért igen komolyat lendítene az amúgy sem rossz futás elleni D-n.

CB-ben Mo. Claiborne elérhető még de akkor már talán inkább tényleg House vissza + ugye draft.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Bennett nagyon jó húzás, jobb mint Cook, de most már érkezhetne egy, de a legjobb az lenne ha két normális CB 😀 és akkor már lenne kettő a keretben 😀
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Ez viszont remek húzás TT-tól. Többet nem kérnék már csak h Lang valahogy kerüljön vissza .
Esetleg még Connor Barwin érkezzen , nem volt túl jó éve Philyben ..de hozzánk sztm jó fit lenne .
Az Olb poszt vele, CMIII-al és Perry-vel rendben lenne.
Akkor a drafton már "csak " jó cornereket kéne fogni , meg 1 futót , ez már mindjárt jobban hangzik .
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Kiváló. Gondoltam Tesco Ted most hátradől és azt mondja: "most már mindenki hagyjon a picsába a GM-ségem végéig." Erre azt olvasni, hogy felvették a kapcsolatot Connor Barwinnal.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
 mobile.twitter.com/AaronRodgers12/status/840345535064104960?ref_src=twsrc%5Etfw

Szerkesztette: casaubon
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Állítólag...

Rob Demovsky‏Hitelesített felhasználó
@RobDemovsky

Hearing the deal that Martellus Bennett got from the Packers – three years, $18.45 million


Gratula, ennyit simán megért ha igaz...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Bennett SB contender csapatból SB contenderbe

Tud élni 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Sokkal jobb,mint Cook,ráadásul nem az a sérülékeny fajta(utolsó 5 évében mindössze 5 alapszakasz meccset hagyott ki!).
A szerződés részletei még nem ismertek,de állítólag több évre szól...végre lehet konzisztens TE játékunk.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
így akkor Cook mehet amerre lát.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bennett szvsz marha jó fogás


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Martellus Bennett to the Packers.