Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Earl Thomas közben a ravensben. Vagy egy százmilliós szerződést csinalnak Clowneynak amiből 50millio csak ebben az évben garantált vagy full hülye mindenki az FO-ban.
samu09
Szerintem mindenki hülye az FO-ban ez a deal nélkül is.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Earl Thomas közben a ravensben. Vagy egy százmilliós szerződést csinalnak Clowneynak amiből 50millio csak ebben az évben garantált vagy full hülye mindenki az FO-ban.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
 overthecap.com/salary-cap/houston-texans/ Amúgy mi a faszra várunk ennyi elkölthető pénzel meg ennyi hiányos posztal???
LanceVance
BoB még mindig azt hiszi hogy ő Belichick 2.0 és szerinte majd kukázni fog nevenincs FA-kat akikből majd HoF lesz. Nem tudom mire kell spórolni. Azért van a fizetési keret hogy azt kihasználják.
több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 overthecap.com/salary-cap/houston-texans/ Amúgy mi a faszra várunk ennyi elkölthető pénzel meg ennyi hiányos posztal???

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Bakker Browns belehúzott. Giantok hogy ki lehetnek akadva. Hopkinst elcserélné a Texans biztos hogy soha többé nem néznék nflt 😀
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 370
Mindig szomorú vagyok, mikor elkel egy O falember és nem olvasom a csapatot. Akarnak kezdeni valamit egyáltalán a legnagyobb problémájával a csapatnak?
JohnnyX
Ráadásul szinte aprópénzért kelnek el, miközben a Texansnak van a 5ik legtöbb elkölthető pénze. Roger Saffold 4 év 44 milla, Matt Paradis 3 év 27 milla. Megint hoznak olyan kalibereket mint tavaly, aztán mondják hogy ők megpróbálták. Draftról nem szednek össze egy egész támadófalat, az azért elég gáz lenne.

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Mindig szomorú vagyok, mikor elkel egy O falember és nem olvasom a csapatot. Akarnak kezdeni valamit egyáltalán a legnagyobb problémájával a csapatnak?
JohnnyX
A legnagyobb probléma BoB. Sajnos nem akarnak kezdeni vele semmit.
több mint 5 éve
JohnnyX Houston Texans 32
Mindig szomorú vagyok, mikor elkel egy O falember és nem olvasom a csapatot. Akarnak kezdeni valamit egyáltalán a legnagyobb problémájával a csapatnak?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
CB Bradley Roby érkezik 1 évre, 10M.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leigazolták Tashaun Gipson-t. Tipikus Texansos lépés, ha elmegy egy jó játékos hoznak egy gyengébbet helyette... A Jax-től jön a safety aki már azért túl van a fénykorán.
Közben Jackson azt nyilatkozta, hogy meg sem keresték a Texanstól egy esetleges szerződéshosszabbítással.

Update: közben kiderült, hogy 3 év 22 milla, tehát 20 millával kevesebb mint amit Mathieu kapott...
Merlin85
Gipson bőven nagyon jó játékos még, TE-k ellen meg egyenesen első osztályú játékos. Sokkal jobb, mint Colvin. Nagyon jó igazolás sajnos.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 370
Leigazolták Tashaun Gipson-t. Tipikus Texansos lépés, ha elmegy egy jó játékos hoznak egy gyengébbet helyette... A Jax-től jön a safety aki már azért túl van a fénykorán.
Közben Jackson azt nyilatkozta, hogy meg sem keresték a Texanstól egy esetleges szerződéshosszabbítással.

Update: közben kiderült, hogy 3 év 22 milla, tehát 20 millával kevesebb mint amit Mathieu kapott...

Szerkesztette: Merlin85

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Csak nehogy ide jöjjön Bell pls.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 370
Hát Thomas jobb játékos mint Mathieu, akkor már inkább neki adjon a csapat 14 millát, de 4 évvel idősebb is és az elmúlt 2 évben a sérülések sem kerülték el őt sem. Blacksont én sem értem, 1 sackje van mióta a csapatnál van, Carter viszont jó hogy a csapatnál marad, visszahordásoknál jó volt, és mikor elkapóhiány volt akkor is volt pár jó elkapása.
De igazoljanak már valami elfogadható nevet az Olineba is...

több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Ki az a Blackson? 😀

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Érdekes, Mathieunek nem adták meg a szerződést, de Earl Thomasnak 14-15-t híresztelnek a források. Nem értem. Mondjuk ennyit neki sem fognak megadni, úgyhogy jönnek majd a noname udfa-k és megy a szöveg hogy majd a verseny kihozza mindenkiből a maximumot aztán csodálkoznak ha az irányító fél másodperc alatt megszabadul a labdától ellenük mert a secondary a világát nem tudja.
Annyira hihetetlen igazolás politikát végeznek. Mikor a legaktívabbak voltak egy Osweilert sikerült túlfizetni, illetve egy átlagos Millert idehozni.
több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Blackson 3 év 12millio....
samu09
A Blackson-os évi 4 milliót nem értem, kb. soha nem hallani a nevét, sima backup player, minek fizetünk érte ennyit? És Mathieu-ért is baromi sok lett volna az évi 14 millió, nem csoda, hogy ennyiért nem igazoltuk vissza. Kareem is mindent tudott, ami egy egy jó CB-nek/safetynek kell, csak épp passz védekezni nem nagyon...de sokáig velünk volt és voltak jó meccsei, úgyhogy sok szerencsét neki.
több mint 5 éve
tex 150
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/orwl5n5llcvr3yeedkto
Broncos bringing in Kareem Jackson for 3-year deal
Denver is expected to sign free-agent defensive back Kareem Jackson to a three-year, $33 million deal, NFL Network Insider Ian Rapoport reported Monday night.

Nem marad senki hátul. Kíváncsi vagyok mit terveznek...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Earl Thomas lesz Matyi utóda?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001022066/article/chiefs-expected-to-sign-tyrann-mathieu-to-3year-deal Ennek annyira nem örülök.
LanceVance
Szezon végére nagyon feljött. Én sem örülök, hogy elmegy, de annak, is hogy nem itt foglal 14 milliót.

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/w661ccdv0ftm1k7fw5l0
Chiefs sign Tyrann Mathieu to 3-year deal
Honey Badger is heading north to Kansas City. The Chiefs have signed the former Texans safety Tyrann Mathieu to a three-year, $42 million deal, NFL Network Insider Ian Rapoport reported.
Ennek annyira nem örülök.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nem tudom mire várnak, tavaly is ez volt, aztán szépen lassan lecsúsztak minden nagyobb névről...
Merlin85
OL-ben melyik nagy név ment ki ? 😀 örülni kell, hogy Trent Brown annyi pénzért nem ide jött.

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 370
Nem tudom mire várnak, tavaly is ez volt, aztán szépen lassan lecsúsztak minden nagyobb névről...

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Blackson 3 év 12millio, Joel Heath 1 év 1 millió, Scarlett és Farbairn tender, Mathieu 9,5 millió/év de ő teszteli a piacot és ha nem kap jobbat jön vissza ( én itt állba vertem volna és soha nem engedném be houstonba).
Van lóvé bőven, megis lemaradnak trentbrownról és collinsról. A fösvény mindenit.
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
hát eljött az idő

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001021152/article/texans-cut-former-firstround-cornerback-kevin-johnson?campaign=fb-nf-sf208931739-sf208931739&sf208931739=1&fbclid=IwAR3OcNLpVMCEKS3rVEvxcFt8Fsxr0nHrWw-0hUeSgTDdK07-MGI7Q5pNp4k
Merlin85
Készpénznek lehetett venni. Clowney közben jelezte a csapat felé hogy holdoutol, és nem írja alá a taget illetve semmilyen offseason eseményen nem jelenik meg amig nem kap szerződést.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 370
hát eljött az idő

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001021152/article/texans-cut-former-firstround-cornerback-kevin-johnson?campaign=fb-nf-sf208931739-sf208931739&sf208931739=1&fbclid=IwAR3OcNLpVMCEKS3rVEvxcFt8Fsxr0nHrWw-0hUeSgTDdK07-MGI7Q5pNp4k