NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Mike Vrabel is csatlakozott az edzői stábhoz mint LB edző. Épül nálunk az új Pats ???LanceVance
Csak akkor 6/199-re QB-t húztok :-PThundersNFL
Én már annak is örülnék ha 1/1re QB-t húznánk és az illető vagy Bridgewater vagy Bortles lenne. 😛LanceVance
Na akkor tuti,hogy Focista Jancsit húzzátok😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Mike Vrabel is csatlakozott az edzői stábhoz mint LB edző. Épül nálunk az új Pats ???LanceVance
Csak akkor 6/199-re QB-t húztok :-PThundersNFL
Én már annak is örülnék ha 1/1re QB-t húznánk és az illető vagy Bridgewater vagy Bortles lenne. 😛

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Mike Vrabel is csatlakozott az edzői stábhoz mint LB edző. Épül nálunk az új Pats ???LanceVance
Csak akkor 6/199-re QB-t húztok :-P

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Mike Vrabel is csatlakozott az edzői stábhoz mint LB edző. Épül nálunk az új Pats ???

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
 www.houstontexans.com/news/article-2/Texans-announce-coaching-staff/1c7f73f7-09f3-4c68-aee4-f854e4cc6749 így állunk most kb.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Lassan kiosztják a kompenzációs pickeket is. 3 plusz választási lehetőséget jósolnak nekünk. 2 db 5. és egy 7. körös picket. Barwin, Quin és Jones-ért cserébe. Én már a kettővel is elégedett lennék.Bondi
a Két ötödik körös az nagyon tetszik 😊 Remélem kaphatunk 3-at...ránkfér az erősítés és a jó draft...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Lassan kiosztják a kompenzációs pickeket is. 3 plusz választási lehetőséget jósolnak nekünk. 2 db 5. és egy 7. körös picket. Barwin, Quin és Jones-ért cserébe. Én már a kettővel is elégedett lennék.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000324177/article/wade-phillips-endorses-johnny-manziel-for-texansSugar611
Hoppá, ez érdekes megvilágításba helyezi a dolgokat.Bondi
Ha már feljött Johnny Football téma belinkelem ezt a videót.Nekem egyik kedvencem😊 csak az a kérdés hogy amiket művel meneküléseket ezeket Nflbe is megtudja e csinálni...swatt99
Ügyes gyerek meg minden és tényleg élmény nézni a játékát, de nem...nem és nem 😊
És még azt sem állítom, hogy nem fog beválni az nflben, de egy QBról nagyjából hasonló az álláspontom, mint BoBnak.Bondi
NEM kell futó QB... nagyobb a sérülés veszélye, életveszély ebben a ligában, ezekkel a védőkkel... Lehet, hogy jó lesz Manziel, de nem hiszem, hogy hosszútvávon, vagy folyamatosan... a sérülések ezzel a stílussal nem fogják elkerülni őt sem...sevarafa
Na ezaz, két év múlva kb az lenne mint a Washingtonnál. Persze legyen valaki mobilis, de futásra ott van Foster. Másik oldal hogy a csávó magánélete nagyon gázos, első fizu csekk után mi lesz? Én nagyon nem örülnék neki.LanceVance
Ja nekem se tetszene meg ráadásul Lance vagány az avatarod 😀😀samu09
 fashionablygeek.com/hats/these-star-wars-football-helmets-are-perfect-for-the-gflrfl-championship/#!uDik2 innen van

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000324177/article/wade-phillips-endorses-johnny-manziel-for-texansSugar611
Hoppá, ez érdekes megvilágításba helyezi a dolgokat.Bondi
Ha már feljött Johnny Football téma belinkelem ezt a videót.Nekem egyik kedvencem😊 csak az a kérdés hogy amiket művel meneküléseket ezeket Nflbe is megtudja e csinálni...swatt99
Ügyes gyerek meg minden és tényleg élmény nézni a játékát, de nem...nem és nem 😊
És még azt sem állítom, hogy nem fog beválni az nflben, de egy QBról nagyjából hasonló az álláspontom, mint BoBnak.Bondi
NEM kell futó QB... nagyobb a sérülés veszélye, életveszély ebben a ligában, ezekkel a védőkkel... Lehet, hogy jó lesz Manziel, de nem hiszem, hogy hosszútvávon, vagy folyamatosan... a sérülések ezzel a stílussal nem fogják elkerülni őt sem...sevarafa
Na ezaz, két év múlva kb az lenne mint a Washingtonnál. Persze legyen valaki mobilis, de futásra ott van Foster. Másik oldal hogy a csávó magánélete nagyon gázos, első fizu csekk után mi lesz? Én nagyon nem örülnék neki.LanceVance
Ja nekem se tetszene meg ráadásul Lance vagány az avatarod 😀😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000324177/article/wade-phillips-endorses-johnny-manziel-for-texansSugar611
Hoppá, ez érdekes megvilágításba helyezi a dolgokat.Bondi
Ha már feljött Johnny Football téma belinkelem ezt a videót.Nekem egyik kedvencem😊 csak az a kérdés hogy amiket művel meneküléseket ezeket Nflbe is megtudja e csinálni...swatt99
Ügyes gyerek meg minden és tényleg élmény nézni a játékát, de nem...nem és nem 😊
És még azt sem állítom, hogy nem fog beválni az nflben, de egy QBról nagyjából hasonló az álláspontom, mint BoBnak.Bondi
NEM kell futó QB... nagyobb a sérülés veszélye, életveszély ebben a ligában, ezekkel a védőkkel... Lehet, hogy jó lesz Manziel, de nem hiszem, hogy hosszútvávon, vagy folyamatosan... a sérülések ezzel a stílussal nem fogják elkerülni őt sem...sevarafa
Na ezaz, két év múlva kb az lenne mint a Washingtonnál. Persze legyen valaki mobilis, de futásra ott van Foster. Másik oldal hogy a csávó magánélete nagyon gázos, első fizu csekk után mi lesz? Én nagyon nem örülnék neki.LanceVance
Maximálisan egyetértek veled, minden szempontból.. nem örülnék neki ha Manziel jönne... szinte bárki más jöhet. Jadeveon (és akkor szerzünk máshogy QB-t, vagy 2/1 QB), Teddy, Blake... csak ne Manziel
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
 thecrunchzone.com/teddy-bridgewater-is-the-anti-johnny-manziel/ bocs ez még lemaradt

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000324177/article/wade-phillips-endorses-johnny-manziel-for-texansSugar611
Hoppá, ez érdekes megvilágításba helyezi a dolgokat.Bondi
Ha már feljött Johnny Football téma belinkelem ezt a videót.Nekem egyik kedvencem😊 csak az a kérdés hogy amiket művel meneküléseket ezeket Nflbe is megtudja e csinálni...swatt99
Ügyes gyerek meg minden és tényleg élmény nézni a játékát, de nem...nem és nem 😊
És még azt sem állítom, hogy nem fog beválni az nflben, de egy QBról nagyjából hasonló az álláspontom, mint BoBnak.Bondi
NEM kell futó QB... nagyobb a sérülés veszélye, életveszély ebben a ligában, ezekkel a védőkkel... Lehet, hogy jó lesz Manziel, de nem hiszem, hogy hosszútvávon, vagy folyamatosan... a sérülések ezzel a stílussal nem fogják elkerülni őt sem...sevarafa
Na ezaz, két év múlva kb az lenne mint a Washingtonnál. Persze legyen valaki mobilis, de futásra ott van Foster. Másik oldal hogy a csávó magánélete nagyon gázos, első fizu csekk után mi lesz? Én nagyon nem örülnék neki.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000324177/article/wade-phillips-endorses-johnny-manziel-for-texansSugar611
Hoppá, ez érdekes megvilágításba helyezi a dolgokat.Bondi
Ha már feljött Johnny Football téma belinkelem ezt a videót.Nekem egyik kedvencem😊 csak az a kérdés hogy amiket művel meneküléseket ezeket Nflbe is megtudja e csinálni...swatt99
Ügyes gyerek meg minden és tényleg élmény nézni a játékát, de nem...nem és nem 😊
És még azt sem állítom, hogy nem fog beválni az nflben, de egy QBról nagyjából hasonló az álláspontom, mint BoBnak.Bondi
NEM kell futó QB... nagyobb a sérülés veszélye, életveszély ebben a ligában, ezekkel a védőkkel... Lehet, hogy jó lesz Manziel, de nem hiszem, hogy hosszútvávon, vagy folyamatosan... a sérülések ezzel a stílussal nem fogják elkerülni őt sem...
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Az tény Foci Johnny tud szaladni, de ha pofán vágják úgy Isten igazából lehet mehet IR-re

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000324177/article/wade-phillips-endorses-johnny-manziel-for-texansSugar611
Hoppá, ez érdekes megvilágításba helyezi a dolgokat.Bondi
Ha már feljött Johnny Football téma belinkelem ezt a videót.Nekem egyik kedvencem😊 csak az a kérdés hogy amiket művel meneküléseket ezeket Nflbe is megtudja e csinálni...swatt99
Ügyes gyerek meg minden és tényleg élmény nézni a játékát, de nem...nem és nem 😊
És még azt sem állítom, hogy nem fog beválni az nflben, de egy QBról nagyjából hasonló az álláspontom, mint BoBnak.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000324177/article/wade-phillips-endorses-johnny-manziel-for-texansSugar611
Hoppá, ez érdekes megvilágításba helyezi a dolgokat.Bondi
Ha már feljött Johnny Football téma belinkelem ezt a videót.Nekem egyik kedvencem😊 csak az a kérdés hogy amiket művel meneküléseket ezeket Nflbe is megtudja e csinálni...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000324177/article/wade-phillips-endorses-johnny-manziel-for-texansSugar611
Hoppá, ez érdekes megvilágításba helyezi a dolgokat.

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ve6puptxo4segraamg5r
Wade Phillips endorses Johnny Manziel for Texans
Former Texans defensive coordinator Wade Phillips endorsed Houston picking Johnny Manziel with the No. 1 overall pick during an interview for the head-coaching position.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Inkább arra akartam rámutatni, hogy többnyire kell OC akkor is ha nincs, akkor a HC assist vagy valaki le kell vegyen terhet a HCről, mert egyedül ez nagyon ritkán működik. Persze O'Brien nem kezdő vezetőedzőként, csak NFLben nem volt HC (más posztja volt), tudja mit vállal, meglátjuk igaza van-e. Volt akinek bejött Andy Reidet írtam is, ha jobban megnézitek. És ő az Eaglesben is hozta ezt ugyanígy, kinevez valakit OCnek, de attól még ő az OC, csak a napi rutint ráhagyja. Illetve Reid QB coach is, a munka egy részét maga végzi, de ettől még van QB coach (is).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem túl jó statisztikák, remélem nálunk a kivétel erősíteni fogja a szabályt 😊

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Ez milyen gyakran fordul elő hogy nincs O koordinátor?Montana
Előfordul, bár hozzáteszem, az esetek többségében vagy bukó a vége ennek, vagy van aki elvégzi az OC munka nagyját, csak a posztjának más a neve hivatalosan.

Kedvenc csapatom (KC) jó példa HC poszton:
Andy Reid jelenleg titkár OCvel dolgozik, a játékot Big Red hívja, de egyedül ő ekkor sem bírja a kombó posztot, pedig 15 éve HC a ligában.
Elődje Romeo Crennel DC+HC volt, bele is bukott. Saját bevallása szerint is ez rossz döntés volt.
Elődje Todd Haley Charlie Weis OCvel sikeres volt. Aztán OC nélkül maradt, de gondolta megoldja (OC volt Arizonában) belebukott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Ez milyen gyakran fordul elő hogy nincs O koordinátor?
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Valószínüleg úgy gondolja, Crannelre rá lehet bízni a védelmet teljesen, neki csak a támadósorral kell foglalkoznia. Ebben az esetben nem is kell O koordinátor.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na végre, ideje volt már. Az, hogy nem lesz O coordinator egy ideje rebesgették már, csak a hivatalos megerősítés kellett. Szinte biztos vagyok benne, hogy Bob Godsey-t akarja majd megtenni erre a posztra 1 max 2 éven belül.
Amire kíváncsi voltam, hogy ki lesz a TE coach. Túl sokat nem találtam John Perry-ről. 35 éve ismerik egymást BoBbal, még a Brown-on találkoztak. Tavaly a Delaware QB edzője volt.
Az O fal-ba vártam volna egy kicsit erősebb nevet, kicsit félek, hogy Dunn nem lesz megfelelő a posztra.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nyilvánosságra hozták a Texans 2014-es edzői gárdáját... melyben nincsen OFF coordinator... ez csak engem lep meg? Nem vállal túl sokat BOB?