NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 517 — Colts Fan
Nekem még 1 dolog mozgatja a fantáziám,hogy ekkora szabad cappel nem vágunk e be olyan tradebe,ahol 1 meglévő giga fizut "benyelnénk".
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
hát remélem nem olvastak minden hsz-t a topikban, mert ha nekem Ballardot lesajnálják Paganoék úgy, mint itt egyesek és hoznak egy új kezdő futót, szomorú leszek 😀Stez
Senki nem sajnálja le szerintem Ballardot, csak idén nem működött rendesen a Ballard-Brown kombó és erről nem Ballard tehet, tehát nem az ő helyére hoznék újat.aztec
Szerintem a többi egységhez képest elég jónak mondható a Ballard-Brown-Carter (short-yardage back) trió. Sajnos egyik sem mondható klasszikus 3rd down backnek (igaz, Mewelde Moorehoz képest...), de nagyjából jól kiegészítik egymást.
Egyértelműen nagyobb need az OL, CB, LB, DE. A DT kérdéses, mert habár a Chapman-McKinney kombó rizikós, viszont ennyi lyuk mellett muszáj hinni benne, hogy úgy, ahogy kiegészítik jövőre egymást.

Hasznos, "2013-as roster" per pillanat:
 www.ourlads.com/nfldepthcharts/depthchart/IND

Edit: valamiért én Freemant FA-nek hittem, azonban a teljesítményéhez képest röhejes, 3 éves szerződést írt alá (cap hitek: 2012/2013/2014 - 375k/465k/555k).

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
hát remélem nem olvastak minden hsz-t a topikban, mert ha nekem Ballardot lesajnálják Paganoék úgy, mint itt egyesek és hoznak egy új kezdő futót, szomorú leszek 😀Stez
És ha megtartja Vaughnt? 😛Stev85
Vaughn nyugodtan mehet máshova bénázni...

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Stepfan Taylor, RB, Stanford. Ezt a nevet azért keresgessük majd a draftlistán, mert lehet behúzzuk 😉 Nagyon jó futó a srác.
 espn.go.com/college-football/player/_/id/482574/stepfan-taylor

Szerintem, ha bent marad még a 4.körben is akkor behúzzuk.aztec
Jó, ha jól emlékszem Ballardtól mindenki a méretei miatt akar megszabadulni itt a fórumban, legalább is ezzel az indokkal dobálóztak amikor azt mondtam, hogy Ballard jó futó, csak szar a fal előtte. Mindenki mondta, hogy túl pici. Erre azt mondod, hogy hozzunk egy olyan srácot, aki méreteit tekintve egy az egyben ugyan az mint Ballard?😀 Mi értelme lenne?😀 (bocs, 2 centivel magasabb😊, de súlyra ugyan annyi)

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Vaughnt eltradeljük 2 1. körért meg egy 2.-ért

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
láttok esélyt vmi ügyeskedésre h a második körben is tudjunk húzni? Jó lenne ha nem esne ki az a kör.shady
Fel trade szerintem nem valószínű... De Grigsonék döntik el mi a helyzet...

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
láttok esélyt vmi ügyeskedésre h a második körben is tudjunk húzni? Jó lenne ha nem esne ki az a kör.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
hát remélem nem olvastak minden hsz-t a topikban, mert ha nekem Ballardot lesajnálják Paganoék úgy, mint itt egyesek és hoznak egy új kezdő futót, szomorú leszek 😀Stez
Senki nem sajnálja le szerintem Ballardot, csak idén nem működött rendesen a Ballard-Brown kombó és erről nem Ballard tehet, tehát nem az ő helyére hoznék újat.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
hát remélem nem olvastak minden hsz-t a topikban, mert ha nekem Ballardot lesajnálják Paganoék úgy, mint itt egyesek és hoznak egy új kezdő futót, szomorú leszek 😀Stez
És ha megtartja Vaughnt? 😛

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Stepfan Taylor, RB, Stanford. Ezt a nevet azért keresgessük majd a draftlistán, mert lehet behúzzuk 😉 Nagyon jó futó a srác.
 espn.go.com/college-football/player/_/id/482574/stepfan-taylor

Szerintem, ha bent marad még a 4.körben is akkor behúzzuk.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
hát remélem nem olvastak minden hsz-t a topikban, mert ha nekem Ballardot lesajnálják Paganoék úgy, mint itt egyesek és hoznak egy új kezdő futót, szomorú leszek 😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
már csak Toilolo kell és mehet a 3 TE-s játékFarky
remélem nem draftolunk még egy TE-t. így is van kettő, akik vszínű hosszú évekig jók lesznekdugo1993
Én sem érzem neednek a TE posztot, van annál sokkal nagyobb need. De majd meglátjuk. Ha olvassák ezt a fórumot bármi elképzelhető 😀 Stev85
azért reméltem, h nem veszi senki komolyan... 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem rossz döntés, remélem, hogy Fleener és Whalen berobban jövőre Hamilton rendszerében. Ami nem tetszik, hogy azért egy erős futójátékra alapozott a Stanford, de nálunk az rohadtul nem biztos, hogy meglesz.
Bízom a kurva nagy OL upgradebe, de azért sok sok zsozsóba fog az kerülni. Egyébként azon is gondolkodtam, hogy ha Clady, vagy főleg Albert kijön a piacra, akkor én személy szerint utóbbira rámennék, aztán esetleg Castonzot meg át lehetne tolni jobbra. Még egy jó OG, és ez a fal szerintem nagyon jó lehetne.
De akár maradhat Castonzo LT-ben, akkor talán Loadholtot próbálnám be RT-be, ha piacra kerül végül, de ez majd eldől. Fontosabb az OG (LG) poszt, Levitret akarom oda nagyon, hatalmas fogás lenne, de mondjuk top LG, fiatal, nagyon a zsebünkbe kellene nyúlni hozzá, de akkor sem bánnám.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
már csak Toilolo kell és mehet a 3 TE-s játékFarky
remélem nem draftolunk még egy TE-t. így is van kettő, akik vszínű hosszú évekig jók lesznekdugo1993
Én sem érzem neednek a TE posztot, van annál sokkal nagyobb need. De majd meglátjuk. Ha olvassák ezt a fórumot bármi elképzelhető 😀

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
már csak Toilolo kell és mehet a 3 TE-s játékFarky
remélem nem draftolunk még egy TE-t. így is van kettő, akik vszínű hosszú évekig jók lesznek

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
már csak Toilolo kell és mehet a 3 TE-s játék

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
most komolyan elhoztuk a stanford oc-t? 😀 Hát ez hatalmas. Akkor mostmár remélem Fleener robbantani fog jövőre. Na meg ott van Whalen is.shady
Nem fog megelpni ha a drafton hozunk Stanfordról embert/embereket 😀 Lucky miatt várható volt... Meg úgye minden Nfles elérhető normális OC elkelt...

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
most komolyan elhoztuk a stanford oc-t? 😀 Hát ez hatalmas. Akkor mostmár remélem Fleener robbantani fog jövőre. Na meg ott van Whalen is.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
 www.stampedeblue.com/2013/1/18/3891738/report-pep-hamilton-is-the-new-offensive-coordinator-for-the-coltsStev85
Nagyon jóóóó😊 Mondom, hogy olvassák a bowl.hu-t😀 Nincs olyan érzésetek, hogy erre készültek?😊FearTomi
A vége picit rémisztő számomra, hogy mi lesz az olyanokkal,mint Brazil,Avery, T.Y., főleg ha jönne egy 2.számú WR pl, Bowe vagy bárki, akinek állandó helye lenneBorbinho
Hilton szerintem marad, Brazil kérdéses...FearTomi
nem arról van szó,hanem hogy Hilton slotba jó,de arra sztem nem jó (még) hogy 2.számú legyen, azaz sok szerepet kapjon. Amúgy sincs sok 1-2.számú törpe WR, Steve Smithen kívül nem sok jut eszembe.Borbinho
Arra sem gondoltunk ilyen jó lesz a Rookie évében, várjuk meg mire képes.. Lehet jövőre robbant 😊
Brazil nem kapott olyan mérhetetlen sok lehetőséget, de a Det elleni Tdje nem volt csúnya 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A vége picit rémisztő számomra, hogy mi lesz az olyanokkal,mint Brazil,Avery, T.Y., főleg ha jönne egy 2.számú WR pl, Bowe vagy bárki, akinek állandó helye lenneBorbinho
Attól, hogy Hamilton az erőfutást és a west coast-ot hozza, elkapó még kell. 😊

Megjegyzem, Christensennel a Baltimore ellen némileg már ilyesmit játszottuk. És bírtunk vele haladni korrektül, csak a RZ-ban fogyott el a tudomány (egyelőre). Szvsz Hilton ahogy fejlődik kva jó lehet egy ilyen offense-be is. Brazill brutál olcsó, hacsak nem válik dropgéppé a campben vagy nem sérül le, szerintem nem fogjuk elküldeni. Legfeljebb végül nem kerül az 53-as rosterre. Avery sem drága, de azért ő veteran fizetést kap, így ő lehet, hogy megy. De mindkettőre igaz, hogy csak akkor, ha jön valaki jobb. Akkor meg nincs baj. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.stampedeblue.com/2013/1/18/3891738/report-pep-hamilton-is-the-new-offensive-coordinator-for-the-coltsStev85
Nagyon jóóóó😊 Mondom, hogy olvassák a bowl.hu-t😀 Nincs olyan érzésetek, hogy erre készültek?😊FearTomi
A vége picit rémisztő számomra, hogy mi lesz az olyanokkal,mint Brazil,Avery, T.Y., főleg ha jönne egy 2.számú WR pl, Bowe vagy bárki, akinek állandó helye lenneBorbinho
Hilton szerintem marad, Brazil kérdéses...FearTomi
nem arról van szó,hanem hogy Hilton slotba jó,de arra sztem nem jó (még) hogy 2.számú legyen, azaz sok szerepet kapjon. Amúgy sincs sok 1-2.számú törpe WR, Steve Smithen kívül nem sok jut eszembe.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
 www.stampedeblue.com/2013/1/18/3891738/report-pep-hamilton-is-the-new-offensive-coordinator-for-the-coltsStev85
Nagyon jóóóó😊 Mondom, hogy olvassák a bowl.hu-t😀 Nincs olyan érzésetek, hogy erre készültek?😊FearTomi
A vége picit rémisztő számomra, hogy mi lesz az olyanokkal,mint Brazil,Avery, T.Y., főleg ha jönne egy 2.számú WR pl, Bowe vagy bárki, akinek állandó helye lenneBorbinho
Hilton szerintem marad, Brazil kérdéses...

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.stampedeblue.com/2013/1/18/3891738/report-pep-hamilton-is-the-new-offensive-coordinator-for-the-coltsStev85
Nagyon jóóóó😊 Mondom, hogy olvassák a bowl.hu-t😀 Nincs olyan érzésetek, hogy erre készültek?😊FearTomi
A vége picit rémisztő számomra, hogy mi lesz az olyanokkal,mint Brazil,Avery, T.Y., főleg ha jönne egy 2.számú WR pl, Bowe vagy bárki, akinek állandó helye lenne

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
 www.stampedeblue.com/2013/1/18/3891738/report-pep-hamilton-is-the-new-offensive-coordinator-for-the-coltsStev85
Nagyon jóóóó😊 Mondom, hogy olvassák a bowl.hu-t😀 Nincs olyan érzésetek, hogy erre készültek?😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hell-fuckin-yeah