Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Én vagyok az egyetlen eretnek, aki bízik abban,hogy a CB triász fel fog javulni? Lacynek meg mintha nem lenne erőssége a fogyókúra.
Gergőbácsi
En is bizom benne, kulonosen Randallnel. Hatha hasonlo forgatokonyv lesz nala, mint Adamsnel: elso eveben megmutatta a tehetseget, masodik eveben a folyamatos serules miatt gyengebben teljesitett, a harmadikban viszont bizonyit.

Lacynel viszont a bokaja is nagy kerdes, ugye annak idejen a drafton is emiatt nem vitte el tobb csapat, tavaly is az serult meg... szurkolok neki, hogy egeszseges legyen, de annak is, hogy ezt mas csapatok ellen mutassa meg.

RB poszt miatt amugy nem aggodom, hatso korokben is lehet remek futokat talalni - David Johnson, Jordan Howard stb. Raadasul az idei draft class allitolag kiemelkedoen jo a futoknal. CB poszton viszont kellene egy vezer, aki mentoralni is tudja a fiatalokat.
casaubon
nem nagy lábujj volt amiért csúszott anno?

Szerkesztette: LN
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Én vagyok az egyetlen eretnek, aki bízik abban,hogy a CB triász fel fog javulni? Lacynek meg mintha nem lenne erőssége a fogyókúra.
Gergőbácsi
En is bizom benne, kulonosen Randallnel. Hatha hasonlo forgatokonyv lesz nala, mint Adamsnel: elso eveben megmutatta a tehetseget, masodik eveben a folyamatos serules miatt gyengebben teljesitett, a harmadikban viszont bizonyit.

Lacynel viszont a bokaja is nagy kerdes, ugye annak idejen a drafton is emiatt nem vitte el tobb csapat, tavaly is az serult meg... szurkolok neki, hogy egeszseges legyen, de annak is, hogy ezt mas csapatok ellen mutassa meg.

RB poszt miatt amugy nem aggodom, hatso korokben is lehet remek futokat talalni - David Johnson, Jordan Howard stb. Raadasul az idei draft class allitolag kiemelkedoen jo a futoknal. CB poszton viszont kellene egy vezer, aki mentoralni is tudja a fiatalokat.
casaubon
A két CB-vel én is így vagyok, szerintem jobb évük lesz. Remélem sokkal.
RB: Michaelt is opciónak gondolom
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Datone Jones --> Vikings

több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Én vagyok az egyetlen eretnek, aki bízik abban,hogy a CB triász fel fog javulni? Lacynek meg mintha nem lenne erőssége a fogyókúra.
Gergőbácsi
En is bizom benne, kulonosen Randallnel. Hatha hasonlo forgatokonyv lesz nala, mint Adamsnel: elso eveben megmutatta a tehetseget, masodik eveben a folyamatos serules miatt gyengebben teljesitett, a harmadikban viszont bizonyit.

Lacynel viszont a bokaja is nagy kerdes, ugye annak idejen a drafton is emiatt nem vitte el tobb csapat, tavaly is az serult meg... szurkolok neki, hogy egeszseges legyen, de annak is, hogy ezt mas csapatok ellen mutassa meg.

RB poszt miatt amugy nem aggodom, hatso korokben is lehet remek futokat talalni - David Johnson, Jordan Howard stb. Raadasul az idei draft class allitolag kiemelkedoen jo a futoknal. CB poszton viszont kellene egy vezer, aki mentoralni is tudja a fiatalokat.
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Én vagyok az egyetlen eretnek, aki bízik abban,hogy a CB triász fel fog javulni? Lacynek meg mintha nem lenne erőssége a fogyókúra.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Davon House in the house!

1év 3.5M
alatriste
pont ilyen kaliberű CB hiányzott a SB runhoz, bravó 😀 védelembe már nem is kell pick majd
Hyde és Hayward viszont nem kellettek...
ilyen igazolásogtól várják majd, hogy jobb lesz a védelem vagy én nem értek valamit? 😀
okés, azt mondják h, most nagyon mély a CB class, de két CB-val már befürödt a csapat,akik 1-2. körösek voltak..
mind1 úgy néz ki igazad volt, h csak a PO legyen többi meg már ajándék, csak ezt addig lehet íg húzni, ameddig A-Rod itt lesz.
Pep71
Nem hiszem, hogy Housetól várjuk a megváltást, a no1 cb személye még mindig nincs meg (FA-ről már nem is lesz), de House visszahozatalát én örömmel fogadtam. A Günter, Rollins, Randall triónál legalább tapasztalatabb, ismeri Capers, hogy mit lehet rábízni, és mikor itt játszott nem is volt vele nagy bajunk.
Az alap felállás során 3 CB-ünk van pályán, így most legalább megvan a mélység végleg a posztra. Jó döntésnek érzem visszahozni House-t, persze ettől még az ellenfél első számú elkapójára lövésem sincs jelenleg mi a terv.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Davon House in the house!

1év 3.5M
alatriste
pont ilyen kaliberű CB hiányzott a SB runhoz, bravó 😀 védelembe már nem is kell pick majd
Hyde és Hayward viszont nem kellettek...
ilyen igazolásogtól várják majd, hogy jobb lesz a védelem vagy én nem értek valamit? 😀
okés, azt mondják h, most nagyon mély a CB class, de két CB-val már befürödt a csapat,akik 1-2. körösek voltak..
mind1 úgy néz ki igazad volt, h csak a PO legyen többi meg már ajándék, csak ezt addig lehet íg húzni, ameddig A-Rod itt lesz.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Davon House in the house!

1év 3.5M


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Lacy --> Hawks.. Jobb helyre nem is mehetett volna
1 év, 5,55 milka, 3 garantált.
gamerkr
Mondjuk fal ott nem igazán van egyenlőre előtte aki nyitna neki , mindenesetre sok sikert neki 😊
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Lacy ment ..sajnálom is meg nem is...első év pazar volt , de azóta bőven voltak vele gondok ( forma hanyatlás , sérülés,...).
Mindenesetre most kell bugáznunk egy futót , semmiképp nem a draftról oldanám meg ezt a kérdést.Ott a védelembe kell húzni.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lacy --> Hawks.. Jobb helyre nem is mehetett volna
1 év, 5,55 milka, 3 garantált.

több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Lance Kendricks mennyire számít jó TE-nek a ligában? Richard Rodgers-nél jobb? Gondolom gyorsabbnak biztos gyorsabb 😀
Támadósorban célpont az lesz bőven: Jordy, Adams, Cobb, Bennett, plusz Geronimo, RR, Kendricks.
A védelem viszont megint csak gyengült, pedig oda aztán kéne erősítés...
Pep71
Ha jól emlékszem Kendricks elég gyors TE viszonylatban. Ricsi Rodgersnél legalább kétszer gyorsabb.😊
Ha Kendricks and Cook utolsó Ram-szes szezonját nézzük, nagyon hasonló teljesítményt nyújtottak. Mindketten kicsivel 500 yard alatt kaptak el, de Kendricksnek volt 2 TD-je is, míg Cook-nak nem. Igaz Cook kicsivel jobb átlagot produkált.

Igen, most már a védelemre kellene fókuszálni. És közben befoltozni a támadófalat.
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Lance Kendricks mennyire számít jó TE-nek a ligában? Richard Rodgers-nél jobb? Gondolom gyorsabbnak biztos gyorsabb 😀
Támadósorban célpont az lesz bőven: Jordy, Adams, Cobb, Bennett, plusz Geronimo, RR, Kendricks.
A védelem viszont megint csak gyengült, pedig oda aztán kéne erősítés...
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Jayrone Elliott bejelentette,hogy marad.
Ő az egyetlen játékos,aki egy Packers chat alkalmával 3 kérdésemre is válaszolt,szóval kedvelem a fickót. 😊
Nelson87
1 év 1.6 millió
Gergőbácsi
Fair business mindkét félnek. Talán megérte volna egy kicsit hosszabb távra is szerződtetni ilyen fizetéssel. Pass rush rotációnak bőven jó, plusz ST-ben is meghatározó játékos.
És még a Packers chat-en jól teljesít.😊

Az pedig kifejezetten csapatbarát deal.
Lance Kendricks' deal with the Packers: two years, $4 million including a $1.2 million signing bonus.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lang hazament Detroitba.
2 év alatt 2 pro bowl Got buktunk (és persze mind a 2en évente kétszer fogják fájdítani a szívem). A 2T nézve még mindig nagyon jó lábakon áll az OL és Corey is egy remek center, de ha csak Spriggs nem gyakorolja orrba-szájba a RG posztot lesz középről nyomás ARen. Az egész falunk erőssége a pass blokk de Langról ez különösen elmondható.
Drukkolok neki Detroitban hisz Sitton szavaival élve ez biznisz, és továbbra is a kedvencem marad. Szerencsére már tagja volt a 2010es bajnos csapatban (mint backup), így örökre ott lesz az ujján a gyűrű.

TT ezzel a move-al csak megerősít abban, hogy idén is a hosszan tartó PO csapat fenntartása a cél és nem a SB.
alatriste
Vajon mit gondolt AR amikor meghallotta a hírt? 😊
Klaci79
 twitter.com/AaronRodgers12/status/841399670513442816

 twitter.com/TJLang70/status/841415413456080897

több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Meg Datone Jones is...
zsoltee
Érte nem nagy kár. Fackrell ugyanazt tudja olcsóbban. Szerintem neki egy 4-3 DE lenne ideális. 3-4 DE-nek mindig is "kicsi" volt, OLB-nek meg nem elég robbanékony.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Jayrone Elliott bejelentette,hogy marad.
Ő az egyetlen játékos,aki egy Packers chat alkalmával 3 kérdésemre is válaszolt,szóval kedvelem a fickót. 😊
Nelson87
1 év 1.6 millió
Gergőbácsi
CMIII, Perry, Fackrell es o - meg johet egy hatso koros pick / UDFA-gyongyszem, es az OLB poszt megoldott, legalabbis szamban.
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Jayrone Elliott bejelentette,hogy marad.
Ő az egyetlen játékos,aki egy Packers chat alkalmával 3 kérdésemre is válaszolt,szóval kedvelem a fickót. 😊
Nelson87
1 év 1.6 millió

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Jayrone Elliott bejelentette,hogy marad.
Ő az egyetlen játékos,aki egy Packers chat alkalmával 3 kérdésemre is válaszolt,szóval kedvelem a fickót. 😊

Szerkesztette: Nelson87
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Meg Datone Jones is...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jayrone Eliott is nézelődik, Bills most Steelers.

Szerkesztette: gamerkr

több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az első cikkek szerint Spriggs bemozgatása nem az elsődleges tervünk. A tavalyi 2. körös tackleünkre továbbra is tackleként számítunk. Lenne munka Spriggsel az tény, mert az ereje nincs még meg a guard poszthoz, de van egy olyan érzésem, hogy a vége az lesz, hogy Jasont átneveljük.
De egyenlőre kapaszkodjon meg mindenki a jelenlegi no1 opcio Barclay a beatwriterek szerint. (Bár a roto Spriggst írja szóval nincs egyetértés még).
Murphy (tavalyi 6. körös T) neve is bekerült de ő is 6-6 magas és 300 font mint Spriggs.
Lucas Patric neve mellett szerepel a Taylor-Barcley kettős mellett csak G szóval őt is meg kell majd nézni ha indulnak az edzések. Tavaly PS tag volt.
Bulaga neve is előkerült aki az egyetemen még G volt de óriási luxus lenne 7 év után vissza tenni G-nak mikor tavaly all-pro közeli volt a teljesítménye.

Valamint rögtön jöttek hírek a draftal kapcsolatban is. A konszenzus legjobb G F. Lamp esetleges draftolása. Lamp jön fel a boardokon. Egyetemen LT volt de a profik között minden bizonnyal belülre fog kerülni.
TT azonban sose hoz int. támadófalat magasan így ezt nem tartom reálisnak.(2006 3. kör a legmagasabb az elmúlt 10! évből).
És még mérgesebb lennék én is, ha miutás ilyen gyenge a védelem a támadó falra kellene költeni a top pickünk, hogy szinten tartsuk az egységet.

Remélem Spriggs megérzi most a lehetőséget a kezdőbe kerülésre és orrvérzésik edz, hogy övé legyen majd a RG poszt.
Nem örülök, de ez van.
alatriste
Spriggs tavaly 2. kör volt
LN
És? Írtam én, hogy nem?
alatriste
szerintem az "int. tamadofalnal" atsiklott az int. folott, azert irta.
feltrade is volt Spriggsert, biztos, hogy komoly tervek vannak vele, csak kerdes, hogy mik ezek.

hianyposztok most: RB, CB, OG
emellett kellene ILB, vedofalember es pass rusher is
ezek kozul legalabb egyet, de inkabb kettot meg kellene oldani a FA-piacrol. akar mondjuk Lacy es Elliott visszaigazolasaval.
casaubon
Én még mindig azt mondom, el kellene hozni Richardsont a Kezéből. Egy Neal-Clark-Richardson kezdő fal elég jól festenek.
LN
Neal helyett Danielsre gondolsz, ugye? 😊

Richardson tul draga lenne. Plane, hogy a snapek jo reszeben csak ket vedofalember van fenn.
casaubon
De. 😊
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 210
Az első cikkek szerint Spriggs bemozgatása nem az elsődleges tervünk. A tavalyi 2. körös tackleünkre továbbra is tackleként számítunk. Lenne munka Spriggsel az tény, mert az ereje nincs még meg a guard poszthoz, de van egy olyan érzésem, hogy a vége az lesz, hogy Jasont átneveljük.
De egyenlőre kapaszkodjon meg mindenki a jelenlegi no1 opcio Barclay a beatwriterek szerint. (Bár a roto Spriggst írja szóval nincs egyetértés még).
Murphy (tavalyi 6. körös T) neve is bekerült de ő is 6-6 magas és 300 font mint Spriggs.
Lucas Patric neve mellett szerepel a Taylor-Barcley kettős mellett csak G szóval őt is meg kell majd nézni ha indulnak az edzések. Tavaly PS tag volt.
Bulaga neve is előkerült aki az egyetemen még G volt de óriási luxus lenne 7 év után vissza tenni G-nak mikor tavaly all-pro közeli volt a teljesítménye.

Valamint rögtön jöttek hírek a draftal kapcsolatban is. A konszenzus legjobb G F. Lamp esetleges draftolása. Lamp jön fel a boardokon. Egyetemen LT volt de a profik között minden bizonnyal belülre fog kerülni.
TT azonban sose hoz int. támadófalat magasan így ezt nem tartom reálisnak.(2006 3. kör a legmagasabb az elmúlt 10! évből).
És még mérgesebb lennék én is, ha miutás ilyen gyenge a védelem a támadó falra kellene költeni a top pickünk, hogy szinten tartsuk az egységet.

Remélem Spriggs megérzi most a lehetőséget a kezdőbe kerülésre és orrvérzésik edz, hogy övé legyen majd a RG poszt.
Nem örülök, de ez van.
alatriste
Spriggs tavaly 2. kör volt
LN
És? Írtam én, hogy nem?
alatriste
szerintem az "int. tamadofalnal" atsiklott az int. folott, azert irta.
feltrade is volt Spriggsert, biztos, hogy komoly tervek vannak vele, csak kerdes, hogy mik ezek.

hianyposztok most: RB, CB, OG
emellett kellene ILB, vedofalember es pass rusher is
ezek kozul legalabb egyet, de inkabb kettot meg kellene oldani a FA-piacrol. akar mondjuk Lacy es Elliott visszaigazolasaval.
casaubon
Én még mindig azt mondom, el kellene hozni Richardsont a Kezéből. Egy Neal-Clark-Richardson kezdő fal elég jól festenek.
LN
Neal helyett Danielsre gondolsz, ugye? 😊

Richardson tul draga lenne. Plane, hogy a snapek jo reszeben csak ket vedofalember van fenn.
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az első cikkek szerint Spriggs bemozgatása nem az elsődleges tervünk. A tavalyi 2. körös tackleünkre továbbra is tackleként számítunk. Lenne munka Spriggsel az tény, mert az ereje nincs még meg a guard poszthoz, de van egy olyan érzésem, hogy a vége az lesz, hogy Jasont átneveljük.
De egyenlőre kapaszkodjon meg mindenki a jelenlegi no1 opcio Barclay a beatwriterek szerint. (Bár a roto Spriggst írja szóval nincs egyetértés még).
Murphy (tavalyi 6. körös T) neve is bekerült de ő is 6-6 magas és 300 font mint Spriggs.
Lucas Patric neve mellett szerepel a Taylor-Barcley kettős mellett csak G szóval őt is meg kell majd nézni ha indulnak az edzések. Tavaly PS tag volt.
Bulaga neve is előkerült aki az egyetemen még G volt de óriási luxus lenne 7 év után vissza tenni G-nak mikor tavaly all-pro közeli volt a teljesítménye.

Valamint rögtön jöttek hírek a draftal kapcsolatban is. A konszenzus legjobb G F. Lamp esetleges draftolása. Lamp jön fel a boardokon. Egyetemen LT volt de a profik között minden bizonnyal belülre fog kerülni.
TT azonban sose hoz int. támadófalat magasan így ezt nem tartom reálisnak.(2006 3. kör a legmagasabb az elmúlt 10! évből).
És még mérgesebb lennék én is, ha miutás ilyen gyenge a védelem a támadó falra kellene költeni a top pickünk, hogy szinten tartsuk az egységet.

Remélem Spriggs megérzi most a lehetőséget a kezdőbe kerülésre és orrvérzésik edz, hogy övé legyen majd a RG poszt.
Nem örülök, de ez van.
alatriste
Spriggs tavaly 2. kör volt
LN
És? Írtam én, hogy nem?
alatriste
szerintem az "int. tamadofalnal" atsiklott az int. folott, azert irta.
feltrade is volt Spriggsert, biztos, hogy komoly tervek vannak vele, csak kerdes, hogy mik ezek.

hianyposztok most: RB, CB, OG
emellett kellene ILB, vedofalember es pass rusher is
ezek kozul legalabb egyet, de inkabb kettot meg kellene oldani a FA-piacrol. akar mondjuk Lacy es Elliott visszaigazolasaval.
casaubon
Én még mindig azt mondom, el kellene hozni Richardsont a Kezéből. Egy Neal-Clark-Richardson kezdő fal elég jól festenek.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 555 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bennett, az igencsak ikonikus, 80-as számot fogja viselni. Monty marad 88-as.