Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
aludva egyet a dolgokra... kezdem ugy erezni, hogy jobb lenne, ha ez a szezon menne a levesbe.. nem a vilagvege ez a merleg, meg nincs veszve semmi, de ez az O jatekot nem tudom, meddig birom nezni.. teljes kilatastalansag az egesz.. Allandoan a vedelem tart minket meccsben, elottuk tenyleg le a kalappal, sajnalom is oket.... Menjen Reich, menjen Ryan, de akar Ballard is Isten hirevel.. legyen egy uj stab,keressunk egy fiatal QB-t, aztan probaljuk meg elorol az egesz sztorit.. szar ez az egesz szitu, mert nem rossz ez a keret, de sajnos nincs kihozva belole a maximum...
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Erre iratkozott fel Irsay Ballarddal es Reichhel, learathatja a baberokat, hogy 5 eve kozepszerek vagyunk es kb egy full rebuild es 2-3 ev kellene, hogy contenderek lehessunk.

Hatha a lanyai jobban ertenek majd hozza.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Rynald Indianapolis Colts 273
Ez is csak az ultrafos mezőnynek köszönhető, de ez az utolsó pontja a szezonnak, ahol meg lehet menteni, ha holnap kibasszák
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
Orulhetunk, hogy 3-3-1 a merlegunk, nem tudom, hogy hany csapat birna el Ryan es Reich balfaszsagait... Nevetseges az egesz...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 938 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tudja fene. Engem _még_ nem. Eltörött az orra is, ha jól tudom meg is műtötték. Szerintem óvatosak vele. Én akkor kezdek majd esetleg aggódni, ha a háta/bokája miatt nem játszik. Bár Lucknál is rendbejött a váll, aztán bedobta a törölközőt egy vádlihúzódás miatt, szóval Indyben nincs lehetetlen. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu

Tony Adams
Valami bűzlik Coltsiában.
Ez engem kezd a Manning sagara emlékeztetni.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 908 — Colts Fan
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 938 — The only discipline that lasts, is self discipline
Irsaynek csak könnyebben jár a szája, és kimond olyant is, amit 30 másik owner közül mindenki más megtart zárt ajtók mögött. 😊

(Mondjuk ebben az esetben nem bánom, hogy lepcses szájú.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
létezik, hogy Irsay buktatja meg Snydert? 😄
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 908 — Colts Fan
Na a Kommandósok meghúzták azt, amit nekünk is meg kellett volna, hogy kevesebbe kerüljön Carson bácsi:



Szerkesztette: Tony Adams
több mint 3 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 371
Bar, Franklin nagyon gyenge, kezdem ugy erezni (kovezettek meg), hogy Leonard nem hianyzik annyira ebbol a csapatbol, mint amennyire gondoltuk, hogy hianyozni fog.
Bence94
Bizonyos elemeiben a játéknak nem hiányzik, de benne pont az volt meg, hogy bármikor benne volt a Big Play. Fumble, INT, negatív yardos szerelés. Szerintem ő pont azt tudná hozzátenni, amit hiányolsz.

Az OLre én azért még mindig fújok kicsit. Passpro rendben volt, azért így is elég sokat ütötték Ryant, de a zsebibabák azok ezt kapják, de a futásnál nagyon súlytalanok voltak. A második szintre notorikusan nem érünk fel. Nem csak a Jags ellen. Egyszerűen olyan nézni néha mintha nem lenne erő az OLben.
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu
Vegre rajottunk, hogy gyors jatekokkal kell operalni.. Kelly pozitiv csalodas volt szamomra, nem igazan lehetett ra panasz, szerintem megvan a bal oldali tackle-unk. Remelem, ez nem csak egy pillanatnyi fellangolas volt az offense reszerol, es nem kell allandoan a vedelemben bizni.. ok meg.. hat nem is tudom. A tegnapi futas elleni vedekezes borzasztoan gyasz volt, Lawrencenek is csak 2 passza volt rossz, de csaloka ez az adat, mert konstans nyomas volt a palin. Amit nagyok hianyolok, az a TO-k a vedelemtol. Tavaly futoszalagon jottek a labdaszerzesek, iden talan 3 labdat szereztunk osszesen?! Kivancsi vagyok, mennyivel lenne tobb ez a szam, ha Leonard jatszik. Bar, Franklin nagyon gyenge, kezdem ugy erezni (kovezettek meg), hogy Leonard nem hianyzik annyira ebbol a csapatbol, mint amennyire gondoltuk, hogy hianyozni fog.
Bence94
Pont ebben a 2 dologban jelentene előrelépést a tavalyi Leonard ebbe a védelembe: több turnover és kevesebb hosszú futást nyelnénk be.
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
Vegre rajottunk, hogy gyors jatekokkal kell operalni.. Kelly pozitiv csalodas volt szamomra, nem igazan lehetett ra panasz, szerintem megvan a bal oldali tackle-unk. Remelem, ez nem csak egy pillanatnyi fellangolas volt az offense reszerol, es nem kell allandoan a vedelemben bizni.. ok meg.. hat nem is tudom. A tegnapi futas elleni vedekezes borzasztoan gyasz volt, Lawrencenek is csak 2 passza volt rossz, de csaloka ez az adat, mert konstans nyomas volt a palin. Amit nagyok hianyolok, az a TO-k a vedelemtol. Tavaly futoszalagon jottek a labdaszerzesek, iden talan 3 labdat szereztunk osszesen?! Kivancsi vagyok, mennyivel lenne tobb ez a szam, ha Leonard jatszik. Bar, Franklin nagyon gyenge, kezdem ugy erezni (kovezettek meg), hogy Leonard nem hianyzik annyira ebbol a csapatbol, mint amennyire gondoltuk, hogy hianyozni fog.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 005 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a teljesen megérdemelt W-hez.
több mint 3 éve
wmitty Indianapolis Colts 731 — Colts fan
Jobb volt.

Otthonom MisColts
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Colts’ RBs Nyheim Hines (concussion) and Jonathan Taylor (ankle) both downgraded Sunday to out.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
Se Leonard, se Paye, se Taylor es Hynes sem…
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Meh, Wentznek eltort vmeik ujja a dobokezen... 6 meccset kellene a maradek 11bol vegigtolnia, hogy 2.kort kapjunk.

Ha Howell csak hasonlo szintet hoz mint Wentz, akkor nem nagyon lesz okuk visszarakni majd utobbit...

Nalunk meg Ehlinger a backup mostantol, gondolom lesz ra meccsenkent par play hivva, qb sneak, 1-2 RPO, hogy haladjon az offense.

Utolag azert maskent nez ki a 2 csere, meg lehet keveset kaptunk Wentzert es sokat adtunk Ryanert, pedig tavasszal mindenki unnepelt (velem az elen).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 371
We have signed DT Chris Williams to the 53-man roster from the practice squad and placed WR Ashton Dulin on the IR. We have also signed T Ty Nsekhe to the practice squad.
Dulinnak valami lábsérülése lett, pedig 5 yardra volt hogy karriercsúcsot (173y) döntsön elkapott yardok terén.
több mint 3 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 371
A 31-ik az 31-ik!
HORSEPOWERHOUSE!

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 938 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nyilván minden viszonyítas kèrdèse 😏 Eddig nem nagyon láttam Colts meccset, de így visszagondolva az maradt meg, hogy volt jó néhány játèk, hogy tartott tartott a fal Ryan meg állt bambán aztán persze már nem volt hova menekülni. De ha te mondod, biztos így van. S az is biztos így van, hogy ha valahol hamar felvetődik az edző kèrdès az-az OL. Egy jó OL edző gyengèbb vagy közepes emberekből is elit egysèget varázsol ès kis túlzással bárkit raknak be működik, de egy rossz OL edző elit talenttel rendelkező játèkosokkal is nehezen kezd bármit. Természetesen ez bármely posztra igaz lehet, de szvsz az OL különösen.
dande2
Az NFL-ben nincs olyan fal, amelyikben 5 átlagon felüli / pro bowl kaliberű falember lenne. Minden falban van elit játékos és van csak sima kezdő vagy éppen csak kezdőnek jó játékos, akit be kell tudni építeni a jó játékosok közé.

Egyébként papíron ez a fal könnyen javítható kéne, hogy legyen. Pryor tavaly RT-ben kimondottan korrekt volt, Pinter pici guardba, de centerben - ha Kelly sérült vagy annyira rossz - betehető. És Raimann egyébként csütörtökön egész korrekt meccset tolt, van a srácban lehetőség. Csinált ugyan négy holdingot (amiből kettő szvsz túlzás is volt, tízből kilencszer nem fújnak be olyant), de összesen egy pressure-t engedett a 77 snapből. A holdingokon és az egy false starton kívül ez kezdő meccsnek teljesen korrekt produktum. Szóval van egy ilyen rookie-nk, van Nelsonunk, van Smith-ünk (aki szintén korrektul játszott guardban, és tud jó lenni RT-ben is), ezt a falat KI KELLENE tudni javítani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
A fal teljesítményéről a Broncos topicból áthozom ezt az idézetet: "Browning elképesztő. A csávó történelmi pass rush win rate-et hozott az este, és az eddig elit szinten játszó Gregory-t nem csak pótolta amikor pályán volt, hanem túl is szárnyalta. Amióta mérik a statokat (2006) nem volt olyan pass rusher, aki 50% pressure rate-et, és 60% win rate-et produkált volna egy meccsen (legalább 20 pályán töltött snap)."

Tehetségesnek néz ki a srác, de EZ EGY ROOKIE.
peterk2005 udvari bolond
Browning másodéves 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
akármilyen szar is ryan, az azért látszik,hogy egy rohadt béklyóban van. ha reich elereszti kég menthető a szezon. egyszerűen diszfunkcionálisnak tűnik az offense és csak szenved mindenki
peach
Ryan emogott a fal mogott sosem lesz jo. Ide olyan kube kell, aki kepes kimozogni a zsebbol, labon meghosszabbitani a jatekot. Ryan nem ilyen, o egy szobor, raadasul egyebkent a zseben belul is kifejezetten lassan mozog mar iden, nem tudja elkerulni a vedoket.

Lecserelni nyilvan nem fogjak Ryant, viszont egy csapasra a falnak a hibai nem tunnek el, tehat olyan nagy javulas iden biztosan nem lesz a falban, mivel a backupok es az ot kezdobol is alsohangon ketto, de sokszor harom total vakon van.
Stez
az atlantai fal is egy mocsok hitvány szar volt az elmúlt 3 évben, mégsem volt ilyen kilátástalan
peach
Az mocsok hitvany volt. Ez nincs azon a szinten. Es kiegeszul azzal, hogy az OC egy tok, aki a legkisebb mertekig sem segiti a kubet, egy idegen szisztemat akar rasulykolni, picit sem igazodik.

Es elfelejted, hogy Ryan egy ven fasz lett, akinek ranezel minden dobasara es latod, hogy iszonyatosan lelassult, a karereje is arnyeka a regi onmaganak, a mozgasa, a mechanikaja, a dontesei nagy atlagban siralmasak, egy sor olyan pickje, fumble-je van, amik az o lelken szaradnak, senki masen.

Nyilvan ez osszetett, sokan felelosek azert, hogy ez itt ekkora fos, nyilvan ertem, hogy a Falcons-fanok szeme elott egy mas Ryan van, probaljak vedeni, de az a helyzet, hogy ez a jelenlegi Ryan valoszinuleg mar csak a legjobb falak, minosegi tamadosorokban lenne korrekt, de egyebkent 20+ csapatban rossz lenne, mert mar tulsagosan sok mindenben romlott, tul sok minden kellene ahhoz, hogy o egy jo jatekot tudjon hozni ebben a felgyorsult NFL-ben. Mindezt ugy, hogy iden azert eleg sok jo vedelem van a ligaban, amikkel minosegi kubek is megszenvednek. Ez a mostani egy ilyen bolond ideny sok szempontbol.
Stez
nem akarom védeni,azzal kezdtem,hogy szarup játszik. sajnos. én beleláttam,hogy ez jó lesz itt és felbasz hogy nem. reich konok faszsága meg mégjobban. mert laikus szemmel amit most szeretne az rohadt messze van attól amivel sb-t nyert.úgy, hogy ha még jó is valamire a qb-ja az pont nem az mint amit játszani szeretne. m1, rossza fal, rossz a qb és rossz a coaching is. meg igazából mindenki a tudása alatt megy az offenseből.
peach
Reich mindig is szar edző volt, annak az Eaglesnek a legnagyobb dícsérete az, hogy elbírt egy akkora terhet, mint Reich.
empty taxi
Hat ez az, mi is erre az elmult masfel-ket evben jottunk ra, mert annyi ideig tartott, hogy Luck kiralyt csinaljon Reichbol, a visszavonulasa utan pedig meg ugymond felocsudjunk a sokkbol ilyen Brissett-fele fakezuekkel a tamadosorunkban.

Csak hat amikor Brissett, meg ilyen 48 eves eves Rivers dobalgatott, akkor igazabol az elvarasaink is alacsonyabbak voltak, mert naluk tudtuk, hogy a, az egyik bena, b, a masik meg mar tenyleg levezet.

Ryannel azert ez nem volt erezheto, ezert is jott a nagy hype, aztan itt az oriasi pofon. Reich meg tenyleg a hab a tortara, mert ilyen dilettans idoszakot tole sosem tapasztaltam meg, mint ez az ot fordulo. Minden teren vakon van a csavo, teljes kaosz.

Ezert is vagyok mar ugy az egesszel, hogy igazabol nem fogom felbaszni magam a csavon, csak varom, hogy teljesen-muljanak a meccsek, aztan imadkozom, hogy Irsay beteljen a csavoval es a szezon vegen kirakja. Ha csak ot teszi ki, azt is imadnam, de ha Ballard is menne es teljes takaritas jonne, kb. orgazmust kapnek.

Szoval nekem mar tok mindegy ez a szezon, oszinten, orulok a veresegeknek is, mert eselytelennek latom amugy ezt az idei keretet barmire, akkor meg mar draftoljunk jobb helyrol, jojjon elso korben egy iranyito, azzal legalabb megcsillan nemi feny az alagut vegen, hogy talan lehet jovo.

Nezem a meccseket, szenvedes ide vagy oda, mostmar ugy vagyok vele, probalom azt latni, ami pozitiv, annak orulni, most meg ugysem lesz edzocsere, drasztikusan mar egyik posztba sem tudunk belenyulni, hogy javuljanak a dolgok. Ez van, tul kell elni ezt a nehany honapot, aztan takarodjon innen mindenki, akinek kell.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
akármilyen szar is ryan, az azért látszik,hogy egy rohadt béklyóban van. ha reich elereszti kég menthető a szezon. egyszerűen diszfunkcionálisnak tűnik az offense és csak szenved mindenki
peach
Ryan emogott a fal mogott sosem lesz jo. Ide olyan kube kell, aki kepes kimozogni a zsebbol, labon meghosszabbitani a jatekot. Ryan nem ilyen, o egy szobor, raadasul egyebkent a zseben belul is kifejezetten lassan mozog mar iden, nem tudja elkerulni a vedoket.

Lecserelni nyilvan nem fogjak Ryant, viszont egy csapasra a falnak a hibai nem tunnek el, tehat olyan nagy javulas iden biztosan nem lesz a falban, mivel a backupok es az ot kezdobol is alsohangon ketto, de sokszor harom total vakon van.
Stez
az atlantai fal is egy mocsok hitvány szar volt az elmúlt 3 évben, mégsem volt ilyen kilátástalan
peach
Az mocsok hitvany volt. Ez nincs azon a szinten. Es kiegeszul azzal, hogy az OC egy tok, aki a legkisebb mertekig sem segiti a kubet, egy idegen szisztemat akar rasulykolni, picit sem igazodik.

Es elfelejted, hogy Ryan egy ven fasz lett, akinek ranezel minden dobasara es latod, hogy iszonyatosan lelassult, a karereje is arnyeka a regi onmaganak, a mozgasa, a mechanikaja, a dontesei nagy atlagban siralmasak, egy sor olyan pickje, fumble-je van, amik az o lelken szaradnak, senki masen.

Nyilvan ez osszetett, sokan felelosek azert, hogy ez itt ekkora fos, nyilvan ertem, hogy a Falcons-fanok szeme elott egy mas Ryan van, probaljak vedeni, de az a helyzet, hogy ez a jelenlegi Ryan valoszinuleg mar csak a legjobb falak, minosegi tamadosorokban lenne korrekt, de egyebkent 20+ csapatban rossz lenne, mert mar tulsagosan sok mindenben romlott, tul sok minden kellene ahhoz, hogy o egy jo jatekot tudjon hozni ebben a felgyorsult NFL-ben. Mindezt ugy, hogy iden azert eleg sok jo vedelem van a ligaban, amikkel minosegi kubek is megszenvednek. Ez a mostani egy ilyen bolond ideny sok szempontbol.
Stez
nem akarom védeni,azzal kezdtem,hogy szarup játszik. sajnos. én beleláttam,hogy ez jó lesz itt és felbasz hogy nem. reich konok faszsága meg mégjobban. mert laikus szemmel amit most szeretne az rohadt messze van attól amivel sb-t nyert.úgy, hogy ha még jó is valamire a qb-ja az pont nem az mint amit játszani szeretne. m1, rossza fal, rossz a qb és rossz a coaching is. meg igazából mindenki a tudása alatt megy az offenseből.
peach
Reich mindig is szar edző volt, annak az Eaglesnek a legnagyobb dícsérete az, hogy elbírt egy akkora terhet, mint Reich.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
A fal jó volt? Nem emlékszem mikor láttam ennyire botrányosan rosszul játszó falat, mint a csütörtöki. Nem a Coltsban, az egész NFL-ben. Csak Pryor-ról kaptunk 3 sacket, egy hitet és 5 hurry-t. Ryan a snapek 70%-ban volt nyomás alatt. Ebből a 35% se jó, a falunk a dupláját produkálta.

A miért nem hozunk falembert aki megoldja arra meg egyszerű a válasz: így is a Colts fizeti az NFL-ben a legtöbb pénzt a támadó falára. Ha csak egy olyannal tudjuk megoldani a működőképes falat, aki még tíz-húsz millába kerül, akkor nincs Gilmore, Ngakogue, stb. Ennyi erőforrásból meg KELL tudni oldani a dolgot. Ha nem megy, akkor nem az a megoldás, hogy megfizetünk még valakit húsz milláért, hanem az, hogy hozunk egy olyan támadófal edzőt aki képes összerakni a falat.
peterk2005 udvari bolond
Nyilván minden viszonyítas kèrdèse 😏 Eddig nem nagyon láttam Colts meccset, de így visszagondolva az maradt meg, hogy volt jó néhány játèk, hogy tartott tartott a fal Ryan meg állt bambán aztán persze már nem volt hova menekülni. De ha te mondod, biztos így van. S az is biztos így van, hogy ha valahol hamar felvetődik az edző kèrdès az-az OL. Egy jó OL edző gyengèbb vagy közepes emberekből is elit egysèget varázsol ès kis túlzással bárkit raknak be működik, de egy rossz OL edző elit talenttel rendelkező játèkosokkal is nehezen kezd bármit. Természetesen ez bármely posztra igaz lehet, de szvsz az OL különösen.

Szerkesztette: dande2