Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nyilvánosságra hozták a Texans 2014-es edzői gárdáját... melyben nincsen OFF coordinator... ez csak engem lep meg? Nem vállal túl sokat BOB?
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Vajon ha BoB behúzza Manzielt, ráaggatják hogy csak a tömeg nyomására csinálta? Nem szeretném ha őt választanák, de egyrészt Bill jobban tudja, másrészt valószínüleg azt is megkérdezik majd tőle, hogy 3 évesen a lila elefánt csoportban miért húzta meg annak a kiscsajnak a haját. Tehát nagyon mélyen ki fogják vizsgálni, alkalmas e vezetni egy támadósort. Mert cirkuszt tud adni a népnek azt láttuk, de hogy kiegyensúlyozott teljesítményt érjen el nfl-ben az nehéz lesz. Mindegy melyik csapatnál, első éve hatalmas lesz. Ha utánna leenged majd jönnek az én megmondtam szövegek. Szóval biztos nem azért fogja BoB őt választani mert mindenki ezt kéri tőle twitteren, hanem mert szerinte ő a legjobb. Biztos sokan nem örülnénk neki ha őt választanák Houstonba, de Cam-et is magatartási problémái miatt nem tartották alkalmasnak, Wilsont meg csak backupnak képzelték el. Tehát el kell rajta gondolkodni hogy lehet BoB-nál nagyobb tényező Manziel mint Bortles. Ennek ellenére nálam még mindig Bortles for President 😀samu09
Én sem gondolom, hogy BOB egy olyan karakter lenne, akinek meg lehetne mondani, hogy mit csináljon. Szerintem akkor fogja manzielt választani, ha tényleg őt akarja. Bortles for President!! 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Vajon ha BoB behúzza Manzielt, ráaggatják hogy csak a tömeg nyomására csinálta? Nem szeretném ha őt választanák, de egyrészt Bill jobban tudja, másrészt valószínüleg azt is megkérdezik majd tőle, hogy 3 évesen a lila elefánt csoportban miért húzta meg annak a kiscsajnak a haját. Tehát nagyon mélyen ki fogják vizsgálni, alkalmas e vezetni egy támadósort. Mert cirkuszt tud adni a népnek azt láttuk, de hogy kiegyensúlyozott teljesítményt érjen el nfl-ben az nehéz lesz. Mindegy melyik csapatnál, első éve hatalmas lesz. Ha utánna leenged majd jönnek az én megmondtam szövegek. Szóval biztos nem azért fogja BoB őt választani mert mindenki ezt kéri tőle twitteren, hanem mert szerinte ő a legjobb. Biztos sokan nem örülnénk neki ha őt választanák Houstonba, de Cam-et is magatartási problémái miatt nem tartották alkalmasnak, Wilsont meg csak backupnak képzelték el. Tehát el kell rajta gondolkodni hogy lehet BoB-nál nagyobb tényező Manziel mint Bortles. Ennek ellenére nálam még mindig Bortles for President 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Walter és bleacher ezentúl hanyagolva 😊 köszönöm a sok oldalt, mind el van mentve és mostantól már csak innen tájékozódok 😊 köszi mégegyszer mindenkinek 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ti mit hallottatok a Ben Roethlisbergeres trade pletykákról? Én most olvastam walterfootballon hogy beszéltek ilyenről is...sevarafa
Alapszabály: walterfootballon minden állítást fenntartással kell kezelni. Az oldalt működtető pasas egy vicc, már évek óta.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Srácok, milyen oldalakról szeditek az nfl-el kapcsolatos híreket? sevarafa
Én egy gyüjtőoldalt használok a lockerpulse elég jó. Be kell regisztrálni, de ingyenes.
Azt csinálják, hogy összegyűjtik a híreket. Bonyolult leírva, de használni pofonegyszerű. Van mindenféle major sport.
Szóval kiválasztod a téged érdeklő csapatokat (manage sources).
Aztán részletesen kiválasztod, hogy adott csapathoz melyik oldalakon megjelenő híreket hozza fel. Amit kiveszel, azt onnantól nem írja ki, de visszateheted persze. Alapból minden általuk használt forrás aktív.
Minden csapathoz van több forrás ugyanis (bleacher report is, bár én azt kivettem). Ezek jó oldalak, és jó blogok. Nagyjából 10-20 minden csapatnál van.

Mondjuk én kiválasztottam a Chiefs több linkjét (ez piros fejléc), egy-két csoportellenfél linket mindháromhoz (Bolts kék fejléccel, satöbbi), amik jobbak. NCAA esetén mondjuk az LSU lila, a Miami Heat is piros, de más mint a Chiefs, Liverpool inkább hasonló (jut eszembe, miért a piros tetszik nekem? Na mindegy). Ki is írja a csapat nevét jó nagy betűvel, fel fog tűnni melyik melyik.

Így tehát sorban hozza a bejelölt források híreit, ráadásul folyamatosan frissítik. Csak a szalagcímet látod alapból, hogy átlátható legyen a hírözön. Ha belekattintasz, lenyílik a cikk eleje, beleolvashatsz hogy miről szól. Ha érdekel, kattintasz a linkre, és ugrik a forráscikkre.
Egyszerű és nagyszerű. Évek óta ajánlgatom mindenkinek. Nem kell végigkattintani sok oldalt. Amit megnéztél az beszürkül és úgy is marad, holnap is tudod hol tartottál, vagy ha napokig nem érsz rá.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ha Schaubot nem cutolnák lenne érte trade jelentkező? Mert lehet BoB megtartaná backupnak de megfelelő ajánlat esetén mehet. Mondjuk franchise qb fizetéssel padoztatni nem kifizetődő de megtörténhet 😀samu09
ááá, kinek kell Schaub ilyen fizetéssel? Oakland már jelezte, hogy lehet érdekli őket, persze csak a cut után...előtte nem hiszem, hogy kell bárkinek...az oaklandi fórumban most ajánlottam fel Schaubot egy 2020-as 7. körös pick-ért 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Ha Schaubot nem cutolnák lenne érte trade jelentkező? Mert lehet BoB megtartaná backupnak de megfelelő ajánlat esetén mehet. Mondjuk franchise qb fizetéssel padoztatni nem kifizetődő de megtörténhet 😀
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Srácok, milyen oldalakról szeditek az nfl-el kapcsolatos híreket? Pár napon belül kiderült számomra, hogy a walterfootball és a bleacher report sem megbízható... Én a battlered, nfl.com, ultimate texans, oldalakról tájékozódom. ezen kívül használom a bleachert és a waltert... ti?sevarafa
amiket írtál azon kívül még ezeket ajánlom
 profootballtalk.nbcsports.com/category/rumor-mill/
 www.stateofthetexans.com/
 www.texanstalk.com/
 www.footballsfuture.com/phpBB2/viewforum.php?f=18
+pár tweet
 twitter.com/McClain_on_NFL
 twitter.com/taniaganguli
 twitter.com/DeepSlant
 twitter.com/DoughertyDrew
 twitter.com/JPalmerCSN
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Srácok, milyen oldalakról szeditek az nfl-el kapcsolatos híreket? Pár napon belül kiderült számomra, hogy a walterfootball és a bleacher report sem megbízható... Én a battlered, nfl.com, ultimate texans, oldalakról tájékozódom. ezen kívül használom a bleachert és a waltert... ti?sevarafa
Hírekhez:
 www.rotoworld.com/sports/nfl/football/

(Mint a tavalyi Hard Knocksból is kiderült, a Bengalsnál is erre esküsznek. 😀 )
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Srácok, milyen oldalakról szeditek az nfl-el kapcsolatos híreket? Pár napon belül kiderült számomra, hogy a walterfootball és a bleacher report sem megbízható... Én a battlered, nfl.com, ultimate texans, oldalakról tájékozódom. ezen kívül használom a bleachert és a waltert... ti?
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ti mit hallottatok a Ben Roethlisbergeres trade pletykákról? Én most olvastam walterfootballon hogy beszéltek ilyenről is...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
 www.csnhouston.com/football-houston-texans/talk/keenum-knows-his-futures-air
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
A jelenlegi cap helyzetünk mellett kizárt, hogy valami nevesebb érkezönk lenne. Főleg, hogy JJnek szép kis összeget Kell majd adnunk.Bondi
Most van kb 35 millió cap space. Akik FA-k lesznek azokból felszabadul valamennyi, viszon ha Schaubot cutolják szép kis dead money lesz. Nyilván fognak átcsoportosításokat végezni hogy 3-4 milliót felszabadítsanak, de ennyiből Watton kívül 2-3 nagy név simán befér.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A jelenlegi cap helyzetünk mellett kizárt, hogy valami nevesebb érkezönk lenne. Főleg, hogy JJnek szép kis összeget Kell majd adnunk.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Hát drafttal kapcsolatban azt kell szem előtt tartani, hogy Mcnair nem új csapatot akar építeni, hanem a jelenlegiből akarja kihozatni a maximumot, éppen ezért nem tartom valószínűnek, hogy második vagy későbbi körben draftolnánk QB-t, mert rajta még sokat kell dolgozni. Ha Qb jön, akkor szerintem 1/1-es QB lesz. Mettenberger-es opciót én kizárom. Márpedig ha ebből a keretből kell kihozni a maxot, akkor azt a QB-t kell választani, akin a legkevesebbet kell dolgozni. ez pedig szerintem Teddy.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Elkezdték pletykálni, hogy az Oakland lehet, hogy érdeklődne Schaub után, persze csak miután cutoltuk.Bondi
Vigyék!!! Megnéztem a SB-t tegnap este tesómmal, hát bakker az a védelem az valami félelmetes. Viszont a meccsen mondták hogy a Broncosban elég sok free agent lesz, nem tudnánk valakit onnan elhozni vagy inkább ők a nagy pénzért mennek máshova? Arra azért kíváncsi leszek hogy pl Decker más irányítóval mire lesz képes.LanceVance
Azt mondták Moreno és Decker is első számú elkapónak járó fizetést akar szóval nem maradnak ott, és egyiküket simán el tudnám képzelni Houstonban.
Höri: Számomra is egyértelmű, hogy Decker meg fogja kapni a #1WR fizetést, és nem feltétlen lesz az rossz bolt, csupán a kijelentés azon részére reagáltam, hogy meglepne ha mindez Indy-ben történne. Cserébe nem bánnám.samu09
Azért Moreno-tól érdekes lenne, ha elkapófizetést szeretne.Amadeus91
Ráértetted.

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Elkezdték pletykálni, hogy az Oakland lehet, hogy érdeklődne Schaub után, persze csak miután cutoltuk.Bondi
Vigyék!!! Megnéztem a SB-t tegnap este tesómmal, hát bakker az a védelem az valami félelmetes. Viszont a meccsen mondták hogy a Broncosban elég sok free agent lesz, nem tudnánk valakit onnan elhozni vagy inkább ők a nagy pénzért mennek máshova? Arra azért kíváncsi leszek hogy pl Decker más irányítóval mire lesz képes.LanceVance
Azt mondták Moreno és Decker is első számú elkapónak járó fizetést akar szóval nem maradnak ott, és egyiküket simán el tudnám képzelni Houstonban.
Höri: Számomra is egyértelmű, hogy Decker meg fogja kapni a #1WR fizetést, és nem feltétlen lesz az rossz bolt, csupán a kijelentés azon részére reagáltam, hogy meglepne ha mindez Indy-ben történne. Cserébe nem bánnám.samu09
Azért Moreno-tól érdekes lenne, ha elkapófizetést szeretne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Elkezdték pletykálni, hogy az Oakland lehet, hogy érdeklődne Schaub után, persze csak miután cutoltuk.Bondi
Vigyék!!! Megnéztem a SB-t tegnap este tesómmal, hát bakker az a védelem az valami félelmetes. Viszont a meccsen mondták hogy a Broncosban elég sok free agent lesz, nem tudnánk valakit onnan elhozni vagy inkább ők a nagy pénzért mennek máshova? Arra azért kíváncsi leszek hogy pl Decker más irányítóval mire lesz képes.LanceVance
Azt mondták Moreno és Decker is első számú elkapónak járó fizetést akar szóval nem maradnak ott, és egyiküket simán el tudnám képzelni Houstonban.
Höri: Számomra is egyértelmű, hogy Decker meg fogja kapni a #1WR fizetést, és nem feltétlen lesz az rossz bolt, csupán a kijelentés azon részére reagáltam, hogy meglepne ha mindez Indy-ben történne. Cserébe nem bánnám.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Elkezdték pletykálni, hogy az Oakland lehet, hogy érdeklődne Schaub után, persze csak miután cutoltuk.Bondi
Vigyék!!! Megnéztem a SB-t tegnap este tesómmal, hát bakker az a védelem az valami félelmetes. Viszont a meccsen mondták hogy a Broncosban elég sok free agent lesz, nem tudnánk valakit onnan elhozni vagy inkább ők a nagy pénzért mennek máshova? Arra azért kíváncsi leszek hogy pl Decker más irányítóval mire lesz képes.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Elkezdték pletykálni, hogy az Oakland lehet, hogy érdeklődne Schaub után, persze csak miután cutoltuk.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Igen, azt hozzá kell tenni, hogy a Seattle kegyetlenül jól draftolt az elmúlt években és nem csak a korai körös pickekkel szereztek jó játékost. Ehhez nagyon jó szakemberekre van szükség. Meglátjuk, eddig sem igazán lehet okunk panaszra, mert ugyan volt pár mellé nyúlás, de azért Rick Smith javuló tendenciát mutatott a draftokon.
Valóban Bortles a személyes kedvencem az irányítók közül, ugyan nem tudom teljességgel megindokolni, hogy pontosan miért is, mert elismerem, hogy jelenleg Tedddy jobb prospect, mint Bortles.
A lényeg az én oldalamról, hogy egyértelműen irányítót szeretnék az első körben, de ha a stáb úgy gondolja, hogy 1. kör Clowney + 2. kör Mettenberger akkor ettől a picktől sem lennék elszomorodva.Bondi
Nekem is Bortles a szimpatikusabb, talán mert elég nyugodt természet és egy kicsit hasonlít Luck-ra 😀 Viszont ha nem a highlight videoit nézem, hanem a meccsekről összerakott összefoglalókat, hát elég sok rossz döntést hoz, nem nagyon akarja kidobni a labdát ha nincs célpont, hanem behajítja 3 védő közé és hajrá. Ettől függetlenül még mindig inkább ő mint Teddy.samu09
Igen, kellene dolgozni egy kicsit még, ezért is írtam korábban, hogy ha Bortles-t akarjuk és 1/1-re húznánk be, biztosan sokan megkérdőjeleznék. A legideálisabb nyilván az lenne ha lejjebb tudnánk tradelni, de ez nem valami manager játék 😊Bondi
Viszont ha Schaub vagy Keenum marad kezdőnek, nem érdemes irányítózni az első körben. Nem érdemes csak a draftra támaszkodni, lehet lesz valaki a szabadügynök piacon akit érdemesnek találnak irányítónak. Messze van még május addig sok minden el fog dőlni.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Igen, azt hozzá kell tenni, hogy a Seattle kegyetlenül jól draftolt az elmúlt években és nem csak a korai körös pickekkel szereztek jó játékost. Ehhez nagyon jó szakemberekre van szükség. Meglátjuk, eddig sem igazán lehet okunk panaszra, mert ugyan volt pár mellé nyúlás, de azért Rick Smith javuló tendenciát mutatott a draftokon.
Valóban Bortles a személyes kedvencem az irányítók közül, ugyan nem tudom teljességgel megindokolni, hogy pontosan miért is, mert elismerem, hogy jelenleg Tedddy jobb prospect, mint Bortles.
A lényeg az én oldalamról, hogy egyértelműen irányítót szeretnék az első körben, de ha a stáb úgy gondolja, hogy 1. kör Clowney + 2. kör Mettenberger akkor ettől a picktől sem lennék elszomorodva.Bondi
Nekem is Bortles a szimpatikusabb, talán mert elég nyugodt természet és egy kicsit hasonlít Luck-ra 😀 Viszont ha nem a highlight videoit nézem, hanem a meccsekről összerakott összefoglalókat, hát elég sok rossz döntést hoz, nem nagyon akarja kidobni a labdát ha nincs célpont, hanem behajítja 3 védő közé és hajrá. Ettől függetlenül még mindig inkább ő mint Teddy.samu09
Igen, kellene dolgozni egy kicsit még, ezért is írtam korábban, hogy ha Bortles-t akarjuk és 1/1-re húznánk be, biztosan sokan megkérdőjeleznék. A legideálisabb nyilván az lenne ha lejjebb tudnánk tradelni, de ez nem valami manager játék 😊

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Igen, azt hozzá kell tenni, hogy a Seattle kegyetlenül jól draftolt az elmúlt években és nem csak a korai körös pickekkel szereztek jó játékost. Ehhez nagyon jó szakemberekre van szükség. Meglátjuk, eddig sem igazán lehet okunk panaszra, mert ugyan volt pár mellé nyúlás, de azért Rick Smith javuló tendenciát mutatott a draftokon.
Valóban Bortles a személyes kedvencem az irányítók közül, ugyan nem tudom teljességgel megindokolni, hogy pontosan miért is, mert elismerem, hogy jelenleg Tedddy jobb prospect, mint Bortles.
A lényeg az én oldalamról, hogy egyértelműen irányítót szeretnék az első körben, de ha a stáb úgy gondolja, hogy 1. kör Clowney + 2. kör Mettenberger akkor ettől a picktől sem lennék elszomorodva.Bondi
Nekem is Bortles a szimpatikusabb, talán mert elég nyugodt természet és egy kicsit hasonlít Luck-ra 😀 Viszont ha nem a highlight videoit nézem, hanem a meccsekről összerakott összefoglalókat, hát elég sok rossz döntést hoz, nem nagyon akarja kidobni a labdát ha nincs célpont, hanem behajítja 3 védő közé és hajrá. Ettől függetlenül még mindig inkább ő mint Teddy.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Igen, azt hozzá kell tenni, hogy a Seattle kegyetlenül jól draftolt az elmúlt években és nem csak a korai körös pickekkel szereztek jó játékost. Ehhez nagyon jó szakemberekre van szükség. Meglátjuk, eddig sem igazán lehet okunk panaszra, mert ugyan volt pár mellé nyúlás, de azért Rick Smith javuló tendenciát mutatott a draftokon.
Valóban Bortles a személyes kedvencem az irányítók közül, ugyan nem tudom teljességgel megindokolni, hogy pontosan miért is, mert elismerem, hogy jelenleg Tedddy jobb prospect, mint Bortles.
A lényeg az én oldalamról, hogy egyértelműen irányítót szeretnék az első körben, de ha a stáb úgy gondolja, hogy 1. kör Clowney + 2. kör Mettenberger akkor ettől a picktől sem lennék elszomorodva.