Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Greg Toler agyrázkódást szenvedett a mai edzésen, hiányzott nagyon...Farky
Reméljük így nem nagyon fog játszani előszezonban, s talán túléli a campet.

Ez a Sanders videó nem volt fair...Escalade
Miért nem volt fair?😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
Én már tavaly mondtam, hogy nagy reményeket fűzök azokhoz a DB-khez, akiket Pagano hoz ide, mivel ő ugye DB edző volt, nem kis ideig. Mondjuk Vaughnnál ez nem jött be, de Butlernél nagyon. Kifejezetten örülnék, ha egy Davis-Toler-Butler hármasunk lenne kezdő és nickel posztokon. Csak ugye ebből 2 elég sérülékeny, szóval reméljük, hogy az sem szól majd közbe.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Lefegedé úgyis jelkezik majd a Belicsek.sutianap
Nana, mi örülünk, hogy fogalmatlan Sergio Brownt elvitték tőlünk 😀Wyatt
viszont butler nagy fogás volt 😀😀😀
tavaly pick6, jó gabbertről de akkor is most meg dicsérik (na jó tudom h vak)
ez a nagy futás mánia az európai futballban szocializálódott lelkemben olyan gondolatokat ébresztett h ez a porhintés csak, és csak a shotgunötelkapó á lá packers

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lefegedé úgyis jelkezik majd a Belicsek.sutianap
Nana, mi örülünk, hogy fogalmatlan Sergio Brownt elvitték tőlünk 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Chapman Satele és McGlynn között ment el, főleg utóbbit megverni... 😀
Hát kötelező na, mondjuk úgy.
De jó hallani, hogy végre teljes erővel nyomhatja. A másik, aminek nagyon örülök, az Jean-Francois. EZ azért azt sugallja, hogy vele bizony komoly kezdőként számolnak Paganoék. El is várom, hogy jó legyen, sokba került. 😊 De tőle egyébként jó szezont várok, de ezt írtam is párszor. Moaláék után szerintem kellemes meglepetés lesz RE-ben. Úgy látszik, hogy tényleg rámegyünk a jó Run D#-re. Reddingen kívül a full DL-t kicseréltük, Landry pedig futás ellen lehet igazán állat, plusz ugye Bethea is remekül segít be.
Igazából a kérdőjeles D# ellenére engem mégis az O# izgat nagyon. Megmondom őszintén, nem tetszik, hogy Hamilton itt valami bivaly futójátékot akar. Ez az OL szerintem nem alkalmas ehhez, Luckot látva és ismerve pedig, én az ő kezébe adnám a stafétabotot, passzoljon csak. Ki van nyalva a feneke, azért 5 jónak mondható célpontja van már most, és akkor nem is beszéltünk arról, ha Whalen, Kelley vagy Cunninghem is robbant valamit. Jó-jó fussunk, de azért ne többet, mint tavaly. 😂

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Ennek viszont örülök 😊

"Josh Chapman made the play of the day, pushing a double team into 2 other players and wiping out 4 OLs on a run play. #ColtsCamp"

  • Luck 17/22 0 TD 0 Int, de ez volt az első edzés h 100%-kal ment a pass rush.
  • Jean-Francois volt az egyetlen DL játékos, aki minden formációban (3-4, 4-3) és majdnem minden playben a pályán volt.
  • Chapman és Franklin állítólag jól tolta: Chapman and Aubrayo Franklin looks like it could be 10000000x better than anything we saw from Antonio Johnson last season
  • Justice Cunningham is jól mozgott ő lehet a 3. számú TE a rosteren.
  • Új támadó felállást is gyakorolt a csapat, amikor a 2 RB kint áll elkapóban.
  • Fleenernek nem ment annyira jól, mint tegnap. Ma két dropja is volt.
  • DHB volt ma az egyik legjobb WR!!! Darrius Heyward-Bey was one of the best wide receivers on the field today. Seriously.
  • Brandon McManus ma 10/12 DG-t belőtt, bár úgy sem lesz ott a rosteren.
  • Kellan Heard, Hugh Thornton, Martin Tevaseu, Khaled Holmes, LaVon Brazill nem edzett ma, Toler és Harvey pedig megsérült.

  • Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
    több mint 11 éve
    Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
    Greg Toler agyrázkódást szenvedett a mai edzésen, hiányzott nagyon...Farky
    Reméljük így nem nagyon fog játszani előszezonban, s talán túléli a campet.

    Ez a Sanders videó nem volt fair...

    több mint 11 éve
    Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
    Jajj de jó. 😀
    Reméljük nem lesz sorozatos problémája vele.
    Ahogy a tropa térdével sem.

    több mint 11 éve
    Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
    Greg Toler agyrázkódást szenvedett a mai edzésen, hiányzott nagyon...

    Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
    több mint 11 éve
    peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
    "@andrewmishler: To piggyback that @JimIrsay tweet, Pep Hamilton said the Colts are "a physical, downhill, running football team" today. Panic button?"

    Azért remélem Pep időnként átkukkant a védők edzésére, és tudatosul benne, hogy itt nem az Army ellen kell majd futni. 😊

    Ez meg itt Ricky-Jean Francois: "You know camp tough, when you put your shoes on the wrong feet an walk around like everything cool."



    “Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
    több mint 11 éve
    sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
    Lefegedé úgyis jelkezik majd a Belicsek.


    Aki nem hiszi, annak utánajárnak
    több mint 11 éve
    Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
    Sanders egyébként nagyon jó játékos volt, kár, hogy nem bírta a teste.
    Ha belegondolok, hogy még most is játszhatna... Betheával elég durva S tandem lettek volna. De remélem, hogy a gyúrós megdolgozik a pénzéért, akkor hatalmas upgrade lesz. Amíg nem Lefeged és Giordano formák vannak pályán, addig boldog vagyok. 😀

    több mint 11 éve
    FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
    Bobzilla (volt) az egyik legnagyobb kedvencem, remélem a gyúrós végre méltó utódja lesz, és itt nem az orvosi szobára gondolok.Farky
    Hát igen, voltak idők, amikor nem volt üvegből, se😊 Érdemes megnézni 1:10-nél az Injury listet😀

    több mint 11 éve
    Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
    Bobzilla (volt) az egyik legnagyobb kedvencem, remélem a gyúrós végre méltó utódja lesz, és itt nem az orvosi szobára gondolok.

    Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
    több mint 11 éve
    klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
    sapka
    Ne is haragudj meg,de nem figyelek ilyenekre. Csak angolul tudok,de azt is csak írásból,szóval ezeket az angol akcentusokat nem értem meg elsőre,kikell bogoznom😕

    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    peterk2005
    Na most lehet én vagyok a hülye,de ha bele döglök sem esik le mi ez a "bobzilla lista"😀 Egy amerikai heavy metálos jut róla eszembe.😀 Vagy kinek a beceneve ez?😀klash44
    biztos hogy 10+ éve követed a ligát?sapka
    láttyátok, mégcsak nemis magyarul megyen a társalgás, hanel bólos szakzsargonba, hát mikor érjük az meg, hogy velem beszégessen? 😀 😉sutianap
    😀
    csak arról lenne szó, hogy régebben, nem vót magyar közvetítés, csak német meg english; nos az utóbbi években amilyen meccset tudtam visszanéztem annó inglishül, namármost, azt nem tudom a németben a bobzilla mennyire forgott a köznyelvben, de hogy az angol közvetítésekben kurva sokszor elhangzott az biztos, és ha valaki ilyen huzamosabb ideje követi akkor nehéz elhinnem hogy nem ragadt volna rá, szerintem ez teljesen egyértelmű
    másrészt pl. rám is rám ragadt pedig nem a colts meccseket nézegettem főként az gondolom egyértelmű

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
    Rég pezsgett ennyire a topic pedig még előszezon sem indult 😊

    Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    (.....)RGIII-al a Redskins meg egyelőre inkább látványos és érdekes, mint eredményes. Ha majd mindkét csapat 3 év múlva is ugyanezt játszatja a két QB-val, akkor majd elgondolkodom, hogy jééé. Addig meg élvezem, mert azt lehet. Luck azért csak maradjon a pocketben, és dobálgasson onnan, nekünk az is éppen elég lesz. 😊peterk2005
    Nekem azért az elmúlt évek tükrében elég eredményesnek is tűnt.apeszos
    A Redskins Garcon miatt nyerte meg a csoportot, ezt a Colts topicban tessék tudomásul venni. 😊peterk2005
    Igen, értettem! 😛
    több mint 11 éve
    Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
    Viszont még mindig nem értem mire céloztok azzal,hogy Bobzilla lista,meg PUP lista,mit takar? mikor lesz roster tag?klash44
    A Bobzilla lista az a lista, ahonnan évekig k*rvára várjuk vissza a játékosokat, mint a megváltót, de csak nem érkeznek. 😊 (Az IR-ra gondoltam. Injury Reserve. Ha így sincs meg, akkor valaki majd belinkeli a football szótárat, én most nem találom.)

    A PUP-ot leírtam az előző postban. A PUP (Physically Unable to Play vagy mi angolul) listán levők egyébként ebben az időszakban még beleszámítanak a bő keretbe ha jól tudom. Majd csak az 53-asba nem fognak beszámítani, ha elindult a szezon. Szóval elméletileg rosteren van, de hogy a Colts.com-on miért nincs listázva, azt nem tudom.peterk2005
    Köszönöm,így már tényleg világos,hallottam is ilyenről,csak tényleg furcsálltam hogy a Colts nem kezeli roster tagként😛klash44
    A 90 fősbe beleszámít, 53-asba viszont nem.

    több mint 11 éve
    klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
    Viszont még mindig nem értem mire céloztok azzal,hogy Bobzilla lista,meg PUP lista,mit takar? mikor lesz roster tag?klash44
    A Bobzilla lista az a lista, ahonnan évekig k*rvára várjuk vissza a játékosokat, mint a megváltót, de csak nem érkeznek. 😊 (Az IR-ra gondoltam. Injury Reserve. Ha így sincs meg, akkor valaki majd belinkeli a football szótárat, én most nem találom.)

    A PUP-ot leírtam az előző postban. A PUP (Physically Unable to Play vagy mi angolul) listán levők egyébként ebben az időszakban még beleszámítanak a bő keretbe ha jól tudom. Majd csak az 53-asba nem fognak beszámítani, ha elindult a szezon. Szóval elméletileg rosteren van, de hogy a Colts.com-on miért nincs listázva, azt nem tudom.peterk2005
    Köszönöm,így már tényleg világos,hallottam is ilyenről,csak tényleg furcsálltam hogy a Colts nem kezeli roster tagként😛

    több mint 11 éve
    peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
    peterk2005
    Na most lehet én vagyok a hülye,de ha bele döglök sem esik le mi ez a "bobzilla lista"😀 Egy amerikai heavy metálos jut róla eszembe.😀 Vagy kinek a beceneve ez?😀klash44
    biztos hogy 10+ éve követed a ligát?sapka
    láttyátok, mégcsak nemis magyarul megyen a társalgás, hanel bólos szakzsargonba, hát mikor érjük az meg, hogy velem beszégessen? 😀 😉sutianap
    Ha megírod és kiteszed az oldalra a sutianap-magyar szótárat. 😊 Az nekem is néha jól jönne. 😀


    “Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
    több mint 11 éve
    peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
    Viszont még mindig nem értem mire céloztok azzal,hogy Bobzilla lista,meg PUP lista,mit takar? mikor lesz roster tag?klash44
    A Bobzilla lista az a lista, ahonnan évekig k*rvára várjuk vissza a játékosokat, mint a megváltót, de csak nem érkeznek. 😊 (Az IR-ra gondoltam. Injury Reserve. Ha így sincs meg, akkor valaki majd belinkeli a football szótárat, én most nem találom.)

    A PUP-ot leírtam az előző postban. A PUP (Physically Unable to Play vagy mi angolul) listán levők egyébként ebben az időszakban még beleszámítanak a bő keretbe ha jól tudom. Majd csak az 53-asba nem fognak beszámítani, ha elindult a szezon. Szóval elméletileg rosteren van, de hogy a Colts.com-on miért nincs listázva, azt nem tudom.


    “Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
    több mint 11 éve
    sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
    peterk2005
    Na most lehet én vagyok a hülye,de ha bele döglök sem esik le mi ez a "bobzilla lista"😀 Egy amerikai heavy metálos jut róla eszembe.😀 Vagy kinek a beceneve ez?😀klash44
    biztos hogy 10+ éve követed a ligát?sapka
    láttyátok, mégcsak nemis magyarul megyen a társalgás, hanel bólos szakzsargonba, hát mikor érjük az meg, hogy velem beszégessen? 😀 😉


    Aki nem hiszi, annak utánajárnak
    több mint 11 éve
    klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
    sapka
    Biztos. csak nem hallottam még Sandersnek ezt a becenevét😊 De így már tisztában vagyok Bobbal😉 Viszont még mindig nem értem mire céloztok azzal,hogy Bobzilla lista,meg PUP lista,mit takar? mikor lesz roster tag?klash44
    Bobzilla lista annyi hogy kérdéses többet lesz-e sérült listán mint a pályán cinikusan megfogalmazva mivel Sanders folyton sérült volt. a PUP listát most írták "(A PUP lista, a sérült, de nem hadirokkant játékosok gyülekezőtere, ahonnan még van esély visszamenni a csatába. Bradshaw itt van most, épülget, nem eddz.) " 😊szampi#33
    Na.hát erről még nem hallottam, nem meglepő hogy nem vágtam le miért Bobzilla lista😛 Így már mindent értek,köszönöm,ti bíztok benne egyébként,hogy Bradshaw lesz az RB-nk? Én nagyon jó Running Back-nek tartom.

    több mint 11 éve
    szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
    sapka
    Biztos. csak nem hallottam még Sandersnek ezt a becenevét😊 De így már tisztában vagyok Bobbal😉 Viszont még mindig nem értem mire céloztok azzal,hogy Bobzilla lista,meg PUP lista,mit takar? mikor lesz roster tag?klash44
    Bobzilla lista annyi hogy kérdéses többet lesz-e sérült listán mint a pályán cinikusan megfogalmazva mivel Sanders folyton sérült volt. a PUP listát most írták "(A PUP lista, a sérült, de nem hadirokkant játékosok gyülekezőtere, ahonnan még van esély visszamenni a csatába. Bradshaw itt van most, épülget, nem eddz.) " 😊