NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Nem nem. A signing bónuszt már kifizették neki. Tehát a jövő évi Base salary ami még hátra lenne. Plusz alul írják, hogy van egy olyan bónusza, hogy minden meccsen, amikor aktív, akkor meccsenként még pluszban kap 1 misit. Ennyit McNair biztosan nem fog neki fizetni egy ilyen szezon után. ( bár ennyit még egy 5000 yardos szezon után, 100-as passer rating után sem érdemelne meg szerintem senki sem 😀)sevarafa
A sportrac-on szereplő számok jók. És pont ez a lényeg, hogy bár az aláírási bónuszt már kifizettük, de a cap hitet még nem nyeltük be teljesen, mert azt évekre el szokták osztani. Az aktív game bonusz meg nyilván összesen értendő, senkinek sem fizetnek meccsenként 1 millió dollárt az alap fizetésén felül.
Schaub idei cutolásával nem most nyernénk nagyot, hanem jövőre és azután, hogy már nem kellene a fizetésével számolni.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
O'Brien coaching clinic videó részletek (empty protection) - már inkább itt aktuális.DoM
Kösziii 😊 már nézem is 😛
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
O'Brien coaching clinic videó részletek (empty protection) - már inkább itt aktuális.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Szerintem sok esély nincsen rá van nálunk jóval nagyobb capel rendelkező csapatok akik pár millióval simán túl licitálhatják, de ne legyen igazam S mindenképpen kell csak valószínűbb darftról vagy valami olcsóbb verzió. Matt Casselről viszont minden nap megjelenik valami új hír hogy ide jöhet. BOB és Crennel is jól ismeri...swatt99
Nem tudom mi értelme lenne lecserélni egy pick-six gyárost egy másikra...DC
Gondolom valamennyit spórolnánk vele. Bár ha meg az lenne, hogy be kéne dobni játszani akkor nem kérdés még mindig, hogy melyik jobb.Bondi
Fene tudja srácok. Nekem amerikában vannak pats szurkoló ismerőseim, akik azt mondják, Cassel egyáltalán nem olyan rossz mint láthattuk tőle párszor... De hát majd meglátjuk mi merre hány méter lesz. Szerintem Schaub lehet bármennyivel jobb mint cassel, 26 millió dollárt nem fog érni Bob-nak. Cassel meg szerintem egy kb Schaub szintet tud hozni, sokkal sokkal olcsóbbért...(szint alatt nem a picksix schaub szintet értem : ))sevarafa
"Csak" 14 az a 26, és 4-et nyer a csap, ha idén kirakjuk:  www.spotrac.com/nfl/houston-texans/matt-schaub/DC
Nem nem. A signing bónuszt már kifizették neki. Tehát a jövő évi Base salary ami még hátra lenne. Plusz alul írják, hogy van egy olyan bónusza, hogy minden meccsen, amikor aktív, akkor meccsenként még pluszban kap 1 misit. Ennyit McNair biztosan nem fog neki fizetni egy ilyen szezon után. ( bár ennyit még egy 5000 yardos szezon után, 100-as passer rating után sem érdemelne meg szerintem senki sem 😀)
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Szerintem sok esély nincsen rá van nálunk jóval nagyobb capel rendelkező csapatok akik pár millióval simán túl licitálhatják, de ne legyen igazam S mindenképpen kell csak valószínűbb darftról vagy valami olcsóbb verzió. Matt Casselről viszont minden nap megjelenik valami új hír hogy ide jöhet. BOB és Crennel is jól ismeri...swatt99
Nem tudom mi értelme lenne lecserélni egy pick-six gyárost egy másikra...DC
Gondolom valamennyit spórolnánk vele. Bár ha meg az lenne, hogy be kéne dobni játszani akkor nem kérdés még mindig, hogy melyik jobb.Bondi
Fene tudja srácok. Nekem amerikában vannak pats szurkoló ismerőseim, akik azt mondják, Cassel egyáltalán nem olyan rossz mint láthattuk tőle párszor... De hát majd meglátjuk mi merre hány méter lesz. Szerintem Schaub lehet bármennyivel jobb mint cassel, 26 millió dollárt nem fog érni Bob-nak. Cassel meg szerintem egy kb Schaub szintet tud hozni, sokkal sokkal olcsóbbért...(szint alatt nem a picksix schaub szintet értem : ))sevarafa
"Csak" 14 az a 26, és 4-et nyer a csap, ha idén kirakjuk:  www.spotrac.com/nfl/houston-texans/matt-schaub/
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Lesz idén is mock draft. Jó buli, valamelyikőtök csapjon le rá.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött a DE Paul Hazel waiverről a Brownsból. TC alatt a Jagsban volt, aztán a Clevelandben kötött ki, és játszott 13 meccset és volt 3 tackleje is.

Tartsátok az aktív keretben, mert GM Gameben meg nálam van. 😀😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Szerintem sok esély nincsen rá van nálunk jóval nagyobb capel rendelkező csapatok akik pár millióval simán túl licitálhatják, de ne legyen igazam S mindenképpen kell csak valószínűbb darftról vagy valami olcsóbb verzió. Matt Casselről viszont minden nap megjelenik valami új hír hogy ide jöhet. BOB és Crennel is jól ismeri...swatt99
Nem tudom mi értelme lenne lecserélni egy pick-six gyárost egy másikra...DC
Gondolom valamennyit spórolnánk vele. Bár ha meg az lenne, hogy be kéne dobni játszani akkor nem kérdés még mindig, hogy melyik jobb.Bondi
Fene tudja srácok. Nekem amerikában vannak pats szurkoló ismerőseim, akik azt mondják, Cassel egyáltalán nem olyan rossz mint láthattuk tőle párszor... De hát majd meglátjuk mi merre hány méter lesz. Szerintem Schaub lehet bármennyivel jobb mint cassel, 26 millió dollárt nem fog érni Bob-nak. Cassel meg szerintem egy kb Schaub szintet tud hozni, sokkal sokkal olcsóbbért...(szint alatt nem a picksix schaub szintet értem : ))
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szerintem sok esély nincsen rá van nálunk jóval nagyobb capel rendelkező csapatok akik pár millióval simán túl licitálhatják, de ne legyen igazam S mindenképpen kell csak valószínűbb darftról vagy valami olcsóbb verzió. Matt Casselről viszont minden nap megjelenik valami új hír hogy ide jöhet. BOB és Crennel is jól ismeri...swatt99
Nem tudom mi értelme lenne lecserélni egy pick-six gyárost egy másikra...DC
Gondolom valamennyit spórolnánk vele. Bár ha meg az lenne, hogy be kéne dobni játszani akkor nem kérdés még mindig, hogy melyik jobb.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Szerintem sok esély nincsen rá van nálunk jóval nagyobb capel rendelkező csapatok akik pár millióval simán túl licitálhatják, de ne legyen igazam S mindenképpen kell csak valószínűbb darftról vagy valami olcsóbb verzió. Matt Casselről viszont minden nap megjelenik valami új hír hogy ide jöhet. BOB és Crennel is jól ismeri...swatt99
Nem tudom mi értelme lenne lecserélni egy pick-six gyárost egy másikra...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ti olvastatok már arról, hogy Jarius Byrd következő állomáshelye houston is lehet? Én most már 2 helen is olvastam róla. Én nem hiszem, hogy a Cap helyzetünk eléggé jó lenne egy olyan játékosra, akinek ilyen nagy szerződést jósolnak. Szerintetek? Mondjuk igencsak megerősödne a secondary 😊sevarafa
Szerintem sok esély nincsen rá van nálunk jóval nagyobb capel rendelkező csapatok akik pár millióval simán túl licitálhatják, de ne legyen igazam S mindenképpen kell csak valószínűbb darftról vagy valami olcsóbb verzió. Matt Casselről viszont minden nap megjelenik valami új hír hogy ide jöhet. BOB és Crennel is jól ismeri...swatt99
Igen, azt is olvastam. Hááát, nem tudom. Melyik Cassel jönne? Az amelyik a PAts-el jól játszott? Vagy az a fajta akit KC-ben láttunk? Nem mindegy... :S ... A pats-es jöhet... biztos van benne potenciál, ha már csinált egyszer jó szezont jó csapattal. Akkor itt a lehetőség 😀
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ti olvastatok már arról, hogy Jarius Byrd következő állomáshelye houston is lehet? Én most már 2 helen is olvastam róla. Én nem hiszem, hogy a Cap helyzetünk eléggé jó lenne egy olyan játékosra, akinek ilyen nagy szerződést jósolnak. Szerintetek? Mondjuk igencsak megerősödne a secondary 😊sevarafa
Szerintem sok esély nincsen rá van nálunk jóval nagyobb capel rendelkező csapatok akik pár millióval simán túl licitálhatják, de ne legyen igazam S mindenképpen kell csak valószínűbb darftról vagy valami olcsóbb verzió. Matt Casselről viszont minden nap megjelenik valami új hír hogy ide jöhet. BOB és Crennel is jól ismeri...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ti olvastatok már arról, hogy Jarius Byrd következő állomáshelye houston is lehet? Én most már 2 helen is olvastam róla. Én nem hiszem, hogy a Cap helyzetünk eléggé jó lenne egy olyan játékosra, akinek ilyen nagy szerződést jósolnak. Szerintetek? Mondjuk igencsak megerősödne a secondary 😊
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
közben BoB volt Garoppolo pra day-én.samu09
Ezután még privát edzésen is volt nálunk Garoppolo.
Valszeg még közel sincs eldöntve melyik irányítót szeretnék vagy hogy kit húznak 1/1-re.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Nagyon jó cikk

 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/03/questions-2014-nfl-draft-john-harris-answers/Bondi
Elég profi 😀 De nem hinném hogy letradelnének a legjobb falemberért, akkor már inkább Clowney.
A másik cikkben meg komolyan csak egy 2. kört ér a Denvernek Osweiler?
közben BoB volt Garoppolo pra day-én.samu09
"Csak" 2. kör? Miért mit csinált ő eddig? 4. kör maximum szerintem.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Nagyon jó cikk

 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/03/questions-2014-nfl-draft-john-harris-answers/Bondi
Elég profi 😀 De nem hinném hogy letradelnének a legjobb falemberért, akkor már inkább Clowney.
A másik cikkben meg komolyan csak egy 2. kört ér a Denvernek Osweiler?
közben BoB volt Garoppolo pra day-én.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Újra igazoltuk Ricky Sapp OLB-t. ERFA lett volna ha minden igaz.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Állítólag érdeklődünk Osweiler után...hoppá. Manziel azt hiszem biztos lehet benne, hogy nem a Texans lesz aki kiválasztja őt.

 www.stateofthetexans.com/blog/2014/03/03/report-texans-inquire-about-brock-osweiler/

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nagyon jó cikk

 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/03/questions-2014-nfl-draft-john-harris-answers/

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ian Rapoport reports that the Houston Texans are currently working to re-sign free agent TE Garrett Graham before the start of free agency.
Nekem úgy tűnik hogy Owen Daniels-t cutolni fogják ha Grahamet marasztalják. Ryan Griffin se volt rossz év végén. Múlthéten jött Zach Potter.swatt99
Igen, én is így gondolom, már lentebb írtam, hogy Graham lesz marasztalva és Daniels fog menni. Daniels-szel lehet nyerni cap-et is kicsit... lassan lehetne szó Schaub cutolásáról is 😊 kíváncsi vagyok milyen lesz az offseason-ünk...
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ian Rapoport reports that the Houston Texans are currently working to re-sign free agent TE Garrett Graham before the start of free agency.
Nekem úgy tűnik hogy Owen Daniels-t cutolni fogják ha Grahamet marasztalják. Ryan Griffin se volt rossz év végén. Múlthéten jött Zach Potter.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ja meg, egy nagyon fontos dolgot figyelembe kell venni. Mcnair kihangsúlyozta, most nem újraépítik a csapatot... a jelenlegiből akarják kihozni ami benne van... sevarafa
Hát nem azért, de a teljes edzői gárda kicserélődött, és valószínűleg azért nem cutoltak játékosokat mert nem kezdődött el a piac. Nevezhetik ezt kis lakásfestésnek, a vége úgyis az lesz hogy új alapot fektetnek le egy másik helyen (értsd QB). Új edző, új támadóséma, új védelmi séma, támadókoordinátor sehol, 2-14, 1/1, mi ez, ha nem új kezdet??samu09
Ezt ne nekem mondd, hanem Bob McNair-nek...én azt mondtam, amit ő mondott...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Ja meg, egy nagyon fontos dolgot figyelembe kell venni. Mcnair kihangsúlyozta, most nem újraépítik a csapatot... a jelenlegiből akarják kihozni ami benne van... sevarafa
Hát nem azért, de a teljes edzői gárda kicserélődött, és valószínűleg azért nem cutoltak játékosokat mert nem kezdődött el a piac. Nevezhetik ezt kis lakásfestésnek, a vége úgyis az lesz hogy új alapot fektetnek le egy másik helyen (értsd QB). Új edző, új támadóséma, új védelmi séma, támadókoordinátor sehol, 2-14, 1/1, mi ez, ha nem új kezdet??
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Amúgy már a tengeren túli oldalak se tartják valószínűnek hogy Clowney lenne az 1/1, és már Teddy és Bortles közül kerülhet ki az első (szerintük). Mondjuk nekem van egy olyan sejtésem hogy ha Teddy lenne az első (ne legyen), akkor Keenum lealázza a preseasonben.samu09
Bármelyikük is legyen én nem bánnám ha nem egyből kapnák meg a kezdő pozíciót. Első évben néhány meccsen beállva, esetleg az év vége felé már kezdőként, így lehetne a legideálisabb.Bondi
Kb mint Foles. Backupnak draftolták mégis most ö a leggyorsabban fejlődő QB (Wilsonról ne beszéljünk mert alapból kezdő volt).samu09
Miért lenne ő a leggyorsabban fejlődő? Alig volt pár meccsen kezdő... jól játszott, de azért nem ez alatt pár meccsen tanult meg dobálni... plusz, ne abból induljunk ki, hogy fél szezon alatt mit csinál. Tavaly Kaep volt év végén a következő ígéretes qb, idénre meg már senki nem beszél arról... ezt érzem foles-nál is...majd meglátjuk mit csinál egy komplett szezonban, amikor már elvárás is van vele szemben...

Ha a jövő évet kvázi beáldozzátok a QB fejlődésére, akkor miért nem ér rá QB-t draftolni egy év múlva, amikor lehetséges hogy lesz jobban NFL kész irányító? Én azt a classt nem ismerem semennyire sem.... jobb lesz QB téren? valaki hozzáértőő??sevarafa
Jövő évi top prospectek lehetnek: Mariota, Hundley és Petty. Nekem semmivel sem tűnik erősebbnek ez a hármas, mint az idei. Na és arról ne is beszéljünk, hogy hol fogunk 2015-ben draftolni.Bondi
Én abban, hogy hold draftulunk nem hiszek....nem olyan nagy kérdés az. Ha igazán akar valaki egy embert, akkor megszerzi pick trade-del...

Ha kb-ra van olyan jó az a hármas, mint ez, akkor is clowney kell, mert a jövő évi class-ban, meg a következő 10ben vélhetően nem lesz clowney tehetségű ember... 😛
jameis winston-ról is olvastam, ő nem jövőre lesz?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ja meg, egy nagyon fontos dolgot figyelembe kell venni. Mcnair kihangsúlyozta, most nem újraépítik a csapatot... a jelenlegiből akarják kihozni ami benne van... nincs idő QB-ket nevelni, most olyan qb kell aki beszáll és hozza az eredményt... ez is egy érv clowney mellett, vagy éppen a QB-k ellen...(már ha abból indulunk ki, hogy egyik qb sem nfl kész, márpedig mindenki ezt mondja...legalábbis, amikor teddy-re azt mondják, hogy ő a "leginkább" nfl kész, nekem az jön le, hogy ő sem kész, csak ö van a legközelebb hozzá...)sevarafa
Ezen már én is átfutottam párszor, de ez nekem nem egy laza átrendezésnek tűnik.