Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
szerk.: Ja és üdv a csapatbanszampi#33
Szégyenlem magam,de a Packers ellen meló miatt csak az első negyedet láttam.😕 Eddig nem is találtam Diablón sem torrentet róla,de most hogy tudom hogy nCore-on fent van,mindjárt szedem is,és megvan az esti program! Hajrá Colts!😊klash44
Azért mondtam neked, hogy úgy alkoss véleményt Luckról, hogy megnézed mind a 16 idei meccsünket. Lehet, hogy nem fog változni, de szerintem egyébként valamicskét azért te is meglátsz majd a srácban. De amíg nem láttad a meccseket, szerintem értelmetlen ezen témázni. Hisz nem is tudod teljes mértékig, hogy Luck mit játszott.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
Még csak pár napja megy a TC, de DHB állítólag már most elejt szinte minden labdát és folyton panaszkodnak rá, hogy szörnyű kezei vannak...
Előre féltem, hogy Avery féle lyukaskezű lesz ő is, baromira remélem, hogy összeszedi magát regularra. Tavaly is borzasztóan sokat droppoltak az elkapók, sajnos ez is közrejátszott Luck gyenge dobószázalékába.
Mondjuk alapból remélem, hogy Hilton megveri TC-ben DHB-t és ő lesz a #2 WR.Stez
van most olyan FA elkapó akit esetleg vészmegoldásként ki lehetne próbálni ha DHB droppolgat?szampi#33
cirka hete meg collie, edwards es laurent robinson jarta a csapatokat szerzodesert.
nem lesz itt mar semmifele fa pickup erdemleges, a sajat emberekbol kellene kihozni a legtobbet.MMMS
talán Lloyd,Stokley,Gaffney trióból nem lenne jobb valaki mint DHB? mondjuk először kapja meg az esélyt úgy gondolom.

bár Stokley sem lesz fiatalabb már érthető 37-38 év elég sok. Gaffney nem olyan rossz és Lloyd is olykor olykor bebizonyította, hogy jó célpont tud lenni.szampi#33
Én maximum Lloydot tudnám mondani, aki DHB-nél jobb lenne, biztosabb a keze, viszont vele meg a locker roomban vannak problémák. Collie sérülés, Robinson is upgrade lenne, de szintén agyrázkódás-veszélyes. Stokley pedig öreg már, vele nem számolnék, akkor inkább adjunk esélyt a Whalen féle fiataloknak, vagy Kelleynek.

több mint 11 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
szerk.: Ja és üdv a csapatbanszampi#33
Szégyenlem magam,de a Packers ellen meló miatt csak az első negyedet láttam.😕 Eddig nem is találtam Diablón sem torrentet róla,de most hogy tudom hogy nCore-on fent van,mindjárt szedem is,és megvan az esti program! Hajrá Colts!😊

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Még csak pár napja megy a TC, de DHB állítólag már most elejt szinte minden labdát és folyton panaszkodnak rá, hogy szörnyű kezei vannak...
Előre féltem, hogy Avery féle lyukaskezű lesz ő is, baromira remélem, hogy összeszedi magát regularra. Tavaly is borzasztóan sokat droppoltak az elkapók, sajnos ez is közrejátszott Luck gyenge dobószázalékába.
Mondjuk alapból remélem, hogy Hilton megveri TC-ben DHB-t és ő lesz a #2 WR.Stez
van most olyan FA elkapó akit esetleg vészmegoldásként ki lehetne próbálni ha DHB droppolgat?szampi#33
cirka hete meg collie, edwards es laurent robinson jarta a csapatokat szerzodesert.
nem lesz itt mar semmifele fa pickup erdemleges, a sajat emberekbol kellene kihozni a legtobbet.MMMS
talán Lloyd,Stokley,Gaffney trióból nem lenne jobb valaki mint DHB? mondjuk először kapja meg az esélyt úgy gondolom.

bár Stokley sem lesz fiatalabb már érthető 37-38 év elég sok. Gaffney nem olyan rossz és Lloyd is olykor olykor bebizonyította, hogy jó célpont tud lenni.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 013 — no es importante
Elnézést a kissé offért, de az előszezon meccseinket (a Giantset adja a FOX) lehet majd streamen nézni? Van aki tudja streamelni a GamePass-t? Vagy helyi TV-k adják az USAban élőben?bobi0092
lehet persze, eredménykövetőinkben mindig kiemelten jelezni fogjuk a streameket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Elnézést a kissé offért, de az előszezon meccseinket (a Giantset adja a FOX) lehet majd streamen nézni? Van aki tudja streamelni a GamePass-t? Vagy helyi TV-k adják az USAban élőben?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
klash44
A Luck véleményednél én is elnyomtam egy pár b@zmeget, de aztán megpróbáltam a te szemszögedből nézni a dolgot és letöltöttem ncore-ról(isten lássa lelkem vétkeztem) a tavalyi Colts - Pakers meccset.Ha nem láttad ajánlom nézd meg hihetetlen meccset játszott amihez persze kellett egy Wayne is, de amit leművelt a "zsebben" az hihetetlen volt, plusz sorra hozta a 3rd downokat óriási hidegvérrel igazi vezérként kezelte a nyomást ami a vállára nehezedett.Nem szabad egy meccsből kiindulni, de szerintem hűen tükrözte azt a profizmust és tehetséget amivel a srác rendelkezik.

Ballard témához csak fűznék hozzá, hogy nekem is az volt a véleményem róla, hogy lassú ezt többször is kifejtettem korábban itt, de a szezon végére ő is bizonyított nálam és ugyan pont a Packers meccs nem a legjobb példa rá, de elég csak a Titans meccs győztes TD-re gondolni.

Szerintem patent lesz a csapat Luck sokat fog fejlődni bőven pozitív mérleggel fogjuk zárni a szezont.

szerk.: Ja és üdv a csapatban

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Amúgy küldeném mindenki másnak is, aki klash44 miatt jött ide kommentelni, ha nincs releváns infótok a Coltsról, legyen akár TC akár FA témában, vagy valami poénos dolog akkor ne koptassátok a kezeteket meg a billentyűzetet feleslegesen (Toca, Süti meg a normális elemző elemző arcok persze kivételek)JSanyo
nocsak, nocsak... bekeményítettünk? 😀 és kit érdekel ez az utossó Kóc? csak beálltam/unk a gyengébb mellé, ennyi... 😀 mi vagyunk a hősök, és ezt majd a pályán is meg fogod tapasztalni 😀 Szólok Mekinek, és ketten nyomunk le 😀SeaSzilaHawk
igazából mindenkit el akartam küldeni a picsába, de sajnos ez nem a gyűlölködjünk topik, így finomítani kellett rajta 😀

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Lehet, hogy ...peterk2005
Szerintem te csúszhattál el, nekem egyértelmű, hogy a read option és a dual-threat qb-k elterjedése éppenhogy magyarázza egymást 😊 a felállásokba nem hiszem, hogy nagyon bele kéne menni, de ott lényegében igazad van, mondjuk védőfalként annyit hozzátehetek, hogy az az igazi szopás, amikor read optionnél átenged az OL és téged olvas a QB 😊
a csodataktikás résszel viszont nem értek egyet, pont ez a lényege, hogy ha van legitim dual-threat QB-d, akkor működni fog az option, ha nincs, akkor nem fog. a wildcat 1-1 playre jó volt, de az RB-k azért passzolásban nincsenek a QB-k szintjén, így hosszabb távon nem volt túl életképes, főleg, hogy max 1 package vagy felállás volt az egész, nem pedig egy egész rendszer, amire maga az offense épül 😊

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Szegény Höri ha ezt az egészet meglátja, azt fogja kívánni, bárcsak megint ne lenne netelérése...iktriad
szerintem inkább a boszorkányszigeten van mint az idegelmén


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Höri ha ezt az egészet meglátja, azt fogja kívánni, bárcsak megint ne lenne netelérése...
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Amúgy küldeném mindenki másnak is, aki klash44 miatt jött ide kommentelni, ha nincs releváns infótok a Coltsról, legyen akár TC akár FA témában, vagy valami poénos dolog akkor ne koptassátok a kezeteket meg a billentyűzetet feleslegesen (Toca, Süti meg a normális elemző elemző arcok persze kivételek)JSanyo
nocsak, nocsak... bekeményítettünk? 😀 és kit érdekel ez az utossó Kóc? csak beálltam/unk a gyengébb mellé, ennyi... 😀 mi vagyunk a hősök, és ezt majd a pályán is meg fogod tapasztalni 😀 Szólok Mekinek, és ketten nyomunk le 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
És, ha aszondom neked, hogy úgy nfl készek, hogy ezek a csapatok bevállatak egy kísérletezőbb játékstílust? Mivan ha kinyúlik az opsön, mind a vadmacska, (mondjuk RóbertGidát összedrótozták, de nagyon kíváncsi vagyok), és mivan, ha mondjuk kettő darab sérülésnyire vagyunk az opsön kinyúlásától? És eltelt egy év, szerinted mondjuk Löbó meg a többi vén D guru nem nyomta tele a táblácskájaát a mit-hogyannal? Egy év, most gyünnek csak vissza koreából a válaszcsapások.sutianap
ez kb mindig is így volt, az offense változtatott, újított, a defense meg idővel reagált rá, nyilván az optionre is meglesz a válasz. Szerintem az option megfelelő személyzettel azért jóval életképesebb, mint a wildcat, úgyhogy ez a hullám azért tovább fog tartani.
amúgy született már egy remek értekezés a témában
 footballproject.blogspot.hu/2013/01/az-nfl-es-az-option-esete.htmlJSanyo
Lehet, hogy én nem értettem meg, de szerintem a cikk ott csúszik el egy kicsit, hogy nem tiszta, hogy read option-ról vagy dual threat QB-ról is van szó. Mert a read option (vagy zone read, mondják mindenhogy) más, mint a dual threat QB. Az előbbi - legalábbis ahogy most játsszák - egy felállásbeli/taktikai próbálkozás, az utóbbi meg a QB képességeit terjeszti ki. Az korszaktól, trendtől független igazság, hogy, ha egy Elway, Brady, Manning képességű passer még futni is tud, az több és jobb, mintha nem tud futni. Azaz a dual threat, ha a duálnak a passer része a helyin van, akkor duál annyi bajt tud okozni. Ha meg nincs a helyin, akkor nem duál, hanem rókabőrbe bújt RB.

Ez ami most megy, nevezzük akárhogy, zone read-nek, read option-nak, vagy pistol felállásnak, két dologtól szól. (szerintem. majd kijavítanak, ha nincs igazam). Egyrészt, egy egyszerű felállási kérdés. A kjúbé pistolban sem a C seggitől indul, hanem hátrébb áll, és végig előre néz. Így több ideje marad olvasni a snap utáni védelmet, mint a klasszikus felállásban. Fiatal QB-k számára ez extra időt jelent. Ebből a szempontból olyan, mint a shotgun, amit széles körben használnak pocket QB-vel is. Megvan az előnye, de ha csak ezt használják, az le is szűkíti az arzenált.

A másik, hogy a zone read végülis arról szól, hogy az oline zone blokkolást alkalmaz, így a kjúbé azt figyeli, hogy ki marad üresen (jellemzően valamelyik DE), és az merre indul, és egyszerűen el akarja kerülni azt az embert, ezzel kizárva őt a játékból, ami máshol emberfölényt ill. megnyíló szöget jelent. Namost, ez ugyanúgy egy taktikai felállás, ami a védelem gyenge pontjára épít, mint bármelyik másik. Pölö, a 2TE-s felállás a TE-vel szembeni matchup problémára épít, ésatöbbi. Ezek a problémák léteznek, a 2TE-s matchup probléma is jellegénél fogva jelen van, de ennek ellenére meg lehet találni ellene az ellenszert. A read option/zone read ellen is ugyanígy meg lehet. Úgyhogy csodataktikáról nincs szó. Újdonságról lehet szó, egy átmeneti ideig, ami arról szól, hogy egy kisebb tudású kjúbéval is eredményes lehetek, mert még szokatlan. De aztán a védelmek felkészülnek rá, és ez a taktikai is beáll a többi közé a sorba, és az lesz igaz rá, hogy ha szar a kjúbéd akkor nem jutsz vele semmire, ha meg király a kjúbéd, akkor igen. Manning, Brady, Brees átmegy a védelmen pocketből is, és árdzsíhárom is át fog, ha jó lesz, stílustól függetlenül. Ha meg nem lesz jó, akkor meg nem fog átmenni, állhat akárhova.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És, ha aszondom neked, hogy úgy nfl készek, hogy ezek a csapatok bevállatak egy kísérletezőbb játékstílust? Mivan ha kinyúlik az opsön, mind a vadmacska, (mondjuk RóbertGidát összedrótozták, de nagyon kíváncsi vagyok), és mivan, ha mondjuk kettő darab sérülésnyire vagyunk az opsön kinyúlásától? És eltelt egy év, szerinted mondjuk Löbó meg a többi vén D guru nem nyomta tele a táblácskájaát a mit-hogyannal? Egy év, most gyünnek csak vissza koreából a válaszcsapások.sutianap
ez kb mindig is így volt, az offense változtatott, újított, a defense meg idővel reagált rá, nyilván az optionre is meglesz a válasz. Szerintem az option megfelelő személyzettel azért jóval életképesebb, mint a wildcat, úgyhogy ez a hullám azért tovább fog tartani.

amúgy született már egy remek értekezés a témában
 footballproject.blogspot.hu/2013/01/az-nfl-es-az-option-esete.htmlJSanyo
Erős a gyanúm, hogy ezt tudják az option-t játszók is... Főleg nálunk, ahol a főmufti drótozva vagyon. Szerintem kész a forgatókönyv a váltásra is.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tehát most azzal, hogy nem mennek ki csilliók Sanchezekre meg Bradfordokra, elképzelhetőnek tartjátok, hogy az oldschool visszatér, a padozáshoz? És mos egy kicsit felfüggesztjük, hogy LukiLuk mennyire korszakos tehetség vagy nem.sutianap
Szeretnék a stílusodban válaszolni, de nem tudok. 😀 Úgyhogy csak unalmasan:

Szerintem nem, mert nem a csilliók vagy fillérek veszik rá a csapatokat a kezdetésre vagy padoztatásra, hanem a kényszer. Ha az az alternatíva, hogy egy Orlowsky markolássza a C tökeit a LOS mögött, akkor beteszed a rúkit akkor is, ha nem kész rá, ha meg egy Brédi, akkor meg üdítőt fog hordani a gyerek akkor is, ha másik 20 csapat azonnal kezdetné.

Szerintem ez régen is így volt, csak annyi változott, hogy újabban sokkal felkészültebb rúkik jönnek ki a draftra, mint régen. De egy Elway, egy Marino, de még egy Young is régen is azonnal kezdett. Pedig Youngnak ugye kellett 5-6 év, hogy magára találjon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazad van😊 egyébként "Sobri" colts fan volt?😀klash44
Áhhá, ez jó. 😀

Nem, nem Colts fan, és nem volt, hanem van. Igaz, volt egy átmeneti idő, amikor nem lehetett.. 😉 De most is aktív, a véleménye cseppet sem változott (helyes), de most már csak féligmeddig szól róla a csapatának a topicja (ez is helyes).

Bár ... az utóbbi időben eljött megint az ő ideje. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
És, ha aszondom neked, hogy úgy nfl készek, hogy ezek a csapatok bevállatak egy kísérletezőbb játékstílust? Mivan ha kinyúlik az opsön, mind a vadmacska, (mondjuk RóbertGidát összedrótozták, de nagyon kíváncsi vagyok), és mivan, ha mondjuk kettő darab sérülésnyire vagyunk az opsön kinyúlásától? És eltelt egy év, szerinted mondjuk Löbó meg a többi vén D guru nem nyomta tele a táblácskájaát a mit-hogyannal? Egy év, most gyünnek csak vissza koreából a válaszcsapások.sutianap
ez kb mindig is így volt, az offense változtatott, újított, a defense meg idővel reagált rá, nyilván az optionre is meglesz a válasz. Szerintem az option megfelelő személyzettel azért jóval életképesebb, mint a wildcat, úgyhogy ez a hullám azért tovább fog tartani.

amúgy született már egy remek értekezés a témában
 footballproject.blogspot.hu/2013/01/az-nfl-es-az-option-esete.html

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyébként támogatom a Donald Brown elsőszámút, de csak önös érdekből 😀

No fogjuk meg akkor a libát, tegyük fel hogy az a kérdés, hogy - valyon (Toca 😀 ) változott-e az az új kontraktussal, azzal hogy behatároltabban kevesebbek az újoncfizetések, az a metódus, hogy mivel jóval kevesebb anyagi oldalról a motiváció a bizonyításkényszerre, -elképzelhető-e az, hogy a frencsájzok idővel visszaállnak a jólbevett tanulóidős módszerekre, ahogy azt a venezuelai kollega szépen fejtette ki, pölö a steelers-menetrend szerint? Tehát most azzal, hogy nem mennek ki csilliók Sanchezekre meg Bradfordokra, elképzelhetőnek tartjátok, hogy az oldschool visszatér, a padozáshoz? És mos egy kicsit felfüggesztjük, hogy LukiLuk mennyire korszakos tehetség vagy nem.sutianap
Ugyanmár a te hsz-eidben már annak is örülök, ha megértem amit mondani akarsz ilyen kis hibákra nem is ugrok 😛 😀
Egyébként amíg ennyire passz orientált marad a liga és nincs minda 32/ csapatnál stabil kezdő addig nehezen tudom elképzelni hogy QB fronton padoztatnának. Persze fog akadni olyan aki hátsó körbe egy sztár mögött érlelődve kifog tűnni mint Rodgers vagy Schaub tette (főleg az előbbi) , de ezt a kinevelés dolgot kevés csapat engedheti meg.Toca
Arra vagyok kíváncsi, hogy Sam-et a nyolvanmillás kotraktjával, igenis kutyakötelesség kiküldeni a tűzvonalba, de ha csak húszmillás a papírja, akkor csak szagolja, nézze, tanulja. Az ideiek közül ki lesz rögtön kezdő?sutianap
Amíg az 1/ elejét rááldozzák addig nem fogják padoztatni csak ha nagyon fos illetve ha van jobb alternaítva olcsón, szerződéstől függetlenül (mondjuk a 80 milla az 1/akárhány okán van).
Szerintem Smith és Manuel kezdő lesz idén, előbb vagy utóbb, hogy azok is maradnak-e passz 😀Toca
Azt is hozzá kell tenni(a gazdasági vonal mellett), hogy azért egyre "NFL készebb" irányítók kerülnek ki az NCAA-ből, ezáltal könnyebb szívvel dobják azonnal mély vízbe az újoncokat, és valljuk be, a Luck/Griffin/Wilson/Kaepernick/Tannehill 5-ös kezdeti sikeressége/népszerűsége is könnyíti ezt a döntést.Medvepapa
És, ha aszondom neked, hogy úgy nfl készek, hogy ezek a csapatok bevállatak egy kísérletezőbb játékstílust? Mivan ha kinyúlik az opsön, mind a vadmacska, (mondjuk RóbertGidát összedrótozták, de nagyon kíváncsi vagyok), és mivan, ha mondjuk kettő darab sérülésnyire vagyunk az opsön kinyúlásától? És eltelt egy év, szerinted mondjuk Löbó meg a többi vén D guru nem nyomta tele a táblácskájaát a mit-hogyannal? Egy év, most gyünnek csak vissza koreából a válaszcsapások.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egyébként támogatom a Donald Brown elsőszámút, de csak önös érdekből 😀

No fogjuk meg akkor a libát, tegyük fel hogy az a kérdés, hogy - valyon (Toca 😀 ) változott-e az az új kontraktussal, azzal hogy behatároltabban kevesebbek az újoncfizetések, az a metódus, hogy mivel jóval kevesebb anyagi oldalról a motiváció a bizonyításkényszerre, -elképzelhető-e az, hogy a frencsájzok idővel visszaállnak a jólbevett tanulóidős módszerekre, ahogy azt a venezuelai kollega szépen fejtette ki, pölö a steelers-menetrend szerint? Tehát most azzal, hogy nem mennek ki csilliók Sanchezekre meg Bradfordokra, elképzelhetőnek tartjátok, hogy az oldschool visszatér, a padozáshoz? És mos egy kicsit felfüggesztjük, hogy LukiLuk mennyire korszakos tehetség vagy nem.sutianap
Ugyanmár a te hsz-eidben már annak is örülök, ha megértem amit mondani akarsz ilyen kis hibákra nem is ugrok 😛 😀
Egyébként amíg ennyire passz orientált marad a liga és nincs minda 32/ csapatnál stabil kezdő addig nehezen tudom elképzelni hogy QB fronton padoztatnának. Persze fog akadni olyan aki hátsó körbe egy sztár mögött érlelődve kifog tűnni mint Rodgers vagy Schaub tette (főleg az előbbi) , de ezt a kinevelés dolgot kevés csapat engedheti meg.Toca
Arra vagyok kíváncsi, hogy Sam-et a nyolvanmillás kotraktjával, igenis kutyakötelesség kiküldeni a tűzvonalba, de ha csak húszmillás a papírja, akkor csak szagolja, nézze, tanulja. Az ideiek közül ki lesz rögtön kezdő?sutianap
Amíg az 1/ elejét rááldozzák addig nem fogják padoztatni csak ha nagyon fos illetve ha van jobb alternaítva olcsón, szerződéstől függetlenül (mondjuk a 80 milla az 1/akárhány okán van).
Szerintem Smith és Manuel kezdő lesz idén, előbb vagy utóbb, hogy azok is maradnak-e passz 😀Toca
Azt is hozzá kell tenni(a gazdasági vonal mellett), hogy azért egyre "NFL készebb" irányítók kerülnek ki az NCAA-ből, ezáltal könnyebb szívvel dobják azonnal mély vízbe az újoncokat, és valljuk be, a Luck/Griffin/Wilson/Kaepernick/Tannehill 5-ös kezdeti sikeressége/népszerűsége is könnyíti ezt a döntést.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Melyik filmben is volt, hogy "mindenki higgadjon le a picsába"? 😊 peterk2005
Tán erre gondolsz? (nem valószínű)

Amúgy küldeném mindenki másnak is, aki klash44 miatt jött ide kommentelni, ha nincs releváns infótok a Coltsról, legyen akár TC akár FA témában, vagy valami poénos dolog akkor ne koptassátok a kezeteket meg a billentyűzetet feleslegesen (Toca, Süti meg a normális elemző elemző arcok persze kivételek)

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Egyébként támogatom a Donald Brown elsőszámút, de csak önös érdekből 😀

No fogjuk meg akkor a libát, tegyük fel hogy az a kérdés, hogy - valyon (Toca 😀 ) változott-e az az új kontraktussal, azzal hogy behatároltabban kevesebbek az újoncfizetések, az a metódus, hogy mivel jóval kevesebb anyagi oldalról a motiváció a bizonyításkényszerre, -elképzelhető-e az, hogy a frencsájzok idővel visszaállnak a jólbevett tanulóidős módszerekre, ahogy azt a venezuelai kollega szépen fejtette ki, pölö a steelers-menetrend szerint? Tehát most azzal, hogy nem mennek ki csilliók Sanchezekre meg Bradfordokra, elképzelhetőnek tartjátok, hogy az oldschool visszatér, a padozáshoz? És mos egy kicsit felfüggesztjük, hogy LukiLuk mennyire korszakos tehetség vagy nem.sutianap
Ugyanmár a te hsz-eidben már annak is örülök, ha megértem amit mondani akarsz ilyen kis hibákra nem is ugrok 😛 😀
Egyébként amíg ennyire passz orientált marad a liga és nincs minda 32/ csapatnál stabil kezdő addig nehezen tudom elképzelni hogy QB fronton padoztatnának. Persze fog akadni olyan aki hátsó körbe egy sztár mögött érlelődve kifog tűnni mint Rodgers vagy Schaub tette (főleg az előbbi) , de ezt a kinevelés dolgot kevés csapat engedheti meg.Toca
Arra vagyok kíváncsi, hogy Sam-et a nyolvanmillás kotraktjával, igenis kutyakötelesség kiküldeni a tűzvonalba, de ha csak húszmillás a papírja, akkor csak szagolja, nézze, tanulja. Az ideiek közül ki lesz rögtön kezdő?sutianap
Amíg az 1/ elejét rááldozzák addig nem fogják padoztatni csak ha nagyon fos illetve ha van jobb alternaítva olcsón, szerződéstől függetlenül (mondjuk a 80 milla az 1/akárhány okán van).
Szerintem Smith és Manuel kezdő lesz idén, előbb vagy utóbb, hogy azok is maradnak-e passz 😀
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Most hogy mondod,ugye elment Addai,aki valljuk be sosem volt a toppon,szóval beruházhatnánk egy R.Rice-ra mert én még Ballardot is padoztatnám😀 na jó,többet azt hiszem nem kell posztolnom,mert rámszáll az egész Bowl.hu,és már lassan a Colts szurkolók is azt kívánják hogy valaki üldözzön el a Colts témától jó messzire 😛klash44
szerintem jól tolod, csak éppen egy ordenáré nagy faszság kommenttel kezdted a karriered, de hát ez mindenkivel megesik 😊 (Y)

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyébként támogatom a Donald Brown elsőszámút, de csak önös érdekből 😀

No fogjuk meg akkor a libát, tegyük fel hogy az a kérdés, hogy - valyon (Toca 😀 ) változott-e az az új kontraktussal, azzal hogy behatároltabban kevesebbek az újoncfizetések, az a metódus, hogy mivel jóval kevesebb anyagi oldalról a motiváció a bizonyításkényszerre, -elképzelhető-e az, hogy a frencsájzok idővel visszaállnak a jólbevett tanulóidős módszerekre, ahogy azt a venezuelai kollega szépen fejtette ki, pölö a steelers-menetrend szerint? Tehát most azzal, hogy nem mennek ki csilliók Sanchezekre meg Bradfordokra, elképzelhetőnek tartjátok, hogy az oldschool visszatér, a padozáshoz? És mos egy kicsit felfüggesztjük, hogy LukiLuk mennyire korszakos tehetség vagy nem.sutianap
Ugyanmár a te hsz-eidben már annak is örülök, ha megértem amit mondani akarsz ilyen kis hibákra nem is ugrok 😛 😀
Egyébként amíg ennyire passz orientált marad a liga és nincs minda 32 csapatnál stabil kezdő addig nehezen tudom elképzelni hogy QB fronton padoztatnának. Persze fog akadni olyan aki hátsó körbe egy sztár mögött érlelődve kifog tűnni mint Rodgers vagy Schaub tette (főleg az előbbi) , de ezt a kinevelés dolgot kevés csapat engedheti meg.Toca
Arra vagyok kíváncsi, hogy Sam-et a nyolvanmillás kotraktjával, igenis kutyakötelesség kiküldeni a tűzvonalba, de ha csak húszmillás a papírja, akkor csak szagolja, nézze, tanulja. Az ideiek közül ki lesz rögtön kezdő?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Egyébként támogatom a Donald Brown elsőszámút, de csak önös érdekből 😀

No fogjuk meg akkor a libát, tegyük fel hogy az a kérdés, hogy - valyon (Toca 😀 ) változott-e az az új kontraktussal, azzal hogy behatároltabban kevesebbek az újoncfizetések, az a metódus, hogy mivel jóval kevesebb anyagi oldalról a motiváció a bizonyításkényszerre, -elképzelhető-e az, hogy a frencsájzok idővel visszaállnak a jólbevett tanulóidős módszerekre, ahogy azt a venezuelai kollega szépen fejtette ki, pölö a steelers-menetrend szerint? Tehát most azzal, hogy nem mennek ki csilliók Sanchezekre meg Bradfordokra, elképzelhetőnek tartjátok, hogy az oldschool visszatér, a padozáshoz? És mos egy kicsit felfüggesztjük, hogy LukiLuk mennyire korszakos tehetség vagy nem.sutianap
Ugyanmár a te hsz-eidben már annak is örülök, ha megértem amit mondani akarsz ilyen kis hibákra nem is ugrok 😛 😀
Egyébként amíg ennyire passz orientált marad a liga és nincs minda 32 csapatnál stabil kezdő addig nehezen tudom elképzelni hogy QB fronton padoztatnának. Persze fog akadni olyan aki hátsó körbe egy sztár mögött érlelődve kifog tűnni mint Rodgers vagy Schaub tette (főleg az előbbi) , de ezt a kinevelés dolgot kevés csapat engedheti meg.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szerintem minden Colts fan szívesebben látná Ricet vagy AP-t a csapatba, csak ez nem az EU foci hogy most 100 millát kifizetek Riceért hanem az NFL itt mások a szabályok és Rice nem elérhető számotokra (senki számára 😀 )Toca
Így is van, Rizsát még mi eszünk egy jó darabig 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!