Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Safety poszton gyakorlatilag megvagyunk. Chris Clemons a Dolphins volt játékosa aláírt 2 évre. Daniel Manning szerződését pedig módosítani akarják. Ha ez sikerül és marad elég mély lesz a csapat ezen a poszton.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Érkezett 2 éves deal-lel Chris Clemons SS Miami-ból. Jó vételnek tűnik. Manningnak vajon cut lesz?

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ha egy QB needes csapat aki 1/1es letraden gondolkodik akkor ott olcsó az 1/1...lasd KCJanek
hát ez azért több mindentől is függ, de majd meglátjuk... nyilván szar áron nem adják oda az 1/1-et. bízom BOB-ban..
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Ha egy QB needes csapat aki 1/1es letraden gondolkodik akkor ott olcsó az 1/1...lasd KC

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
csak idén nincs RG3Janek
nézőpont kérdése... az egész trade nézőpont kérdése...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
csak idén nincs RG3

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Report: @houstontexans 'trying hard' to trade No. 1 pickWester
Ez honnan? Érdekelne, hogy kb mit kaphatnánk érte... nekem is volt eszemben, amióta BOB mondta, hogy nincs kiemelkedő QB a drafton, és nagyon együtt van a mezőny. Abból arra gondoltam hogy Clowney lesz az 1/1 texans-ba... de később eszembejutott, mivan ha nem akarják Clowney-t, és figyelembe véve a QB dolgot, lehet nem nagy gáz ha trade lesz, és sokat kapunk érte. Én bízom BOB-ban, Szóval amit csinál az nekem tökéletes...sevarafa
nfl.com, elvileg a tulajdonos talalkozon arultatokWester
Köszi, már megtaláltam én is. Hát kíváncsi leszek mi lesz ebből. Jó áron bármi eladó, az 1/1 is...sevarafa
Ha abból indulunk ki hogy a redskins 3 1. kort es egy masodikat adott az 1/2-ert, akkor nem hiszem hogy rosszul jottok ki majd ebbolWester
Simán elfogadnám azt az árat... Szerintem mindenki elfogadná...
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 393 — Jó ötletnek tűnt!
Report: @houstontexans 'trying hard' to trade No. 1 pickWester
Ez honnan? Érdekelne, hogy kb mit kaphatnánk érte... nekem is volt eszemben, amióta BOB mondta, hogy nincs kiemelkedő QB a drafton, és nagyon együtt van a mezőny. Abból arra gondoltam hogy Clowney lesz az 1/1 texans-ba... de később eszembejutott, mivan ha nem akarják Clowney-t, és figyelembe véve a QB dolgot, lehet nem nagy gáz ha trade lesz, és sokat kapunk érte. Én bízom BOB-ban, Szóval amit csinál az nekem tökéletes...sevarafa
nfl.com, elvileg a tulajdonos talalkozon arultatokWester
Köszi, már megtaláltam én is. Hát kíváncsi leszek mi lesz ebből. Jó áron bármi eladó, az 1/1 is...sevarafa
Ha abból indulunk ki hogy a redskins 3 1. kort es egy masodikat adott az 1/2-ert, akkor nem hiszem hogy rosszul jottok ki majd ebbol

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Report: @houstontexans 'trying hard' to trade No. 1 pickWester
Ez honnan? Érdekelne, hogy kb mit kaphatnánk érte... nekem is volt eszemben, amióta BOB mondta, hogy nincs kiemelkedő QB a drafton, és nagyon együtt van a mezőny. Abból arra gondoltam hogy Clowney lesz az 1/1 texans-ba... de később eszembejutott, mivan ha nem akarják Clowney-t, és figyelembe véve a QB dolgot, lehet nem nagy gáz ha trade lesz, és sokat kapunk érte. Én bízom BOB-ban, Szóval amit csinál az nekem tökéletes...sevarafa
nfl.com, elvileg a tulajdonos talalkozon arultatokWester
Köszi, már megtaláltam én is. Hát kíváncsi leszek mi lesz ebből. Jó áron bármi eladó, az 1/1 is...
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 393 — Jó ötletnek tűnt!
Report: @houstontexans 'trying hard' to trade No. 1 pickWester
Ez honnan? Érdekelne, hogy kb mit kaphatnánk érte... nekem is volt eszemben, amióta BOB mondta, hogy nincs kiemelkedő QB a drafton, és nagyon együtt van a mezőny. Abból arra gondoltam hogy Clowney lesz az 1/1 texans-ba... de később eszembejutott, mivan ha nem akarják Clowney-t, és figyelembe véve a QB dolgot, lehet nem nagy gáz ha trade lesz, és sokat kapunk érte. Én bízom BOB-ban, Szóval amit csinál az nekem tökéletes...sevarafa
nfl.com, elvileg a tulajdonos talalkozon arultatok

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Report: @houstontexans 'trying hard' to trade No. 1 pickWester
Ez honnan? Érdekelne, hogy kb mit kaphatnánk érte... nekem is volt eszemben, amióta BOB mondta, hogy nincs kiemelkedő QB a drafton, és nagyon együtt van a mezőny. Abból arra gondoltam hogy Clowney lesz az 1/1 texans-ba... de később eszembejutott, mivan ha nem akarják Clowney-t, és figyelembe véve a QB dolgot, lehet nem nagy gáz ha trade lesz, és sokat kapunk érte. Én bízom BOB-ban, Szóval amit csinál az nekem tökéletes...
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 393 — Jó ötletnek tűnt!
Report: @houstontexans 'trying hard' to trade No. 1 pick

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
McCarront behúzza a Saints és Brees nyugdíjazásáig kifejlődik. Engem is meglepett Manziel teljesítménye, gondolom mindenáron válaszolni akart azoknak akik méretes bustnak jósolják. Hát Clowney remeghet hogy kit is húznak elsőre májusban 😀
Amúgy ott volt a pro day-en Houstonból BoB, Rick Smith, a QB coach, McNair fia és Bush apja aki ugye McNair nagy haverja...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Megvolt tegnap Johnny pro day-e is. Hát meg kell mondjam, hogy eléggé rendben volt a dolog. Lábmunkája nagyon profi lett. Látszik, hogy kurva sokat készült mostanában és szerintem a mély labdáira sem lehetett panasz. Ez a gyerek kurvára nem lesz bust szerintem.
Megnéztem újra Bridgewater és Bortles pro day-ét is. Teddy-nél semmi különöset nem láttam, tette a dolgát, hozta azt ami várható volt. Bortles...hát a lábmunkája nagyon messze van még a jótól. Igen darabos, leginkább úgy lehetne jellemezni, ellenben viszont szerintem neki voltak a legjobb labdái. Hatalmas erővel tudja eldobni.
Akiről meg igen kevés szó esik..nem is értem miért, főleg ha szóba jön az nfl ready szó...Ez számomra egyértelműen AJ McCarron. Igen, mondjuk az valószínű, hogy game manager szintnél nem lesz több, de annak kiváló lehet.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Cushingnak sípcsonttörése és szalagszakadása volt ugye?
Ma jelentették hogy 100%-os.
 www.battleredblog.com/2014/3/25/5548074/brian-cushing-is-healthy-and-still-totally-jackedsamu09
Szurkolói szemmel élvezetes nézni a játékát, egyszer maradhatna egészséges.undisputedly
még egy szezont se tudott végig játszani szegény pedig...
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Cushingnak sípcsonttörése és szalagszakadása volt ugye?
Ma jelentették hogy 100%-os.
 www.battleredblog.com/2014/3/25/5548074/brian-cushing-is-healthy-and-still-totally-jackedsamu09
Szurkolói szemmel élvezetes nézni a játékát, egyszer maradhatna egészséges.undisputedly
Szívemből szóltál.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Cushingnak sípcsonttörése és szalagszakadása volt ugye?
Ma jelentették hogy 100%-os.
 www.battleredblog.com/2014/3/25/5548074/brian-cushing-is-healthy-and-still-totally-jackedsamu09
Szurkolói szemmel élvezetes nézni a játékát, egyszer maradhatna egészséges.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Cushingnak sípcsonttörése és szalagszakadása volt ugye?
Ma jelentették hogy 100%-os.
 www.battleredblog.com/2014/3/25/5548074/brian-cushing-is-healthy-and-still-totally-jacked
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
 www.battleredblog.com/2014/3/24/5542906/2014-nfl-draft-bill-obrien-eludes-to-drafting-qb-after-first-round

Abszolút ugyanezt érzem, amit a cikk ír. Szerintem NEM QB-t draftolunk az 1/1-el...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Egyébként ez a 11 pick elgondolkodtató. Egyrészt oké, gyakorlatilag minden csapatrészt mélyíthetünk. DE, NT, OLB, ILB, CB, S a védelembe 6 pick. QB, RB, WR, TE, és 1 O-lineman. Ez lehet OT, vagy OG. Ez függ attól marad-e Wade Smith, és hogy áll Williams és Quessenberry.
DE lehet 1/1 mondjuk Seva kedvence Clowney, majd feltrade még QB-ért? Érdekes helyzet.Gabriel
Hát igazad van. A drafton a lehetőségek tárháza szinte végtelen. Kíváncsi vagyok mi lesz... Quessenberry-től én sokat vártam, nagyon sajánltam, hogy tavaly kiesett. Tényleg elképzelésem nincs mi lesz itt, de talán még a vezetőségnek sincs 😀 ... Jól kellene bánni ezzel a sok cédulával...Egyik nap azt álmodtam, hogy feltradeltünk az 1/2-re... 😀 adtunk érte egy idei második és negyedik kört, meg egy jövő évi 1. kört... 😀sevarafa
az nem érné meg 😀samu09
Hát kinek mi... én álmomban nagyon örültem neki, mert elhoztuk Clowney-t és Bortles-t is 😀 Többre nem emlékszem 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Egyébként ez a 11 pick elgondolkodtató. Egyrészt oké, gyakorlatilag minden csapatrészt mélyíthetünk. DE, NT, OLB, ILB, CB, S a védelembe 6 pick. QB, RB, WR, TE, és 1 O-lineman. Ez lehet OT, vagy OG. Ez függ attól marad-e Wade Smith, és hogy áll Williams és Quessenberry.
DE lehet 1/1 mondjuk Seva kedvence Clowney, majd feltrade még QB-ért? Érdekes helyzet.Gabriel
Hát igazad van. A drafton a lehetőségek tárháza szinte végtelen. Kíváncsi vagyok mi lesz... Quessenberry-től én sokat vártam, nagyon sajánltam, hogy tavaly kiesett. Tényleg elképzelésem nincs mi lesz itt, de talán még a vezetőségnek sincs 😀 ... Jól kellene bánni ezzel a sok cédulával...Egyik nap azt álmodtam, hogy feltradeltünk az 1/2-re... 😀 adtunk érte egy idei második és negyedik kört, meg egy jövő évi 1. kört... 😀sevarafa
az nem érné meg 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Egyébként ez a 11 pick elgondolkodtató. Egyrészt oké, gyakorlatilag minden csapatrészt mélyíthetünk. DE, NT, OLB, ILB, CB, S a védelembe 6 pick. QB, RB, WR, TE, és 1 O-lineman. Ez lehet OT, vagy OG. Ez függ attól marad-e Wade Smith, és hogy áll Williams és Quessenberry.
DE lehet 1/1 mondjuk Seva kedvence Clowney, majd feltrade még QB-ért? Érdekes helyzet.Gabriel
Hát igazad van. A drafton a lehetőségek tárháza szinte végtelen. Kíváncsi vagyok mi lesz... Quessenberry-től én sokat vártam, nagyon sajánltam, hogy tavaly kiesett. Tényleg elképzelésem nincs mi lesz itt, de talán még a vezetőségnek sincs 😀 ... Jól kellene bánni ezzel a sok cédulával...Egyik nap azt álmodtam, hogy feltradeltünk az 1/2-re... 😀 adtunk érte egy idei második és negyedik kört, meg egy jövő évi 1. kört... 😀
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Egyébként ez a 11 pick elgondolkodtató. Egyrészt oké, gyakorlatilag minden csapatrészt mélyíthetünk. DE, NT, OLB, ILB, CB, S a védelembe 6 pick. QB, RB, WR, TE, és 1 O-lineman. Ez lehet OT, vagy OG. Ez függ attól marad-e Wade Smith, és hogy áll Williams és Quessenberry.
DE lehet 1/1 mondjuk Seva kedvence Clowney, majd feltrade még QB-ért? Érdekes helyzet.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
valószínüleg számításba veszik őt is. a kintiek szerint előrébb jár mint McArron vagy Mattenberger, de elég rossz ómen lenne "ugyanazzal" kezdeni a második érát mint akivel az elsőt 😀samu09
Ez még csak a 2. éra lesz, nem a 3.? Azt hittem a 2. volt Kubiaké. 😀😀iktriad
Kubiak volt az első meghatározó edző illetve Schaub az első nagy irányító a csapatnál ezért számoltam tőlük 😀samu09
Én nem voltam még Texans szurkoló a Capers időszakban, de azért lehetnek szurkolók akiknek elég meghatározó volt az a pár év vergődés a franchise elején 😀
Most szebb idők jönnek talán. Nagyon örülök BOB-nak, végre egy karizmatikus erős személyiságű edző (nem egy olyan, aki fontos FG-nál nem meri nézni a rúgást...bocs Kubiak)...
Nagyon sokat várok BOB-tól, csak jót tudok mondani az ő munkásságáról. Az elműlt pár hétben többször is arra szenteltem órákat, hogy leelemezzem magamban BOB-ot...
GO TEXANS!!! (without Carr and Manziel) 😀sevarafa
Nem akarom védeni Kubiakot, de tedd a kezed a szívedre! Te merted nézni Bullock rúgásait? Mert ha igen akkor
a; Te nem meséken, hanem horrorfilmeken szocializálódtál
b; Nem ismerek nálad perverzebb mazochistátxDGabriel
Ezt aláírom, de én nem vagyok a head coach 😊 ha ő ennyire nem bízik benne, akkor ne ő rúgjon. Olyan legyen a kicker akiben bízik az edző...de jogos a felvetésed 😀 én sem mertem nézni 😀
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
valószínüleg számításba veszik őt is. a kintiek szerint előrébb jár mint McArron vagy Mattenberger, de elég rossz ómen lenne "ugyanazzal" kezdeni a második érát mint akivel az elsőt 😀samu09
Ez még csak a 2. éra lesz, nem a 3.? Azt hittem a 2. volt Kubiaké. 😀😀iktriad
Kubiak volt az első meghatározó edző illetve Schaub az első nagy irányító a csapatnál ezért számoltam tőlük 😀samu09
Én nem voltam még Texans szurkoló a Capers időszakban, de azért lehetnek szurkolók akiknek elég meghatározó volt az a pár év vergődés a franchise elején 😀
Most szebb idők jönnek talán. Nagyon örülök BOB-nak, végre egy karizmatikus erős személyiságű edző (nem egy olyan, aki fontos FG-nál nem meri nézni a rúgást...bocs Kubiak)...
Nagyon sokat várok BOB-tól, csak jót tudok mondani az ő munkásságáról. Az elműlt pár hétben többször is arra szenteltem órákat, hogy leelemezzem magamban BOB-ot...
GO TEXANS!!! (without Carr and Manziel) 😀sevarafa
Nem akarom védeni Kubiakot, de tedd a kezed a szívedre! Te merted nézni Bullock rúgásait? Mert ha igen akkor
a; Te nem meséken, hanem horrorfilmeken szocializálódtál
b; Nem ismerek nálad perverzebb mazochistátxD