Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Nem vagyunk benne a liga legszűkebb elitjében, de ezzel a kerettel idén is kötelező a playoff. Aztán majd akkor meglátjuk.

11-12 győzelemre számítok.
Kampman
Mi van??? Az NFC-ből jelenleg a Cardinals-Packers-Panthers-Seahawks négyes a legesélyesebb a SB-ra. Ennél szűkebb elitet nem nagyon lehet szerintem mondani. A többi meg majd januárban kiderül.
uatu
Túl sok összeomlást láttam a védelmünktől a 4. negyedben/OT-ben az utóbbi évek rájátszásaiból, hogy a legkomolyabb esélyesek között legyünk. Azzal egyetértek, hogy az általad említett másik 3 csapat a legesélyesebb az NFC-ből (az AFC-ből meg a Steelers és a Pats).

Szerkesztette: Kampman
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 923 — uatu@freemail.hu
Nem vagyunk benne a liga legszűkebb elitjében, de ezzel a kerettel idén is kötelező a playoff. Aztán majd akkor meglátjuk.

11-12 győzelemre számítok.
Kampman
Mi van??? Az NFC-ből jelenleg a Cardinals-Packers-Panthers-Seahawks négyes a legesélyesebb a SB-ra. Ennél szűkebb elitet nem nagyon lehet szerintem mondani. A többi meg majd januárban kiderül.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Nem vagyunk benne a liga legszűkebb elitjében, de ezzel a kerettel idén is kötelező a playoff. Aztán majd akkor meglátjuk.

11-12 győzelemre számítok.
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 206
par szo nehany korabbi Packers-jatekosrol: Myles White-ot a Giants, Jake Stoneburnert a Rams, Bruce Gastont a Chargers rugta ki - utobbira lecsapott az Eagles
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
A Pulaski Academy-re még nem jutott el a hír, hogy

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Nem értem, ami punter poszton történik a csapatnál. Volt egy gyengécske veteránunk. 2010 óta van a csapatnál és évek óta a punterek alsó harmadába tudta csak beverekedni magát.
Hoztak egy rookiet, hogy versenyezzenek, aki nagyjából azon a szinten volt mint a régi, de benne legalább megvolt az esély, hogy fejlődik.
Most mindkettő kivágva és hoznak valakit, aki mindkettőnél rosszabb statokat produkált és már 3 csapat is elküldte rövid karrierje során.
Ráadásul egy percet sem volt tesztelve, hogy mint holder, hogy illik össze Crosbyval. (Masthay-nél az volt a mondás, hogy ugyan nem a legjobb punter, de nagyon jó holder Crosbynak)
Furcsa ez az egész. Remélem nem fogunk ráfázni erre a hírtelen döntésre!
SBL
nem rúgunk extrát, és minden negyedikre neki megyünk 😊
gamerkr
 www.youtube.com/watch?v=rvJKST6P7Wc


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Crockett-et még nem kell elsíratni. IR-re tették.
SBL
Tényleg, elnéztem. Akkor talán még visszatérhet hozzánk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem értem, ami punter poszton történik a csapatnál. Volt egy gyengécske veteránunk. 2010 óta van a csapatnál és évek óta a punterek alsó harmadába tudta csak beverekedni magát.
Hoztak egy rookiet, hogy versenyezzenek, aki nagyjából azon a szinten volt mint a régi, de benne legalább megvolt az esély, hogy fejlődik.
Most mindkettő kivágva és hoznak valakit, aki mindkettőnél rosszabb statokat produkált és már 3 csapat is elküldte rövid karrierje során.
Ráadásul egy percet sem volt tesztelve, hogy mint holder, hogy illik össze Crosbyval. (Masthay-nél az volt a mondás, hogy ugyan nem a legjobb punter, de nagyon jó holder Crosbynak)
Furcsa ez az egész. Remélem nem fogunk ráfázni erre a hírtelen döntésre!
SBL
nem rúgunk extrát, és minden negyedikre neki megyünk 😊
gamerkr
Jövőre meg jöhet a punter draft a 3. körben. 😊
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Crockett is kivágva. Szép emlékem róla a hírhedt detroiti "facemask"-meccsen látott küzdeni akarása, és ahogy próbálta a társakat is erre bírni. Sok sikert neki a továbbiakban.
Kíváncsi vagyok mi lesz a 3. RB poszton. Burks is hasznosnak tűnik, de lehet, hogy a WR-csapat esetleges felduzzasztása miatt nekimegyünk a Lacy-Starks párossal. Montgomery meg lehet beugró, mint Cobb volt néhanapján.
Old Green Bay
Crockett-et még nem kell elsíratni. IR-re tették. Még van esélye, hogy nem lesz elküldve. Én is csíptem azt, ahogy azon a meccsen ő tüzelte a többieket. Egyébként nem is játszik rosszul. Remélem megtartják IR-en vagy a gyakorló csapatban. A jövőre gondolva, mindenképpen lenne értelme őt a csapatnál tartani. Lacy sérülés kiújulhat és Stark sem lesz már fiatalabb.
Szerintem ezek miatt is lesz 3. RB az idei rosteren. Burks jó is lenne erre posztra. A kicsi, mozgékony RB bizonyos védelmek ellen hasznosabb lehet, mint a bulldózer futók.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Nem értem, ami punter poszton történik a csapatnál. Volt egy gyengécske veteránunk. 2010 óta van a csapatnál és évek óta a punterek alsó harmadába tudta csak beverekedni magát.
Hoztak egy rookiet, hogy versenyezzenek, aki nagyjából azon a szinten volt mint a régi, de benne legalább megvolt az esély, hogy fejlődik.
Most mindkettő kivágva és hoznak valakit, aki mindkettőnél rosszabb statokat produkált és már 3 csapat is elküldte rövid karrierje során.
Ráadásul egy percet sem volt tesztelve, hogy mint holder, hogy illik össze Crosbyval. (Masthay-nél az volt a mondás, hogy ugyan nem a legjobb punter, de nagyon jó holder Crosbynak)
Furcsa ez az egész. Remélem nem fogunk ráfázni erre a hírtelen döntésre!
SBL
nem rúgunk extrát, és minden negyedikre neki megyünk 😊
gamerkr
Jó terv! 😊
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Crockett is kivágva. Szép emlékem róla a hírhedt detroiti "facemask"-meccsen látott küzdeni akarása, és ahogy próbálta a társakat is erre bírni. Sok sikert neki a továbbiakban.
Kíváncsi vagyok mi lesz a 3. RB poszton. Burks is hasznosnak tűnik, de lehet, hogy a WR-csapat esetleges felduzzasztása miatt nekimegyünk a Lacy-Starks párossal. Montgomery meg lehet beugró, mint Cobb volt néhanapján.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem értem, ami punter poszton történik a csapatnál. Volt egy gyengécske veteránunk. 2010 óta van a csapatnál és évek óta a punterek alsó harmadába tudta csak beverekedni magát.
Hoztak egy rookiet, hogy versenyezzenek, aki nagyjából azon a szinten volt mint a régi, de benne legalább megvolt az esély, hogy fejlődik.
Most mindkettő kivágva és hoznak valakit, aki mindkettőnél rosszabb statokat produkált és már 3 csapat is elküldte rövid karrierje során.
Ráadásul egy percet sem volt tesztelve, hogy mint holder, hogy illik össze Crosbyval. (Masthay-nél az volt a mondás, hogy ugyan nem a legjobb punter, de nagyon jó holder Crosbynak)
Furcsa ez az egész. Remélem nem fogunk ráfázni erre a hírtelen döntésre!
SBL
nem rúgunk extrát, és minden negyedikre neki megyünk 😊

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Nem értem, ami punter poszton történik a csapatnál. Volt egy gyengécske veteránunk. 2010 óta van a csapatnál és évek óta a punterek alsó harmadába tudta csak beverekedni magát.
Hoztak egy rookiet, hogy versenyezzenek, aki nagyjából azon a szinten volt mint a régi, de benne legalább megvolt az esély, hogy fejlődik.
Most mindkettő kivágva és hoznak valakit, aki mindkettőnél rosszabb statokat produkált és már 3 csapat is elküldte rövid karrierje során.
Ráadásul egy percet sem volt tesztelve, hogy mint holder, hogy illik össze Crosbyval. (Masthay-nél az volt a mondás, hogy ugyan nem a legjobb punter, de nagyon jó holder Crosbynak)
Furcsa ez az egész. Remélem nem fogunk ráfázni erre a hírtelen döntésre!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Tartsuk meg Masthayt szép emlékezetünkben és reménykedjünk benne, hogy évek múltán nem fog minket egy NFC döntőn fake FG után TD passzal szopatni, mint tette azt Jon Ryan.

Nem volt egyébként egy tragikusan rossz punter, főleg az első szezonjaiban, a számomra legemlékezetesebb meccse is ebből az időszakból van.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Masthay kivagva, Jacob Schum az uj punter
casaubon
Nem tudom mire volt nagyobb odsz, hogy megválunk Masthaytől azok után, hogy Mortellt is elengedtük és hozunk egy FAt a 3. előszezon meccs után, vagy hogy egy szerre lesz telitalálatom az ötösön és a hatoson is.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 206
Masthay kivagva, Jacob Schum az uj punter
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Masthay nyerte a punter versenyt.
alatriste
Csalódott vagyok,nagyon bíztam már egy kis vérfrissítésben a poszton. Arról nem beszélve,hogy Mortell nem tűnt rosszabbnak a meccseken,mint Masthay.
Utóbbi évről-évre eljátssza,hogy jó az edzéseken,aztán a szezonban kuka....
Nelson87
Én is sajnálom, hogy nem merték meglépni a cserét. Nem tudom miben reménykednek Masthay-t illetően.
SBL
Azt írják a hang timeal verte meg Mortellt.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Masthay nyerte a punter versenyt.
alatriste
Csalódott vagyok,nagyon bíztam már egy kis vérfrissítésben a poszton. Arról nem beszélve,hogy Mortell nem tűnt rosszabbnak a meccseken,mint Masthay.
Utóbbi évről-évre eljátssza,hogy jó az edzéseken,aztán a szezonban kuka....
Nelson87
Én is sajnálom, hogy nem merték meglépni a cserét. Nem tudom miben reménykednek Masthay-t illetően.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Masthay nyerte a punter versenyt.
alatriste
Csalódott vagyok,nagyon bíztam már egy kis vérfrissítésben a poszton. Arról nem beszélve,hogy Mortell nem tűnt rosszabbnak a meccseken,mint Masthay.
Utóbbi évről-évre eljátssza,hogy jó az edzéseken,aztán a szezonban kuka....
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Masthay nyerte a punter versenyt.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hírem van, nem kell majd a nyitó hétvégén streamet keresgélni a Packers meccsére.
 twitter.com/galuskahulud/status/769230753070800897
iktriad
Lehet,hogy így is stream lesz belőle. Amint meghallom az "idén is sárga vonallal jelzik,hogy meddig kell eljutni",és a "4 kísérlete van a csapatoknak,hogy first downt érjenek el" szöveget,rögtön megyek a netre. :- D
Nelson87
Ha szerencsénk van, akkor Höri közvetít. 😊
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Jó hírem van, nem kell majd a nyitó hétvégén streamet keresgélni a Packers meccsére.
 twitter.com/galuskahulud/status/769230753070800897
iktriad
Lehet,hogy így is stream lesz belőle. Amint meghallom az "idén is sárga vonallal jelzik,hogy meddig kell eljutni",és a "4 kísérlete van a csapatoknak,hogy first downt érjenek el" szöveget,rögtön megyek a netre. :- D
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hírem van, nem kell majd a nyitó hétvégén streamet keresgélni a Packers meccsére.
 twitter.com/galuskahulud/status/769230753070800897
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Rotherham elküldése meglepett, a tavalyi szerződése után.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Újabb szösszenetek főleg acmepackingcompanyről

Battles for offensive line depth:
8 vagy 9 játékos kaphat helyet majd az 53-as keretben ebből az egységből, és igen nagy a tülekedés.
A kezdő: Bakhtiari, Sitton, Tretter, Lang és Bulaga. Igen JC a kezdőben hisz vagy a jó játékának, vagy Linsley sérülésének köszönhetően, valószínűleg mindkettőnek, de immár Tretter az első számú C a csapat oldalán kirakott nem hivatalos DC-on is.

Linsley sérüléséről egyre több kerül elő. Előreláthatólag PUPon kezdheti az idényt, ahogy azt már gamerkr is megírta hamstring sérülés miatt (jó hír, hogy úgy néz ki műtét nélkül helyre fog jönni), a kiesése szomorú, de talán az OL depth legjobb 6. embere lép ezáltal előrébb, akit anno Linsley szintén csak a sérülése miatt előzött be 2014ben és lett ezáltal két évig kezdő C.

A kezdőn túl, Spriggs helye biztos. Bár többször is gondba került az Mackkel szemben, nem fair elvárni egy rookietől, hogy kivegyen a játékból egy olyan szörnyet mint Mack, aki tavaly terrorizált bárki is állt vele szemben. Ezen kívül viszont eddig nincs rossz előszezonja és mint második körös újonc helye is van az 53ban.

Lane Taylor is lassan meglepetés lenne, ha nem maradna a végső keretszűkítés után is a csapattal mint első számú csere Guardja.

Murphy kihagyta a Barnák elleni meccset, de az Oakland elleni jó játéka könnyen az utolsó helyet jelentheti számára az 53ban ha tudja ezt folytatni a következő meccseken.

Az utolsó két srác legnagyobb kihívója Don Barclay lehet, aki tavaly rettenetes szezont zárt. Többször is kezdőbe került a fal szélén sérülések miatt, de sokat elmond, hogy volt olyan meccs, ahol már inkább Sittont mozgattuk ki LT-nek csak ne Barclay legyen AR vakoldalán. A Cleveland ellen is kaptunk róla egy safetyt, bár a Raiders ellen már jobb volt. Ami esetleg mellette szólhat, hogy a fal bármelyik részén kész a beugrásra. (Én nem őt választanám).

Josh Walker érdekes helyzetben van, eddig nem csinált semmi kiemelkedőt, de nem is rontott el semmit se. A 75-ös szűkítést nagy eséllyel megéli majd, kérdéses utána mi lesz. Taylorral lesz versenybe a csere G posztért, de egyenlőre Lane jóval előrébb jár.

A többiek közül Lucas Patrick emelendő még ki, aki jelenleg komoly eséllyel pályázik az egyik practice squad helyre, ha fenn tudja tartani a játékának színvonalát.

Ha 9 ember megy rosterre akkor Barclay lehet a 9. Egyenlőre legalábbis úgy néz ki, Taylor, Spriggs és Murphy helye is stabilabb.

Hírsarok:
Jared Abbrederis: Jó hírek jönnek továbbra is a helyi kedvencről. Sajnos az előszezon meccseken kevesebbszer veszi őt célba az aktuális irányító, de nagyon úgy tűnik, hogy tud élni azzal a lehetőséggel, hogy Janis sajnálatos módon az oldal vonal mellé szorult. Az eddig 13 visszahordásból viszont 7szer volt Ő a returner, ami jó esély számára, hogy előrébb verekedje magát ezen a szoros depthen.

Brandon Burks: Crockett bár magabiztos #3 futó, aki joggal reménykedik idén több játékidőre, jó látni, hogy mögötte sem üres a depth. Bruks főleg a Barnák ellen játszott jól és kapott több lehetőséget, de remekül élt is vele, és tartja versenybe magát.

Christian Ringo: Az első meccs végi sackje szépen megdobta a megítélését a kevésbé insider körökben, az edzői stábból viszont jönnek a hírek, hogy Ringo nagyot lépet előre tavalyhoz képest. Meglátjuk.

Peter Mortell: Aki igazi versenyre hívja eddig Masthayt. A szebb éveket is megélő Tim tavaly nagyon nem volt formában és idén komoly harc várható a posztért. Nem kis esélye lehet az újoncnak, aki eddig nagyon lenyűgöző mind élesben mind az edzéseken.

Kenny Clark kihagyta a keddi edzést egy hátsérülés miatt. A játékos megnyugtatott mindenkit, hogy nincs nagy baj, csak érzett valamit ami zavarta. Mindenesetre valószínűleg nem fog játszani a 49ers ellen. Mint elmondta ez az első alkalom az általános iskolája óta, hogy kihagy egy edzést, (WOW) és nagyon furcsa neki a többieket kívülről nézni. Nem fursztrált, kész lesz a szezonkezdetre, amit mi is nagyon remélünk, mert Pennel eltiltása miatt nem sok opciónk marad a szezon elejére. Guion és Daniels mellé ha kiesne Clark is Christian Ringo és Brian Price maradna. Reménykedünk a felépülésében, már csak azért is, mert bár az eddigi két meccsen nem robbant rögtön be, a TC alatt az 1v1 pass rush drilleket ő nyerte meg 13-4es eredményével fölényesen. (2. Price 8-5el).

Peppers és Matthews tegnap találkoztak az NFL képviselőivel al Al-Jazeera riportja miatt, híreket egyenlőre még nem láttam, reméljük nem lesznek eltiltós kedvükben a liga előjárói.


Liverpool Fc fan