Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Packers C Corey Linsley tore his hamstring twice this offseason, once in April and a second time in July, and is expected to open the season on reserve/PUP.

hogy a napi rossz hír is meglegyen. Felkészül Tretter.

több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha esetleg valaki fantasy ligát keresne, annak itt a lehetőség, még vannak helyek! 😀
http://packershungaryclub.hu/game-center/phc-fantasy-liga/
PZsófi
a tavalyi ligák is fognak tovább menni?
gamerkr
Melyikben voltál? Alapvetően a nagy része nem, hanem az a terv ezekbe jelentkezzenek az emberek (és itt meg vannak nagyjából ugyanazokkal a beállításokkal hirdetve ugyanazok a ligák), de van egy-két régi liga ami lehet megy tovább (kommishtól függ).
Halfkey
sima PHCL volt a liga neve (ESPN), amit most 15.-én aktivált a kommish.
gamerkr
Én voltam abban a ligában a kommish, de idén megszűnik, átnyergelek én is valamelyik új PHCL-es ligára.
vasza
köszi akkor becsatlakozok én is 😊

több mint 8 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Ha esetleg valaki fantasy ligát keresne, annak itt a lehetőség, még vannak helyek! 😀
http://packershungaryclub.hu/game-center/phc-fantasy-liga/
PZsófi
a tavalyi ligák is fognak tovább menni?
gamerkr
Melyikben voltál? Alapvetően a nagy része nem, hanem az a terv ezekbe jelentkezzenek az emberek (és itt meg vannak nagyjából ugyanazokkal a beállításokkal hirdetve ugyanazok a ligák), de van egy-két régi liga ami lehet megy tovább (kommishtól függ).
Halfkey
sima PHCL volt a liga neve (ESPN), amit most 15.-én aktivált a kommish.
gamerkr
Én voltam abban a ligában a kommish, de idén megszűnik, átnyergelek én is valamelyik új PHCL-es ligára.
vasza
Azért ezt a képet elmentettem 😊

 imgur.com/a/ImFlK

#WhiteskinsHenger
több mint 8 éve
vasza Green Bay Packers 59
Ha esetleg valaki fantasy ligát keresne, annak itt a lehetőség, még vannak helyek! 😀
http://packershungaryclub.hu/game-center/phc-fantasy-liga/
PZsófi
a tavalyi ligák is fognak tovább menni?
gamerkr
Melyikben voltál? Alapvetően a nagy része nem, hanem az a terv ezekbe jelentkezzenek az emberek (és itt meg vannak nagyjából ugyanazokkal a beállításokkal hirdetve ugyanazok a ligák), de van egy-két régi liga ami lehet megy tovább (kommishtól függ).
Halfkey
sima PHCL volt a liga neve (ESPN), amit most 15.-én aktivált a kommish.
gamerkr
Én voltam abban a ligában a kommish, de idén megszűnik, átnyergelek én is valamelyik új PHCL-es ligára.
több mint 8 éve
PZsófi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 7
sima PHCL volt a liga neve (ESPN), amit most 15.-én aktivált a kommish.
gamerkr
Azt nem mi intézzük, a linken található ligák lesznek csak a hivatalos PHC ligák, ezekből lehet majd feljutni jövőre a Winner League-be.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha esetleg valaki fantasy ligát keresne, annak itt a lehetőség, még vannak helyek! 😀
http://packershungaryclub.hu/game-center/phc-fantasy-liga/
PZsófi
a tavalyi ligák is fognak tovább menni?
gamerkr
Melyikben voltál? Alapvetően a nagy része nem, hanem az a terv ezekbe jelentkezzenek az emberek (és itt meg vannak nagyjából ugyanazokkal a beállításokkal hirdetve ugyanazok a ligák), de van egy-két régi liga ami lehet megy tovább (kommishtól függ).
Halfkey
sima PHCL volt a liga neve (ESPN), amit most 15.-én aktivált a kommish.

több mint 8 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Ha esetleg valaki fantasy ligát keresne, annak itt a lehetőség, még vannak helyek! 😀
http://packershungaryclub.hu/game-center/phc-fantasy-liga/
PZsófi
a tavalyi ligák is fognak tovább menni?
gamerkr
Melyikben voltál? Alapvetően a nagy része nem, hanem az a terv ezekbe jelentkezzenek az emberek (és itt meg vannak nagyjából ugyanazokkal a beállításokkal hirdetve ugyanazok a ligák), de van egy-két régi liga ami lehet megy tovább (kommishtól függ).
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha esetleg valaki fantasy ligát keresne, annak itt a lehetőség, még vannak helyek! 😀
http://packershungaryclub.hu/game-center/phc-fantasy-liga/
PZsófi
a tavalyi ligák is fognak tovább menni?

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Crosby-nál bejött, hogy volt egy kis vetélkedés 2013-ban az előszezonban. Remélem Mesztéj is összeszedi magát vagy jöhet Mortell. Nyilván nem ez a legfontosabb kérdés nálunk, tekintve, hogy idén többször eljutunk a red zone-ig.
Old Green Bay
Crosbynál érthető volt a stáb kitartása, egy ligaelit rúgó, akinek volt egy borzalmas szezonja, de akkor is célozgattak rá, hogy "csak" fejben volt nála probléma, meg is oldották. Masthay viszont egy tucatpunter, jöhetne helyette kb. akárki.
Kampman
Nem néztem pontosan utána, de úgy tűnik Mortell rookieként tudja hozni azt, amit Masthay veteránként. Kisebb fizu és benne még megvan a fejlődés lehetősége. Szóval Masthaynek nagyon rezeg a léc. Legalább is nálam. Aztán lehet MM teljesen másként látja, mert tegnapi edzésen az összes puntot ő rúgta.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Crosby-nál bejött, hogy volt egy kis vetélkedés 2013-ban az előszezonban. Remélem Mesztéj is összeszedi magát vagy jöhet Mortell. Nyilván nem ez a legfontosabb kérdés nálunk, tekintve, hogy idén többször eljutunk a red zone-ig.
Old Green Bay
Crosbynál érthető volt a stáb kitartása, egy ligaelit rúgó, akinek volt egy borzalmas szezonja, de akkor is célozgattak rá, hogy "csak" fejben volt nála probléma, meg is oldották. Masthay viszont egy tucatpunter, jöhetne helyette kb. akárki.
több mint 8 éve
PZsófi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 7
Ha esetleg valaki fantasy ligát keresne, annak itt a lehetőség, még vannak helyek! 😀
http://packershungaryclub.hu/game-center/phc-fantasy-liga/
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Crosby-nál bejött, hogy volt egy kis vetélkedés 2013-ban az előszezonban. Remélem Mesztéj is összeszedi magát vagy jöhet Mortell. Nyilván nem ez a legfontosabb kérdés nálunk, tekintve, hogy idén többször eljutunk a red zone-ig.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 769
Van egy olyan érzésem,hogy Martinez személyében TT megtalálta az új A.J Hawkot,kegyetlen jónak tűnik a fickó. Igazi tackle-gyáros,szinte minden szerelésben részt vesz,ráadásul mialatt leírtam ezt a hozzászólást,ST-ben is villantott egyet.

Mortell is brutál jókat puntol,az elmúlt években rendszeresen fogtam a fejem Masthay miatt,aki tavaly kevesebbszer rúgta be a 20 yardon belülre,mint ahány elkapása van karrierje során Dez Bryantnek a Packers ellen(nem vicc,összeszámoltam az ESPN-en).
Arról nem beszélve,hogy Green Bayben nőtt fel,így minden adott ahhoz,hogy a jövő puntere legyen nálunk.
Nelson87
Azt kell h mondjam h Martinez eddig tényleg nagyon tetszetős maradjon is így !
Voltak biztató dolgok:
-amíg a kezdő O fal volt fent semmilyen nyomást nem tudott generálni az Oaklandi védelem, és a futásnak is szépen blokkoltak
-Lacy úgy tűnik tényleg nagy formában van
- Martinez
- Hundley sokat fejlődött korrekt kis csere qb lehet belőle , egyszer még lehet hoz vmi fasza picket nekünk a draftra
-a fiatal corner egység is rendben lesz

ami gyengébb volt az már megint a csere o fal , és sajnos Spriggset már elég sokszor verte Mack könnyen , kell oda az egészséges Bakhtiari.

Bizakodó vagyok , mintha újra ráléptünk volna a helyes útra , de tudom ez csak egy előszezon meccs nagy következtetéseket hiba lenne levonni 😊
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Van egy olyan érzésem,hogy Martinez személyében TT megtalálta az új A.J Hawkot,kegyetlen jónak tűnik a fickó. Igazi tackle-gyáros,szinte minden szerelésben részt vesz,ráadásul mialatt leírtam ezt a hozzászólást,ST-ben is villantott egyet.

Mortell is brutál jókat puntol,az elmúlt években rendszeresen fogtam a fejem Masthay miatt,aki tavaly kevesebbszer rúgta be a 20 yardon belülre,mint ahány elkapása van karrierje során Dez Bryantnek a Packers ellen(nem vicc,összeszámoltam az ESPN-en).
Arról nem beszélve,hogy Green Bayben nőtt fel,így minden adott ahhoz,hogy a jövő puntere legyen nálunk.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Nelson admirális újra a fedélzeten!
Old Green Bay
Kíváncsi vagyok vajon pályára engedik-e majd az előszezonban. Én már csak babonából sem tenném.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Nelson admirális újra a fedélzeten!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 206
PFFnál az NFL top 10 OLjébe két packer is befért.
Sitton 8.
Lang 9.

Egyedül a Cowboysnak sikerült egynél több játékost delegálnia, de ők egyből hármat adtak.

Kicsit aggódok mert mind a két guardnak le fog járni jövőre a szerződése. És Bakhnak is.
Remélem nem engedjük el a ligaelit guardjaink egyikét sem egy maximum közepes LT miatt.
Spriggs idei draftolása talán kis bizakodásra ad okot.
alatriste
Es meg ha csak az o szerzodesuk jarna le... Peppers mondjuk jo esellyel visszavonul, Perry iden bizonyit vagy nem, de ott van meg Lacy, Hyde, Datone Jones, Barrington, Elliott, Tretter, es meg lehetne sorolni. Izgalmas offseason lesz jovore
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
!

 twitter.com/packers/status/765941645951066112

a futballtörténelem 1. első osztályú NCAA meccse lesz a Lambeau-n


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
PFFnál az NFL top 10 OLjébe két packer is befért.
Sitton 8.
Lang 9.

Egyedül a Cowboysnak sikerült egynél több játékost delegálnia, de ők egyből hármat adtak.

Kicsit aggódok mert mind a két guardnak le fog járni jövőre a szerződése. És Bakhnak is.
Remélem nem engedjük el a ligaelit guardjaink egyikét sem egy maximum közepes LT miatt.
Spriggs idei draftolása talán kis bizakodásra ad okot.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Adams tovább folytatja a következetlen játékát. Vasárnap voltak érthetetlen droppjai majd később összehozott egy gyönyörű elkapást ARel, melyből 75yardot hoztak ki.
alatriste
Akkor ott folytatja ahol előző szezonban abbahagyta? Kíváncsi vagyok meddig kap még bizalmat. Remélem nem az lesz mint tavaly...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
TC Vasárnap és Hétfő:

Burnett kihagyta a vasárnapi és hétfői edzést hátsérülés miatt. A barnák elleni meccs óta Hyde játszik a helyén jól.

1v1 drillekben kiemelkedő volt Peppers aki Bulagának keserítette meg az életét. (Utálom ezeket a híreket, ha a def oldalát nézem nagyszerű, ha az O oldalát elkeseredem, bár Peppers az Peppers, őt nem lehet megfogni, a többi passrushert meg fél vállal leveszi Bulaga. 😀 #fairytale).

A IR-re kerülő Schmitt (LS) helyett szerződtetett helyi srác (igen green bayi) Kyle Steuck nem volt egyenlőre túl sikeres. 1v1 pass blokkolásban Daniels, Clark és Kuder is megverte.

Janist már megénekelték mint első számú returner. Kiesése miatt Cobb és Trevor Davis is gyakorolta a visszahordásokat. Trevornak több helyről is kiemelték, hogy ez nagy esély lehet, hogy 53ba férjen és emelje majd a snapszámát a 16-os szezonra. Sokan jelentkeznek a returner posztért, nagy harc lesz.

Vasárnap még nem edzettek de hétfőn visszatért a csapathoz Monty, Murphy és Hundley. A backup QB-nk kicsivel több mint egy hetet pihent boka sérülés miatt. A pályán sok időt töltött a kezdőcsapattal, és reméljük, hogy a Raiders ellen tud majd játszani pár driveot.

Adams tovább folytatja a következetlen játékát. Vasárnap voltak érthetetlen droppjai majd később összehozott egy gyönyörű elkapást ARel, melyből 75yardot hoztak ki.

Abby-nek teljesen rendben van az offseasonja, packers.com-on többször ki is emelték 😀
alatriste, szerinted lehet esélye Geronimo-nak az 53-ra? nekem is nagy kedvencem, rengeteget beszélnek róla, elég jó RZ-ben is. Janis sérülésével, nagyobb esélye lesz, hogy gondolod?
Pep71
Hétvégente sosem tudok ezzel foglalkozni úgyhogy most pótlom az elmúlt pár nap cikkeit és épp pénteken jött ki egy az acme-n a WR helyzetről (akkor még egészséges Janissal):
A nagy kérdés, hogy 5 vagy 6 WRt viszünk 53ba. 4 hely biztos: Nelson, Cobb, Adams, Montgomery.
Ami Janis mellett szól(t): Sebessége, special team érték, nagyobb upside (amit nálunk különösen figyelnek).
Ami Abdi mellett szól: Jobb útvonal futó, könnyebben tanulja és alkalmazza a playbookot.

Voltak twitteren hírek arról, hogy Janis a rossz útvonal futás miatt nem tudott elkapni labdákat melyekből volt, hogy INT is lett (asszem Shields használta ezt ki egyszer).

A Pre Seasonban lett volna kettőjük között nagy csata a még biztos 53ért. Ez Janis sérülésével köddé vált.
Ott van még Trevor Davis, 5. körös újoncunk akinek szintén voltak szép elkapásai (de egy TC alatt WR-ektől ennyi azért a minimum). Ugyan úgy 4.42vel futotta a 40yardot mint Janis anno, szóval a sebesség nála is kiemelhető. Janis kiesése neki is esély lehet a bizonyításra, de a cikk írója és én sem tudom egyenlőre őt hova tenni.

Allisonnak nagyon drukkolok, de nincs könnyű dolga. Több nap után is jó hírek jöttek felőle, bár épp tegnap volt egy dropja amiből Bradford szedett INT-et.
Előnye, hogy 6'3 magas, így Janis kiesése miatt Nelson mellett csak Ő maradt mint magas WR. Videókat nincs időm nézegetni, de a twitter többször is hangos volt 1-2 játéka után. Teljesen tanácstalan vagyok a WR helyzettel és oldala válogatja eddig is, hogy Nelson, Cobb mögött hogy állítja fel a sorrendet. Szerintem 6 WR-t viszünk majd 53ra, de Janis sérülése ezt csak még jobban megnehezítette. IR-re tenni lehet, de ha lesérül egy fontosabb playa, nem Janisra fogjuk tenni a visszatérési opciót, és akkor egész évben IR-en csücsül majd. Kérdés, meggyőzte-e annyira a vezetőséget, hogy a sérülése ellenére is 53ba tegyük-e. Szóba jöhet még a PS, de ott megvan az esélye, hogy elviszi egy másik csapat.
Ha 6 WR-t viszünk 53ba a 6. helyért fog küzdeni Allison, Davis és Janis eddigi produkciója.

A Barnák elleni meccset az Olimpia miatt még mindig nem tudtam megnézni, pedig már nagyon itt lenne az ideje.
alatriste
Köszi a választ, igen otthon vagy a témában 😀 amúgy remélem, hogy Monty lesz a 3.számú WR és nem Adams. Geronimo pedig az írásod alapján elég esélytelen, sajnos.
Pep71
Csak szeretem olvasgatni a csapattal kapcsolatos híreket.

Szeretném ha 53ba kerülne csak ki helyén?
Adams és Monty viszonylag korai körös WRek, és így 4hely már el is kelt.
Abdit és Janist a tavalyi évben is már többen szerettük volna hamarabb látni. Erre kb a POig várni kellett de azt a produkciót nehezen feledjük. Sőt jött még ez a Davis srác mert ugye a drafton 1 törvény van: TT mindig hoz WR-t.
Így 2 embert kéne Allisonnak beelőzni az 53ért. PSre nagyon jó esélye van, de jövőre se jár le senki szerződése az elkapók közül.
Bárhogy is lesz fájni fog a szívem mert 4 en versenyeznek 2 posztra és ebből 3 srác kifejezetten szimpatikus. Remélem a vesztes kettős is PSbe kerül majd aztán hátha odapirítanak.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
TC Vasárnap és Hétfő:

Burnett kihagyta a vasárnapi és hétfői edzést hátsérülés miatt. A barnák elleni meccs óta Hyde játszik a helyén jól.

1v1 drillekben kiemelkedő volt Peppers aki Bulagának keserítette meg az életét. (Utálom ezeket a híreket, ha a def oldalát nézem nagyszerű, ha az O oldalát elkeseredem, bár Peppers az Peppers, őt nem lehet megfogni, a többi passrushert meg fél vállal leveszi Bulaga. 😀 #fairytale).

A IR-re kerülő Schmitt (LS) helyett szerződtetett helyi srác (igen green bayi) Kyle Steuck nem volt egyenlőre túl sikeres. 1v1 pass blokkolásban Daniels, Clark és Kuder is megverte.

Janist már megénekelték mint első számú returner. Kiesése miatt Cobb és Trevor Davis is gyakorolta a visszahordásokat. Trevornak több helyről is kiemelték, hogy ez nagy esély lehet, hogy 53ba férjen és emelje majd a snapszámát a 16-os szezonra. Sokan jelentkeznek a returner posztért, nagy harc lesz.

Vasárnap még nem edzettek de hétfőn visszatért a csapathoz Monty, Murphy és Hundley. A backup QB-nk kicsivel több mint egy hetet pihent boka sérülés miatt. A pályán sok időt töltött a kezdőcsapattal, és reméljük, hogy a Raiders ellen tud majd játszani pár driveot.

Adams tovább folytatja a következetlen játékát. Vasárnap voltak érthetetlen droppjai majd később összehozott egy gyönyörű elkapást ARel, melyből 75yardot hoztak ki.

Abby-nek teljesen rendben van az offseasonja, packers.com-on többször ki is emelték 😀
alatriste, szerinted lehet esélye Geronimo-nak az 53-ra? nekem is nagy kedvencem, rengeteget beszélnek róla, elég jó RZ-ben is. Janis sérülésével, nagyobb esélye lesz, hogy gondolod?
Pep71
Hétvégente sosem tudok ezzel foglalkozni úgyhogy most pótlom az elmúlt pár nap cikkeit és épp pénteken jött ki egy az acme-n a WR helyzetről (akkor még egészséges Janissal):
A nagy kérdés, hogy 5 vagy 6 WRt viszünk 53ba. 4 hely biztos: Nelson, Cobb, Adams, Montgomery.
Ami Janis mellett szól(t): Sebessége, special team érték, nagyobb upside (amit nálunk különösen figyelnek).
Ami Abdi mellett szól: Jobb útvonal futó, könnyebben tanulja és alkalmazza a playbookot.

Voltak twitteren hírek arról, hogy Janis a rossz útvonal futás miatt nem tudott elkapni labdákat melyekből volt, hogy INT is lett (asszem Shields használta ezt ki egyszer).

A Pre Seasonban lett volna kettőjük között nagy csata a még biztos 53ért. Ez Janis sérülésével köddé vált.
Ott van még Trevor Davis, 5. körös újoncunk akinek szintén voltak szép elkapásai (de egy TC alatt WR-ektől ennyi azért a minimum). Ugyan úgy 4.42vel futotta a 40yardot mint Janis anno, szóval a sebesség nála is kiemelhető. Janis kiesése neki is esély lehet a bizonyításra, de a cikk írója és én sem tudom egyenlőre őt hova tenni.

Allisonnak nagyon drukkolok, de nincs könnyű dolga. Több nap után is jó hírek jöttek felőle, bár épp tegnap volt egy dropja amiből Bradford szedett INT-et.
Előnye, hogy 6'3 magas, így Janis kiesése miatt Nelson mellett csak Ő maradt mint magas WR. Videókat nincs időm nézegetni, de a twitter többször is hangos volt 1-2 játéka után. Teljesen tanácstalan vagyok a WR helyzettel és oldala válogatja eddig is, hogy Nelson, Cobb mögött hogy állítja fel a sorrendet. Szerintem 6 WR-t viszünk majd 53ra, de Janis sérülése ezt csak még jobban megnehezítette. IR-re tenni lehet, de ha lesérül egy fontosabb playa, nem Janisra fogjuk tenni a visszatérési opciót, és akkor egész évben IR-en csücsül majd. Kérdés, meggyőzte-e annyira a vezetőséget, hogy a sérülése ellenére is 53ba tegyük-e. Szóba jöhet még a PS, de ott megvan az esélye, hogy elviszi egy másik csapat.
Ha 6 WR-t viszünk 53ba a 6. helyért fog küzdeni Allison, Davis és Janis eddigi produkciója.

A Barnák elleni meccset az Olimpia miatt még mindig nem tudtam megnézni, pedig már nagyon itt lenne az ideje.
alatriste
Köszi a választ, igen otthon vagy a témában 😀 amúgy remélem, hogy Monty lesz a 3.számú WR és nem Adams. Geronimo pedig az írásod alapján elég esélytelen, sajnos.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
TC Vasárnap és Hétfő:

Burnett kihagyta a vasárnapi és hétfői edzést hátsérülés miatt. A barnák elleni meccs óta Hyde játszik a helyén jól.

1v1 drillekben kiemelkedő volt Peppers aki Bulagának keserítette meg az életét. (Utálom ezeket a híreket, ha a def oldalát nézem nagyszerű, ha az O oldalát elkeseredem, bár Peppers az Peppers, őt nem lehet megfogni, a többi passrushert meg fél vállal leveszi Bulaga. 😀 #fairytale).

A IR-re kerülő Schmitt (LS) helyett szerződtetett helyi srác (igen green bayi) Kyle Steuck nem volt egyenlőre túl sikeres. 1v1 pass blokkolásban Daniels, Clark és Kuder is megverte.

Janist már megénekelték mint első számú returner. Kiesése miatt Cobb és Trevor Davis is gyakorolta a visszahordásokat. Trevornak több helyről is kiemelték, hogy ez nagy esély lehet, hogy 53ba férjen és emelje majd a snapszámát a 16-os szezonra. Sokan jelentkeznek a returner posztért, nagy harc lesz.

Vasárnap még nem edzettek de hétfőn visszatért a csapathoz Monty, Murphy és Hundley. A backup QB-nk kicsivel több mint egy hetet pihent boka sérülés miatt. A pályán sok időt töltött a kezdőcsapattal, és reméljük, hogy a Raiders ellen tud majd játszani pár driveot.

Adams tovább folytatja a következetlen játékát. Vasárnap voltak érthetetlen droppjai majd később összehozott egy gyönyörű elkapást ARel, melyből 75yardot hoztak ki.

Abby-nek teljesen rendben van az offseasonja, packers.com-on többször ki is emelték 😀
alatriste, szerinted lehet esélye Geronimo-nak az 53-ra? nekem is nagy kedvencem, rengeteget beszélnek róla, elég jó RZ-ben is. Janis sérülésével, nagyobb esélye lesz, hogy gondolod?
Pep71
Hétvégente sosem tudok ezzel foglalkozni úgyhogy most pótlom az elmúlt pár nap cikkeit és épp pénteken jött ki egy az acme-n a WR helyzetről (akkor még egészséges Janissal):
A nagy kérdés, hogy 5 vagy 6 WRt viszünk 53ba. 4 hely biztos: Nelson, Cobb, Adams, Montgomery.
Ami Janis mellett szól(t): Sebessége, special team érték, nagyobb upside (amit nálunk különösen figyelnek).
Ami Abdi mellett szól: Jobb útvonal futó, könnyebben tanulja és alkalmazza a playbookot.

Voltak twitteren hírek arról, hogy Janis a rossz útvonal futás miatt nem tudott elkapni labdákat melyekből volt, hogy INT is lett (asszem Shields használta ezt ki egyszer).

A Pre Seasonban lett volna kettőjük között nagy csata a még biztos 53ért. Ez Janis sérülésével köddé vált.
Ott van még Trevor Davis, 5. körös újoncunk akinek szintén voltak szép elkapásai (de egy TC alatt WR-ektől ennyi azért a minimum). Ugyan úgy 4.42vel futotta a 40yardot mint Janis anno, szóval a sebesség nála is kiemelhető. Janis kiesése neki is esély lehet a bizonyításra, de a cikk írója és én sem tudom egyenlőre őt hova tenni.

Allisonnak nagyon drukkolok, de nincs könnyű dolga. Több nap után is jó hírek jöttek felőle, bár épp tegnap volt egy dropja amiből Bradford szedett INT-et.
Előnye, hogy 6'3 magas, így Janis kiesése miatt Nelson mellett csak Ő maradt mint magas WR. Videókat nincs időm nézegetni, de a twitter többször is hangos volt 1-2 játéka után. Teljesen tanácstalan vagyok a WR helyzettel és oldala válogatja eddig is, hogy Nelson, Cobb mögött hogy állítja fel a sorrendet. Szerintem 6 WR-t viszünk majd 53ra, de Janis sérülése ezt csak még jobban megnehezítette. IR-re tenni lehet, de ha lesérül egy fontosabb playa, nem Janisra fogjuk tenni a visszatérési opciót, és akkor egész évben IR-en csücsül majd. Kérdés, meggyőzte-e annyira a vezetőséget, hogy a sérülése ellenére is 53ba tegyük-e. Szóba jöhet még a PS, de ott megvan az esélye, hogy elviszi egy másik csapat.
Ha 6 WR-t viszünk 53ba a 6. helyért fog küzdeni Allison, Davis és Janis eddigi produkciója.

A Barnák elleni meccset az Olimpia miatt még mindig nem tudtam megnézni, pedig már nagyon itt lenne az ideje.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Vagy másfél hónappal le vagyok maradva a hírekkel, csapat meg NFL szinten is. Bár ahogy nézem sokat nem vesztettem mert még mindig Favre folyik a csapból is. Tényleg kezd elegem lenni az öregből.
Abbyt cutoltuk, vagy miért nem látni a nevét még említés szinten sem sehol?
Jeff Janis akkor necces, hogy játszhat idén? Ezt baromira sajnálnám. Habár, ha jól értem, az új szabály miatt a nyolcadik hét után visszajöhet IR-ről?
zsoltee
Abdy rajta van a rosteren, csak csöndesebb offseasonja van.
Janis pedig ezell a sérüléssel max 1-2 alapszakasz meccsről marad majd le. Nem hiszem hogy IRre tennénk. A nagy pechje ezzel, hogy jelenleg ő állt a DC 4. helyén. Ezzel a sérüléssel sajnos lejjebb csúszhat ha valaki megragadja a lehetőséget.
alatriste
Abby-nek teljesen rendben van az offseasonja, packers.com-on többször ki is emelték 😀
alatriste, szerinted lehet esélye Geronimo-nak az 53-ra? nekem is nagy kedvencem, rengeteget beszélnek róla, elég jó RZ-ben is. Janis sérülésével, nagyobb esélye lesz, hogy gondolod?
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Egyáltalán nem ellenetek szól, de a hallotti csend közepette ami a Packers offseason volt, Jeff Janisről akkor is tolt egy headlinet a roto amikor poszogott egy büdöset. Ekkora figyelmet még egy 3/4. sz. WR sosem kapott. 😛
gyeek
Nagy közönség kedvenc. Ha a beat writer azt akarta, hogy rákattintsanak a cikkére akkor kézenfekvő választás volt róla írni.