Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 370
Az idei szezonban a Texansnak volt a legkönnyebb a sorsolása, a következő szezonban a 4ik legnehezebb lesz.

 www.youtube.com/watch?v=aViVhYoUQI4

több mint 5 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Hivatalos:
Houston Texans at Jacksonville Jaguars in London
KeyG
Hmmm, mikortól és hol lehet majd jegyeket kapni?
DC
Tavasszal lesz menetrend. Szerintem texans oldalán elő lehet jegyeztetni a belépőre.
Én mindenképpen megpróbálom elintézni, hogy ott legyek.
samu09
Úgyszintén! 😊
Merlin85
Én is mennék! Simán lehetne szervezni egy Texans Trippet 😀

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 370
Hivatalos:
Houston Texans at Jacksonville Jaguars in London
KeyG
Hmmm, mikortól és hol lehet majd jegyeket kapni?
DC
Tavasszal lesz menetrend. Szerintem texans oldalán elő lehet jegyeztetni a belépőre.
Én mindenképpen megpróbálom elintézni, hogy ott legyek.
samu09
Úgyszintén! 😊

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Hivatalos:
Houston Texans at Jacksonville Jaguars in London
KeyG
Hmmm, mikortól és hol lehet majd jegyeket kapni?
DC
Tavasszal lesz menetrend. Szerintem texans oldalán elő lehet jegyeztetni a belépőre.
Én mindenképpen megpróbálom elintézni, hogy ott legyek.
több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Hivatalos:
Houston Texans at Jacksonville Jaguars in London
KeyG
Hmmm, mikortól és hol lehet majd jegyeket kapni?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 155
Hivatalos:
Houston Texans at Jacksonville Jaguars in London

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Az East-West Shrine Game előtt a Texans képviselői a következő játékosokkal interjúztak:

CB Jimmy Mooreland MUA
RB Ryan Davis AU
LB Ulysees Gilbert AKRON
RB Marquis Young UMass
LB Cole Holcomb NC
DE Jordan Brailford OSU
OT Oli Udoh EUA
DE Derick Roberson SHS
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 370
Nekem már csak ez miatt is tetszett ez a szezon:
(plusz még 16 sack, 7 FF, 4 pass def)



Szerkesztette: Merlin85

több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 370
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001011327/article/texans-de-jj-watt-underwent-minor-knee-procedure?campaign=fb-nf-sf206176593-sf206176593&sf206176593=1&fbclid=IwAR2mCchtEh1Kvf1bHjSeVTD1TGrD7It-7SdN3i_ZtkmTVtjgz5iPEb0paBA

több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Korzózgattam a külföldi oldalakon, és valami (szerintem) önjelölt szaki írta le, hogy McNair elbeszélgetett BoB-al, és még nem döntötte el, hogy kirúgja-e vagy sem. Állítólag Jim Harbough-t akarja elhozni. Ha nem sikerül, marad BoB.
Nem tudom mennyi igaz ebből.
samu09
Nem a Sauce sportos pletykát olvastad esetleg? Az a fekete raszta hajú manusz csinálja, van neki youtube csatornája is. Ha tőle, akkor ne vedd nagyon komolyra a hírt...
peterk2005
Ettől féltem. Hátha most igaza lesz.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Korzózgattam a külföldi oldalakon, és valami (szerintem) önjelölt szaki írta le, hogy McNair elbeszélgetett BoB-al, és még nem döntötte el, hogy kirúgja-e vagy sem. Állítólag Jim Harbough-t akarja elhozni. Ha nem sikerül, marad BoB.
Nem tudom mennyi igaz ebből.
samu09
Nem a Sauce sportos pletykát olvastad esetleg? Az a fekete raszta hajú manusz csinálja, van neki youtube csatornája is. Ha tőle, akkor ne vedd nagyon komolyra a hírt...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Korzózgattam a külföldi oldalakon, és valami (szerintem) önjelölt szaki írta le, hogy McNair elbeszélgetett BoB-al, és még nem döntötte el, hogy kirúgja-e vagy sem. Állítólag Jim Harbough-t akarja elhozni. Ha nem sikerül, marad BoB.
Nem tudom mennyi igaz ebből.
több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Mostanában ratingeket osztogatnak, mint a Maddenben. Maddenben egy ilyen névsor amit itt van simán lehet top4-es. 😀
peterk2005
Hát lehet a névsor jól hangzik, de JoJo-n kívűl - aki lassan tolókocsival jár - nincs más értelmes pure cornerbackünk. Minden más neves játékosunk a secondaryben safety vagy slot cornerback hybrid (KJax, Mathieu, Reid, Aaron colvin), és csak max. azért volt jó a statjuk, mert rengeteg gyenge csapat ellen játszottunk. Amint szembe kerültünk egy csapattal, aki tud passzolni, esélyünk nem volt őket megállítani (yard rekord Philyben, Indy egy félidő alatt 21 pont).
Bár személy szerint nincs bajom a statisztikai elemzéssel, de csak ez alapján rangsorolni nem érdemes, mert abból ilyen hülyeségek jönnek ki, mint a PFF ranglistája.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, ha a PFF a Texans secondary-t a 4. helyre rangsorolta, én akkor a helyükbe bezárnám a boltot...
DC
Mostanában ratingeket osztogatnak, mint a Maddenben. Maddenben egy ilyen névsor amit itt van simán lehet top4-es. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PFF-nél a D mind az eleje, mind a vége 4 lett



Sixo
A többi csapatból meg csak a Bearsnek van benne mindkét csapatrésze, ergo Houston #1. Egyszerű ez a matek.
samu09
Na ez a matek erős lett 😀

több mint 5 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Hát, ha a PFF a Texans secondary-t a 4. helyre rangsorolta, én akkor a helyükbe bezárnám a boltot...
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
PFF-nél a D mind az eleje, mind a vége 4 lett



Sixo
A többi csapatból meg csak a Bearsnek van benne mindkét csapatrésze, ergo Houston #1. Egyszerű ez a matek.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
PFF-nél a D mind az eleje, mind a vége 4 lett



több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
De most akkor mit nem ertesz BOB-nal?Stez
Mi ezen olyan bonyolult? Azt nem értem amit a többi Belichick fiókánál sem. A legjobb fészekből repülnek ki és sorban mind a földbe áll. Fejtsd meg nekem az okát. Belichick direkt hülyéket alkalmaz, mert tudja, hogy ő úgyis korrigál majd, vagy hogy van ez? 😊
peterk2005
Miért, olyan nehéz elképzelni, hogy BB mondjuk abszolút nem mentor típus? Ő nem ezt a sok helyen felemlegetett "tsalád" atmoszférát teremti meg, hanem egy sokkal céltudatosabb, eredményorientált légkörben hisz.
Van elég dolga, nem foglalkozik azzal, hogy a többiek karrierjét ápolja vagy bepillantás nyújtson mi a HC tevékenység buktatói, tippeket adjon, elmagyarázzon dolgokat, legyen elvégezve a kiszabott feladat és ennyi. (most mondtam valamit)


BOB-ról már réges-rég kiderült, hogy alkalmatlan. Most már abban sem vagyok biztos, hogy mint OC elfogadható munkát tudna végezni.
Legkésőbb a nulla pontos PO meccs után ki kellett volna szépen rúgni. Ügye az volt az a szezon mikor bohóckodott a QB-kkal, meccsről meccsre tett be másikat, mint idén a Bucs. Ha egy támadó guru(LOL) ennyire vakon van a saját területén akkor mégis miért hiszi bárki, hogy nagyobb döntésekben, gameplanbe kompetens tud lenni.
Ez volt 2015-ben, most 3 évvel később még mindig ott tartanak a Houstonnál, hogy kifogásokat keresnek, apró, nevetséges indokokba kapaszkodnak ("visszajöttünk 0-3-ról div győzelemig"), eddig a fr QB hiánya volt a kifogás, most a szar Ofal, majd 2-3 év múlva a védelem lesz, lehet ezt folytatni csak akkor megmaradnak treadmill csapatnak, ahogy a Bengals volt jó pár évig.
Mondjuk aki ezt végig tudja nézni tétlenül (GM,tulaj bárki), annál is felmerül az alkalmassági kérdés.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
De most akkor mit nem ertesz BOB-nal?Stez
Mi ezen olyan bonyolult? Azt nem értem amit a többi Belichick fiókánál sem. A legjobb fészekből repülnek ki és sorban mind a földbe áll. Fejtsd meg nekem az okát. Belichick direkt hülyéket alkalmaz, mert tudja, hogy ő úgyis korrigál majd, vagy hogy van ez? 😊
peterk2005
Ezt sosem fogod megtudni, de en sem. Talan abszolut nincs akkora teruk, mint gondolnak, ha meg hibaznak, azt Brady es BB tokeletessege "elmosta" es nem buktak ki. Amikor egyedul maradnak, akkor viszont mar nem maradnak a sotetsegben a bakik, mar nincs, aki elfedje ezeket.

Es hat egy elit iranyito mellol kikerulo "agy" azert mindig eleg veszelyes, hogy vajon ki mennyit adott hozza a sztorihoz, ki erosit fel kit. BOB egyertelmuen megbukott abban, ami a feladata.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
De most akkor mit nem ertesz BOB-nal?Stez
Mi ezen olyan bonyolult? Azt nem értem amit a többi Belichick fiókánál sem. A legjobb fészekből repülnek ki és sorban mind a földbe áll. Fejtsd meg nekem az okát. Belichick direkt hülyéket alkalmaz, mert tudja, hogy ő úgyis korrigál majd, vagy hogy van ez? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
A legnagyobb baj az, hogy nem látja be hogy nem működik amit csinál. Lehet nem menne jobban a játék egy OCval, de meg lehetne próbálni a szezont egy kreatív edzővel aki nem fél trükközni és BoB foglalkozhatna a HC feladatokkal hogy a kulcs szitukban ne essen össze a csapat.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
De most akkor mit nem ertesz BOB-nal? Leirod tok szep szavakkal es kontorfalazva, hogy egy fos edzo, aki sem a kubet nem kepes segiteni, nem mellesleg az elmult evekben rendre latszott, hogy kulcsmeccseken a gameplan egy kalap szar, mint ahogy a jatekhivas is.

Egy tamadoguru, aki allitolag ebben a legjobb, vajon mi a brokit csinal a csapatnal, ha igazabol minden mukodik, csak az nem, ami az o reszortja? En Colts-szurkolokent abban remenykedem, hogy minel tovabb marad Houstonban, mert tudom, hogy amig o van, addig ez a Texans nem lesz faktor.

Es a csavonak nem idoszakai vannak, nem hullamzik, csak a csapata kihuzza a szarbol altalaban. Edzoi szinten semmivel sem jobb megoldas a Texansnak, mint peldaul Marvin Lewis volt a Bengalsnal.

Es az a poen, hogy minden egyes idenyben jon valami latszolagos kaka, amire mutogathat, hogy most epp azert nem lehet rola velemenyt alkotni. Amikor nem volt itt rendes kube, majd Watson serulese, most rafoghatja, hogy ez volt a fiatal tehetseg elso teljes idenye, bla-bla.

Bohoc.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez hülyeség, de úgysem ez a része a lényeg a sztorinak

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért ez most kb úgy jött le, mintha ez BoB érdeme lenne. Most ki az, akivel nem?
Wyatt
Ezen nem csodálkozom. Neked mindig, minden úgy jön le, hogy a Patriotsos liblingjeidet sértegetik. 😊

Egyszerűen arra utaltam, hogy aki addig eljut, hogy a Pats/Brady koordinátora lehet, az hogy nem képes észrevenni, ha nem Brady képességű irányítóval dolgozik? Oké, nem lehet mindenki egy MattNagy. De még Gase is tudott segíteni Tannehillnek, Jacksonville-ben is legalább megpróbáltak segíteni Bortlesnek, szóval vannak McVay és a teljesen bezavarom a sűrű erdőbe között is szintek. Watsonnak azon kívül, hogy 1 év után rájött, hogy ne dobassa 40-szer egy meccsen, semmit nem segít. Legalább egy pici felprogramozottság lenne abban a playbookban, de semmi. Vedd át a snapet, aztán találd meg valamelyik elkapódat, a köztes időt meg rodeózd ki valahogy. Ez a playbook.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)