Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Clowneyt csak akkor tudnánk teljesen kihasználni, hogyha 4-3-ra visszaállnánk, az meg szerintem nem lenne túl szerencsés.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Jól van pont nem azt gondolják odaát mint amit én leírtam 😀 Illetve nem mindenki. Sokan írják hogy Teddy gyenge pro day-e és Schaub eligazolása megnyitotta az utat Bortles-nek. Lehet hagyják hogy idén egyedül Watt álljon a védőfalban, de egy Clowney draft ésszerűbb lenne.
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
Lewisnak örülök, Schaubnak meg főleg. 😀adam8
cover 1-ben ne nagyon akarjátok használni😊
sajnos nagyon injury prone játékos és a folyamatos sérülések nagyon visszavetették a teljesítményét
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Na azért ez így nem teljesen igaz, 2009-ben például semmilyen futójáték nem volt (ligautolsó, tele fumble-lel) a védelem is inkább közepes volt, mint jó, mégis az volt karrierje legjobb éve. Egyedül nem tudta playoffba vinni a csapatát ez tény, de erre csak kevés irányító képes a ligában.adam8
Jogos, a futójátékot benéztem, de az utolsó két fordulóban már volt Foster, ami segített győzelmi sorozattal zárni az évet.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Neki es a texans-nak is kellett egy vérfrissítés. Mindenki így járt a legjobban. A 6. Kor meg sztem tök reális egy 30+ nem elit iranyitoert... (Ilyen fizetessel)...
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
En nem tudom de Schaub tenyleg ennyire sz@r lenne,hogy csak egy nyanvadt 6.kort er??? 😮ZoliZoltán
Igen. Az a tucatirányító, akinek szerencséje volt valódi no.1 elkapó és átlag feletti/kimagasló futójáték támogatásával nem elszúrni nagyon a csapat játékát. Emellett a védelem top közelbe kerülésének kellett megtörténnie, hogy valóban PO csapat legyen a Texans az ő "vezetésével".

Ha ezek közül kiesik valami, akkor már jöttek a hibák. Tipikus game manager.

Azon lehet vitatkozni, hogy sok csapatnak még ilyen irányító sem jutott, de inkább helytállónak érzem azt a megközelítést, hogy legtöbb csapat nem tudta a korlátozott képességű irányítóját ennyire ideális helyzetbe illeszteni.DoM
Na azért ez így nem teljesen igaz, 2009-ben például semmilyen futójáték nem volt (ligautolsó, tele fumble-lel) a védelem is inkább közepes volt, mint jó, mégis az volt karrierje legjobb éve. Egyedül nem tudta playoffba vinni a csapatát ez tény, de erre csak kevés irányító képes a ligában.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
En nem tudom de Schaub tenyleg ennyire sz@r lenne,hogy csak egy nyanvadt 6.kort er??? 😮ZoliZoltán
Igen. Az a tucatirányító, akinek szerencséje volt valódi no.1 elkapó és átlag feletti/kimagasló futójáték támogatásával nem elszúrni nagyon a csapat játékát. Emellett a védelem top közelbe kerülésének kellett megtörténnie, hogy valóban PO csapat legyen a Texans az ő "vezetésével".

Ha ezek közül kiesik valami, akkor már jöttek a hibák. Tipikus game manager.

Azon lehet vitatkozni, hogy sok csapatnak még ilyen irányító sem jutott, de inkább helytállónak érzem azt a megközelítést, hogy legtöbb csapat nem tudta a korlátozott képességű irányítóját ennyire ideális helyzetbe illeszteni.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
En nem tudom de Schaub tenyleg ennyire sz@r lenne,hogy csak egy nyanvadt 6.kort er??? 😮
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Lewisnak örülök, Schaubnak meg főleg. 😀

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
valamit nem értek... schaub el lett tradelve, mégis lesz a capünkben több mint 10 misi? Miért? Ha tradeljük, akkor is van dead money? miért? valaki fel tud világosítani, a trade után miért kell beleszámolni a capunkbe? Meg benne van a raidersében is... ennek semmi értelme. 1 játékos két csapat cap-jét is megterheli 10-10 millióval? ezt nem értemsevarafa
A garantált fizut mindig az eredeti csapat fizeti. Pl idénre lett volna 5 millió garantált és 10 millió nem garantált, akkor az 5 tőletek vonódik le, a 10et meg a Raidersnek kell kipengetnie. Ha hosszútávú, pl 4 év van hátra, minden évre garantált zsével, akkor azt is annak kell fizetnie, akinél ezt a szerződést írta. A Raidersnél ha csak nem lesz vmi új szerződése, akkor kb bármikor kivághatják csap hit nélkül

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
valamit nem értek... schaub el lett tradelve, mégis lesz a capünkben több mint 10 misi? Miért? Ha tradeljük, akkor is van dead money? miért? valaki fel tud világosítani, a trade után miért kell beleszámolni a capunkbe? Meg benne van a raidersében is... ennek semmi értelme. 1 játékos két csapat cap-jét is megterheli 10-10 millióval? ezt nem értem
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Napokkal ezelőtt azt írtam hogy kiegyeznék a Raiders 6. körével Schaubért. Megkaptuk és nem lehetünk elégedetlenek, mert a valódi cél az volt hogy a fizetését felszabadítsuk és ez megtörtént. Kendrick Lewis is valahol borítékolható volt azok után hogy nagyon nem kapkodtak utána. Mostmár azt szeretném hogy bejelentsék Wade Smith szerződéshosszabítását.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Érkezett egy évre Kendrick Lewis FS. Kansasben volt korábban. Egész jó kis húzásnak tűnik ő is.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
6. kört kaptunk...hát nem tudom, én akkor is azt mondom, hogy elég karcsú.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
már látom ahogy Fitz tanítja a jövő franchiseQb-nemzedékét Houstonban. No.Amadeus91
Nem csak ő tanítja majd, hanem az egész csapat, az edzők. Szerintem egy nfl kész rookie QB-nak csak hasznára válhat egy tapasztalt irányító a háznál. Erre Schaub is jó lett volna, csak nem 10,5 millióért... Fitz is tökéletesen megfelel, plusz nem a rosszabb irányítók közé tartozik szerintem. Nem elit, nem kiváló, de azért Schaub-nál jobb pl...
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
már látom ahogy Fitz tanítja a jövő franchiseQb-nemzedékét Houstonban. No.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
fitz tuti backupnak jött szvsz...peach
Én ebben nem hiszek. Backupnak miért adnánk évenként 3,5 misit... szerintem ő kezdeni fog, ha van qb, ha nincs... én leehet hogy valamit nagyon benézek de szerintem ez a helyzet:
Fitz kezdeni fog, mert Jadeveon Clowney-t hozzuk 1/1-ben...
vagy...
Fitz kezdeni fog, mert QB-t hozunk, de nem az egyetlen NFL kész irányítót Teddy-t, hanem Bortles-t (vagy mást 2/1-el), akinek kell még idő, hogy be lehessen dobni a mélységbe...

Nem hiszem, hogy backup lesz fitz, pláne nem az első évben. Másodikban már sanszos, de akár a szezon vége felé is. De szeptemberben 99%-ig biztos vagyok benne, hogy Fitz fog kezdeni...

3,5 misi évenkénti fizetés meg teljesen jó pénz akkor ha:
a. Ő fog kezdeni
b. be kell tanítani a következő franchise QB-nkat

Ha Jadeveont húzzuk, ez a move arra is jó lépés. A 2/1-es QB-nak is lesz mit tanulnia. Ezzel a lépéssel csak tovább erősödött bennem a Clowney érzés 😛
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
fitz tuti backupnak jött szvsz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Már nagyon itt van a küszöbön Schaub trade-je!!!!!!!!!!!! Még ma aláírhatják!!! 😛
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ez a QB igazolás előrevetít egy Clowney draftot illetve egy hátsó körös McArron/Carr/Mattenberger projektet.samu09
Igen szerintem is egyre közelebb a Clowney 1/1... Szerencsére 😊 😉 McCarron az akit én bírok a garoppolo, mettenberger, mccarron trióból... oszt majd meglátjuk mi lesz 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 38 s

Oakland Raiders now are expected to trade a 2014 late-round pick to Houston Texans in exchange for QB Matt Schaub, per league source.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Ez a QB igazolás előrevetít egy Clowney draftot illetve egy hátsó körös McArron/Carr/Mattenberger projektet.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Legalább jobb tényleg Schaubnál, és olcsóbb...

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ryan Fitzpatrick's 2-year deal with Texans is worth $7.5 million, 4 million guaranteed.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Fitzpatrick kitünő húzás. Ez egyértelműen azt jelenti, hogy Schaub nem sokáig marad a Texans rosteren. GOndolom először megpróbálják elsózni. Ha nem megy akkor jöhet a cut.