NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
 www.houstontexans.com/news/article-2/Blake-Bortles-The-Next-Big-Ben/4b5dcf46-979f-4c9f-88f0-4e37bd5836a6 😊JoeyPorter
Nem nagyon szeretem az ilyen összehasonlításokat, hogy ez meg az a következő... de ezzel nagyon ki tudnék egyezni 😊Bondi
Én is szivesebben nézném mint Manzielt

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 www.houstontexans.com/news/article-2/Blake-Bortles-The-Next-Big-Ben/4b5dcf46-979f-4c9f-88f0-4e37bd5836a6 😊JoeyPorter
Nem nagyon szeretem az ilyen összehasonlításokat, hogy ez meg az a következő... de ezzel nagyon ki tudnék egyezni 😊

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/02/johnny-manziel-talks-about-how-much-he-wants-to-play-with-johnson-cushing-watt/swatt99
Manziel azért kemények készül a draftra 😊

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
 www.houstontexans.com/news/article-2/Blake-Bortles-The-Next-Big-Ben/4b5dcf46-979f-4c9f-88f0-4e37bd5836a6 😊

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/02/johnny-manziel-talks-about-how-much-he-wants-to-play-with-johnson-cushing-watt/
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000325418/article/whos-looking-for-a-franchise-qb-this-offseason?campaign=Facebook_atl_sessler ja Casselt mondják itt is.LanceVance
nem kell
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000325418/article/whos-looking-for-a-franchise-qb-this-offseason?campaign=Facebook_atl_sessler ja Casselt mondják itt is.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Cassel jöhetne csereirányítónak. Nem bánnám ha elhoznánk Minnesotából. Akik még érdekesek lehetnének: Henne, Orlovsky és Hill.

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Én meg nemrég olyan cikket olvastam, hogyha akarnak tapasztalt csereirányítót, akkor Cassel lehet az. Ok: O'Brien ismeri, mint a tenyerét a Patsből, Crennelnek meg a kezdő Qb-ja volt Kansasben. Bár ő itt nem lesz hatással az offense összetételére.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Vick vagy Young!!! 😕)LanceVance
Young már bejelentkezett twitteren Houstonba 😀 Vick meg azt tudná megtanítani hogy kell a jó füvest tekerni 😀samu09
Én ma olyat is olvastam, hogy Weeden el akar menni a browns-ból, és 3 lehetséges csapatot jelöltek, melyek között ott vagyunk mi is. Én nagyon nem örülnék neki...sevarafa
Esélytelen hogy 1/1el a zsebben Weedent válasszák mikor nála Keenum is jobb.samu09
Én is így gondolom, csak nem értem honnan jött ez az infó, vagy mi az infó alapja, hogy lehetséges a Texans is Weeden új állomáshelyére...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Vick vagy Young!!! 😕)LanceVance
Young már bejelentkezett twitteren Houstonba 😀 Vick meg azt tudná megtanítani hogy kell a jó füvest tekerni 😀samu09
Én ma olyat is olvastam, hogy Weeden el akar menni a browns-ból, és 3 lehetséges csapatot jelöltek, melyek között ott vagyunk mi is. Én nagyon nem örülnék neki...sevarafa
Esélytelen hogy 1/1el a zsebben Weedent válasszák mikor nála Keenum is jobb.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Vick vagy Young!!! 😕)LanceVance
Young már bejelentkezett twitteren Houstonba 😀 Vick meg azt tudná megtanítani hogy kell a jó füvest tekerni 😀samu09
Én ma olyat is olvastam, hogy Weeden el akar menni a browns-ból, és 3 lehetséges csapatot jelöltek, melyek között ott vagyunk mi is. Én nagyon nem örülnék neki...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Vick vagy Young!!! 😕)LanceVance
Young már bejelentkezett twitteren Houstonba 😀 Vick meg azt tudná megtanítani hogy kell a jó füvest tekerni 😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Vick vagy Young!!! 😕)

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
QB FA-k

 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/02/photos-nfl-quarterbacks-on-the-free-agent-market/

Egy kettőt el tudnék képzelni a csapatban mentornak.Bondi
Azért McCown elég jól játszott a Bearsnél, őt akár még kezdőnek is el bírnám képzelni, amennyiben Clowneyt draftolnánk. Volt már rá példa, hogy egy QB idősebb korában tátosodik meg
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
QB FA-k

 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/02/photos-nfl-quarterbacks-on-the-free-agent-market/

Egy kettőt el tudnék képzelni a csapatban mentornak.Bondi
nálam csak Tebow jöhetne szóba 😀😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
QB FA-k

 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/02/photos-nfl-quarterbacks-on-the-free-agent-market/

Egy kettőt el tudnék képzelni a csapatban mentornak.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Miami Dolphins assistant general manager Brian Gaine lett a director of pro personnel.
Daron Roberts pedig scout.swatt99
és Gaine-nek mi a feladata pontosan?samu09
College játékosokat és free agent-eket térképez fel.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Miami Dolphins assistant general manager Brian Gaine lett a director of pro personnel.
Daron Roberts pedig scout.swatt99
és Gaine-nek mi a feladata pontosan?
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Miami Dolphins assistant general manager Brian Gaine lett a director of pro personnel.
Daron Roberts pedig scout.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Készítettem Fanspeak's-el egy mock draftot:

1 QB JOHNNY MANZIEL TEXAS A&M😊
33 OLB TRENT MURPHY STANFORD
65 ILB CHRIS BORLAND WISCONSIN
97 RB CARLOS HYDE OHIO STATE
129 S TRE BOSTON NORTH CAROLINA
161 RB/WR/KR DRI ARCHER KENT STATE
193 DE AARON LYNCH USFswatt99
Most láttam hogy a Brownsnak 1/4 és 1/26on is választhat. 1/4en szerintem még bent lesz Bortles plusz 1/26ra jó OT is jöhet 😀 csak úgy mondom 😀samu09
de akár fel is tradelhetnek 1/1-re, amennyire Manziel-buzik arra felé a népek.Amadeus91
Nem csak ott, van elég hülye ember texasban is...

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Készítettem Fanspeak's-el egy mock draftot:

1 QB JOHNNY MANZIEL TEXAS A&M😊
33 OLB TRENT MURPHY STANFORD
65 ILB CHRIS BORLAND WISCONSIN
97 RB CARLOS HYDE OHIO STATE
129 S TRE BOSTON NORTH CAROLINA
161 RB/WR/KR DRI ARCHER KENT STATE
193 DE AARON LYNCH USFswatt99
Most láttam hogy a Brownsnak 1/4 és 1/26on is választhat. 1/4en szerintem még bent lesz Bortles plusz 1/26ra jó OT is jöhet 😀 csak úgy mondom 😀samu09
de akár fel is tradelhetnek 1/1-re, amennyire Manziel-buzik arra felé a népek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Készítettem Fanspeak's-el egy mock draftot:

1 QB JOHNNY MANZIEL TEXAS A&M😊
33 OLB TRENT MURPHY STANFORD
65 ILB CHRIS BORLAND WISCONSIN
97 RB CARLOS HYDE OHIO STATE
129 S TRE BOSTON NORTH CAROLINA
161 RB/WR/KR DRI ARCHER KENT STATE
193 DE AARON LYNCH USFswatt99
Most láttam hogy a Brownsnak 1/4 és 1/26on is választhat. 1/4en szerintem még bent lesz Bortles plusz 1/26ra jó OT is jöhet 😀 csak úgy mondom 😀
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Készítettem Fanspeak's-el egy mock draftot:

1 QB JOHNNY MANZIEL TEXAS A&M😊
33 OLB TRENT MURPHY STANFORD
65 ILB CHRIS BORLAND WISCONSIN
97 RB CARLOS HYDE OHIO STATE
129 S TRE BOSTON NORTH CAROLINA
161 RB/WR/KR DRI ARCHER KENT STATE
193 DE AARON LYNCH USF
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Mike Vrabel is csatlakozott az edzői stábhoz mint LB edző. Épül nálunk az új Pats ???LanceVance
Csak akkor 6/199-re QB-t húztok :-PThundersNFL
Én már annak is örülnék ha 1/1re QB-t húznánk és az illető vagy Bridgewater vagy Bortles lenne. 😛LanceVance
Na akkor tuti,hogy Focista Jancsit húzzátok😉ThundersNFL
Bízom O'brien-ben, és abban hogy nem kockáztatnak azzal a hülyegyerekkel.