Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Powet drafton második körbe is várták. Aztán hatodikban kelt el (idős és hihetetlen ostoba volt). Ezért emlékezhetnek rá páran.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Szerintem jó választás, collegeban bírtam.adam8
vélhetően nem fog kezdeni...vagy?
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Szerintem jó választás, collegeban bírtam.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A KC volt NT-je Jerell Powe az első FA igazolásunksevarafa
Be kell vallanom lof@aszt sem tudok róla...sevarafa
Ha jól emlékszem, már a 2011-es draftnál is nézegettem, ha NT húznánk. Túl sokra nem emlékszem, de ahogy elnézem nem váltotta meg a világot Kansasban.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
A KC volt NT-je Jerell Powe az első FA igazolásunksevarafa
Be kell vallanom lof@aszt sem tudok róla...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
A KC volt NT-je Jerell Powe az első FA igazolásunk
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Én sem értem, mert ez még viccnek is rossz.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Ebben mi a logika?

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
"A Texans megpróbálja elcserélni Schaubot a Browns (34M$ a sapka alatt) - Raiders (51M$) duó valamelyikével. Amennyiben ez sikerül (vagy kivágják), akkor érdeklődnének a Jetsnél Mark Sanchez iránt." ??????????????????????

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ahogy nézem Bridgewaternek a hosszú labdái voltak inkább pontatlanok, és azért így is összehozott egy 85% pontossági szintet. Talán az is bezavart neki, hogy meg volt fázva, nem tudom, de a combineos blama után jó lett volna, ha itt el tudta volna oszlatni a kétségeket. Ez nem jött össze, de azért még nem írnám le, valszeg lesz privát workoutja velünk, ott javíthatDC
Persze sok minden bezavarhat, de eddig 2 lehetőségből nem tudott felmutatni jó teljesítményt. Az elsőt meg sem próbálta, amásodikon meg csak elment. Kap még egy lehetőséget egy esetleges privát edzésen, de nem ott kell jónak lenni. A nyomás a combine-on lett volna rajta, a nyomás most volt rajta. Akkor nem lesz akkora nyomás, amikor csak a 1 csapat nézi a teljesítményét, ráadásul fenn sem lesz a neten a teljesítménye... Akkor kell jónak lenni, amikor ezt elvárják tőle. Otthon a sufniban (ahol senki nem látja) lehet hogy Sanchez is INT nélkül dobál, de a meccseken már nem... Lehet bármennyire jó Teddy egy privát edzésen, a volumene, fontossága fel sem érhet egy combine sikerhez, de még csak a pro day-hez sem...

(Amúgy nincs bajom Teddy-vel 😊 még ha pont az ellenkezője is látszik. Egyszerűen csak nem 1/1 kaliber, még akkor sem ha ő a legjobb QB a class-ban)
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Ahogy nézem Bridgewaternek a hosszú labdái voltak inkább pontatlanok, és azért így is összehozott egy 85% pontossági szintet. Talán az is bezavart neki, hogy meg volt fázva, nem tudom, de a combineos blama után jó lett volna, ha itt el tudta volna oszlatni a kétségeket. Ez nem jött össze, de azért még nem írnám le, valszeg lesz privát workoutja velünk, ott javíthat
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ezt nem akarom elhinni:

 www.stateofthetexans.com/blog/2014/03/17/report-texans-to-add-mark-sanchez-to-the-quarterback-interest-list/sevarafa
kamusamu09
azért Ian Rapoport nem szokott dolgokat kitalálni...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Ezt nem akarom elhinni:

 www.stateofthetexans.com/blog/2014/03/17/report-texans-to-add-mark-sanchez-to-the-quarterback-interest-list/sevarafa
kamu
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ezt nem akarom elhinni:

 www.stateofthetexans.com/blog/2014/03/17/report-texans-to-add-mark-sanchez-to-the-quarterback-interest-list/
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Megvolt Bridgewater pro day-e..vagyis a Louisvillé. Nem annyira voltak elájulva tőle.

 www.battleredblog.com/2014/3/17/5518834/2014-nfl-draft-teddy-bridgewater-average-at-best-in-pro-day
 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/03/teddy-bridgewater-off-target-at-louisvilles-pro-day/Bondi
Én néztem (ma nem dolgoztam 😛 ) , egyáltalán nem volt jó a gyerek. Több dobást is rontott, emellett futás közben szinte mindig csak löbböli a labdát, nem vágja hozzá az elkapóhoz egyszer sem. Ez NFL-ben nagy probléma is lehet. Volt, hogy olyan homályt dobott, hogy kételkedtem benne, hogy a jó közvetítést nézem-e...azt mondtják, hogy ennek ellenére ő a legjobb QB a drafton... ezek után én viszont teljesen elzárkózom a QB draftolástól. Mindegy, akkor ne legyen QB, vagylegyen Keenum, de qb miatt ne mondjunk le Clowney-ról... pláne ne olyan qb-k miatt, akik közül elméletileg egyik sincs kész az NFL-re, csak egy van,aki a legNFLkészebb... az sincs kész.... inkább garoppolo vagy McCarron a 2/1, és adjunk nekik időt tanulni...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Megvolt Bridgewater pro day-e..vagyis a Louisvillé. Nem annyira voltak elájulva tőle.

 www.battleredblog.com/2014/3/17/5518834/2014-nfl-draft-teddy-bridgewater-average-at-best-in-pro-day
 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/03/teddy-bridgewater-off-target-at-louisvilles-pro-day/

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
ilyen szerződést kétlem, hogy bárki átvállal egy leszállóágban lévő qb-értmustaine
Jelenleg jobb megoldás, mint bármelyik FA QB... és nekik még kell költeni pénzt is... ezért pont jó nekik Schaub számai. Ha nem így lenne, akkor tárgyalások sem lennének, egyszerűen várnák, hogy cutolják Schuabot... szerintem
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
ilyen szerződést kétlem, hogy bárki átvállal egy leszállóágban lévő qb-ért

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Két napja arról írtak, hogy a csapat "komoly egyezkedésben" van az Oakland-del, Schaub ügyében kapcsolatban. Annyira komoly mégsem lehet az egyezkedés, ennyi idő alatt már megegyezhettek volna szerintem, ha annyira komolyan veszik. Szerintem jelen esetben mi konkrétan bármiért odaadnánk Schaub játékjogát. Egy 7-ik körösért is benne lennénk, legalábbis én ezt gondolom. Belenéztem egy amcsi OAK fórumban, ott arról írnak, hogy örülnének MAtt-nek, és nekik jól is jön a 10,5 milliós fizetés, hisz még nagyon sok helyük van...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Tudom, de a karrierje szempontjából szerintem jobban járt volna, ha marad.adam8
Nem biztos. Lehet megdönti jövőre AP rekordját (lol) amit Foster mellett nem tudna megcsinálni.samu09
Szerintem MVP lesz és 18 TD-t fog futni 😛 😛
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Tudom, de a karrierje szempontjából szerintem jobban járt volna, ha marad.adam8
Nem biztos. Lehet megdönti jövőre AP rekordját (lol) amit Foster mellett nem tudna megcsinálni.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Tudom, de a karrierje szempontjából szerintem jobban járt volna, ha marad.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Amúgy annyiért akár maradhatott volna is.adam8
Ő nem akart maradni, mert első számú futó akar lenni. Most megkapja a lehetőséget. Én örülök, hogy elment, folyamatosan csak arról beszélt, hogy ő nem más mögött akar ülni, hanem kezdeni akar stb. Most lesz lehetősége...
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Amúgy annyiért akár maradhatott volna is.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Fu ez a Ben Tate felbasz. Annyi vedot meg posztot rak ki hogy kb csak róla szól a falam 😀 Nagyon elhiszi hogy sztár lesz de majd rájön hogy nem lesz olyan könnyű dolga mikor az ellenfelek nem Fosterre készülnek hanem csak rá.