Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
jelenleg mercilus a ROLB...4.68-as volt a 40 yardja, Clowney-nak úgy, hogy nagyobb és nehezebb is, sokkal gyorsabb volt a 40-e szerintem a sebesség nem gond a kis Jadeveon-naksevarafa
A 40 yardos inline nem a gyorsaságról árulkodik, halló
hanem a futási sebesség-végsebesség kombinációjáról, és pl. egy WR/RB esetében kifejezetten fontos, de egy DL-nél nem!
ott a gyorsasági (quikness) és fordulékonysági drill gyakorlatokat érdemes figyelni pl. 3-cone drill ill. shuttle-run (10- yardos részidő esetleg)sapka
És persze az első 10 yard... ami Clowney esetében szintén elit volt...ugye? 😊
Jelenleg nem lehet belekötni Clowney drill-jeibe... mindben elit volt... Amúgy most arról beszélünk, hogy OLB lesz nálunk, nem DE... OLB-nél máris többet számít a gyorsaság...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
jelenleg mercilus a ROLB...4.68-as volt a 40 yardja, Clowney-nak úgy, hogy nagyobb és nehezebb is, sokkal gyorsabb volt a 40-e szerintem a sebesség nem gond a kis Jadeveon-naksevarafa
A 40 yardos inline nem a gyorsaságról árulkodik, halló
hanem a futási sebesség-végsebesség kombinációjáról, és pl. egy WR/RB esetében kifejezetten fontos, de egy DL-nél nem!
ott a gyorsasági (quikness) és fordulékonysági drill gyakorlatokat érdemes figyelni pl. 3-cone drill ill. shuttle-run (10- yardos részidő esetleg)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Crennel szerintem már tudja hogy kit hol játszasson, én bízom az egész stáb munkájában, amúgy a tököm kivan hogy még fél évet kell várni.LanceVance
LanceVance teljesen egyetértek veled 😊 szívemből szólt minden szavad! 😊
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Crennel szerintem már tudja hogy kit hol játszasson, én bízom az egész stáb munkájában, amúgy a tököm kivan hogy még fél évet kell várni.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ha Clowney Watt mögé kerülne, akkor nem tudnák Wattot duplázni, mivel Clowneyra nem elég a RB-t vagy TE-t küldeni. Ezt valszeg jobban tudják Houstonban, de én így látom. Viszont az is kérdés hogy mennyire tud Clowney zónázni, mert ugye az is feladata az olb-nek. Nem hiszem higy elég gyors lenne egy Jimmy Graham levédekezésére.samu09
Szerintem a gyorsaságával nem lehet probléma 😛 a 40 yard-ja eléggé ott volt... Pár nekifutást zónázott a pro day-en crennel-lel.. meglátjuk... Én Clowney-ból bármit kinézek... a pro day-en a zónás mozgások nagyon mentek neki... Mindenki teljesen meg volt vele elégedve... Szerintem oké lesz a dolog... Ha őt húzzuk, akkor gyerekek... ultrabrutális védelem lesz Houston-ban 😊 😊

Ja és.. jelenleg mercilus a ROLB...4.68-as volt a 40 yardja, Clowney-nak úgy, hogy nagyobb és nehezebb is, sokkal gyorsabb volt a 40-e 😊 szerintem a sebesség nem gond a kis Jadeveon-nak 😉 😛
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Ha Clowney Watt mögé kerülne, akkor nem tudnák Wattot duplázni, mivel Clowneyra nem elég a RB-t vagy TE-t küldeni. Ezt valszeg jobban tudják Houstonban, de én így látom. Viszont az is kérdés hogy mennyire tud Clowney zónázni, mert ugye az is feladata az olb-nek. Nem hiszem higy elég gyors lenne egy Jimmy Graham levédekezésére.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jadeveon ügy: A texans azt próbálja feltérképezni, hogy Clowney DE-ből át tud-e állni OLB-be, és akkor ő lenne Crennel 3-4-es rendszerében az egyik OLB. Pro day-en sokat dolgoztatták a LB drilleken, és Crennel többször is odament hozzá külön, hogy LB fogásokat, zónákat gyakoroljanak, és felmérje, jelenleg mit tud Clowney. Érdekes dolgok jöhetnek még itt. Hova lenne érdemes tenni az OLB Clowneyt? Watt oldalára? Akkor az egész bal oldal egy rémálom lenne minden csapatnak. Ebben az esetben a jobb oldalon próbálna meg mindenki "közlekedni", ahol azért van egy nem rossz Mercilus. Oda kell még egy megbízható RE a falba. Másik eset, hogy ROLB-ba teszik,akkor viszont Mercilus szerepe változik a csapatba. Lényeg a lényeg, ha OLB lesz Clowney, akkor Brooks Reed vagy Mercilus elveszti jelenlegi helyét. Nekem sokkal inkább Mercilus kellene, akit átzavarnék Watt mellé, és Clowney mehetne akkor ROLB-ba. Ha már valakinek "oldalt" kell váltania, akkor az legyen Mercilus szerintem, ne pedig Clowney... így kifejezetten ütős védelmünk lenne (ami eddig sem volt gyenge)...

Tudom unjátok, hogy mindig Jadeveon-nal jövök, elnézést is kérek érte. De nekem évek óta nem volt ekkora "szerelmem" a drafton... 😀sevarafa
Valószínűleg 3-4-es és 4-3-as felállásban is fogunk játszani egyaránt. Előbbiben lehet outside linebacker, míg utóbbiban defensive end. Azt meg, hogy ki melyik oldalt játszik, lehet cserélgetni, akár meccs közben isDC
Jogos, de azért általában mindenkinek megvan az a fix helye, amiben általában számítanak rá. Hát kiderül mi lesz nálunk. Már nagyon várom az új szezont. De ezzel gondolom nem vagyok egyedül 😊sevarafa
Brooks Reed akár mehetne be ILB-be, amit már többször több helyen is lehetett olvasni. Ugye egy pozíciós átmozgatás az utóbbi időben igen csak jól sikerült.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Jadeveon ügy: A texans azt próbálja feltérképezni, hogy Clowney DE-ből át tud-e állni OLB-be, és akkor ő lenne Crennel 3-4-es rendszerében az egyik OLB. Pro day-en sokat dolgoztatták a LB drilleken, és Crennel többször is odament hozzá külön, hogy LB fogásokat, zónákat gyakoroljanak, és felmérje, jelenleg mit tud Clowney. Érdekes dolgok jöhetnek még itt. Hova lenne érdemes tenni az OLB Clowneyt? Watt oldalára? Akkor az egész bal oldal egy rémálom lenne minden csapatnak. Ebben az esetben a jobb oldalon próbálna meg mindenki "közlekedni", ahol azért van egy nem rossz Mercilus. Oda kell még egy megbízható RE a falba. Másik eset, hogy ROLB-ba teszik,akkor viszont Mercilus szerepe változik a csapatba. Lényeg a lényeg, ha OLB lesz Clowney, akkor Brooks Reed vagy Mercilus elveszti jelenlegi helyét. Nekem sokkal inkább Mercilus kellene, akit átzavarnék Watt mellé, és Clowney mehetne akkor ROLB-ba. Ha már valakinek "oldalt" kell váltania, akkor az legyen Mercilus szerintem, ne pedig Clowney... így kifejezetten ütős védelmünk lenne (ami eddig sem volt gyenge)...

Tudom unjátok, hogy mindig Jadeveon-nal jövök, elnézést is kérek érte. De nekem évek óta nem volt ekkora "szerelmem" a drafton... 😀sevarafa
Valószínűleg 3-4-es és 4-3-as felállásban is fogunk játszani egyaránt. Előbbiben lehet outside linebacker, míg utóbbiban defensive end. Azt meg, hogy ki melyik oldalt játszik, lehet cserélgetni, akár meccs közben isDC
Jogos, de azért általában mindenkinek megvan az a fix helye, amiben általában számítanak rá. Hát kiderül mi lesz nálunk. Már nagyon várom az új szezont. De ezzel gondolom nem vagyok egyedül 😊
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Jadeveon ügy: A texans azt próbálja feltérképezni, hogy Clowney DE-ből át tud-e állni OLB-be, és akkor ő lenne Crennel 3-4-es rendszerében az egyik OLB. Pro day-en sokat dolgoztatták a LB drilleken, és Crennel többször is odament hozzá külön, hogy LB fogásokat, zónákat gyakoroljanak, és felmérje, jelenleg mit tud Clowney. Érdekes dolgok jöhetnek még itt. Hova lenne érdemes tenni az OLB Clowneyt? Watt oldalára? Akkor az egész bal oldal egy rémálom lenne minden csapatnak. Ebben az esetben a jobb oldalon próbálna meg mindenki "közlekedni", ahol azért van egy nem rossz Mercilus. Oda kell még egy megbízható RE a falba. Másik eset, hogy ROLB-ba teszik,akkor viszont Mercilus szerepe változik a csapatba. Lényeg a lényeg, ha OLB lesz Clowney, akkor Brooks Reed vagy Mercilus elveszti jelenlegi helyét. Nekem sokkal inkább Mercilus kellene, akit átzavarnék Watt mellé, és Clowney mehetne akkor ROLB-ba. Ha már valakinek "oldalt" kell váltania, akkor az legyen Mercilus szerintem, ne pedig Clowney... így kifejezetten ütős védelmünk lenne (ami eddig sem volt gyenge)...

Tudom unjátok, hogy mindig Jadeveon-nal jövök, elnézést is kérek érte. De nekem évek óta nem volt ekkora "szerelmem" a drafton... 😀sevarafa
Valószínűleg 3-4-es és 4-3-as felállásban is fogunk játszani egyaránt. Előbbiben lehet outside linebacker, míg utóbbiban defensive end. Azt meg, hogy ki melyik oldalt játszik, lehet cserélgetni, akár meccs közben is
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Jadeveon ügy: A texans azt próbálja feltérképezni, hogy Clowney DE-ből át tud-e állni OLB-be, és akkor ő lenne Crennel 3-4-es rendszerében az egyik OLB. Pro day-en sokat dolgoztatták a LB drilleken, és Crennel többször is odament hozzá külön, hogy LB fogásokat, zónákat gyakoroljanak, és felmérje, jelenleg mit tud Clowney. Érdekes dolgok jöhetnek még itt. Hova lenne érdemes tenni az OLB Clowneyt? Watt oldalára? Akkor az egész bal oldal egy rémálom lenne minden csapatnak. Ebben az esetben a jobb oldalon próbálna meg mindenki "közlekedni", ahol azért van egy nem rossz Mercilus. Oda kell még egy megbízható RE a falba. Másik eset, hogy ROLB-ba teszik,akkor viszont Mercilus szerepe változik a csapatba. Lényeg a lényeg, ha OLB lesz Clowney, akkor Brooks Reed vagy Mercilus elveszti jelenlegi helyét. Nekem sokkal inkább Mercilus kellene, akit átzavarnék Watt mellé, és Clowney mehetne akkor ROLB-ba. Ha már valakinek "oldalt" kell váltania, akkor az legyen Mercilus szerintem, ne pedig Clowney... így kifejezetten ütős védelmünk lenne (ami eddig sem volt gyenge)...

Tudom unjátok, hogy mindig Jadeveon-nal jövök, elnézést is kérek érte. De nekem évek óta nem volt ekkora "szerelmem" a drafton... 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Elbert Mack kapott egy új szerződést. A szerepe nem fog változni, marad az egyik backup CB, ST feladatokkal
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Jadeveon engem csak megerősített abban, hogy kinek is kellene lennie az 1/1-nek. Ezt a srácot nem lehet bennthagyni. Ha nem őt húzzuk, inkább tradeljunk. Utolag gaz lenne visszaemlekezni, hogy nem ezt a sracot választottuk. Vagy ő, vagy trade...
De inkább ő!!! Túl jó!!!! 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 470 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon Clowney mivel készül a pro day-ére? Szerintem képes rá hogy ólommellényt vegyen fel csak azért hogy lekörözze Manzielt 😀 de mindenképpen valami nagyot kell felmutatnia hogy újra 1/1 esélyes legyen.samu09
Legyen annyi elég az érdeklődésetekről, hogy csak a Jags és a Texans volt jelen a GMmel és a vezetőedzővel Clowney Pro Dayén.iktriad
mert a többi csapat tudja hogy kimegy az első 4 választásnálsamu09
Fel is lehet érte tradelni. 😀😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Vajon Clowney mivel készül a pro day-ére? Szerintem képes rá hogy ólommellényt vegyen fel csak azért hogy lekörözze Manzielt 😀 de mindenképpen valami nagyot kell felmutatnia hogy újra 1/1 esélyes legyen.samu09
Legyen annyi elég az érdeklődésetekről, hogy csak a Jags és a Texans volt jelen a GMmel és a vezetőedzővel Clowney Pro Dayén.iktriad
mert a többi csapat tudja hogy kimegy az első 4 választásnál
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 470 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon Clowney mivel készül a pro day-ére? Szerintem képes rá hogy ólommellényt vegyen fel csak azért hogy lekörözze Manzielt 😀 de mindenképpen valami nagyot kell felmutatnia hogy újra 1/1 esélyes legyen.samu09
Legyen annyi elég az érdeklődésetekről, hogy csak a Jags és a Texans volt jelen a GMmel és a vezetőedzővel Clowney Pro Dayén.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap2000000338921/Clowney-jumps-seven-bags-snags-tennis-balls?campaign=Facebook_videos_clowney BEAST!!!

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Vajon Clowney mivel készül a pro day-ére? Szerintem képes rá hogy ólommellényt vegyen fel csak azért hogy lekörözze Manzielt 😀 de mindenképpen valami nagyot kell felmutatnia hogy újra 1/1 esélyes legyen.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Holnap lesz Jadeveon Clowney pro day-e. kíváncsi vagyok mit fog produkálni, és mit szólnak majd hozzá a scout-ok meg a szakértők. Közben Andrew Gardner-t elvitte a kisTexans (Philly)... nekem nem fog hiányozni ő sem...sevarafa
Volt ilyen játékosunk? 😀😀😀LanceVance
Volt-volt! 😀 annyira jó a gyerek, hogy még derek newtont sem tudta kiszorítani 😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Holnap lesz Jadeveon Clowney pro day-e. kíváncsi vagyok mit fog produkálni, és mit szólnak majd hozzá a scout-ok meg a szakértők. Közben Andrew Gardner-t elvitte a kisTexans (Philly)... nekem nem fog hiányozni ő sem...sevarafa
Volt ilyen játékosunk? 😀😀😀

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Holnap lesz Jadeveon Clowney pro day-e. kíváncsi vagyok mit fog produkálni, és mit szólnak majd hozzá a scout-ok meg a szakértők. Közben Andrew Gardner-t elvitte a kisTexans (Philly)... nekem nem fog hiányozni ő sem...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
2 safety-t is igazoltak, várható volt hogy az öreg megy. Ez üzenet lehet JoJo felé is, hogy ha nem kezd magával valamit, vannak fiatalabb és olcsóbb megoldások nála.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ajj, de ráéreztem a dologra. Nincsen itt semmiféle paycut.Bondi
Igen jól érezted, bár szerintem ez szinte borítékolható volt. Vagy elfogadod a paycutot, vagy cut... Nincs egyezkedes... Jogos is. Vártam ezt a cut-ot, nekem nagyon nem is fog hiányozni danieal... Kíváncsi vagyok, JJ-nek mikor adunk új szerződést? Nem lennék meglepve ha a 13 millios cap hely egy nagyobb része az ő szerződésére menne el a közeljövőben...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ajj, de ráéreztem a dologra. Nincsen itt semmiféle paycut.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Elküldték Danieal Manning-et. 4.5 millió szabadul fel a capbe.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Most ott van Manning. Alaphelyzetben kezdő szintű játékos. Ott a tavalyi kezdő párosunk Swearinger és Keo. Valamint Lewis aki KC-ben volt kezdő és Clemons aki Miamiban. Plusz a tavalyi backup Pleasant aki specteam player is.