Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Sziasztok! Újabb távozónk van Joe Mays ILB a Chiefsé lett. Schaub ügyben váratlan fordulat állt be. Már nem sürgetik annyira a kivágását, kivárásra játszanak. Tegnap a Browns kitette a keretéből Weedent és Campbellt is. Mivel az FA piacon értékelhető QB- értsd: Schaubnál jobb- már nincsen, lehet mégis trade lesz az ügy vége. Állítólag szívesen látnák a Brownsnál, még akkor is ha a 3 top irányítóból 1-et ki tudnak húzni Top5-ben a drafton. Lehet egy 6. vagy 7. kört, esetleg valami kondícionális picket ki tudunk húzni belőlük. A másik lehetőség csere 1 az 1-ben Hoyerre. Más álláspontok szerint BOB megtartaná a várható 1/1-es QB-nk mögé rutinos cserének, de ilyen fizetéssel, mint az övé ezt az opciót kizártnak tartom. Még annyi hogy állítólag ma rámozdulunk Brandon Pettigrew volt Lions TE-re.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A Stadion új nevet fog kapni a szezon kezdetétől. A Reliant név lecserélésre kerül és felveszi az anyavállalat nevét. NRG....jól hangzik 😊 van egy nagyon komoly komment ebben a témában 😀

O'Brien even fired the stadium's name
Gangster.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Be kell valljam, nekem nem szimpatikus, hogy mi, egy 2-14-es csapat még mindig nem csinált semmit a FA-ben... azért valami életjelet illene mutatni, nem? Konkrétan minden csapatnál voltak már beszélgetések, találgatások, csak nálunk nem... nem értem ezt... Nem kell senki a free agentek közül? Ezt nem hiszem el... Meddig akarnak várni, amíg már egy darab vállalható ember sem marad, és akkor majd hozunk egy igazi szar DT-t?sevarafa
a cap space nagyban befolyásol. Lehet BoB talált olyan DT-t a combineon akit el tud képzelni kezdőben.samu09
oké, de ha a saints tud úgy Byrd-öket igazolni, hogy nincs hely a cap-ben és cutolni sem tudnak, akkor mi miért nem? tudom türelmetlen vagyok, de kicsit nagyobb FA -re számítottam...tudom sok van még hátra, de a spílerek már szinte mind ki vannak osztva
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Be kell valljam, nekem nem szimpatikus, hogy mi, egy 2-14-es csapat még mindig nem csinált semmit a FA-ben... azért valami életjelet illene mutatni, nem? Konkrétan minden csapatnál voltak már beszélgetések, találgatások, csak nálunk nem... nem értem ezt... Nem kell senki a free agentek közül? Ezt nem hiszem el... Meddig akarnak várni, amíg már egy darab vállalható ember sem marad, és akkor majd hozunk egy igazi szar DT-t?sevarafa
a cap space nagyban befolyásol. Lehet BoB talált olyan DT-t a combineon akit el tud képzelni kezdőben.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Be kell valljam, nekem nem szimpatikus, hogy mi, egy 2-14-es csapat még mindig nem csinált semmit a FA-ben... azért valami életjelet illene mutatni, nem? Konkrétan minden csapatnál voltak már beszélgetések, találgatások, csak nálunk nem... nem értem ezt... Nem kell senki a free agentek közül? Ezt nem hiszem el... Meddig akarnak várni, amíg már egy darab vállalható ember sem marad, és akkor majd hozunk egy igazi szar DT-t?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Terrell McClain a Dallasba igazolt. Egyelőre 0 darab DT-je van a csapatnak.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Bryan Braman > Eagles egyik legjobb ST ember volt, hozni fogunk vajon valakit vagy rámegyünk a jövő évi comp pickek-re?😀 Én egyébként Crennel miatt egy big belső falembert várok van még pár lehetséges célpont, meg jöhetne egy S vagy LB.swatt99
Mit lehet még róla tudni?
Bár gondolom nálunk is csak ST szerepe leszJanek
Ügyes ST játékos. A gagyi texans ST-kben talán az egyetlen normális játékos volt...sevarafa
Danke

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Bryan Braman > Eagles egyik legjobb ST ember volt, hozni fogunk vajon valakit vagy rámegyünk a jövő évi comp pickek-re?😀 Én egyébként Crennel miatt egy big belső falembert várok van még pár lehetséges célpont, meg jöhetne egy S vagy LB.swatt99
Mit lehet még róla tudni?
Bár gondolom nálunk is csak ST szerepe leszJanek
Ügyes ST játékos. A gagyi texans ST-kben talán az egyetlen normális játékos volt...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Bryan Braman > Eagles egyik legjobb ST ember volt, hozni fogunk vajon valakit vagy rámegyünk a jövő évi comp pickek-re?😀 Én egyébként Crennel miatt egy big belső falembert várok van még pár lehetséges célpont, meg jöhetne egy S vagy LB.swatt99
Mit lehet még róla tudni?
Bár gondolom nálunk is csak ST szerepe lesz

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Srácok, van egy kérdésem, ami nem velünk kapcsolatos... Saint leigazolta Byrd-öt... okoé... van kb 2 millió helyük a cap-ben. Nem fér be Byrd... hogy fognak így menni a következő szezonra? Mert ha sproles elmegy, még akkor sincs elég hely Byrd-nek. És akkor még csak nincs is hely a draftolt játékosoknak... plusz, sproles-on kívül nem nagyon tudnak kivágni senkit. Hogy lehetséges akkor ez az igazolás...
második kérdés: Ha ők tudnak így pénzt szórni, akkor lehet, hogy mi is tudunk nagy nevet hozni a Free Agency-ben?sevarafa
FO függő hogy ki mit vállal be. Gondolom csak számolgattak ők is hogy belefog e férni a keretbe szerintem első évbe kis összeget fog kapni és akkor pár milliót áttudnak mozgatni.
Az hogy mi nem igazolunk gondolom megvan a miértje de pénz 1 játékosra mindenképp lenne,van még idő majd meglátjuk...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Srácok, van egy kérdésem, ami nem velünk kapcsolatos... Saint leigazolta Byrd-öt... okoé... van kb 2 millió helyük a cap-ben. Nem fér be Byrd... hogy fognak így menni a következő szezonra? Mert ha sproles elmegy, még akkor sincs elég hely Byrd-nek. És akkor még csak nincs is hely a draftolt játékosoknak... plusz, sproles-on kívül nem nagyon tudnak kivágni senkit. Hogy lehetséges akkor ez az igazolás...
második kérdés: Ha ők tudnak így pénzt szórni, akkor lehet, hogy mi is tudunk nagy nevet hozni a Free Agency-ben?
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Bryan Braman > Eagles egyik legjobb ST ember volt, hozni fogunk vajon valakit vagy rámegyünk a jövő évi comp pickek-re?😀 Én egyébként Crennel miatt egy big belső falembert várok van még pár lehetséges célpont, meg jöhetne egy S vagy LB.swatt99
Védőfalember mindenképpen kell szerintem is. Braman a ST-ből hiányozni fog. Az egyik, ha nem az egyetlen normális ST játékos volt
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Bryan Braman > Eagles egyik legjobb ST ember volt, hozni fogunk vajon valakit vagy rámegyünk a jövő évi comp pickek-re?😀 Én egyébként Crennel miatt egy big belső falembert várok van még pár lehetséges célpont, meg jöhetne egy S vagy LB.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Free Agent Tracker szerint érdeklődünk Eric Decker iránt... na ez az amire még kicsit sem számítottam...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Earl Mitchell aláírt 4 évre Miamiba.iktriad
Hát ez már szinte tudott dolog volt. Egyre kíváncsibbá tesz a D-line... Earl már nincs, Ninja washingtonban nézeget munka után. Ha draftoljuk Clowney-t, akkor elméletileg át kellene állni 4-3-ra... és akkor összesen van a 4 falemberből 2 fix.... Watt és Clowney... Vajon hogy alakulnak a dolgok? Ha nem Clowney-t hozzuk és maradunk 3-4, akkor is kell még két ember... draftról egy jön majd szerintem így vagy úgy... 2 kezdő falember nem fog draftól jönni, akkor FA-ben még kell DL... kíváncsi leszek... ha rosszul gondolkodom, javítsatok ki
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Earl Mitchell aláírt 4 évre Miamiba.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Mi volt a gond Danielsel? Ok h nem mai gyerek, de azon kívül???LanceVance
több ideig volt sérült mint amennyit nem. BoB rendszerében pedig sokat dolgoztatják a TE-t szóval neki olyan kell aki nem sérül meg ötpercenként
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Mi volt a gond Danielsel? Ok h nem mai gyerek, de azon kívül???

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Smith Washingtonban van a 60 év fölöttiek éves általános vizitén. Rendelhetjük a Clowney mezeket?samu09
Remélem... 😀 én nagy Clowney szurkoló vagyok az 1/1-ért folytatott "harcban"... 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Smith Washingtonban van a 60 év fölöttiek éves általános vizitén. Rendelhetjük a Clowney mezeket?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Érdekes, de valaki biztos le fog csapni rá:
Owen Daniels was cut with a failed physical designation. He said he was totally healthy on Monday.

Wade Smith is hatalmas ember:
Wade Smith (on 610) also says his home will stay in Houston, even if he leaves. He'll raise his kids here
Wade Smith said if he's not back in Houston, the Wade Smith Foundation will still be in Houston. Brandon Brooks would help run it.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A  www.nfl.com/freeagency szerint Schaubot cutolták. Máshol még nem láttam erről infót.Halk
Megelőlegezett bizalom 😊

több mint 10 éve
Hulk93 Houston Texans Oregon Ducks 8
A
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/hgvp5og8jtsljci7yqa0.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
szerint Schaubot cutolták. Máshol még nem láttam erről infót.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Josh McCown érkezik vizitre. Vizionálták, úgyhogy nem túl meglepő.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Eddig se nagyon illett a rendszerbe, Crennel érkezésévek meg aztán végképp.